Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Murgs - tas jau ir tas paradoks - cilvēku massa ir ļoti vieli vadāma un iespaidojama. Daudzi balsos par tiem pašiem ko iepriekš,........ pēc tam ...... mauros ....... atlaist saeimu !!! Visapkārt viens milzīgs aunu bars!!!! Es domāju .... ja grib izmaiņas - NEVIENS no tiem kas jau bijis politikā tur nedrīkst vairs atgriezties un tikai tad kaut kas varētu mainīties. Jādara kā darīja Ulmanis - aizliegt visas partijas (jo situācija ir precīzi tāda kāda bij pirms Ulmanis pārņēma varu). Ir jābūt prezidentam,ir jābūt konkrētam atbildīgam par valsti - nevis 100 gb. Ja ir 100 tad tas nozīmē ka neviens par neko neatbild.Ir jābūt radikālām izmaiņām gan politikā an satversmē .Un nevajag nekādu parlamentāru republiku ar 100 bezatbildīgiem mūļiem kuriemnav bail ne no likuma ne no vēlētājiem. Vainu prezidentāla valsts vai nu atdodamies Vāciešiem ,Zviedriem - pofig kam. Pierādījies ir tas ka maukas mēs latvieši vien esam - nemaz neesam mainījušies -kā bijām Latviešu Sarkanie Strēlnieki - tā joprojām esam - ne velti strēlnieku piemenklis simboliski stāv Rīgas centrā :)))
Es esmu par to ka ja politiķi nestrādā tad viņi ir pelnījuši dabūt ar akmeni pa galvu nevis tautasdziesmas un visādus citus sviestus ar lietussargiem . Es esmu radikālis . Vai nu ir - vai nu nav. Noriebies tas termins - ko joprojām nesaprotu - demokrātija !!! Kas tas ir - kāds to var izskaidrot ?? Vai tas ir tikai tas ka varu savu domu izteikt .... un vai es nekļūstu automātiski par teroristu ja man ir apnikusi tā saucamā demokrātija - ar kariem (kurus saucam par "misijām ") ar atklātu ģimenes vērtību noliegšanu - kultivē pederastus ( sorry Gejus ) , visos stūros spēļu zāles un kazino, narkotikas ,katru dienu jāklausās kā politiķi atkal nospēruši miljonus - - .... man meitai jau 18 - - nākošgad beigs ģimnāziju . Tagad domājam - vai uz Vāciju,vai Angliju brauks pastrādāt(domāju ka uz visu mūžu) - viņai visur ir draugi ( no šejienes aizbraukušie) . Un jūs domājat es cenšos viņu atrunāt ???? Man ir 7 mēnešus vecs(jauns) puika .....beidzot sākšu skaļi bļaut nevis tautasdziesmas dziedāt !!! Metam tak vienreiz pie malas to latvisko pelēcību ,tak daram vienreiz kā to dara angļi,vācieši,poļi ...... ar akmeņiem un rungām ... un tad ja būs respekts no vēlētājiem tad padomās pirms paņemt to kukuli vai nē . Un par massu mēdijiem . Atveriet tak acis un ausis vienreiz.Neticiet TV un presei !!! Neticiet !! Skatieties uz darbiem .... neuzraujaties uz stulbiem solījumiem,rakstiem,deklarācijām un sviestiem !!!
Vēlēšu vainu par prezidentālo republiku vai pa Zatlera partiju .BET Ja viņi mani pievils - apsolu ka iziešu kursus pie sienu apzīmētājiem un tad lieliem burtiem uz prezidenta pils uzrakstīšu ko domāju.:)))
p.s.drošības dienestus lūdzu mani netraucēt tagad.mantinieks raud :))))
25.augusts 2011, 22:36 | links
 
murgs
Ja nav noslēpums, par ko balsosi tu, vismaz kuri tev liekas prātīgākie kandidāti??
25.augusts 2011, 22:24 | links
 
kam nepatīk nosaukums,kam patīk frizūra,kam patīk izskats,kam patīk zagļi(kas mēģina nozagt valsti), kam patīk mafija(ēnu ekonomija virs 40%),kam patīk divkoši!!!NETICAMI,bet jūs atkal par tiem pašiem balsosiet!!!
25.augusts 2011, 21:54 | links
 
Būs rūpīgi jāapskatās partiju saraksti, jāmēģina saprast, kuri būs tie īstie darītāji, un kādus fantastiski labos darbus viņi paveiks, ja tiks pie sprices.
Mani favorīti TB/LNNK, Visu Latvijai, ZRP..
25.augusts 2011, 15:45 | links
 
Daddy,es jau to tik tā salīdzināju,protams valsti vadīt ir sarežģītāk kā saimniecību.Ja man saimniecībā kāds strādnieks savāra ziepes,atskaitu no algas vai vispār patriecu nafig,bet valstī tā nevar,uzreiz būs jātiesājas,jāmaksā kompensācijas par zaudēto amatu,ierēģņu radītos zaudējumus jāatmaksā no nodokļu naudiņām,katrs ierēdnis iedomājies,ka ir kungs tas ķēniņš savā vietā.
Bet vispābā;man jau apnika par to politiku,iešu ražot,jārok ziemas ķiploki,jāceļ labklājība vismaz savā sētā,ko novēlu arī citiem.
25.augusts 2011, 13:13 | links
 
Lai izlemtu valsts līmenī "ko darīt" vajag pamatīgi ieurbties iekšā visās problēmās. Atceros vienu pieeju no sen lasītas fantastikas grāmatas: izcilu personību gatavo valsts vadīšanai vairākus gadus, sniedzot visu vajadzīgo informāciju un ekspertu padomus, bet neļaujot iesaistīties praksē. Tad uz 1! gadu dod visus vadības grožus rokās un pēc tam palaiž vaļā, nomainot atkal ar citu sagatavoto specu.
Mēgināšu definēt dažas pamatlietas, bez ieurbšanās visā:
Vajag noteikt tālāko virzību, balstoties uz savām ierobežotajām finansēm un maksimāli paņemot visus līdzekļus, ko dod Eiropa:
1. nodrošināt obligāto: bērnus, izglītību, vecos ļaudis, vidi, tradicionālo kultūrā;
2. attīstīt nozares, kuras ar peļņu eksportē;
3. ieguldīt nosacīti lielu naudu un gudros prātus tādu jaunu virzienu (jebkurā nozarē) attīstībai, kur Latvija var kļūt līdere pasaulē vai vismaz Eiropā (ka igauņi ar Skype, somi ar Nokia) un gūt lielus ienākumus. Piemēram, esmu TV redzējis sižetu par to, ka Latvijā ir pasaulē vienīgās lētās pretvēža zāles, bet nav resursu.
4. No politiķiem prasīt pieņemamo lēmumu visai tautai saprotamus vienkāršus skaidrojumus: kādi ir šāda lēmuma plusi, kādi mīnusi, kādi vēl neskaidrie riski.
Lai jums skaidra galva, kad balsosiet!
25.augusts 2011, 13:06 | links
 
Daddy_i
Tāpēc ari vairk gribētu lasīt par to KO DARĪT.
Jo KURŠ VAINĪGS jau sen ir noriebies!!!
Vaimanāt ir vieglāk kā domāt.
:))
25.augusts 2011, 12:17 | links
 
Pastāv 2 eksistenciāli jautājumi - "Kurš vainīgs?" un "Ko darīt?"

Pamatā visi cenšas atbildēt uz pirmo un aizmirst otro jautājumu. :)
25.augusts 2011, 12:10 | links
 
Urmas,šitas jauniešiem derēs?-http://www.aisbergs.lv/?p=13776
25.augusts 2011, 11:52 | links
 
Varbūt kāds var izskaidrot jauniešiem,esošo partiju padarīto&nepadarīto&savārītās ziepes utt.Tas lai jaunieši nezīlētu kapejas biezumos,bet būtu vismaz nojauta par to KAS ir KAS?
tIK LŪGUMS - nejaukt iekšā personīgo naidu utt!
:))
25.augusts 2011, 11:41 | links
 
Tā tā tā.Nu au pavisam silti paliek.
:))
25.augusts 2011, 11:17 | links
 
zaceps - "Valsti gudri vadīt ir apmēram tas pats,kā vadīt savu saimniecību,tikai lielākā apmērā"

A vot i nekā. Savā uzņēmumā tu neturēsi goda vietā veco virpu un bobiku un sirmo sargu tikai tāpēc, ka kādreiz tie Tev bija mīļi un ļāva pirmo 1000 nopelnīt...a valstī ir jārūpējas par visiem...

Ar šitādu pieeju valsts=liels uzņēmums arī esam tur kur esam, gan ar sociālā sistēma, gan ilgtermiņa atīstība, gan valsts izpārdošana..."uzņēmējdarbību" politikā ienesa Šķēle.

Uzņēmumu, jā - nu nobankrotēja vai pārdevām, jo bija izdevīgi un dibinam citu. Ar valsti tā nevar vis...
25.augusts 2011, 11:03 | links
 
Vienotībai ir slābani kadri un politikā nav īstas vienotības, bet viņu idejas un centieni ir godīgi. Atbalstu. Janāk palīgā cilvēkiem ar gaišām galvām un mērķtiecību, tad izdosies.
ZRP ir vairākas racionālas idejas, bet partijas nosaukums 1 cilvēka vārdā ir absurds - tas ir iepriekšējo Šķēles, Šlesera 1 vadoņa kabatas partiju veidošanas tradīciju turpinājums.
25.augusts 2011, 10:58 | links
 
Gribat alternatīvu un īstu saimnieku? Kā jums šāda reklāma un politiskais spēks?



Patika komentārs zem šī klipa youtubē:
"Es gandrīz apmīzos. Labi, atmetam "gandrīz""

;)))
25.augusts 2011, 10:36 | links
 
Mums sevi jāatdod kādai no vecās eiropas valstij,lai pār mums valda.Pa šiem 20 gadiem visu laiku lēnām laižam no kalna lejā tur kur gaisma neiespīd.Nav mums pagaidām līdera,kurš būtu spējīgs šo valsti sakārtot.Uzņēmīgi un varoši cilvēki klusu bīda savu biznesu un politikā nelien.Valsti gudri vadīt ir apmēram tas pats,kā vadīt savu saimniecību,tikai lielākā apmērā.Zinu daudzus gudrus un varošus zemniekus,kuri savu saimniecību izveidojuši atbilstoši,un pat vēl modernāku,kā eiropā.Mums vajag tādus pat līdzīgus saimniekus pie valsts stūres,tad viss arī aizies uz labo pusi.Kārlis Ulmanis bija tāds saimnieks,kaut daudzi uzskata:viņš bija diktators.
25.augusts 2011, 10:10 | links
 
ZatlerRP faniem/mīļiem ieteiktu palasīties jauno portālu www.puaro.lv ;)
25.augusts 2011, 10:03 | links
 
Kam ir jānotiek, lai pa lielam lietas mainītos uz labo pusi?
25.augusts 2011, 09:33 | links
 
...izskatās, ka te viens otrs uz Zīgerista banāniem nepaspēja, tāpēc tagad cer uz "batoniem" :)))

citi atkal cer uz "laimes lāci", kurš atnāks un visus iecels saulītē...nebūs tur nekā, ja mēnesi pirms vēlēšanās sāk vākt komandu :)
25.augusts 2011, 09:10 | links
 
kkas
Es piekrītu daļēji, bet ne par tb lnnk, starp citu drīz viņi ies roku rokā ar visu latvijai
25.augusts 2011, 01:51 | links
 
Iespējams par Zatleriešiem nobalsošu, vai arī TB LNNK
Uzskatu, ka Zatlers ir uz pareizās takas, savās domās, bet kā būs ar tiem darbim..
25.augusts 2011, 01:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager