Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
pirmie dati liecina ka apmeeram 70% Pret.Pashi krievi saprot ko tas var nest Latvijai,aciim redzot arii balsoja pret.Bet nu fakts kaa taads,es ceru ka manas dziives laikaa vairaak nebuus jaaiet balsot buut vai nebuut Latvieshu valodai.
19.februāris 2012, 06:16 | links
 
es piekriitu Raiham, vini nodziivo te visu muuzu, un nesaprot ne varda pa Latviski!!! kaa taa var? kuraa citaa valstii taa aukleetos? kapec es savos 20 gados briivi parvaldu 3 valodas, a lielaakaa dala krievu tikai 1 valodu? taa ir tiiraakaa neciena pret mums un Latviju. un esmu pilniigi un galiigi pret krievu valodu kaa valsts valodu.

19.februāris 2012, 05:25 | links
 
tie "Latvieshi" kas neaizgaaja nobalsot,pilniigi noteikti ir uzskataami par savas valsts nodeveejiem.Patiesiibu tie pat nav nekaadi Latvieshi,seetas kranchi.Riebjaas.
19.februāris 2012, 01:52 | links
 
Tulciti : Ne jau negrib,viņiem to nevajag. Ja tu dzīvo vidē kur visi runā krieviski-pagalmos,darbā,veikalos utt (Daugavpils,Rīga) -tā vajadzība zūd. Zinu ķinieti Rīgā kurš 2 gadu laikā iemācījās latviski.Viņa dēls 4 gadu vecumā runāja jau krieviski,latviski un ķīniski.Tās vācietes ir sīkums salīdzinot ar parastu ķīniešu zemnieku kuram izglītība ir 7 klases. Lūk, tas ir gribasspēks un cieņa pret valsti.
19.februāris 2012, 01:43 | links
 

Rezultāts
19.februāris 2012, 01:37 | links
 
bralitis
Man bračkam klasē nesen bija apmaiņas programma ar Vāciju. Uz Latviju atbrauca 2 vācietes, pēc 2, varbūt 3 mēnešiem abas tekoši runāja latviski labā sarunvalodas līmenī!!!!!!
Kāpēc tie, kas Latvijā dzīvo STIPRI virs 2-3 mēnešiem to nevar???
Domāju, ka varu atbildēt Tavā vietā - negrib!!!
19.februāris 2012, 01:33 | links
 
Raih es nedzeru.Nu ļoti reti un ļoti nedaudz .Problēmu man nav ar alkoholu - man slikti no viņa .Kas mani zin apliecinās :))Pats iepriekš deklarēji par ikdienišķo litriņu pie vakara relaksa :)) Buma čaga esot laba :)) Bieži pieminu tāpēc ka man patīk saliet ,patīk ka feina kompanī kas jūtas omulīgi:)) Omulīgi bet ne pālī:)) Raih es esmu dzimis un uzaudzis tīri latviskā vidē . Valmiera un Cēsis tev kaut ko izsaka ? Tad aizceļoju pa pasauli , tai skaitā arī uz otru krieviskāko pilsētu Latvijā - Rīgu. Ierodoties no Valmieras uz dzīvi Rīgā bij apmēram tas pats kas atgriezties atpakaļ Rjazaņā kur mācījos . Viss pilnīgi tas pats . Tikai vakarā vari TV latviski skatīties :))) To Rīdzinieki pat nejūt tur dzīvojot :))) Tā kā nāksies vien to Rīgu ar visām ostām arī atdot :DDD
19.februāris 2012, 01:31 | links
 
Vai tev Latvija asociējas ar Pļaveniekiem,Imantu un Purvčiku? Ja tu dzīvo tur,tad ar to aprobežojas un pilnībā apmierina tava nepieciešamība pēc komunikācijas?

Rīga ir ostas pilsēta,tādēļ to atdot nebūtu prāta darbs. Bet doma nav slikta:)

Un P.S. Tu pats neievēro,ka gandrīz visos komentāros piemini alkoholu? Ja tev ir problēmas ar alkoholismu,kā dēļ tu to nedrīksti lietot,tad izsaku lielu līdzjūtību,jo tā ir viena patiešām patīkama nodarbe! It īpaši,ja tā ir Buma čaga.
19.februāris 2012, 01:12 | links
 
Raih ko tu muldi!!! Lielāko valsts daļu ??? Kur bij tā lielākā valsts daļa kad dzīvoju Rīgā ,Imantā ,kāpņu telpā bijām divas latviešu ģimenes . Padomā pats ko muldi un beidz dzert to dranķi :DDD
Tagad dzīvoju Siguldā - te visi krievi runā latviski. Pareizi iepriekš tu teici par Daugavpili .Varu pielabot - jāatdod krieviem Daugavpils un 90 % no Rīgas . Jāuztaisa Latvija kā Palestīna . Dažas pilsētas lai pieder krieviem,,dažas latviešiem un tevi par komandantu :DDD
19.februāris 2012, 00:58 | links
 
братик- Ko tu tur muldi? Tev nemaz dzert nevajag,lai kaut kādu idiotismu gvelztu. Tak lai paņem vārdnīcu un mācās!
Un kā citādi nosaukt cilvēku,kura intelekts visa mūža garumā neprasa komunikāciju ar lielāko valsts daļu? Kur viņš nesaprot,ko runā un par ko raksta valsts,kurā viņš ir dzimis un dzīvo? MAN TAS NAV SAPROTAMS! ABSOLŪTI UN GALĪGI!
19.februāris 2012, 00:51 | links
 
Nē tas nav mans - labāk savu nedošu tev. Miera nebūs :))
19.februāris 2012, 00:45 | links
 
Tavu skaipu es zinu! Saucās Karīna..:)
19.februāris 2012, 00:44 | links
 
kk3 kam tu to par skaipu ? Man ?
19.februāris 2012, 00:41 | links
 
raihs> njā sāpe briesmīga. Man te mājas 1. stāvā ir datorsdaloniņš, šovasar nostiepu lejā laptopu lai salabo. Atver durvis veselībā starojošs ~25g vecs čalis, firmas īpašnieks, un uz manu jautājumu latviski bīda tekstu tikai krieviski. Man jau škrobe uznāca, bet slinkums ņēma virsroku, tomēr tuvu(jānokāpj dažus stāvus tik) u.t.t. Tā i sarunājāmies, es latviski, šis tikai krieviski. Protams šamais daudz ko nesaprata, nācās man iespraust dažus terminus arī krieviski, lai tomēr mudaks visu saprot ko es gribu... Nemaz nevajag likumīgi ieviest krievu valodu kā otro, tā jau ir, Rīgā, Latgalē, regulāri, katru dienu, klientiem spļauj virsū aci nemirkšķinot.
19.februāris 2012, 00:36 | links
 
Briesmīgi, briesmīgi...:) Atsūti epastā savu skaipu. Pazvanīšu.
19.februāris 2012, 00:33 | links
 
A kur Raih lai viņš iemācas ka piemēram tu ar krievu runā tikai krieviski - un tādu pārliecību ka viņš ir tups :))))))
19.februāris 2012, 00:33 | links
 
sulla

Es vienmēr esmu bijis par to,lai Daugavpili atdod Krievijai. Tāpat kā Pitalovu. Briesmīga pilsēta.Kam mums tā ir vajadzīga? Vai Latvija paliks vēl mazāka? Un kas par to? 85% par krievu valodu-Krievijā viņi to saņems par visiem 100%
19.februāris 2012, 00:32 | links
 
kk3
Un pa starpai ar tarponiem niekojies...

Un kur Tu mācies spāņu valodu? Ej uz kādu īpašu pulciņu? :)

Es to tādā sakarā,ka братикs tik ļoti satraucies par to ,ka ,krievam ,nabagam ,nav nekādu iespēju iemācīties latviski...Cik briesmīgi!
19.februāris 2012, 00:28 | links
 
Es kā reiz pēdējās divas nedēļas mācos spānu valodu....:) Pa brīvu, bez stresa....
19.februāris 2012, 00:22 | links
 
Latgale mani atkal pamatīgi apbēdināja, lai nu ko bet tik šokējošus rezultātus tur negaidīju :( Taisam nākamo referendumu vai šamie negrib pievienoties Krievijai? Psc nebraukšu vairs pie saviem radiem, sliņķi vispār negāja balsot!
19.februāris 2012, 00:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager