Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Likās jau, ka sadaļā atgriežas saprāta pazīmes, bet ierodas tas vecais oranžais pāķis un viss nostājas savās vietās- vecais gvelž pilnīgu bezsakaru un pārējie kā apmāti ar viņu strīdas... Vai tiešām nav saprotams, ka NAV JĒGAS? Jebšu oponējošie ir tai pašā līmenī ???

raihs, 21.oktobris 2017, 20:50


Kas ir Raihs ;) ! Sak pielekt ar ko Tev darišana ;) !

Esi gan Tu stulbs ;) !

Raihs ;) labs aktieris var nospelet Otello uz Bis , bet tikai izcils nospeles idiotu ;) !

Un tikai idiots speles idiotu lai citi saprastu kadi idioti ir apkart ;)

HI , HI , HI !
21.oktobris 2017, 21:30 | links
 
Raih,
Es mācījos jauktajā skolā. Un jau tad, puikas un jaunieša gados, bija liels aizvainojums.
Krievvalodīgajiem mūsu skolā, Latviešu valodā un literatūrā visiem bez izņēmuma, sekmes bija 4 un 5. Latviski pat labdien nemācēja pateikt.
Mums Latviešiem, krievu valodā un literatūrā 85-95 % skolēnu, 3 aiz astes pievilkts(kā teica učene).
Es runāju tekoši, rakstīju/rakstu uz stabilu 4.
Protams, ka runa iet par 5 baļļu sistēmu...
21.oktobris 2017, 21:24 | links
 
Jāni. Neķer kreņķi. Paskaties labāk BATA.TV
21.oktobris 2017, 21:16 | links
 
Par bračkas kvēlajiem krievu skolu aizstāvības rakstiem. Ok, esmu objektīvs un cenšos saprast arī oponējošo pusi.
BET.
Man sieva strādā slimnīcā par māsiņu ( viņai tāds aicinājums, redz, esot). Attiecīgi daudz cilvēku, ar ko jārunājas. Un fakts ie tāds, ka nospiedoši lielākā daļa 40-50gadīgo krievu nesaprot latviski pat elementāras saziņas līmenī !!!!!!! Neko! Kā to nosaukt? Un ko ar to darīt? Jā, secinājums viens- deģenerāti, bet ko tālāk? Kā to ārstēt? Domājat, viņu pēcteči ir savādāki? Ceru, bet šaubos. Tātad atliek tikai piespiedu metodes.
Ja salīdzinu ar sevi- man angleni vajag pāris reizes gadā( pārsvarā ceļojumu un darījumu laikā), bet pirms šīm reizēm es kādu mēnesi intensīvi mācos angļu valodu. Jo man ir kauns, ja nevaru pateikt to, ko gribu! Kauns! A viņiem, vates kušķiem, kuri visu
dzīvi dzīvo te, Latvijā, kauns nav nemaz! Viņi nejūtas nožēlojami! Lūk to es nesaprotu!
21.oktobris 2017, 21:07 | links
 
dakterp [21.10.17]: Raih,
Bračka jau arī šoreiz, ieskrēja, "iepļūtīja" pilnīgu bezsakaru un notinās...
Tas viņam raksturīfi!
21.oktobris 2017, 20:58 | links
 
Raih,
Bračka jau arī šoreiz, ieskrēja, "iepļūtīja" pilnīgu bezsakaru un notinās...
21.oktobris 2017, 20:55 | links
 
Likās jau, ka sadaļā atgriežas saprāta pazīmes, bet ierodas tas vecais oranžais pāķis un viss nostājas savās vietās- vecais gvelž pilnīgu bezsakaru un pārējie kā apmāti ar viņu strīdas... Vai tiešām nav saprotams, ka NAV JĒGAS? Jebšu oponējošie ir tai pašā līmenī ???
21.oktobris 2017, 20:50 | links
 
Aga , Katalonijas seperatisti gatavi savu neatkaribu aizstavet ar ieročiem rokas _ tikai tie ieroči _ katli un pannas _ izklausas divaini ;) !
21.oktobris 2017, 20:02 | links
 
Humors ir homors , bet Italijas reģioni ari sak viļņoties , kas talak ? Braļu karš eiropa ? :(

plesigais, 21.oktobris 2017, 19:10
iedomajies,pasaule visu laiku ir viļņojusies,ej vaimanat kaut kur citur
21.oktobris 2017, 19:52 | links
 
Humors ir homors , bet Italijas reģioni ari sak viļņoties , kas talak ? Braļu karš eiropa ? :(

plesigais, 21.oktobris 2017, 19:10
iedomajies,pasaule visu laiku ir viļņojusies,ej vaimanat kaut kur citur
21.oktobris 2017, 19:52 | links
 
 
Humors ir homors , bet Italijas reģioni ari sak viļņoties , kas talak ? Braļu karš eiropa ? :(
21.oktobris 2017, 19:10 | links
 
Tā ;) gaidam kurš pirmais saks lielities ar saviem militarajam sasniegumiem ;) !

Lieku uz Uldenu ;)!

plesigais, 21.oktobris 2017, 14:54

māku tankam ratus piepumpet
21.oktobris 2017, 15:29 | links
 
Tā ;) gaidam kurš pirmais saks lielities ar saviem militarajam sasniegumiem ;) !

Lieku uz Uldenu ;)!
21.oktobris 2017, 14:54 | links
 
Un to runa onkuļi kas pat udenspistoli nemak uzpildit ;)
21.oktobris 2017, 14:50 | links
 
Cik desantnieku vajadzīgs, lai ieskrūvētu lampiņu?
21.oktobris 2017, 13:54 | links
 
Oi nē, diskusijai pieslēdzās smērmiķelis puņķubremze. :)
Uldēn baidies no desantnieka. :)
21.oktobris 2017, 13:28 | links
 
Uldēn, novēlu Tev kādreiz satikties ar piedzērušu desantnieku, tad tā skaļā runa droši vien nebūs tik skaļa...DDD

arnox61, 21.oktobris 2017, 12:09
un,skatišos ka tas dolbajobs uz savas galvas dauza ķieģeļus???
Tas ka paris reizes izlecis ar izpletni un izdzeris tonnu kandžas viņu par supercilveku nepadara
21.oktobris 2017, 12:55 | links
 
Visjaunākajam desantniekam Latvijā šobrīd būs ap 50. Un vēl piedzēries? Intensīvu fizisko slodzi elpošana izturēs 60-80 sek. Nu nu.
21.oktobris 2017, 12:42 | links
 
Uldēn, novēlu Tev kādreiz satikties ar piedzērušu desantnieku, tad tā skaļā runa droši vien nebūs tik skaļa...DDD
21.oktobris 2017, 12:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager