Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Mūsu bāleliņi JAU ir visu pārdevuši. Tikai daudzi no viņiem to pat vēl nenojauš...:) Un domā, ka vēl šis tas ir grābjams....:)
28.augusts 2011, 09:35 | links
 
Balsojiet pa ko gribat,tāpat mūsu bāliņi visu pārdos ,bet žīdi visu nopirks...Pie mums politikā lien iekšā dēļ varas un naudas,bet savā biznesā neiet kā gribētos....
28.augusts 2011, 09:09 | links
 
Copmani.
Neskati vīru pēc "cepures"...:)
Tev jau ar viņu nav kopā jādzīvo!
28.augusts 2011, 08:57 | links
 
Savējie "idioti" valdīja 20gadus. Un tagad mēs esam tur, kur esam. Es domāju, ka tomēr ir jāriskē. Es personīgi par ZRP. Man šķiet, ka sprunguļus viņu lauciņā met spēcīgie konkurenti, kuri baidās zaudēt. Es domāju, ka tas būtu labākais variants, ja uzvar ZRP, jo tad vēlāk varētu tiešām redzēt vai ir jēga visam šim "farsam". Sabalsojot vecos kampējus, nekas jau nemainīsies. Var nomainīt "spalvu" bet tikums jau nemainās.
28.augusts 2011, 08:21 | links
 
kulturas ministrs Vaseckins butu labais.
28.augusts 2011, 08:08 | links
 
Personiski es darīšu tā-tieši pirms vēlēšanās apskatīšos,kurai no partijām(skaidrs,ka tā būs V vai ZRP) ir labāki reitingi-par to arī balsošu. Pirmkārt-lai būtu kaut vai maza cerība apsteigt SC,otrkārt-patreiz es nemaz tā īsti nevaru saprast,kurš no šiem ļaunumiem ir tas mazākais...
28.augusts 2011, 07:53 | links
 
Manuprāt,latviskajam vēlētājam šoreiz nav īsti jēgas balsot par TB-tāpat tā vēlēšanās neuzvarēs. Jāizvēlas vienu partiju,lai tā balsu ziņā apsteidz SC,citādi ja SC un ZZS savāks iespēju uztaisīt koalīciju,tad mums būs premjers urbanovičš,ekonomikas ministrs-tolstojs,finansu ministrs-petrovs,zemkopības ministrs-ivanovs,kultūras ministrs-vasečkins,utt...Tad jau labāk savējie idioti,nekā sveši...
28.augusts 2011, 07:48 | links
 
Ērgli
ZRP premjera kandidāts ir labais :D Ar to tālu tiksiet. Gribēju balsot par ZRP bet ieraugot premjeru un pārējos potenciālos ministrus vairs nebija vēlēšanās ZRP atbalstīt. Labāk zīle rokā nekā mednis kokā, tas ir tēvzemieši.
28.augusts 2011, 06:56 | links
 
eerglis, kāpēc CVK raksta MRK nosaukumu ar mazo burtu?
28.augusts 2011, 02:55 | links
 
ĢVK vispār neprot runāt, bet varbūt arī nevajag, vienmēr sagruzijies , varbūt labs tehniskais darbinieks:)
27.augusts 2011, 23:34 | links
 
usis runāt pārliecinoši, bez-tēmā māk tikai ĢVK. Un nereti tas beidzas ar izgāšanos, kad uzdod konkrētu jautājumu tēmā, par kuru viņš izsakās.
27.augusts 2011, 23:30 | links
 
urmass, man tagad katra kustība ārpus mājas ir aģitācija apzināta vai neapzināta :D
27.augusts 2011, 23:27 | links
 
eerglis,neesi pesimists,-savā laikā Holbergs ar copmaņu atbalstu Rīgas Domē iekšā tika!
27.augusts 2011, 23:15 | links
 
politiķim jābūt spējām runāt, gudri, ne tik gudri , bet pārliecinoši, to speciāli mācās,trenē , ja šim dakterkungam pa 4 gadiem to nevarēja iedīdīt, sore
27.augusts 2011, 23:11 | links
 
Eerglis
Tā ir aģitācija,vai kā?
:)))
27.augusts 2011, 23:09 | links
 
dariet ko darīdami apdomājiet galu. :D

Esmu ZRP kandidāts, tāpēc neko daudz neteikšu. Turiet acis vaļā, un neticiet visam ko raksta un saka, bet aizdomājieties par notikumu cēloņiem ārpus oficiālajām versijām.

ZRP ir daudz niķu un stiķu,bet ir konkrētākā programma. Būs konkrētākās lietas, ko paprasīt.

ZZS ir Lembergs un programma, kas ir Brigmanim un Lembergam galvās, tas ir, programmas nav.

TB/LNNK/VL Zīle aizgāja no līdzpriekšsēdētāja amata, un viņš nav vienīgais.

puaro.lv ir tīrs priekšvēlēšanu projekts. Raksta Liepnieks un Bendiks (TP kardināli), rakstus pārsvarā pret ZRP, un par narkotiku legalizāciju, abas Liepniekam tuvas tēmas, pārējais faktiski ir pārkopēti raksti. Liepnieks to projektu pametīs pēc vēlēšanām.

SC upurē dažus savējos, lai pēc tam viņiem liktu mieru. + Ušakova talants.

Skatieties, vērtējiet, domājiet. Politika nav tik daudz netīra, cik spēja pārkāpt morāles un tikumības robežas. Man iet grūti, tāpēc laikam arī esmu tikai 27. sarakstā :DDD
27.augusts 2011, 23:04 | links
 
Jāā,- tagad kā Antiņš varēšu tai stikla kalnā augšup traukties...:DDD.
27.augusts 2011, 22:52 | links
 
toni, iemūrēja tavu piecīti kādā pilī, tapsi gaišāks:)
27.augusts 2011, 22:45 | links
 
Ehhh, tā kā gribētos savu piecīti ,ko pagājušajās vēlēšanās''nejauši''ieliku konvertā ,dabūt atpakaļ,bet kas tev tagad atdos,-esot kopējā budžetā ieskaitīts...:DDD.
27.augusts 2011, 22:41 | links
 
tas labi, pātagas mazāk vajdzēs:)
27.augusts 2011, 22:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager