Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Apsadiersās nabadziņš un ir gana stulbs, lai to visu kustinātu. Lai visi redz un neviens nepaliek nepamanījis.
24.oktobris 2017, 12:11 | links
 
Tātad sarakstiņa nebūs? Melos pieķērām, ausis arī kust. Varam izlikties, ka nekā nebija, bet publika ta redz. Ai, ai, ai ku nesmuki. Iomanavrot(burjatu val.)

Makatanav, 24.oktobris 2017, 11:39


Nebus nebus sarakstiņa ;) !

Iemacisies cienit Valsts valodu , tad varbut ;)

Internacionalis Tu musu , pareizais ;) !
24.oktobris 2017, 11:59 | links
 
Docents krasavčegs man sūta vēstules, ka es atraušos. :D
24.oktobris 2017, 11:56 | links
 
Tātad sarakstiņa nebūs? Melos pieķērām, ausis arī kust. Varam izlikties, ka nekā nebija, bet publika ta redz. Ai, ai, ai ku nesmuki. Iomanavrot(burjatu val.)
24.oktobris 2017, 11:39 | links
 
Tev jau mobilizācijas pavēste pienāca?
Ziņoja ka esot izsludināta vispārējā mobilizācija! Tā ir tukša DIRSŠANA un rasu naida kurināšana!!!

urmaas, 24.oktobris 2017, 11:14


Ā ;) ja krievi _ tad naida kurinašana ;) !
Ja Latvieši tad _ _ _ _ !

P/S zini nemaz nebrinos ka paveste jau ceļa ;) !
24.oktobris 2017, 11:20 | links
 
Tev jau mobilizācijas pavēste pienāca?
Ziņoja ka esot izsludināta vispārējā mobilizācija! Tā ir tukša DIRSŠANA un rasu naida kurināšana!!!

urmaas, 24.oktobris 2017, 11:14

Naida kurināšana ir tieši šā sadaļa normālā copmaņu portālā.
24.oktobris 2017, 11:17 | links
 
Kā jums neiet. Šorīt sejasgrāmatā, krievu ziņas izleca,-Latvijā ir sākusies mobilizācija un Latvija taisoties krievijai sadot pa mut! Vai tā nav klaja dezinformācija?

urmaas, 24.oktobris 2017, 10:32


Kada dezinformacija ;) TIRA TAISNIBA , TIRA ;) ! ja krievija var rikot macibas ar iebrukuma imitaciju Latvija , tad Latviešiem jabut gataviem sadot pa muti iebrucejam ;) !

plesigais, 24.oktobris 2017, 11:09

Krievijas ziņās arī izlec, ka NLO jau okupējuši zemi. :DDD
24.oktobris 2017, 11:16 | links
 
Tev jau mobilizācijas pavēste pienāca?
Ziņoja ka esot izsludināta vispārējā mobilizācija! Tā ir tukša DIRSŠANA un rasu naida kurināšana!!!
24.oktobris 2017, 11:14 | links
 
Kā jums neiet. Šorīt sejasgrāmatā, krievu ziņas izleca,-Latvijā ir sākusies mobilizācija un Latvija taisoties krievijai sadot pa mut! Vai tā nav klaja dezinformācija?

urmaas, 24.oktobris 2017, 10:32



Kada dezinformacija ;) TIRA TAISNIBA , TIRA ;) ! ja krievija var rikot macibas ar iebrukuma imitaciju Latvija , tad Latviešiem jabut gataviem sadot pa muti iebrucejam ;) !
24.oktobris 2017, 11:09 | links
 
Pšolti!

Makatanav, 24.oktobris 2017, 10:32


Vot , vot ;) ! Uzreiz redzams ka patriots mil savu tevzemi ;) , un tevu valodu ;) !

Tikai kapec Latviešu burtiem un Latvija ;) !
24.oktobris 2017, 11:02 | links
 
Kā jums neiet. Šorīt sejasgrāmatā, krievu ziņas izleca,-Latvijā ir sākusies mobilizācija un Latvija taisoties krievijai sadot pa mut! Vai tā nav klaja dezinformācija?
24.oktobris 2017, 10:32 | links
 
Pšolti!
24.oktobris 2017, 10:32 | links
 
Jocigi , kapec uz vienkaršu jautajumu jaatbild ar apvainojumiem ? ;)

Protams PALDIES ka bez krievu lamu vardiem ;) !
24.oktobris 2017, 10:17 | links
 
"Bet vispar interesanti _ visos soctiklos un medijos notiek aģitešana par tiru valsts valodu un pret krievisko ziņu popularizešanu _ tikai CL daži izņemumi drikst izpausties ! "

Tīri stāvus visos? Sarakstiņu ar piemēriem varētu? Jeb tikko kā izdomājām un nopirdāmies peļķē? Jeb ļaunie USA-s āģenti pateica priekšā, lai tā riktīgi stulbi sanāk? Un pat ja tā būtu, kas no tā? Mesjē vingrinās daiļdiršanā, bet nesanāk.
24.oktobris 2017, 09:59 | links
 
Tak ierastā taktika: pagaidīs kamēr uldens2 kādu neta drazu ieliks un varēs tad te atkal vaimanāt un ko ,, gudru,, uzrakstīt. Jo par to kas tiešām aktuāls, nav sava viedokļa kā tikai Krievijas jautājums. Tikmēr eiropā paspēlējās ar demokrātiju un pietiek:
http://m.tvnet.lv/zinas/arvalstis/682496-spanijas_valdiba_uzsak_katalonijas_autonomijas_apturesanas_procesu
24.oktobris 2017, 09:53 | links
 
MartinsSi [Vakar]: Fakti.
Russia - big love
USA, EU - smirdīga paraša.
Ukrainas okupācija - nav.

Kādus vēl tev vajag faktus. Tipiska vate.Pag, šīs vispārējās frāzes atstāj elektorātam ar deviņu klašu izglītību. Es tev pēc būtības uzdevu jautājumus:
kur un par ko esmu balsojis?
No kura platā gala esmu ?
Bet tas ka riebjas, ka Latvijai ir jauni saimnieki un ASV visur bāžas ar savu ,, demokrātiju,, un dubultajiem standartiem ir mans viedoklis. Un kas tam ir kopīgs ar vate?

Docents, 23.oktobris 2017, 15:54


Un trolitim pekšņi pemetas nelaba kaite _ tauta saucamais _ beigtas zivs sindroms _ ;) !

Jau sen izsauc izbrinu CL administratora pacietiba ( laikam totals copmanis ) ! ;)

Bet vispar interesanti _ visos soctiklos un medijos notiek aģitešana par tiru valsts valodu un pret krievisko ziņu popularizešanu _ tikai CL daži izņemumi drikst izpausties ! Rakstot krievu lamu vardus latviešu burtiem vai kopejot krievu meslu video !
Kapec tā ? ;)
24.oktobris 2017, 07:53 | links
 
Makatanav, Tu beigās aizmirsi pierakstīt-,,esmu runājis, pēēēk,, DDD
24.oktobris 2017, 06:48 | links
 
Tas radījums izskatās pēc pīles, peld kā pīle, pēkšķ kā pīle, ēd kā pīle, lido kā pīle un vēl 120 cilvēku saka, ka tā visdrīzāk ir pīle. Pats radījums apgalvo, ka nav pīle un vispār pierādiet... nu viņš vēl izdomās, kas jums būs jāpierāda.
23.oktobris 2017, 16:46 | links
 
MartinsSi [23.10.17]: Fakti.
Russia - big love
USA, EU - smirdīga paraša.
Ukrainas okupācija - nav.

Kādus vēl tev vajag faktus. Tipiska vate.
Pag, šīs vispārējās frāzes atstāj elektorātam ar deviņu klašu izglītību. Es tev pēc būtības uzdevu jautājumus:
kur un par ko esmu balsojis?
No kura platā gala esmu ?
Bet tas ka riebjas, ka Latvijai ir jauni saimnieki un ASV visur bāžas ar savu ,, demokrātiju,, un dubultajiem standartiem ir mans viedoklis. Un kas tam ir kopīgs ar vate?
23.oktobris 2017, 15:54 | links
 
Fakti.
Russia - big love
USA, EU - smirdīga paraša.
Ukrainas okupācija - nav.

Kādus vēl tev vajag faktus. Tipiska vate.
23.oktobris 2017, 15:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager