Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
mjuniors
Un ko tas deputāts TĀDU var izdarīt? Ieviesīs nulles pilsonību-nepatiks mums, ieviesīs apmācību latviešu valodā-nepatiks viņiem. Piespiedu kārtā liks katrā darbavietā obligāti pieņemt vienu cittautieti?
Nu paskaidrojiet-KO VAR IZDARĪT?
Manuprāt,vienīgais,ko var darīt,ir NEDARĪT NEKO! Un tas arī būs labākais,ko viņi var izdarīt-lai liekas vienreiz mierā. Personiski man pašam riebjas tas naids,ko tie idioti ar šo pasākumu ir manī uzjundījuši. Labākās zāles-klusums un miers.Ilgstoši.
21.februāris 2012, 12:08 | links
 
naakamais referendums vareetu buut lai dotu nepilsonjiem tiesiibas balsot veeleeshanaas.Un tad jau naaks arii visi paareejie,a par pagaajusho referendumu,mees samaksaajaam no savaam kabataam 1.7miljoni.A Lindermans tagad tik ceps referendumus vienu peec otra.
21.februāris 2012, 12:04 | links
 
Njā kā tam postpadomju letiņam tomēr iedzīts mazvērtības komplekss un bijība pret krieviem un to valodu, ka tik neapvainojas, ka tik nepadomā ko sliktu, vienvārdsakot jāņemas kā ar jēlu oliņu!
21.februāris 2012, 12:03 | links
 
par integrāciju:)
pēdējās 3 dienās no ļaužiem, kuri līdz šim neuzskatija par iespējamu latviski ne pliku- Labdien- Paldies pateikt, vārdus 20 vismaz lauziti latviski sadzirdēju.
21.februāris 2012, 12:03 | links
 
jidritvaikociņ-latviešus par gansiem sauc, latviešu valodu principiāli nemācās, uzskata, ka atbrīvojuši Latviju no nez kā....un vēl baigi aizvainietie jūtas!
21.februāris 2012, 11:58 | links
 
es palieku pie sava, internets un iztekšanās ir interesanta lieta, kad var lasītājs saprast pa savam! un vinnijs tu saprati pa savam..
es nesijāju tīcības, bet krievu kopienu! miers un amen;) kad vēl pa tv saka krievs: ņepaņimaju ņemskij jazik! Es runāju par šādiem cilvēkiem!
NG-NG visu jauk pateica, tik vajag, lai tas pielec deputātiem..
21.februāris 2012, 11:48 | links
 
Pilnībā piekrītu!!!!!
21.februāris 2012, 11:26 | links
 
cieniet citus un arī jūs cienīs, viss jau ir vienkārši, kungi, man ir ļoti liels kauns par tiem pirms un pēc referenduma komentāriem, ja es būt krievs, baltkrievs, ukrainis, kurš gāja balsot pret divvalodību, tad tik un tā būtu epvainojies, jo .....palasiet paši, ko esat sarakstījuši.
Mans viedoklis ir tāds, ka referendums un viss, kas tam apkārt ir atmetis sabiedrības integrāciju par gadiem desmit atpakaļ un noteikti nav vairojis mīlestību pret valsti, patīk jums vai nē, bet gandrīz pusei valsts iedzīvotāju. Ļoti žēl, ka lētas, tuvredzīgas politiskas popularitātes dēļ valsts vadītāji pieļāva šādu situāciju.
Vienmēr lielajiem nacionālistiem iesaku paskatieties uz globusu, atrodiet tur to vietu, par kuru ar izbolītām acīm un putām uz lūpām bļaujat, pietam bļaujat ne jau par valsts attīstību un izaugsmi, bet gan par neko, atrodiet to vietu un padomājiet kas pasaules vēsturē ir noticis un notiem ar mazajām, ļoti lepnajām tautiņām, kur iekšienē viens otru grauž un ēd bez sāls. Ir tikai divi varianti, nākt pie prāta un VISIEM valsts iedzīvotājiem celt valsti uz augšu, vai .... kasīties savā starpā tikmēr, kamēr vairs nebūs ar ko kasīties, vieta tukša nepaliks...........
21.februāris 2012, 11:11 | links
 
Par pareizticīgo svētkiem, tu draugs brauc auzās! Ir daudz latviešu - pareizticīgo.
Kādreiz, cars tētiņš , deva zemi par to, ka letiņi pāriet pareizticībā. Tad nu lūk, vai viņi nav vairs cilvēki?
Kas attiecas uz svinēšanu, lai svin kaut cūkpakaļas dienu, galvenais, likuma ietvaros un neizvainojot citus!
21.februāris 2012, 10:27 | links
 
labs ir, tiesības ir visiem un tas ir forši! bet, ir viena lieta, attieksme pret valsti! Latviešu valsti! ir jāierobežo sveša kultūra, kas ir versta pret Latviju! 9. maijs. piemēram. lai tur viņi svinās un ņemās, bet ir viens, bet.. kas tas par Latvijas pilsoni, ja viņš skraida ar svešas valsts karogu!? ja vinš tā dara.. viņam ir jāatņem pilsonība uz mūžu.. jo viņš izvēlas citu kultūru un šeit tik taisa demogoģiju.. vēlas šeit invazēt: krievu valodu, tad pareizticīgo svētkus.. tad arī teritoriju utt. tā ir sveša kultūra.. ir vienkārši jāretina nezāles..
20.februāris 2012, 16:22 | links
 
toni , vai tad tu būtu bagāts un lepotos ,ka dzīvo neesošā valstī cccp un tev ir drusku paslima galva , kas iepotēta no mazotnes ar padomju valsts "vēsturi" ,propogandu utt. domaju ne, tiesības ir katram mazulim ,kas dzimst uz šīs pasaules :)
20.februāris 2012, 15:26 | links
 
skutans,kā šamiem nav nekā?Šamiem ir tiesības,pienākumu gan nav...D.
20.februāris 2012, 15:04 | links
 
bacīt , pareizi domā , tikai maza piebilde:) tas lielais vairums nav krievi, jo krieviem ir dzimtene kuru tie mīl un atbalsta! šamējiem tak nav nekā , nedz krievijas nedz Latvijas nedz dzimtenes ,pamēiģini to kaut kā sagremot savā , tā teikt...:)
20.februāris 2012, 14:37 | links
 
skutan datoranalfibetisms tapec ka ar vienu pirkstu uzkliksinaju garu tekstu ,a ievadid neizdevas.nacas rakstit velreiz.
20.februāris 2012, 14:29 | links
 
nav japartaisa,ir jasadzivo.pec 50 gadiem sis jautajums vairs nebus aktuals
20.februāris 2012, 14:24 | links
 
taaa borja.....japadoma...karoce....krievi te ir bijusi un bus ,nav mums iespeju vinus izdzit,vai parlatviskot....es lepojos par to ka esmu latvietis,un vins lepojas ka ir krievs...,un ta tam bus but
20.februāris 2012, 14:21 | links
 
bacīt uzklausi urmaasu, kāpēc datoranalfabētismu sev piedēvē ? katrā ziņā savu viedokli būšu izteicis, un prieks, ja mani kāds saprata. paldies:)
20.februāris 2012, 14:18 | links
 
bacis
del datoranafibetisma rakstu velreis.skutanam.ta ir sanacis ka musu sabiedriba ir tadi ,un vinus ignoret nevar.vai nu pataisi par draugu ,vai ienaidniek.....diemzel musu sabiedriba valdosais ir otrais variants.

Galīgi nepiekritīšu.Kāpēc kko gribi pārtaisīt,vai pataisīt.Drauga nacionalitātei nav nozīmes.Bet tavā skatijumā,ja nav draugs tad jāpataisa par ienaidnieku???KAMDĒĻ???
Ja šamie tevi neapgrūtina,tad elpo rāmi.Kamdēļ kkas būtu jāpataisa?!
:))
20.februāris 2012, 14:09 | links
 
pirmais teksts bij divreiz garaks /
20.februāris 2012, 13:58 | links
 
del datoranafibetisma rakstu velreis.skutanam.ta ir sanacis ka musu sabiedriba ir tadi ,un vinus ignoret nevar.vai nu pataisi par draugu ,vai ienaidniek.....diemzel musu sabiedriba valdosais ir otrais variants.
20.februāris 2012, 13:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager