Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
:))) +
24.oktobris 2017, 21:11 | links
 
24.oktobris 2017, 21:07 | links
 
Atveriet savu tēmu -publiskā pašapmierināšanās, jeb kā zinātniskāk nosauciet, smalkiem ļaužiem pieņemami, tur arī mīcaties, ja adminis te lohs, tad vismaz ciešāk interesentu lokā .
24.oktobris 2017, 20:43 | links
 
p.s Un platais gals no ,, kura punkta,, sākas atskaite? :DDD
24.oktobris 2017, 20:35 | links
 
MartinsSi [24.10.17]: No platā gala. Nu kas tu nezini plato galu? Tas tākā vairāk uz austrumiem.
Atbildot uz otru jautājumu. Bet par ko tad īsts vatenis vēl varētu balsot? :) vai tad ir citi varianti?
Un tā ir ,, atbilde pēc būtības,,? Šis laikam ir tas gadījums, kad šzofrēnijas uzliesmojumi ir uzskatāmi redzami! Imbicil kur kaut viens faks, ne tavas slimīgās fantāzijas ?
24.oktobris 2017, 20:33 | links
 
No platā gala. Nu kas tu nezini plato galu? Tas tākā vairāk uz austrumiem.
Atbildot uz otru jautājumu. Bet par ko tad īsts vatenis vēl varētu balsot? :) vai tad ir citi varianti?
24.oktobris 2017, 20:27 | links
 
MartinsSi [24.10.17]: Kādu faktu pēc būtības? Pēc būtības te visiem viss ir skaidrs. :)
Nu imbicils ar atmiņas problēmām skaidri iezīmējas. Bet te būs copy/paste tavam primitīvakam uztveres un atmiņas spējām :
Pag, šīs vispārējās frāzes atstāj elektorātam ar deviņu klašu izglītību. Es tev pēc būtības uzdevu jautājumus:
kur un par ko esmu balsojis?
No kura platā gala esmu ?
Bet tas ka riebjas, ka Latvijai ir jauni saimnieki un ASV visur bāžas ar savu ,, demokrātiju,, un dubultajiem standartiem ir mans viedoklis. Un kas tam ir kopīgs ar vate?
24.oktobris 2017, 20:17 | links
 
Kādu faktu pēc būtības? Pēc būtības te visiem viss ir skaidrs. :)
24.oktobris 2017, 20:12 | links
 
Īsi pastāstīšu, tā lai saprastu.

Vatenis Docents nav apmierināts ar oficiālo foruma vateņa statusu. :)
Būdams imbecīls lauķis :) ar krievu gēniem, viņš sāk vietējo kariņu, solot man sadot pa muti, jo nav mierā, ka viņu tā godā.

Stāsta beigas :)
Urla, tu tak tik labi informēts par mani un maniem gēniem, ka nespēju pabrīnīties ,, par tavu informētību,, kas ir un paliek tikai plika dir.... un par to ir stāsts, jo nevienu faktu pēc būtības nespēj impotent te uzrādīt! :DDD

MartinsSi, 24.oktobris 2017, 20:06
24.oktobris 2017, 20:09 | links
 
Īsi pastāstīšu, tā lai saprastu.

Vatenis Docents nav apmierināts ar oficiālo foruma vateņa statusu. :)
Būdams imbecīls lauķis :) ar krievu gēniem, viņš sāk vietējo kariņu, solot man sadot pa muti, jo nav mierā, ka viņu tā godā.

Stāsta beigas :)
24.oktobris 2017, 20:06 | links
 
Un tā viss te ir sagriezies kājām gaisā. Tieši kā slāvu stilā! Tagad pat pats velns nesapratīs kurš ir kurš un par ko!
24.oktobris 2017, 20:01 | links
 
Interneta diskusijas izskatās kaut kā tā..
24.oktobris 2017, 19:54 | links
 
MartinsSi [24.10.17]: Docents [13:57]: Tu tak par mani te satraucies un to par ko es ,, esmu balsojis,, un no kurienes esmu! Ūdensgalva tā arī nespēj atbildēt pēc būtības tikai vāvuļot.Nu tad droši uzraksti kāda bija tava balss. Pat vatenis Nils to neslēpj. :)
Es atbildēšu, kad tu uz tev uzdoto atbildēsi urla!
24.oktobris 2017, 19:39 | links
 
uldens2 [24.10.17]: Kas notiek Spanijas fronte _ kaut ka apolo ziņneši skopi palikuši ;) !

plesigais, 24.oktobris 2017, 18:51Kut ka vienalga,man vairak uztrauc kas notiek kaimiņzeme krievijā,tas vairāk ietekmē kas bus latvijā nekā kaut kur talajā Spānijā
Nelga, arî esi zombētais upuris, kura ūdengalvā viens ienaidnieka tēls iepotēts. Nu viss vēl saprotamāks, kas šai sadaļā notiek.
:DDD
24.oktobris 2017, 19:36 | links
 
Kas notiek Spanijas fronte _ kaut ka apolo ziņneši skopi palikuši ;) !

plesigais, 24.oktobris 2017, 18:51Kut ka vienalga,man vairak uztrauc kas notiek kaimiņzeme krievijā,tas vairāk ietekmē kas bus latvijā nekā kaut kur talajā Spānijā

uldens2, 24.oktobris 2017, 19:25

Nesaki , nesaki krievija nekur nepaliks bet Spanija var sataisit lielu šmuci :( ! Un Katalonijas brivibas ciņa var iznakt diesgan asiņaina , plusa Katalonijas piemeram var sekotaji uzrasties !

plesigais, 24.oktobris 2017, 19:34
sekotaji var uzrasties,tapec jau šo visu vajag apspiest saknē lai neiet plašumā.Populisms pašlaik ir parņemis pasauli
24.oktobris 2017, 19:36 | links
 
Kas notiek Spanijas fronte _ kaut ka apolo ziņneši skopi palikuši ;) !

plesigais, 24.oktobris 2017, 18:51Kut ka vienalga,man vairak uztrauc kas notiek kaimiņzeme krievijā,tas vairāk ietekmē kas bus latvijā nekā kaut kur talajā Spānijā

uldens2, 24.oktobris 2017, 19:25


Nesaki , nesaki krievija nekur nepaliks bet Spanija var sataisit lielu šmuci :( ! Un Katalonijas brivibas ciņa var iznakt diesgan asiņaina , plusa Katalonijas piemeram var sekotaji uzrasties !
24.oktobris 2017, 19:34 | links
 
Kas notiek Spanijas fronte _ kaut ka apolo ziņneši skopi palikuši ;) !

plesigais, 24.oktobris 2017, 18:51
Kut ka vienalga,man vairak uztrauc kas notiek kaimiņzeme krievijā,tas vairāk ietekmē kas bus latvijā nekā kaut kur talajā Spānijā
24.oktobris 2017, 19:25 | links
 
Kas notiek Spanijas fronte _ kaut ka apolo ziņneši skopi palikuši ;) !
24.oktobris 2017, 18:51 | links
 
Ar puņķiem neaizrijies celmlauzi.

Makatanav, 24.oktobris 2017, 18:23



Tev ari neslimot ;) !
24.oktobris 2017, 18:49 | links
 
Ar puņķiem neaizrijies celmlauzi.
24.oktobris 2017, 18:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager