Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Vateni kā man tas būtu jāsaprot par to atbildēšanu?

MartinsSi, 23.oktobris 2017, 10:18

Sāksim jau ar vārdu ,,vatenis,, kāds sakars man ar to ja tev ir fakti uzraksti./ to pašu par balsošanu un no kurienes es tur esmu kā rakstiji?/ Ja nav tad nepļūti ko nezini.
23.oktobris 2017, 14:19 | links
 

:)
23.oktobris 2017, 13:46 | links
 
Vateni kā man tas būtu jāsaprot par to atbildēšanu?

MartinsSi, 23.oktobris 2017, 10:18

docents grib uz ogres statoilu,lai miskastes maisu galva uzmauc:DD
23.oktobris 2017, 12:32 | links
 
Vateni kā man tas būtu jāsaprot par to atbildēšanu?
23.oktobris 2017, 10:18 | links
 
Vatei rūp valsts valoda? Nesmīdini pagastu.
Tai pat laikā pie vēlēšanu urnām par krievu valodu kā otru valsts valodu, šitais demagogs stāvēja pirmais rindā! Un noslīcināja tajā sūdu kaudzē treknu jā. Divkosis.

MartinsSi, 22.oktobris 2017, 19:40
Tu par saviem vārdiem atbildi?

Docents, 23.oktobris 2017, 09:53


Nesmidini ;) ! ! !

Palasot visus viņa postus , lidz nobanotajam ( martinsriga) , neviena kas atbilstu politikai , tikai vienigi ķengašanas ;) !

Trollitis ;) !
23.oktobris 2017, 10:12 | links
 
Martin un Arno jūs sākat pārvērsties par Docentu Nr2 . Ko ķēzaties ?

Bralitis, 22.oktobris 2017, 20:18

Un par ko esiet jūs te ar mjunioru, raihu un dakteri pārvērtušies, pabērnu uldenu pat nav jēgas pievienot?
:)
23.oktobris 2017, 09:57 | links
 
Vatei rūp valsts valoda? Nesmīdini pagastu.
Tai pat laikā pie vēlēšanu urnām par krievu valodu kā otru valsts valodu, šitais demagogs stāvēja pirmais rindā! Un noslīcināja tajā sūdu kaudzē treknu jā. Divkosis.

MartinsSi, 22.oktobris 2017, 19:40

Tu par saviem vārdiem atbildi?
23.oktobris 2017, 09:53 | links
 
Raihs, paskaties no sava 2 stāvā uz veco Rīgas centru un redzēsi kurš to pasākumu jumto

micuks, 22.oktobris 2017, 21:55


Vai tad tas tikai Riga ? Un daugava ?

Venta no ķimikalijam aug ciet , mazas upites , Ciecere un parejas izmirst :( plusa tiklinieki , ellektriķi , cemeretaji :( !

Kā intereses nav copes likumus sakartot lidzigi medibu likumiem ?
23.oktobris 2017, 09:42 | links
 
Neķēzies, neķēzies, būs jau labi, izslauki asariņu no bārdeles un turpini ,,diskutēt,, DDD
22.oktobris 2017, 23:59 | links
 
Martin un Arno jūs sākat pārvērsties par Docentu Nr2 . Ko ķēzaties ?

Bralitis, 22.oktobris 2017, 20:18

ko tad tas puņku bremze aizstāv krievu aroganto uzvedību? nevajag uzvesties kā pakaļā līdējam. tad man arī nebūs intereses atbildēt.

sāksim ar to, ka es neķēzos. šis ir kārtējais vates aizstāvis.
22.oktobris 2017, 23:07 | links
 
Raihs, paskaties no sava 2 stāvā uz veco Rīgas centru un redzēsi kurš to pasākumu jumto
22.oktobris 2017, 21:55 | links
 
Bralitis [22.10.17]: Han viss ,pilnīgi viss kas peld Daugavā līdz Rīgas Hesam neattiecas uz makšķerēšanas noteikumiem. Lašus vari ķeselēt uz nebēdu jo tie tur neskaitās kā normāla nārstojoša zivs,nēģiem liec cik murdus gribi ,zanderi kā sārņi -vari ņemt jebkuru izmēru . Tiklīdz būsi citās upēs vai ezeros par katru zemmēru var norauties pēc visiem likuma punktiem.
Ja, ja... Ja tu ķer ar makšķeri, tevi pārbauda 2x dienā, par zemmēra zandartu tevi izdrāzīs pēc pilnas programmas. BET-ja tu ķer ar tīkliem, tad viss štokos. Naktīs pilna upe ar tīkliem- mentiem pofig, vari pat nezvanīt... Kāds tur riktīgi "krišuet" to Daugavas pasākumu... Atceraties tos pašus Koļegovas leģendāros vārdus par nēģiem: " Viņi tak tāpat nosprāgs..." Uzlika džekiem sodu-4k! Viņiem tā ir vienas viduvējas nakts peļņa! Un pat licenzi neatņēma!!!Bet noķēra puišeļus ar 66 nēģiem- saskaitīja 2,5k!
22.oktobris 2017, 21:39 | links
 
Bralitis [22.10.17]: Martin un Arno jūs sākat pārvērsties par Docentu Nr2 . Ko ķēzaties ?
+++ Tiešām apriebies
22.oktobris 2017, 21:32 | links
 
Laikam jau vajadzēja anekdošu sadaļā likt, bet, lai nu paliek. :)
22.oktobris 2017, 21:20 | links
 
Martin un Arno jūs sākat pārvērsties par Docentu Nr2 . Ko ķēzaties ?
22.oktobris 2017, 20:18 | links
 
Han viss ,pilnīgi viss kas peld Daugavā līdz Rīgas Hesam neattiecas uz makšķerēšanas noteikumiem. Lašus vari ķeselēt uz nebēdu jo tie tur neskaitās kā normāla nārstojoša zivs,nēģiem liec cik murdus gribi ,zanderi kā sārņi -vari ņemt jebkuru izmēru . Tiklīdz būsi citās upēs vai ezeros par katru zemmēru var norauties pēc visiem likuma punktiem.
22.oktobris 2017, 20:16 | links
 
Kazbàrdiņ, ko esmu palaidis garām, ko atkal nezinu????? Kad bija tādas vēlēšanas par krievu valodu kā otro??? Tu laikam nesaprotot to kā jautājums bija uzstādīts pats būsi savu balstiņu ne tur un ne par to atdevis...DDD
22.oktobris 2017, 20:09 | links
 

Vai vispār ir atļauts šādā izmērā tirgot zandartus? Uz skata pēc filejām spriežot centimetri 30/35...
22.oktobris 2017, 19:48 | links
 
Vatei rūp valsts valoda? Nesmīdini pagastu.
Tai pat laikā pie vēlēšanu urnām par krievu valodu kā otru valsts valodu, šitais demagogs stāvēja pirmais rindā! Un noslīcināja tajā sūdu kaudzē treknu jā. Divkosis.
22.oktobris 2017, 19:40 | links
 
Docents [8:30]: Bet to ka latviešu valodu jau pakārto ES anglizācijai un tie kas mūs ne reizi paverdzināja nu ir ar pareizajiem gēniem un te gatavi tiem pakaļas laizīt pat smiekli vairs nenāk.Ja runājam par angļu valodas mācīšanu , lai "anglizē"! Puspasaules saziņas valoda ir angļu! Visur Eiropā visi saprot angliski!(izņemot varbūt latinosus). Un? Kas tur slikts? Maizīti par bredu te neviens netaisās pārsaukt!
Par "laizīšanu" esmu te teicis jau n-tās reizes- nevar 1,5 miljonu valsts "nelaizīt" kādam no varenajiem! Nevar! Turklāt tik nabadzīga un jaunizveidota valsts kā LV! Un labāk "laizīt" Eiropai vai USAi, nekā krievijai.

raihs, 22.oktobris 2017, 09:31

Vai shopi, outleti , sales u.tt nav tas ko sauc: par bredu jau pašiem nemanot. Aceros padomju laikos nevienu gastranomi nesatrauca, bet pēc neatkarības visur atkārtoja: glābsim valsts valodu! Tagad šis viss aiziet nebūtībā, līdz atkal pēc gadiem sāks vaimanāt, bet atkal būs par vēlu. Viss sliktākais notiek tieši no vienaldzības pret būtisko.
22.oktobris 2017, 19:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager