Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
daddy_i, tad tavu prāt ir tikai divi varianti:
1. Karš vai
2. Pārkrievošanās ??????
Kas krievvalodīgajiem ko ir liedzis?
Prasīt, lai viņi ciena valsti un latviešu valodu ir noziegums, milzīgs pliķis krievvalodīgo sejā?
Un par to būtu jāpiesaka karš?
21.februāris 2012, 17:03 | links
 
mjuniors- un cik tālu esi izvīrzījies uz to priekšu :)) ?
Viss kas ir, sen jau ir izmēgināts un izdarīts, atliek vienīgi uzzināt rezultātu, nevis sisties ar galvu pa priekšu un gaidīt kas nu būs ? :)
21.februāris 2012, 17:01 | links
 
Pamēginiet pacelt jautājumu piemēram demokrātijas paraugvalstī kā vācija par pilsonības piešķiršanu visiem turkiem vai apmaksāt valsts skolas turku valodā :) Painteresējaties kaut vai kaimiņvalstīs par valsts integrācijas politiku un tad sapratīsiet ka te ir paradīse priekš nepilsoņiem un pilsoņiem kas fantazē par Latvijas valsts likvidēšanu ... Sākās viss šeit ne dēļ integrācijas vai neintegrācijas, bet dēļ vienas kaimiņvalsts agresīvās politikas, kas attur daudzus nepilsoņus integrēties esošajā sabiedrībā. Šeit tiek barots un uzturēts TROJAS ZIRGS, kas laiku pa laikam savu kārti izspēlē...
21.februāris 2012, 16:57 | links
 
Lai attīstītos ir jāvirzās uz priekšu nevis jāskatās atpakaļ!
21.februāris 2012, 16:56 | links
 
AndriABC - es neaicinu aizmirst pagātni, es aicinu dzīvot šodien, šeit, dzīvot kopā 62.1% latviešu un 37.9% cittautiešu, neapsaukājot vienam otru par okupantiem vai fašistiem, ļaujot arī cittautiešiem "špricīti paturēt" un apliet kājas...pretējā gadījumā viss tikai sāksies...tu gribi šeit karu, kā savulaik kosovā vai tuvajos austrumos pašlaik?

Ir jāspēj atzīt, ka 20 gadu laikā "integrācijas politika", faktiski tās šķietamība ir izgāzusies.
21.februāris 2012, 16:49 | links
 
Pagātne ir domāta lai izprastu tagadni . Ļoti labs piemērs ir "samierināšanās" politika...
http://www.uzdevumi.lv/ExerciseRun/RunExercise?exerciseId=90350405-9122-4da1-8c95-17f164172ea7&parentType=VirtualSchool&parentId=1147
21.februāris 2012, 16:45 | links
 
nejauksim, notikumus ar vēsturi!!! vēsturē- vārds jau ir kā vārds vēsture.. notikums ir arī tava piedzimšana.. un tu to atzīmē! kad tevis nebūs, to vairs neviens neatzīmēs.. Un Latvija ir, tad atzīmējam 18.nov.!:) nu es to tā saprotu :)
21.februāris 2012, 16:42 | links
 
labs ir, es par vēsturi nerunās :)..
21.februāris 2012, 16:39 | links
 
Tā viš ir, dzīvojam tagadnē, nākotni varam tikai zīlēt, bet analizējam un mācamies no pagātnes, kļūdām un veiksmēm.
21.februāris 2012, 16:39 | links
 
100% Roli. Tik pat labi var mēģināt iestāstīt ka ir jāaizmirst 18. novembris. Ar tak sen jau bija.
21.februāris 2012, 16:39 | links
 
es neaicinu aizmirst vēsturi.. bet, manuprāt, ir arī apsurds vilkt to līdzi, ja pat puse iedzīvotāju to pasaules karu nav redzējis.. šodien jau ir cita diena.. un par tiem okupantiem es tik tiešām to nēesmu ievērojis :)..
21.februāris 2012, 16:38 | links
 
Tikai tas, kurš pazīst pagātni, var saprast tagadni, un tikai tas, kurš saprot tagadni, var noteikt nākotni.

Silvana de Mari
21.februāris 2012, 16:32 | links
 
Vācieši maksā kompensāciju arī visiem kuri tika piespiedu kārtā mobilizēti vācu militāros formējumos .....
21.februāris 2012, 16:30 | links
 
mjunior, ja nav izpratnes pašos pamatos, tad visa pārējā runāšana ir bezjēdzīga. Aizmirstot pagātni, kā to iesaka daddy_i, sanāk ka sen jau Latvijā vajadzēja krievu valodu par valsts valodu un pilsoņu pasei katram, kas to vēlas.
daddy_i, jā es biju domājis "holokaustu". Tikai vācieši maksā ne tikai ebrejiem, bet arī citu tautību pārstāvjiem, kas izcietuši nāves nometņu šausmas. Tā ka, diezgan daudzi varētu būt pret vēstures faktu "aizmirsšanu". Tu vismaz esi ievērojis, ka publiskajā telpā krievus par okupantiem sauc tikai paši krievi?
21.februāris 2012, 16:26 | links
 
bacis- PĒC KURA LIKUMA LV VAR SODĪT PAR HOLOKAUSTA NOLIEGŠANU ?
21.februāris 2012, 16:13 | links
 
andriABC.holokausta noliegsana ari musu valsti skaitas kriminalsodama...ta ka,sadosi pa muti latvietim-bus huliganisms,krievam-rasu naida kurinasana,nedot dievs zidu aiztiksi-holokausts un Vizentals bus klat un nomocis tevi ka pedejo palikuso fasistu.
21.februāris 2012, 16:09 | links
 
tas ir putina ,ždanokveidīgo pēdējais salmiņš- šie mutanti ,jo viņu dienas ir skaitītas. nu negrib neviens saprātīgi domājošs krievs viņus redzēt savā valstī kuru mīl un vēl tai labu. izskatās arī Latvijā nav labas atsauksmes... kas tad viņiem atliek ? vai nu mainīt savu domāšanu, vai turpināt dzīvot savās ilūzijās par cccp pasaku valstību.
21.februāris 2012, 16:03 | links
 
Andris ABC par to es arī runāju, ka vajag aizdomāties un ieklausīties, ka ir vēl pretējais viedoklis un ar vieņiem ar ir jārunā (citi mēdiji).. nevis tikai atgrūž! tāpēc jau arī viņi balsoja tā kā nobalsoja :)
21.februāris 2012, 15:53 | links
 
skutān- par to mutantismu.. ir lab pateikts, bet ļoti, ļoti aizvainojoši!! ;)
21.februāris 2012, 15:50 | links
 
Atvainojos, mjuniors, drukas kļuda. Gan Latvijas valsts, gan Igaunija, gan Lietuva var atļauties nopirkt dienā pāris minūtes reklāmas laika 1Baltijas kanālā un laist tur reklāmu. Ar kadriem no Baigā gada, ar staļina nometnēm, ar izvesto ešaloniem...
21.februāris 2012, 15:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager