Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Bralit,mes jau nedzivojam naidā,naidu jau kuriena krievija ar savu naida propagandu

uldens2, 20.oktobris 2017, 23:02
Interesanti ar ko tu te visu laiku nodarbojies ievietojot ,, neta drazu,, ?
:DDDD
Jûs te kà mācītāji no kanceles sprediķojat :
Neskatieties uz maniem darbiem, bet klausaties manos vārdos.

Docents, 21.oktobris 2017, 08:35
es paņirgājos par par lielo,''vareno'' kaimiņzemi,tad kad viņa bus varena ka USA tad es viņus cienišu,pašlaik paraša ir ka nodzeries desantnieks,piedirstās biksēs visiem sola pa muti,bet atraujas pats
21.oktobris 2017, 11:44 | links
 
Docent tev sāp Uldēna video? Kāpēc? Jūties aizskarts? :DDD
21.oktobris 2017, 10:19 | links
 
Bralit,mes jau nedzivojam naidā,naidu jau kuriena krievija ar savu naida propagandu

uldens2, 20.oktobris 2017, 23:02

Interesanti ar ko tu te visu laiku nodarbojies ievietojot ,, neta drazu,, ?
:DDDD
Jûs te kà mācītāji no kanceles sprediķojat :
Neskatieties uz maniem darbiem, bet klausaties manos vārdos.
21.oktobris 2017, 08:35 | links
 
Bralit,mes jau nedzivojam naidā,naidu jau kuriena krievija ar savu naida propagandu
20.oktobris 2017, 23:02 | links
 
Un vēl piebilstot,
Ne velti Latvijai lojālie krievvalodīgie, jau sen savus bērnus sūta gan Latviešu bērnudārzos (PII), kā arī skolās...
20.oktobris 2017, 22:40 | links
 
Latvijas Republikas Satversme.

1. Nodaļa
-----
4. Valsts valoda Latvijas Republikā ir latviešu valoda.

Ar to viss ir pateikts!
20.oktobris 2017, 22:34 | links
 
Bračku!
Tagad Tu muļķi ieslēdzi, vai kaimiņ Janka bija ienācis???!!!
Es arī skolu pabeidzu psrs laikos. Krievu valoda bija uzspiesti obligātā (Un nu nekādi kā svešvaloda viņa neskaitījās).
Valodas likums izriet no satversmes, par valsts valodu kā vienīgo. Tātad Tu piedāvā mainīt satversmi par labu Tavu senču pazemotājiem???
Krievi ienāca ar obligāto valodas prasmi , tai laikā. Un ja Tu nemācēji (tā vienkārši nevarēja būt), normālu darbu(var teikt vispār nekādu), atrast nevarēji.
Par valstīm ar divām ofic valodām, paskaties mazliet šo valstu vēsturi un tad automātiski Tev nebūs ko salīdzināt.
Neviens krievvalodīgajiem neaizliedz mācīties dzimtajā valodā. Tikai un vienīgi privātajās skolās , lūdzu.
Valstī ar valsts valodu, valsts apmaksātā izglītība, tikai valsts valodā un punkts!!!
20.oktobris 2017, 22:31 | links
 
Brālīt, esi ğeniāls- izglītība valsts valodā, kā totalitārisma pazīme. Un starp citu nosauc tās daudzās Eiropas valstis ar vairāk ām valsts valodām.Tad vēl piemini kādas daudzas kur mākslīgi- iesūtot, radīts 40-50% minoritāšu īpatsvars.
Daudzas no apmēram 50 valstīm nebūs 3-4, tas tīri aritmētiski ;)
20.oktobris 2017, 22:23 | links
 
Tu te jauc Brālīt, krānu ar pirkstu.

Gribās izglītību krievu valodā. Droši var doties aiz robežas, un to iegūt.

Kur, latvietim, būtu iespēja iegūt izlītību latviešu valodā, izņemot Latviju? Pasaki, kur!

Krieviem - lūdzu. Krievījā - neviens neliedz!
20.oktobris 2017, 22:22 | links
 
Nu es tevi ar to arī apsveicu, ka ieguvi izglītību psrs :)

saproti. "obligātā svešvaloda - krievu". tieši kas nav skaidrs ar "obligāta"?
20.oktobris 2017, 22:18 | links
 
Pirms dienas uzzvana svess nr. (google jau atpazist). Gala krievalodnieks.. Šis man kaut ko par dimantiem. Es kaut ka slikti sadzirdēju un saku krieviski, ka lai atkarto. Šis turpina.. Es saku, ka mani tas neinteresē un jau runāju latviski. Šis sāk man augumā braukt,jeb uzstāj, lai es runāju krieviski!! Es jo vairāk latviski, sāk braukt augumā, redz ka es vairs nerunāju ar viņu krieviski. Kāpēc, lai es runātu krievu valodā un kādēļ tu nerunā latviski. Vispār jau bij mazsvarīgi man jau skaidrs kas par uzbāzīgu un neaudzinātu tipāžu, beigās tiku nolamāts utt. Zakroj jebala.. Tā lūk..
20.oktobris 2017, 22:16 | links
 
Citāts no Delfiem :

"Īpašu neizpratni mums izraisa pēkšņais lēmums pielikt punktu šim trauslajam mieram, pakļauties Nacionālās apvienības radikāļu šantāžai un atbalstīt vienu no haotiskām reformām, ko regulāri izvirza izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (V). Viņš sacenšas populismā ar Nacionālo apvienību, mēģinot dabūt cauri lēmumu par visas apmācības mazākumtautību skolās pārvešanu vienīgi latviešu valodā. Diemžēl šī destruktīvā ideja Jūsu [Kučinska] piekrišanas dēļ kļuva par valdības dienaskārtības sastāvdaļu," vēstulē raksta idejas oponenti.

Pilnībā piekrītu vēstules autoriem.

Pamatojums : Es izglītību ieguvu psrsā . Neatceros ka man padomju valdība - konkrēti krievi būtu likuši izglītību iegūt krievu valodā. Krievu valoda mums bij obligātā svešvaloda. Tātad sanāk ka mūsdienu Latvija ir pati īstākā sovdepija ar totalitārām prasībām. Zinu ,zinu tūlīt teiksiet kaEiropas valstīs ir izglītība vietējās valodās - uzreiz atkal teikšu pretim - bet ko teiksiet par daudzajām ES valstīm kurās ir 2 un vairāk valsts valodas ? Kāpēc viņi var līdzpastāvēt ar citām valodām bet mēs ne par ko ? Cik ilgi ta mēs tādā naidā dzīvosim ?
20.oktobris 2017, 21:55 | links
 
Noskatījos klipu Urmās un tā arī nesapratu kur Tu mani sovdepijas vēsmas .
20.oktobris 2017, 21:39 | links
 
mjuniors [20.10.17]: Es tev nēesmu nekāds čalīts.

Un tu mani te dzīvot nemācīsi.

MartinsSi, 20.oktobris 2017, 01:11
Interesanti ar ko tu te nodarbojies? Vati skolodams.. :))
Ja kāds apgalvo , ka ir,, tautisks,, un par latviešu valodu, palasot pēdējās sarakstes var ,,pat zirgi smieties,, un latviešu valodas skolotājas raudāt. Tik stilistiski nepareizi veidoti teikumi kā ,, tulkoti,, no tik nīstās kaimiņu valodas . :DDD Par gramatiku tas pats!
Latvieši te!????
:DDDD
20.oktobris 2017, 08:31 | links
 
Ja kāds vēl te grib apgalvot, ka šeit neviens necenšās nonākt atpakaļ sovdepa laikos, tad noskatieties šo klipu!



Ja kāds grib skolās mācīties DZIMTAJĀ valodā, tad dzīvojiet DZIMTENĒ! Skolās pamatvalodai ir jābūt VALSTS valodai!
20.oktobris 2017, 04:01 | links
 
Es tev nēesmu nekāds čalīts.

Un tu mani te dzīvot nemācīsi.

MartinsSi, 20.oktobris 2017, 01:11

Interesanti ar ko tu te nodarbojies? Vati skolodams.. :))
20.oktobris 2017, 01:21 | links
 
Es tev nēesmu nekāds čalīts.

Un tu mani te dzīvot nemācīsi.
20.oktobris 2017, 01:11 | links
 
Piedod, man neinteresē sarunas par politiku. Es jau pateicu, kādēļ es šeit rakstu. Būs vate. Rakstīšu. Nebūs. Nerakstīšu.

MartinsSi, 20.oktobris 2017, 01:07

Ok, man tuvāk stav temati par politiku.. Lai veicas.. ;)
20.oktobris 2017, 01:10 | links
 
Redz kā, kā redzi Raiha šeit nav.. Reliģijai neseko, bet Raiham.. :) Kas zin kā būs pēc 2000 gadiem.. Visi turpinās sekot un apšaubīt viņu.. :)) Labi ironijai.. Bet tu čalīt vēl nevienā postā nēesi bijis spējīgs ar argumentāciju neizmantojis pazemojuma formu. Tā tikai tu vēlies pastiprināt savas pozīcijis, pārākumu.. (vismaz tu tā domā ka tā ir baig ok, varbūt es maldos un pārpratu kaut ko..). Kā nekā nakts :)))
20.oktobris 2017, 01:09 | links
 
Piedod, man neinteresē sarunas par politiku. Es jau pateicu, kādēļ es šeit rakstu. Būs vate. Rakstīšu. Nebūs. Nerakstīšu.
20.oktobris 2017, 01:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager