Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
uldens2 [16:07]: Vigulis [14:42]: Īsti smuki jau nav. ANO deklarē, ka viena no nācijas pamatbrīvībām ir tiesības uz pašnoteikšanos. Ir vairākums, vai nav, to bija jānosaka pēc BRĪVA referenduma rezultātiem, bet Spānijas valdība mobilizē spēka struktūras un sadod visiem bietē. Kaut kā neož pēc demokrātijas.Demokratija jau ir visas sabiedribas kopejas intereses,nevis atsevisku individu vai kopienu mirkla iegribas,1978.gada jau katalonija pateica JA vardu spanijaiLatvija arī 91jā pateica JĀ neatkarībai, bet tagad ES republika pēc nākamās,, tautas gribas,, . :DDDD
Tu uldens, turpini uzjautrināt ar saviem dubultajiem standartiem.

Docents, 16.oktobris 2017, 17:23
Labi,tad pastasti man kurā gadā Spānija okupeja valsti Kataloniju.Ka tik nesanāk ka ne tādas valsts,ne okupācijas nav bijis
16.oktobris 2017, 18:05 | links
 
Kastroli nemuldi.

https://lv.m.wikipedia.org/wiki/2003._gada_referendums_par_dalību_ES

Vēlēšanu rezultāti skaidri un gaiši parāda - pret ES ir Latvjas vateņu galvaspilsēta un okupantu pārpludinātās austrumu sādžas. Paga tu taču arī biji no platā gala? Sakritība ja?
16.oktobris 2017, 17:44 | links
 
Kastroli nemuldi.

https://lv.m.wikipedia.org/wiki/2003._gada_referendums_par_dalību_ES

Vēlēšanu rezultāti skaidri un gaiši parāda - pret ES ir Latvjas vateņu galvaspilsēta un okupantu pārpludinātās austrumu sādžas. Paga tu taču arī biji no platā gala? Sakritība ja?
16.oktobris 2017, 17:43 | links
 
uldens2 [16.10.17]: Vigulis [14:42]: Īsti smuki jau nav. ANO deklarē, ka viena no nācijas pamatbrīvībām ir tiesības uz pašnoteikšanos. Ir vairākums, vai nav, to bija jānosaka pēc BRĪVA referenduma rezultātiem, bet Spānijas valdība mobilizē spēka struktūras un sadod visiem bietē. Kaut kā neož pēc demokrātijas.Demokratija jau ir visas sabiedribas kopejas intereses,nevis atsevisku individu vai kopienu mirkla iegribas,1978.gada jau katalonija pateica JA vardu spanijai
Latvija arī 91jā pateica JĀ neatkarībai, bet tagad ES republika pēc nākamās,, tautas gribas,, . :DDDD
Tu uldens, turpini uzjautrināt ar saviem dubultajiem standartiem.
16.oktobris 2017, 17:23 | links
 
uldens2 [16.10.17]: Vigulis [14:42]: Īsti smuki jau nav. ANO deklarē, ka viena no nācijas pamatbrīvībām ir tiesības uz pašnoteikšanos. Ir vairākums, vai nav, to bija jānosaka pēc BRĪVA referenduma rezultātiem, bet Spānijas valdība mobilizē spēka struktūras un sadod visiem bietē. Kaut kā neož pēc demokrātijas.Demokratija jau ir visas sabiedribas kopejas intereses,nevis atsevisku individu vai kopienu mirkla iegribas,1978.gada jau katalonija pateica JA vardu spanijai
Baigās līdzības ar Baltijas JĀ 40.gadā
16.oktobris 2017, 16:16 | links
 
uldens2 [16.10.17]: Tā kā man riebjas spāņi, tad tīri emocionāli esmu kataloņu pusē. Un himna viņiem skaista:) Un galu galā mūsu drebelīgā Dombrovska vienīgā drosmes izpausme ever bija atbalsts Katalonijas valsts izveidei, par ko šis nekavējoties dabūja pa mizu no spāņiem.
Kāpēc man riebjas spāņi? Tak viņi ir tieši tādi paši kā krievi- uzbrukt, izlaupīt, notriekt, sačakarēt! Neviena no bijušajām spāņu kolonijām nav vēl atkopusies no viņu valdīšanas sekām! Neviena! Kur liktas un kā tērētas tās vājprātīgās salaupītās bagātības, nav saprotams. Neredz tās nedz arhitektūrā, nedz ekonomikā. Var vilkt paralēles , vai ne?

raihs, 16.oktobris 2017, 06:55kaut ka vienalga kas notiek spanijā,bet tas referendums ir apmeram tads pats kā ja no latvijas gribetu atdalities latgale:D
Un ar demokratiju tur nekada sakara,balstits uz populismu kuru pat tautas vairakums neatbalsta.
Nezināju,ka Latgalei parlaments!!??
16.oktobris 2017, 16:13 | links
 
Vigulis [16.10.17]: Īsti smuki jau nav. ANO deklarē, ka viena no nācijas pamatbrīvībām ir tiesības uz pašnoteikšanos. Ir vairākums, vai nav, to bija jānosaka pēc BRĪVA referenduma rezultātiem, bet Spānijas valdība mobilizē spēka struktūras un sadod visiem bietē. Kaut kā neož pēc demokrātijas.
Demokratija jau ir visas sabiedribas kopejas intereses,nevis atsevisku individu vai kopienu mirkla iegribas,1978.gada jau katalonija pateica JA vardu spanijai
16.oktobris 2017, 16:07 | links
 
Īsti smuki jau nav. ANO deklarē, ka viena no nācijas pamatbrīvībām ir tiesības uz pašnoteikšanos. Ir vairākums, vai nav, to bija jānosaka pēc BRĪVA referenduma rezultātiem, bet Spānijas valdība mobilizē spēka struktūras un sadod visiem bietē. Kaut kā neož pēc demokrātijas.
16.oktobris 2017, 14:42 | links
 
Tā kā man riebjas spāņi, tad tīri emocionāli esmu kataloņu pusē. Un himna viņiem skaista:) Un galu galā mūsu drebelīgā Dombrovska vienīgā drosmes izpausme ever bija atbalsts Katalonijas valsts izveidei, par ko šis nekavējoties dabūja pa mizu no spāņiem.
Kāpēc man riebjas spāņi? Tak viņi ir tieši tādi paši kā krievi- uzbrukt, izlaupīt, notriekt, sačakarēt! Neviena no bijušajām spāņu kolonijām nav vēl atkopusies no viņu valdīšanas sekām! Neviena! Kur liktas un kā tērētas tās vājprātīgās salaupītās bagātības, nav saprotams. Neredz tās nedz arhitektūrā, nedz ekonomikā. Var vilkt paralēles , vai ne?

raihs, 16.oktobris 2017, 06:55
kaut ka vienalga kas notiek spanijā,bet tas referendums ir apmeram tads pats kā ja no latvijas gribetu atdalities latgale:D
Un ar demokratiju tur nekada sakara,balstits uz populismu kuru pat tautas vairakums neatbalsta.
16.oktobris 2017, 14:06 | links
 
_ Tik daudz zini _

Labotam ticet ;) !
16.oktobris 2017, 13:00 | links
 
P/S Tu par tiem kremļa šarlataniem tik jau es zini , itka katru dienu kopa tusetu ;) ! ! ! Un ari uzvediba un manieres nevis Latviskas bet vairak velk uz _ _ _ ! ;)
16.oktobris 2017, 12:59 | links
 
Kurš tad vaimana ;) ! Es priecajos , velviens kas sak cienit savu valsts valodu ;) !

Un ka lai nosauc Tavu uzvedibu un parliecibu ka apkart vieni idioti un dibenlaižas _ kaukšana , smilkstešana ;) ?
16.oktobris 2017, 12:55 | links
 
Baidz vaimanāt. Tas ir mazākais ko var darīt, lai tiktu galā ar kremļa šarlatāniem. :)
16.oktobris 2017, 11:12 | links
 
Jā viss. Esmu runājis. Par kodolprogrammām vari diskutēt ar saviem kremļa čomiem. No manis vienīgais ko saņemsi būs pendele pa savu zilbaltsarkano pakaļu.

MartinsSi, 16.oktobris 2017, 10:44


Izstens savas zemes patriots ;) kašķigs škandalists ;) , karoga krasas no galvas zin ;) vieniga tema _ kadam uzdir_t ;) !

Labi vel ka parstajis krieviski lamaties ;) _ _ _ progress Tava attistiba ;) !
16.oktobris 2017, 10:54 | links
 
Jā viss. Esmu runājis. Par kodolprogrammām vari diskutēt ar saviem kremļa čomiem. No manis vienīgais ko saņemsi būs pendele pa savu zilbaltsarkano pakaļu.
16.oktobris 2017, 10:44 | links
 
16.oktobris 2017, 10:20 | links
 
UN VIS ? ? ? ;)
Mja ar tadiem vargdienišiem Latvija brivibu nebutu izkarojuši ;) !
Nu un ko teiksi par Iranas velmi atjaunot kodolpragramu ? ;)
16.oktobris 2017, 10:11 | links
 
Jap. Tādi Latvijas nodevēji un imbecīli kremļa pakalpiņi kā tu, ir pelnījuši nicinājumu, nevis uzslavas. :)
16.oktobris 2017, 09:57 | links
 
Četri posti divpatsmit stundu laika , pilniga bezsakara , tikai ar velmi kadu pazemot , aizvainot ,nonicinat :) , četri posti , kašķa un škandala sarikošanai ! :)

MartinsSi nu saņemies , nu Tu taču vari labak ;) !
16.oktobris 2017, 09:36 | links
 
Aizdevuma piedavajumi
(sylviegermain@inbox.lv)
Ja jus piekritat, ludzu, sutiet man e-pastu:
sylviegermain@inbox.lv
16.oktobris 2017, 08:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager