Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
bacīt :) tautība un dzimtene protams dažādi jēdzieni... tikai šejienes nelojālajiem "pilsoņiem" nav savas dzimtenes kā tādas ,krievijā , izņemot putina atbalstītājus viņus neviens negaida. tā ,kā jau teicu ir izmirstoša padomju propogandas mutantu suga, kam nav un nebūs nekad savas dzimtenes. viņiem ir tikai cccp un pasaku pasaule.
20.februāris 2012, 12:56 | links
 
viss notiek!;)
20.februāris 2012, 12:20 | links
 
mjunior pamēiģini tad ieet tvnet .raidījums bez cenzūras (krievu val.) tv5 2012.02.16 ieraksts.
20.februāris 2012, 12:15 | links
 
nu tieši tā.. tas pats būtu, ja izdomātu tumšādainos parkrāsotu par baltajiem!:D
20.februāris 2012, 12:14 | links
 
galejibas no abam pusem.kapec jaaizver krievu skolas? bagata tauta ar bagatu vesturi .musu Rainis vinu Puskinam varetu patronas pienest,PSRSvisu laiku gribeja mums parkrievot, mes tagad gribam parlatviskot.tautiba un dzimtene ir divi dazadi jedzieni.
20.februāris 2012, 12:10 | links
 
skutans- par video, neveidojas savienojums...
20.februāris 2012, 12:07 | links
 
raidījuma adresi tak iemetu ,pasēžat tak tās 45min noklausaties ,un mēiģiniet tad ko iebilst, oponēt utt. nevajag taču visu laiku" skuļīt", to mēs mākam un par to neviens nešaubās.
20.februāris 2012, 12:03 | links
 
Tam sūda Dzintaram vajag pamācīties vēsturi! Lai paskatās arhīvos , cik krievu puiši bija leģionā, cik krievu puiši bija pretošanās kustībā latgalē! Teļš tāds! Krievi kā cilvēki ir labi, tie padomju bezdzimtenes mankurti ir tie, no kuriem jāvairas!
20.februāris 2012, 12:01 | links
 
vinnij nepielēks! es šovasar ar vienu paziņu pastrīdējos ar tādu pat Dzintara stereotipiem.. es biju pret krievu skolu slēgšanu un to parakstu vākšanu.. Argumentēju savu viedokli ar psrs piemēru, ka krievi mēģināja apspiest Latvisko! panāca tikai pretējo! Bet Dzintariešu ideoloģija ir CĪŅA pret krievisko! Šāda patieībā ir nepareiza pieeja, ir jāmeklē kompromiss neattejo no Latvijas ideloģijas.. un kurinātājus ir jāmet cietumā! Atkārtošos, bet ir jākontrolē televīzijas un laikrakstu info.. Jo tā ir bezmaksas reklāma.. Ja pa tv nerādītu tādu lindermanu, es neko par tādu žīdu neko nezinātu utt. mierīgāk gulētu mēs visi!:)
20.februāris 2012, 11:55 | links
 
Raihs jau pateica,kas ir tie kučieri,bet mēs jau neesam nekāds izņēmums,-šamie jau kučierē vispasaules politiku...
20.februāris 2012, 11:53 | links
 
nesaprotu kapec jus so referendumu uzkatiet par pazemojosu.mums ir 40 proc. cittautiesu tas ir vinu tiesibas ierosinat sadus referendumus.iedomajaties ka vini blautu ja satversmes tiesa vai vel kads aizliegtu so referendumu.a tagad 76 procenti ir pret divvalodibu ,un ar to viss ir pateikts.ja aizliegtu referendumu vini teiktu ka baidamies,ka butu savakusi 50 pluss viena balss ,utt.
20.februāris 2012, 11:50 | links
 
Nu bļin kad tas pieleks arī citiem? Mani kaitina tā pseido abdraudētības politika! Mazohistu kultu te veido!
Kad sapratīsim, ka paši esam saimnieki, tad arī vilciens sakustēsies!
20.februāris 2012, 11:46 | links
 
piekrītu vinnij, latvietim tas taču ir saldais ēdiens "pagrauzt" citu letiņu , pagausties ,aprunāt ,tā nu tas ir. man īstie krievu tautības cilvēki liekas daudz jaukāki par letiņiem ar savu sirsnību , vienkāršību, atklātību utt. protams cita mentalitāte... un tie ir īstie krievi ,nevis šejienes padomju propogandas mutanti, kas ir vairumā un kuriem nav ne Latvijas ne Krievijas ,ir mistiska pasaku valsts cccp kuru nākotnē kaut kur vajadzētu dibināt...:) žēl to nabaga putina propogandas upuru.
20.februāris 2012, 11:43 | links
 
Kā jau es te pāris dienas iepriekš minēju,šai problēmai(slimībai) nav risinājuma-tā tas viss arī paliks-krieviem kaut kas nepatiks,mums arī nepatiks... Tur neko nevar darīt,jo rociņās sadevušies mēs uz saulaino nākotni kopā nekad neiesim-pārāk atšķirīgi esam. Tādēļ ir tikai viens risinājums-NEAIZTIKT TO SŪDU ,LAI NESMIRD!
Un kas aiztiek?Tie,kam nacionālais jautājums ir vienīgais,dēļ kā viņi vispār turās pie varas- mūsu pašu mīļie politiķi-nacionāļi,kuriem pat nepietika smadzeņu,lai savu parakstu vākšanu novestu līdz referendumam,un ,protams,SC. Pa TV klaut kas labi pateica:noņemiet viņiem nacionālo jautājumu,un viņi vienkārši pazudīs no zemes virsas,jo ekonomiskās programmas viņiem vienkārši nav,vai arī ir,bet švakas. Un kā tagad redzam,visu to pasākumu kučierē žīdi. Vai tik nebūs pie LV robežām jāizliek šiltītes ar uzrakstu JUDEN FREI ?:)
20.februāris 2012, 11:34 | links
 
Vinnijs trāpijis 10.! Mazliet pafilozofējot, dabā ir līdzsvars..Ja ir tāds Dzintars būs ar SC.. (VAI otrādi)..
20.februāris 2012, 11:33 | links
 
Gadus desmit atpakaļ, žurnālistu diskusijas laikā, Vladimirs Cepurovs (krievs pēc tautības) teica tā : '' Krievu valodas aizstāvji ir visādi Giļmani, Cilēviči, Ždanokas un visādi citādi ļautiņi! A kur tad paši krievi?''
Secinājumus izdariet paši! Man ar skumjām jāatzīst, ka mūsu pašu vislatvieši ir nekas vairāk kā tādi paši nesaskaņu kurinātāji! Nav viņiem ekonomiskās platformas, tikai tupa gaudošana par okupantiem! Šīs abas puses nenomierināsies kamēr nebūs sūdi! Gan Lindermans, gan Dzintars no tā vien eksistē! Nekā cita viņiem nav, tikai sapīlējums viņus uztur!
20.februāris 2012, 11:24 | links
 
vislielākā problēma, manuprāt, ir tikai politiķos.. jo neviens nespēj neko pateikt konkrētu nostāju.. tikai minkstinās (ka tik balsi nepazaudēt).. cittautieši arī paši latvieši to jūt, tāpec rodās tādas stulbas sajūtas un rīcības.. uzskatu, ka aukšgalam ir jābūt noteicējam, nevis apakšgalam..
20.februāris 2012, 10:44 | links
 
roli, sagittario pasēdiet 45min pie tā raidījuma ieraksta ,tad vairs nebūs vajadzīga ši liekā tērzēšana. mans vecais savā laikā dabūja 3gadus Mordangā par pretpadomju dzejoļiem, kā arī bija viens no helsinki 86,un daugavas vanagu dibinātājiem.G.Astras,J.Ziemeļa vadībā, ko tad man še piebilst.
20.februāris 2012, 10:40 | links
 
Nevajadzētu jau iecikloties tikai uz D-pili, tur par krievu valodu nekādu šaubu jau nav! bet paskatieties apkārt citur.. un to pašu d-pili jau nevajag redzēt.. noliekot viņus no tā jau nekas nemainās, tikai paliekam par tādu pat rejošo sugu kā viņi.. pa tv, kad rāda to pašu specdienestu, krievs jau tur pat pretī arī sēž!?
20.februāris 2012, 10:38 | links
 
sagittario- piekrītu Tev par visiem 100 %, tik laikam nemāku tik skaidri un smuki uzrakstīt, a varbūt vienkārši negribēju :)
Starp citu runa jau neiet par krieviem vien, bet arī citiem "russkojazičnijiem". Interesanti ka leitis jau otraja paudzē dzīvojot Latvijā , sevi jau uzskata par Latvieti-lietuvēnu un vairāk cīnīsies par Latviju un tās pamatvērtībām nekā viens otrs Depils pamatiedzīvotajs :))
20.februāris 2012, 10:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager