Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Starp citu mēs daudz ko varētu pamācīties no čečeniem, tieši tautas pašapziņas un pašlepnuma ziņā. Iedomājieteis, viņiem pat nav sava neatkarīga valsts, daudz mazāka teritorija, bet šito spīti un varonību, gadiem turējās pretī milzonīgajam krievu karasspēkam. Staļins savulaik tos vispār kā tautu gribēja noslaucīt no zemes virsmas, bet redz neizdevās!
21.februāris 2012, 17:51 | links
 
Ādolfam arī bija laba ideja, apvienot visus vāciešus, visās valstīs, tika izplatīta informācija ka šos apspiež vietējās tautas un uzbāžās savā valstī ar savu valodu un kultūru. Ar ko tas beidzās , mēs zinām.....Laupītājs tevi ir sasitis , dzīvo tavā dzīvoklī, pēc tam viņa nevainīgie bērni un tu domā kā šim vēl vajadzētu izdabāt un izanalizēt situāciju :)) Protams tas varbūt nav īstais paraugs, bet es sevī kaut kā vainu nejūtu, ka kāds sveštautietis nespēj integrēties manu senču kultūrā un sabiedrībā :)
21.februāris 2012, 17:51 | links
 
Sulla-par ieklausīšanos es runāju tāpēc, lai nebūtu tieši tas ko tu minēji!?
21.februāris 2012, 17:51 | links
 
mjuniors> nekad neesi dzirdējis tādu jēdzienu kā "Lielkrievu šovinisms"? ;) Diemžēl daudzas lielās nācijas slimo ar šo '"izredzēto" un pārāko cilvēku māniju. Un vēsturiski tā veidojas no nepārtrauktiem kariem ar mazākām kaimiņvalstīm, to okupāciju, genocīdu u.t.t.
21.februāris 2012, 17:45 | links
 
Un tālāk apdzīvoja cilts, kas bija austrumromas vergi, kas vēlāk saplūda ar rusiem (varjagiem) un asimilējot ļoti daudz cilšu izveidoja naidīgas kņazistes :)
21.februāris 2012, 17:42 | links
 
labi, es negribēju tik gudru atbild dzirdēt, bet vienkārši gribu pateikt, ka ir jāieklausās citu teiktajā.. un es neesmu par divvalodību. es uzskatu, ka ir jamēģina saprast kāpēc viņiem ir tāda nostāja, veikt aptaujas.. un tad analizēt to īsto nostāju..
21.februāris 2012, 17:40 | links
 
Jā un balti savulaik apdzīvoja teritorijas līdz pat tagadējai Maskavai :)
21.februāris 2012, 17:37 | links
 
Mūsdienu latviešu tauta pakāpeniski izveidojās viduslaiku Livonijas centrālajā un dienvidu daļā, letgaļiem saplūstot ar citiem baltu etnosiem (zemgaļiem, sēļiem un kuršiem).
21.februāris 2012, 17:33 | links
 
Rolimliepāja-Bet kas ir Latvijas tauta!? :)
21.februāris 2012, 17:31 | links
 
mjuniors- risinājums var būt tikai tautas pašlepnumā, nevis izdabāšanā . Visa politika mums ir izdabāt austrumiem un rietumiem , bet par savām tautas un nācijas interesēm neviens negrib un nedomā .
21.februāris 2012, 17:27 | links
 
Sulla - kaut nu tā būtu! :D

Labu teicienu dzirdēju - "Tas, ka runājam latviski, bet lamājamies krieviski, nenozīmē, ka nepieciešamas 2 valsts valodas" (c)
:))
21.februāris 2012, 17:27 | links
 
Jēziņ nu nevajag tikai lieki dramatizēt, salīdzināt ar karabahu vai balkāniem, nu nebūs nekad pie mums tādi etniskie slaktiņi! Un kā nekā krievu un krievvalodīgo īpatsvars % ar katru gadu samazinās. Esiet pacietīgi, mūsu bērni vai mezbērni gan jau piedzīvos kādudien Latvijā laikus kad krieviņi būs tik maz un tik klusi kā Lietuvā. Pagaidīsim kad karoti noliks tie padlaiku pabiras, kā tie latgales vecūkšņi kas panorāmā lepni paziņoja ka nemaz netaisās jelkad mācīties latviešu valodu.
21.februāris 2012, 17:24 | links
 
Roliliepāja, es jau to visu sparotu, bet kādu risinājumu tu piedāvā!?
21.februāris 2012, 17:21 | links
 
daddy-t Tu ir gudrs, tā turpini:)
21.februāris 2012, 17:19 | links
 
mjuniors- doma es no mēness esmu ? Ar krieviem , leišiem un citām tautībām esmu strādājis arī ekstremālos apstākļos un daudzus gadus . Savai tautībai ir kaut kāda mentalitāte, bet par to tak neiet runa. RUNA iet par politiku, ka ne jau letiņiem ir kur jāintigrējās, bet sveštautiešiem . Kamēr viņi konfortabli jutīsies savā nosķirtai no Latvijas un Latviešiem pasaulītē, tikmēr Tu varēsi uz ceļiem lūgties , lai viņš kaut vārdu Latviski pasaka ...Mūsu mīksčaulība arī noveda pie sitācijas, ka jābalso lai varētu savā dzimtenē runāt Latviski, ... visi atcerās PSRS laikus, kur Latviešu valoda atradās ...Nezinu kā var pazemot svestautiešus (lielāko daļu pēc ženēvas konvencijas ir jādeportē) runāt valsts valodā, cienīt tās kultūru un būt lojālam pret savu jauno dzimteni ?
21.februāris 2012, 17:19 | links
 
AndriABC - faktiski viens variants - pārkrievošanāas pēc kara, ja tā turpināsies. un neglābs mūs ne dalība nato ne eiropas savienībā, ja tie būs iekšējie nemieri...

Redzi - prasīt no spēka pozīcijām ir diezgan riskanti...turklāt tādas lietas, ko paši latvieši nedara - piem. "cienīt valsti" - kā Tu to saproti? Kam bija iepriekšējā saeima piegriezusies? tikai krieviem vai visiem un kad ievēlēja jauno, labo, gudro, reformisko, vai tur kādam krievam atradās vieta valdībā?? cits piemērs - vai kāds spēj pierādīt, ka "valsti cienošie latvieši" nomaksā visus nodokļus, bet necienošie krievi nekā, tik tērē...
21.februāris 2012, 17:15 | links
 
cope mūs vieno!:D
21.februāris 2012, 17:12 | links
 
Sulla- nu re, būs kas kopīgs :)
21.februāris 2012, 17:10 | links
 
RolisLiepaja> ļoti precīzi pateici, šajos jautājumos mums viedokļi saskan ideāli.
21.februāris 2012, 17:09 | links
 
cik tālu!? to, ka man ir dators klēpī.. internets.. utt.. laiks rit uz priekšu.. esmu pierēģistrējies šajā portālā, sarunājos ar interesantiem cilvēkiem.. satieku uz ielas krievvalodīgos, sadarbojos ar viņiem! viņi ir mani klienti.. nu tāa kaut kā .. dzīve rit uzpriekšu :)
Es par nepilsoņu pārvēršanu pilsoņos neko neminu! minu tikai to, ka vajag atvērt acis vaļā.. un paskatīties ar vēsu prātu uz to.. bij un būs ienaidnieki, bet arī citā sabiedrībā ir arī draugi un ar viņiem vajag runāt! nevis karot, un bāzt visu vienā maisā!
21.februāris 2012, 17:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager