Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
plesigais [16.10.17]: Hm mana "rodina" ir tur kur esmu dzimis , kur es dzivoju un kur dzivo mani berni un mazberni ! Un kur ir dzimuši un apglabati mani seņči ! Vieta kuru gribu redzet plaukstošu un sakartotu , tiru un bez krievu lamu vardiem , bez zagļiem un izšķerdetajiem !
Atškiriba no tadiem ka Tu , kas lieto krievu lamu vardus , bezsakara apvaino un uzbruk citiem , doma tikai par savu matrealo un komforta stavokli , balso par tiem kam skaļaka reklama , un uz jautajumu _ vai pa Gauju ar motorlaivu drikst _ atbildi _ ka Tev drikst !
Tad kurš no mums uzvedas ka iekarotajs un kuram "rodina" ir paris simtus kilometru uz austrumiem no Gulbenes ?
Jā zinām zinām, teorētiski tev ir tiesības sevi uzskatīt par latvieti, kremļa dibenlaizi. :)
Un kādēļ pa Gauju ar motoru nedrīkst?
16.oktobris 2017, 07:31 | links
 
Tā kā man riebjas spāņi, tad tīri emocionāli esmu kataloņu pusē. Un himna viņiem skaista:) Un galu galā mūsu drebelīgā Dombrovska vienīgā drosmes izpausme ever bija atbalsts Katalonijas valsts izveidei, par ko šis nekavējoties dabūja pa mizu no spāņiem.
Kāpēc man riebjas spāņi? Tak viņi ir tieši tādi paši kā krievi- uzbrukt, izlaupīt, notriekt, sačakarēt! Neviena no bijušajām spāņu kolonijām nav vēl atkopusies no viņu valdīšanas sekām! Neviena! Kur liktas un kā tērētas tās vājprātīgās salaupītās bagātības, nav saprotams. Neredz tās nedz arhitektūrā, nedz ekonomikā. Var vilkt paralēles , vai ne?
16.oktobris 2017, 06:55 | links
 
plesigais [16.10.17]: Laikam spogulis viņu pasūtīja...

Makatanav, 16.oktobris 2017, 00:21

Un Tev pudelei dibens redzams , ik _ uz veselibu ;) !

Nu ka ta paliek ? Katalonijai izteiksim atbalstu ciņa ar Spanijas birokratiem vai nomizisim ? ;) Uzmundrinasim Austriešus pasutit mergeli ar visiem dvieļugalvam , vai ___ ?
Austrieši bez mums labāk zinās, kādu viņi grib redzēt savu valsti.
Tāpat par Kataloniju viss nav nemaz tik viennozīmīgi, cik skatījos aptauju rezultātu vēl pirms tā referenduma mēğinājuma, tad par atdalīšanos no Spānijas nebija pat pilni 50% Katalonijas iedzīvotāju, referendumā piedalijās tikai 44% balstiesīgo...
16.oktobris 2017, 01:16 | links
 
Ar labu nakti ;) !
16.oktobris 2017, 00:34 | links
 
Laikam spogulis viņu pasūtīja...

Makatanav, 16.oktobris 2017, 00:21


Un Tev pudelei dibens redzams , ik _ uz veselibu ;) !

Nu ka ta paliek ? Katalonijai izteiksim atbalstu ciņa ar Spanijas birokratiem vai nomizisim ? ;) Uzmundrinasim Austriešus pasutit mergeli ar visiem dvieļugalvam , vai ___ ?
16.oktobris 2017, 00:30 | links
 
Itkā loģiski domājošu cilvēku saruna rit.. Klusums ir tas, kas uzvARēs..

mjuniors, 16.oktobris 2017, 00:07


Kur ta nu tik skumigi ?

Ar maigam kapa klusuma vesmam _ _ _ .

Nebiede , vel ilgi gribu no Tavas mutes dzirdet ka esmu idiots ;) ! ! !
16.oktobris 2017, 00:23 | links
 
Laikam spogulis viņu pasūtīja...
16.oktobris 2017, 00:21 | links
 
Nu tur ir viss gatavs, tas dabas kļūda ar spoguli sarunājas. Nu kā tad, un sadzer arī.

Makatanav, 15.oktobris 2017, 23:54


Bez tas "dabas kļudas" Jus te saceptos un viens otram pie rikles _ _ _ !

Pareizo bara kadam jabut nepareizajam , jo savadak jau nezinasiet ka esat pareizie ;) ! ! !
16.oktobris 2017, 00:16 | links
 
Hm mana "rodina" ir tur kur esmu dzimis , kur es dzivoju un kur dzivo mani berni un mazberni ! Un kur ir dzimuši un apglabati mani seņči ! Vieta kuru gribu redzet plaukstošu un sakartotu , tiru un bez krievu lamu vardiem , bez zagļiem un izšķerdetajiem !
Atškiriba no tadiem ka Tu , kas lieto krievu lamu vardus , bezsakara apvaino un uzbruk citiem , doma tikai par savu matrealo un komforta stavokli , balso par tiem kam skaļaka reklama , un uz jautajumu _ vai pa Gauju ar motorlaivu drikst _ atbildi _ ka Tev drikst !
Tad kurš no mums uzvedas ka iekarotajs un kuram "rodina" ir paris simtus kilometru uz austrumiem no Gulbenes ?
16.oktobris 2017, 00:11 | links
 
Itkā loģiski domājošu cilvēku saruna rit.. Klusums ir tas, kas uzvARēs..
16.oktobris 2017, 00:07 | links
 
Nu tur ir viss gatavs, tas dabas kļūda ar spoguli sarunājas. Nu kā tad, un sadzer arī.
15.oktobris 2017, 23:54 | links
 
plesigais [15.10.17]: Shmidzi ;) !

Nu beidz , tad kada problema tagad visai eiro atbalstit Kataloniju ;) ?
Kapec neviena eiro valstiņa neizsaka savu atbalstu ?
Kapec Ukraina , cilveciņš kas sedejis cietuma ( politiskaja ) atkal vares kandidet uz posteni kur jau ziepes savarijis ? ;)

Un ja neatkarigas ;) tad kapec tadas regulas ;) ?

plesigais, 15.oktobris 2017, 20:26


regulas tādēļ, lai tādi kā tu, ned$%#% pa labi un pa kreisi. un lai šeit nebūtu tāda miskaste kā tavā roģinā :)

MartinsSi, 15.oktobris 2017, 20:29

Nu ja mana "roģina" Gulbene ir miskaste , tad jau pateicoties Tev , un Tavai velmei visiem uzdir_t ;) ! ! !
Tu kaut ko jauc. Tava roğina ir pāris simti km uz austrumiem no Gulbenes :)
15.oktobris 2017, 23:32 | links
 
Visi aizgāja ciemā uz kaimiņmājām un šitais piespruka pie datora. Eka uzrausies, eka dabūs ādā.

Makatanav, 15.oktobris 2017, 22:48


Nabadziņš , nu nedari ta vairak ;) ! Prasi mamitei atļauju ;) !
Apsoli ! ;)
15.oktobris 2017, 23:30 | links
 
Visi aizgāja ciemā uz kaimiņmājām un šitais piespruka pie datora. Eka uzrausies, eka dabūs ādā.
15.oktobris 2017, 22:48 | links
 
Aga ;) !
Tu pec sevim spried ;) ! Nu moins Tev gan smagi ;) !
Jutu lidzi _ turies , bus labi ;) !

Izradas ari Iranai amišu demokratija lidz kaklam ;) !
Prasa eiro aistavibu , ja ne bus velviens ar atomvali bruņots dvieļgalva ;) !
15.oktobris 2017, 22:45 | links
 
Tak teica vienreiz, nav tur nekādu smadzeņu. Kāds žuļiks piedirsa un pameta. A tas lauku muļķītis nēsājas - kompostrē viņam kaut ko.
15.oktobris 2017, 22:02 | links
 
Ā , pareizi ;) ! Mums jau tagad kompostre smadzenes par darba roku trukumu un Latviešu slinkumu (bezdarbs 7% ) , ari dzimstiba strauji kritas !
Dvieļgalvam atri , slinkai letiņš nestradas , bus ar mietu pa galvu un buvbedre ;) ! Un gaišmatainas un slaidas ari viņiem patik ;) ! Vai vai vai ;) !
15.oktobris 2017, 21:50 | links
 
Tev, vecais idiot, neviens neko neprasa.

raihs, 15.oktobris 2017, 21:27


He he ;) ! Raihs ar kreiso kaju ___ kā vienmer ;) !

Tikai jocigi , kuras valstiņas bus spiestas uzņemt tos beglišus ( ar regulu palidzibu ) ! ?

Iedo velnam mazo pirkstņu _ _ _ ;) oi sori dvieļgalvai labakus dzives un dzemdešanas apstakļus :(
15.oktobris 2017, 21:39 | links
 
Tev, vecais idiot, neviens neko neprasa.
15.oktobris 2017, 21:27 | links
 
Raihs baigi nesaceries ;) !

Kautkada mazvalstele pret merkelozo izstradato un eiro atbalstito demografisko programu ;) ! ! !
15.oktobris 2017, 21:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager