Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Ja vēlies varam parunāt, kas ir valsts, kas ir demokrātija, kas ir valdīšanas rīki utt. manā redzējumā. Saruna par politiku, iekšējo un ārējo.. Par sociālām uzvedības normām, ko minēji, kā redzi ir izteikta vienai sabiedrības daļai. Otrai ir cita. Apkarot nevienam tas nav pa spēkam.. ja ejam demokrātisko ceļu..
20.oktobris 2017, 01:04 | links
 
Nu tad ko tu šeit vēl dari? Ja tev nepatīk internets, droši uz tamborēšanas pulciņu!

Es pateicu skaidri un gaiši ar kādu mērķi es šeit rakstu. Izsvēpēt no šejienes vati. :) Turpināšu Raiha iesākto. Un iesaku to arī citiem darīt. Viens aktīvais vatenis ar kastroli galvā jau ir atmeties. Gaidam kad arī otrs atmetīsies.
20.oktobris 2017, 01:04 | links
 
Tu taču pats nesaproti, ka "elpo" "bailīgs ir tas, kas vājš" un līdzīgi apgaroti epiteti tev nepalīdzēs tikt galā ne ar foruma kremļa demagogiem, ne krievvalodīgā kaimiņa čurāšanu trepjutelpā, ne urļiku bara harčošanu uz gājēju celiņa pie vietējās maksimas.

Bet tu tik turpini visus "pamācīt".

Es tikmēr mēģināsu mērķtiecīgi pazemot šī foruma vateņus un viņu draugus :)

MartinsSi, 20.oktobris 2017, 00:52

Tev pašam nemanot, tu jau ir nolaidies līdz viņu līmenim. Bet tā ir tava darīšana. Es vis maz tāda stila diskusijās esmu sev iegarojis, ka piedalīties nav vērts un manās interesēs tas nav.
Tu taču esi ar dzirdējis, lai uzvarētu strīdā idiotu ir vajadzīgi divi ;). Un kā jau garajā palāgā minēju, interneta komentāri tevi, mani tikai degrdē.. Es tā vismaz domāju..
20.oktobris 2017, 01:00 | links
 
Tu taču pats nesaproti, ka "elpo" "bailīgs ir tas, kas vājš" un līdzīgi apgaroti epiteti tev nepalīdzēs tikt galā ne ar foruma kremļa demagogiem, ne krievvalodīgā kaimiņa čurāšanu trepjutelpā, ne urļiku bara harčošanu uz gājēju celiņa pie vietējās maksimas.

Bet tu tik turpini visus "pamācīt".

Es tikmēr mēģināsu mērķtiecīgi pazemot šī foruma vateņus un viņu draugus :)
20.oktobris 2017, 00:52 | links
 
Un kā pats pateici, Demokrātiksā sabiedrībā uzvar skaitļi.. Tad tu ir par demokrātiju vai nē??
20.oktobris 2017, 00:26 | links
 
:)) Nesmēķēju jau 10 gadus. Un uz alko esmu uz Jūs nevis tu. Es pateicu savu redzējumu. Nepatīk dibini 73. partiju.. Vai arī mainies un pastāvēsi..
20.oktobris 2017, 00:25 | links
 
Mūsu lielākais drauds ir pārāk daudzo okupantu un viņu imbecīlo atvašu pieaugošās tiesības uz valsts varas noteikšanu vēlēšanās.

MartinsSi, 19.oktobris 2017, 23:06
Mārtiņ, bailīgs ir tikai tas, kas ir vājš un pats nezin ko grib. Ja Tu zināsi ko tu vēlies, tev nekas netraucēs sasniegt tavu mērķi. Un ja tev ir pārliecība, neviens nevarēs pār tevi stāvēt- Tā ir tā brīvibas garša. Par ko izcīnija mūsu neatkarību un pašnoteikšanos. Elpo..

mjuniors, 19.oktobris 2017, 23:40


ko nozīmē vājš. vājš vēlēsanās ir viena balss. salīdzinājumā ar 100. nu tad par ko mēs te runājam. par kādiem mērķiem? beidz pīpēt kaportu vai dzert.
Demokrātiskā sabiedrībā skaitļi visu nosaka rezultātu, nevis apgaroti teksti.
Rīgas domē jau krieveļi dominē. Vismaz oficiāli. Ar to arī viss ir pateikts. Statistika saka, ka vismaz 51 procenti Rīgas balsstiesīgo iedzīvotāju šeit vēlas krieviju un Rīgas satiksme nanoūdeni, kā arī Rīgas namu pārvaldnieku un ar to saistīgo bardaku, milzīgus nekustamā īpašuma nodokļus, Brīvības ielas remontus utt.
Tas Rīgā. Labi Latvija nav tikai Rīga un Daugavpils.

Protams, ka mani tagad kāds gribes nodurt ar iesvētītu krustu. Bāliņi, jums mugurkauls ir?
20.oktobris 2017, 00:12 | links
 
Okupantu pēcteči ir jāuztver kā sēnalas mūsu sabiedrībā. Jeb nevajag par viņām domāt. Ļaujam viņiem skumt.. Tā ir viņu izvēle un tur mēs neko nevaram darīt un nevajag!!! Salīdzinājumam, tuvojas ziema un jau tuvākajās dienās būs auksti, iespējams mēs dabūsim iesnas... Tāpēc jau mēs neiesim ārā, tas ir tik pašsaprotami.. Tāpēc mēs liekam ignoranci krievu valodai sarunās utt. Jo mēs esam stipri savā pārliecībā, sāvā tautiskuma pastāvēšnā. Nu ja būs lemts un ģenētiskais fonds liks vairākumam klanīties priekšā citiem un kalpot, nekur nepaliksi.. Tas ir kā ar tām iesnām.. Kā būs tā būs.. Un būs tā, kā noteikšu pats sev..
19.oktobris 2017, 23:46 | links
 
Mūsu lielākais drauds ir pārāk daudzo okupantu un viņu imbecīlo atvašu pieaugošās tiesības uz valsts varas noteikšanu vēlēšanās.

MartinsSi, 19.oktobris 2017, 23:06

Mārtiņ, bailīgs ir tikai tas, kas ir vājš un pats nezin ko grib. Ja Tu zināsi ko tu vēlies, tev nekas netraucēs sasniegt tavu mērķi. Un ja tev ir pārliecība, neviens nevarēs pār tevi stāvēt- Tā ir tā brīvibas garša. Par ko izcīnija mūsu neatkarību un pašnoteikšanos. Elpo..
19.oktobris 2017, 23:40 | links
 
Ir aplam skatīties uz apkārtni un salīdzināt ar sevi. Manis pēc, lai krievijā plaukst un zeļ. Man galvenais, lai šeit ir miers. Un kā mēs paši redzam nākotni. Ko darīsim utt.
Un Krievija ir NR.1 drauds un vienīgais, tas ir uz mūžiem!! Neviens nekad nebaidās novājākā, bet gan no stiprākā. Un tā ir Krievija. Vēl pat nav 100 gadi pagājuši, bet Krievija paspējusi okupēt Baltvijas valstis, Ukrainas, Gruzijas utt. Vēsturnieki varpapildināt saraksti. Nekas nav mainījies.. Cilvēki nogalina viens otru katru dienu un tā ir norma. Vienkārši šausmas skatīties tv, tur vienas slepkavošanas. Agrāk pats skatījos un likās nekas īpaš. Bet kā ir bērns ko tur viņš redz?? Uz visiem risinājumiem ir kaušanās un slepkavošana.
P.s. Šajās divās dienās, nezinu melnais kaķis pārskrējis man pār ceļu.. Cilvēki apkārt vienkārši ir agresīvi un cilvēcisko vērtības ir pazudējuši. Lai te baigi iepriekš pasmējāties par Dieva lūdzējiem. Bet tur māca garīgas lietas. Nevajag uz to skatīties tik primitīvi vienā plaknē. Nāks laiks sapratīsiet..
Tik līdz cilvēcismu pazaudējam seko karš un posts. Jo sirsnība cilvēkos tik patkā nav manāma. Ir tikai skaudīgums un nauda, nauda.. Un kā to naudu dabū?? Tam kam tās nav un nesaprot no kurienes rodas domā, zog, negodīgi utt.. Nesaku ka tā nenotiek, bet caur tādu prizmu uz pasauli nevar skatīties. Ir jāsāk ar sevi.. Un tikai ar sevi. Pārstāiet te viens otru apvārdot, apmelnot. Štrunts par to, ka otrs sēž otrā flangā. Vai "nesakarīgi" runā.. Tā ir viņa darīšana.. Internets pa lielam uzskatu mūs visus degradē. Te ir informācijas ir tik daudz, ka mēs nespējam visu saprast, arī es! Un nekad mēs to nesapratīsim. Patiesību zin tik pats cilvēks, kas ir ar to lietu. Un atstāstītājs (ziņas) jau ir puspatiesība. Un mēs jau ir fantazētaji, kā mēs esam iemācīti uztvert pasauli jau no pašas bērnības. Kā izrādās ar pagātni cilvēki ir saistīti veselus 40.gadus. Un tikai tad var kaut kas mainīties.
Latvijai tagad ir 26.gadi.. 40-26=14 gadi te vēl nekas tik radikāls politikā nemainīsies. Ja es ir krievs, tad saprotu, lai atgrieztu te to nostalģiju pēc ussr ir palikuši 14. gadi.. Protams tā ir tikai matemātika, viņa to dara jau tagad nepārtraukti.. Un mūsu pašu bāliņi to neapzināti stimulē. Arī mēs paši šeit darām. Labāk domājiet ko darīsiet rīt. Sola jau pirmos mīnusus un sniegu.. Ne asakas. ;)
19.oktobris 2017, 23:28 | links
 
Piekrītu Dakter.Sen tur neesmu bijis.bet no otras puses krievs ar tak ir galvenais drauds mums - vismaz mediji to tā non stopā mums borē smadzenēs . Es kaut kā uz to nepavelkos. Taisnība un patiesība ir kaut kur tur ....

Bralitis, 19.oktobris 2017, 22:57


Mūsu lielākais drauds ir pārāk daudzo okupantu un viņu imbecīlo atvašu pieaugošās tiesības uz valsts varas noteikšanu vēlēšanās.
19.oktobris 2017, 23:06 | links
 
Hm eiro pareizie izteikuši atbalstu Spanijas valdibai , cik ilgs laiks paies kamer parejie saks brekt par Katalonijas seperatistiem :( ?

plesigais, 19.oktobris 2017, 21:13



Tev jau gan gribētos šādu scenāriju. Tad pēc vatņika loģikas varētu oficiāli vilkt vienādības zīmi starp tavu roģinu un ES :D

Bet gaidi ar maisu. Tas nekad nenotiks. :) Saproti. Te nekad neviens nesapratīs tādus kā tu. Seit ir Latvija. Tad tev jākāpj drezīnā un jākačā kloķis 250km austrumu virzienā. Tur tu atradīsi dzirdīgas ausis! :)
19.oktobris 2017, 23:03 | links
 
Piekrītu Dakter.Sen tur neesmu bijis.bet no otras puses krievs ar tak ir galvenais drauds mums - vismaz mediji to tā non stopā mums borē smadzenēs . Es kaut kā uz to nepavelkos. Taisnība un patiesība ir kaut kur tur ....
19.oktobris 2017, 22:57 | links
 
Plēsīgais
Man daudz kas nav pieņamams šajos laikos. Bet atpakaļ sovdepā nevēlos! Tāpēc uz vēlēšanām iešu un balsošu kaut vai par "mazāko ļaunumu", lai kremliskajām partijām būtu pēc iespējas mazāka teikšana!

urmaas, 19.oktobris 2017, 07:14

Te tev piekrītu ka sovdepiju negribās gan. Vai tad krievijā tagad ir sovdepija? Vai tad kādam krievijā nepatīk kapitāls un kapitālisms ? Cik zinu ka vienīgā valsts kur ir sovdepija tā ir z-koreja . Ja z-koreja te degunu bāztu tad gan piekristu. Krievijā nenoliedzami ir bardaks un diktatūrisks režīms bet ne jau sovdepija. Nezinu un pat šaubos ka Latvijas krievi baigi ilgotos pēc Latvijas kura ir krievijas sastāvā. Cita lieta ir ka varētu "hapnuķ"Latvijas zemi,uzņēmumus ,politiķus lai piķi varētu taisīt . Bet vai tad tas nav jau noticis? Ir. Liela daļa stratēģisku uzņēmumu,nekustāmā īpašuma ir krievijas pilsoņu īpašums . Neviens te nebrauks ar tankiem un neskraidīs ar piščukiem jo nav jau vērts zāģēt zaru uz kura paši sēž un piedevām vēl augļus dod. Paskaties politiku . Nacionāļi visiem spēkiem cenšas un pat izdodas naida kurināšana ar krieviem. Kam tas izdevīgi? Tikai un vienīgi kremlim un tiem kas kačā mūsu nodokļus aizsardzībai. Tā situācija ir ļoti izdevīga abām pusēm . Gan krievu militārā mašinērija rūc gan no mūsu kabatām tiek kačāts piķis veciem zābakiem un piščukiem . Kaut kad tā varka pierimsies un redzēsi ka atkal visi pievērsīsies sadzīves preču apritei.

Bralitis, 19.oktobris 2017, 20:40

Bračku!
Kā reiz Krievija pašreiz ir riktīga sovdepija.
Naktī kā reiz svaigi no turienes. Šoreiz sanāca pabūt pilsētās un pilsētelēs kurās nebiju bijis, ieskaitot Maskavas, Tveras un Jaroslavļas apgabalus.
Ja psrs laikos mums bija viens "ienaidnieks", tad pašreiz ruslandei visi esot ienaidnieki. Visi gribot iebrukt(tajā skaitā arī mēs) un izpostīt vareno ruslandi. Tā kā nācās daudz laika pavadīt auto, daudz klausījos radio(šoreiz tīri intereses pēc diskus neklausījos praktiski nemaz) un vakaros paskatīt vietējo, īsto rus TV.
Teikšu godīgi, viena vienīga propoganda(pat padomju laikos ko tādu neatceros). 200km no Maskavas, jau ir tāds bardaks(vēl gadi pieci atpakaļ tā nebija). Aktuālākās ziņas pēdējo dienu laikā - putins tikās ar Horvātijas vadību; Pieņemts jauns policijas likums(daudz izmaiņu tur, bet viss rēcīgākais, ka tagad policistiem esot jābūt laipniem pret cilvēkiem((iepriekš neesot bijis)). Pārējās, stundu ilgās ziņas tikai un vienīgi par slikto un riebīgo ASV, CAN, UKR un Eiropu.
Karoč visa pasaule pūst un iet bojā, bet rus ir strauja ekonomiska izaugsme(tas divu minūšu garajās ekonomikas ziņās).
Protams, atgriežoties maskavā, viss liekas mazliet krāsaināk kā perifērijā, bet...
Īsumā sakot, tici vai nē, bet uz doto brīdi diezgan bēdīgi tur izskatās.
P.S. Starp citu, policijas likums stājas spēkā 20.10.2017., un viens punkts tur ir arī priekš mūsējiem labs(tiem kuri brauc ar auto tur).. Tātad, ja kādreiz vietējā ceļu policija mēģināja no mums izspiest lielāku kukuli kā no vietējiem(draudot atņemt vadītāja apliecību), tad tagad viņi to vairs nevarēs, jo nedrīkst uz ceļa pat vietējiem šoferiem ņemt nost apliecību(Līdz šodienai, viņi to drīkstēja darīt, bet tikai vietējiem). Tagad par jebkuru CSN pārkāpumu, inspektors sastāda protokolu un Tev godīgi, triju darba dienu laikā, jāaizstaigā uz CP un jānodod apliecība(smieklīgi vai ne?).
19.oktobris 2017, 21:28 | links
 
Hm eiro pareizie izteikuši atbalstu Spanijas valdibai , cik ilgs laiks paies kamer parejie saks brekt par Katalonijas seperatistiem :( ?
19.oktobris 2017, 21:13 | links
 
Plēsīgais
Man daudz kas nav pieņamams šajos laikos. Bet atpakaļ sovdepā nevēlos! Tāpēc uz vēlēšanām iešu un balsošu kaut vai par "mazāko ļaunumu", lai kremliskajām partijām būtu pēc iespējas mazāka teikšana!

urmaas, 19.oktobris 2017, 07:14

Te tev piekrītu ka sovdepiju negribās gan. Vai tad krievijā tagad ir sovdepija? Vai tad kādam krievijā nepatīk kapitāls un kapitālisms ? Cik zinu ka vienīgā valsts kur ir sovdepija tā ir z-koreja . Ja z-koreja te degunu bāztu tad gan piekristu. Krievijā nenoliedzami ir bardaks un diktatūrisks režīms bet ne jau sovdepija. Nezinu un pat šaubos ka Latvijas krievi baigi ilgotos pēc Latvijas kura ir krievijas sastāvā. Cita lieta ir ka varētu "hapnuķ"Latvijas zemi,uzņēmumus ,politiķus lai piķi varētu taisīt . Bet vai tad tas nav jau noticis? Ir. Liela daļa stratēģisku uzņēmumu,nekustāmā īpašuma ir krievijas pilsoņu īpašums . Neviens te nebrauks ar tankiem un neskraidīs ar piščukiem jo nav jau vērts zāģēt zaru uz kura paši sēž un piedevām vēl augļus dod. Paskaties politiku . Nacionāļi visiem spēkiem cenšas un pat izdodas naida kurināšana ar krieviem. Kam tas izdevīgi? Tikai un vienīgi kremlim un tiem kas kačā mūsu nodokļus aizsardzībai. Tā situācija ir ļoti izdevīga abām pusēm . Gan krievu militārā mašinērija rūc gan no mūsu kabatām tiek kačāts piķis veciem zābakiem un piščukiem . Kaut kad tā varka pierimsies un redzēsi ka atkal visi pievērsīsies sadzīves preču apritei.

Bralitis, 19.oktobris 2017, 20:40
Nu par to zara zaģešanu nesaki tā,ukrainas zaru nozāģeja ta ka naids uz 100 gadiem tagad
19.oktobris 2017, 21:01 | links
 
Plēsīgais
Man daudz kas nav pieņamams šajos laikos. Bet atpakaļ sovdepā nevēlos! Tāpēc uz vēlēšanām iešu un balsošu kaut vai par "mazāko ļaunumu", lai kremliskajām partijām būtu pēc iespējas mazāka teikšana!

urmaas, 19.oktobris 2017, 07:14


Te tev piekrītu ka sovdepiju negribās gan. Vai tad krievijā tagad ir sovdepija? Vai tad kādam krievijā nepatīk kapitāls un kapitālisms ? Cik zinu ka vienīgā valsts kur ir sovdepija tā ir z-koreja . Ja z-koreja te degunu bāztu tad gan piekristu. Krievijā nenoliedzami ir bardaks un diktatūrisks režīms bet ne jau sovdepija. Nezinu un pat šaubos ka Latvijas krievi baigi ilgotos pēc Latvijas kura ir krievijas sastāvā. Cita lieta ir ka varētu "hapnuķ"Latvijas zemi,uzņēmumus ,politiķus lai piķi varētu taisīt . Bet vai tad tas nav jau noticis? Ir. Liela daļa stratēģisku uzņēmumu,nekustāmā īpašuma ir krievijas pilsoņu īpašums . Neviens te nebrauks ar tankiem un neskraidīs ar piščukiem jo nav jau vērts zāģēt zaru uz kura paši sēž un piedevām vēl augļus dod. Paskaties politiku . Nacionāļi visiem spēkiem cenšas un pat izdodas naida kurināšana ar krieviem. Kam tas izdevīgi? Tikai un vienīgi kremlim un tiem kas kačā mūsu nodokļus aizsardzībai. Tā situācija ir ļoti izdevīga abām pusēm . Gan krievu militārā mašinērija rūc gan no mūsu kabatām tiek kačāts piķis veciem zābakiem un piščukiem . Kaut kad tā varka pierimsies un redzēsi ka atkal visi pievērsīsies sadzīves preču apritei.
19.oktobris 2017, 20:40 | links
 
plesigais [0:12]: Brālītis
Es par ausaini nebalsoju ne jau tāpēc, ka viņš ir krievs, bet gan tāpēc ka tāpēc!
http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/565462-vai_usakova_partija_saskana_darbojas_ka_kremla_zalie_cilvecini_latvija

urmaas, 18.oktobris 2017, 22:12

URMAAS , kadreiz jau uzdevu šo jautajumu ;) neatbildeji , tapec atkartošu ;) ! Pieradi ka Tu nebalsoji par Ušakovu ;) ?

Biji uz velešanam _ nu un ?

A) iegaji iedevi passi paņemi biļetenus un _ izgaji !
B) iegaji iedevi passi panemi biļetenus _ azgaji lidz kabinem _ apgriezies un _ izgaji !
C) iegaji____________________ biļetenus _ iegaji kabine _ iebazi visu kabata _ un izgaji !
D) ____ ! ___ iemeti tukšu konvertu _ un izgaji !
E) ____ ! ___ sabojaji biļetenu ___ un izgaji !
F) ____ ! ___ uz biļetena uzrakstiji rupjibu , saplesi pildspalvu , sabojaji konvertu _ _ _ _ un izgaji !

Un tikai viens variants _ ieiet _reğistreties _ paņemt biļetenus _ aiziet uz kabinem _ pareizi aizpildit _ un iemest
! Un pat te Tev paliek izvele _ aizpildit uz citu ! ?

URMAAS velviens jautajums ;)

Esi dzirdejis ka nosauc rezultatus _ ar tik balsim tas _ ar tik balsim šitais _ un tam vel tik _ BET kam tiek balsis no sabojatajiem vai citadi nederigajiem biļeteniem ? ? ? Jo veletaju reģistra ta viņas paradas ;) !Glupi tev jautājumi plēsīgais.
Pirmkārt, sabojātu biļetenu balsis netiek nevienam, tā arī parādās, kā nederīgi biļeteni.
Otrkārt, kapēc kādam būtu tev kaut kas jāpierāda, pra ko viņš balsojis, kas tie par stulbiem jautājiem.

shmidzis, 19.oktobris 2017, 00:39

Smidzis _ esi tadu vardiņu ka "ATBILDIBA" dzirdejis ;) ?

Cilveks kas iet balsot aizklati (bezatbildigi ) nevar gaidit ka viņam kads dos atskaites par to kas notiek ;) ! Un KAPEC ta notiek ;) !
Veljovairak TADS cilveks ( bezatbildigs ) nedrikst parmest citiem kas uzņemas vismas kaut kadu ATBILDIBU ;) !

Tu ej balsot un ar to lepojis , bet neviens nezin KA Tu to izdari _ pareizi vai ar tukšu konvertu _ BEZATBILDIGI !

plesigais, 19.oktobris 2017, 09:26

A tev tak nepielec kāpēc vēlēšanas ir aizklātas?

ramex, 19.oktobris 2017, 14:18


Nea , man ka idioam(ziņkarigam) uz visam " pareizo " atbildem ir simtiem idiotisku jautajumu ;) !
Redzi pat "gudrakajam pareizulim " vai " pareizakajam gudrelim " Raiham apnika mani skolot _ _ nosauca par veco idiotu un atmeta ar roku ;) !
;) !
19.oktobris 2017, 17:18 | links
 
 
Vīram mirdz acis - tātad tarakāni galvā kaut ko svin.

Makatanav, 19.oktobris 2017, 15:17
šitas labs
19.oktobris 2017, 16:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager