Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
plesigais [12m]: uldens2 [54m]: vispār jauno tehnoloģiju izstrādē lideri ir ASv,Japana,DkorejaVarētu būt. Es vairāk pagātnes un Eiropas kontekstā vāciešus minēju. Jo arī ASV diezgan daudz no vāciešiem atleca, pēc ww2 savācot labākos Ādolfa zinātniekus.
Mūsdienās protams- ASV!
Un vissmieklīgāk izskatās krievi, kas klikšķinot amīšu telefonus, izmantojot amīšu programmas, lietojot amīšu socportālus(facebook,utt), mētājot amīšu makšķeres, bradājot amīšu veideros,utt, arvien kviec, ka amīšiem drīz būs pi*ģec :))

raihs, 29.decembris 2017, 22:23

Aizmirsi piebilst ka krievu hakeri ar ķīniešu datoriem un amišu programmām , veido pasaules politiku pec putika prāta ;) !Centās veidot, bet nesanāca, tagad dabūja pa nagiem, redzēs, kas vē notiks februārī, kad jeņķi nopublicēs sankciju saraktsu pret putinam pietuvinātajiem oligarhiem un ar viņiem saistītajiem uzņēmumiem :):):):).
Tad visi vairīsiesno krieveļiem, kā no mēra...

shmidzis, 29.decembris 2017, 22:40


A kas tad neļauj tādu sarakstu rīta publicēt ?
Ā ;) jado laiciņš tuļigakajiem arī samaksāt !
Jeb būs tā kā ar amišu meteoroloģijas institūta ziņām pār simtgades briesmīgāko ziemu Latvijā ! Kamēr ziema atnāca , aitiņas aizmirsa , un tagad jau siltāka ziema radās !
29.decembris 2017, 22:48 | links
 
AndriABC,garām...
Cik noprotu,tu esi valsts sistēmas ierēdnis.Ja tas tiešām tā,tad tieši dēļ valsts sistēmas nepareizās uzbūves un attieksmes pret saviem iedzīvotājiem,ir tik daudz aizbraukušo.
Par to biznesu arī garām,man 20 gadus ir legāls bizness LV. Cope ārpus tās ir hobijs, ar iespēju pie reizes segt kaut kādus izdevumus..
29.decembris 2017, 22:46 | links
 
uldens2 [54m]: vispār jauno tehnoloģiju izstrādē lideri ir ASv,Japana,DkorejaVarētu būt. Es vairāk pagātnes un Eiropas kontekstā vāciešus minēju. Jo arī ASV diezgan daudz no vāciešiem atleca, pēc ww2 savācot labākos Ādolfa zinātniekus.
Mūsdienās protams- ASV!
Un vissmieklīgāk izskatās krievi, kas klikšķinot amīšu telefonus, izmantojot amīšu programmas, lietojot amīšu socportālus(facebook,utt), mētājot amīšu makšķeres, bradājot amīšu veideros,utt, arvien kviec, ka amīšiem drīz būs pi*ģec :))

raihs, 29.decembris 2017, 22:23tas gan,30-40 gados vacieši bij priekšā visai pasaulei pa 15 gadiem vismaz

uldens2, 29.decembris 2017, 22:28

Ja vairāk kā 3 reiz nokrata, tad tā ir tračīšana :DDD
29.decembris 2017, 22:43 | links
 
uldens2 [29.12.17]: nez kuri ir tie ķiniešu datori???
Amīšu izdomāti, ķīnā salipināti kopā...
29.decembris 2017, 22:40 | links
 
plesigais [29.12.17]: uldens2 [54m]: vispār jauno tehnoloģiju izstrādē lideri ir ASv,Japana,DkorejaVarētu būt. Es vairāk pagātnes un Eiropas kontekstā vāciešus minēju. Jo arī ASV diezgan daudz no vāciešiem atleca, pēc ww2 savācot labākos Ādolfa zinātniekus.
Mūsdienās protams- ASV!
Un vissmieklīgāk izskatās krievi, kas klikšķinot amīšu telefonus, izmantojot amīšu programmas, lietojot amīšu socportālus(facebook,utt), mētājot amīšu makšķeres, bradājot amīšu veideros,utt, arvien kviec, ka amīšiem drīz būs pi*ģec :))

raihs, 29.decembris 2017, 22:23

Aizmirsi piebilst ka krievu hakeri ar ķīniešu datoriem un amišu programmām , veido pasaules politiku pec putika prāta ;) !
Centās veidot, bet nesanāca, tagad dabūja pa nagiem, redzēs, kas vē notiks februārī, kad jeņķi nopublicēs sankciju saraktsu pret putinam pietuvinātajiem oligarhiem un ar viņiem saistītajiem uzņēmumiem :):):):).
Tad visi vairīsiesno krieveļiem, kā no mēra...
29.decembris 2017, 22:40 | links
 
nez kuri ir tie ķiniešu datori???
29.decembris 2017, 22:37 | links
 
uldens2 [54m]: vispār jauno tehnoloģiju izstrādē lideri ir ASv,Japana,DkorejaVarētu būt. Es vairāk pagātnes un Eiropas kontekstā vāciešus minēju. Jo arī ASV diezgan daudz no vāciešiem atleca, pēc ww2 savācot labākos Ādolfa zinātniekus.
Mūsdienās protams- ASV!
Un vissmieklīgāk izskatās krievi, kas klikšķinot amīšu telefonus, izmantojot amīšu programmas, lietojot amīšu socportālus(facebook,utt), mētājot amīšu makšķeres, bradājot amīšu veideros,utt, arvien kviec, ka amīšiem drīz būs pi*ģec :))

raihs, 29.decembris 2017, 22:23


Aizmirsi piebilst ka krievu hakeri ar ķīniešu datoriem un amišu programmām , veido pasaules politiku pec putika prāta ;) !
29.decembris 2017, 22:30 | links
 
uldens2 [54m]: vispār jauno tehnoloģiju izstrādē lideri ir ASv,Japana,DkorejaVarētu būt. Es vairāk pagātnes un Eiropas kontekstā vāciešus minēju. Jo arī ASV diezgan daudz no vāciešiem atleca, pēc ww2 savācot labākos Ādolfa zinātniekus.
Mūsdienās protams- ASV!
Un vissmieklīgāk izskatās krievi, kas klikšķinot amīšu telefonus, izmantojot amīšu programmas, lietojot amīšu socportālus(facebook,utt), mētājot amīšu makšķeres, bradājot amīšu veideros,utt, arvien kviec, ka amīšiem drīz būs pi*ģec :))

raihs, 29.decembris 2017, 22:23
tas gan,30-40 gados vacieši bij priekšā visai pasaulei pa 15 gadiem vismaz
29.decembris 2017, 22:28 | links
 
Ogo kā pareizie sacepas ! ;)
Atlika tikai vienam nepareizajam pieskarties viņu iemiļotajai tēmai , krieviem !
29.decembris 2017, 22:26 | links
 
Toni, ne jau es tevi kur gribu iebāzt. Svarīgi kam sevi pieskaiti pats :)
Un par aizbraukušajiem es noskatījos. Tikai vieni visās nelaimēs vaino citus. Citi uz lietām paskatās objektīvi. To ka aizbraukuši tu saklausīji, bet kāpēc aizbraukuši tu nesaklausīji. Laikam nepatika skaidrojums? Tu tak pats izvēlējies biznesu veidot ne Latvijā? Pamēģini kaut ko tādu izveidot Latvijā. Skandināvijā reizes vienkāršāk? Cita maksātspēja, cita izmēra tirgus? Tavuprāt pietiek valdībai ieslēgt slēdzīti un visi biznesi rullēs? Tik valdība negrib? Paskaties uz lietām objektīvi. Daudzi jautājumi atkritīs paši par sevi.
29.decembris 2017, 22:24 | links
 
uldens2 [29.12.17]: vispār jauno tehnoloģiju izstrādē lideri ir ASv,Japana,Dkoreja
Varētu būt. Es vairāk pagātnes un Eiropas kontekstā vāciešus minēju. Jo arī ASV diezgan daudz no vāciešiem atleca, pēc ww2 savācot labākos Ādolfa zinātniekus.
Mūsdienās protams- ASV!
Un vissmieklīgāk izskatās krievi, kas klikšķinot amīšu telefonus, izmantojot amīšu programmas, lietojot amīšu socportālus(facebook,utt), mētājot amīšu makšķeres, bradājot amīšu veideros,utt, arvien kviec, ka amīšiem drīz būs pi*ģec :))
29.decembris 2017, 22:23 | links
 
Copmanis [18m]: Docentam jāpiekrīt par to, ka vislaik bļauj par to ka krievi nāk, un cita viedokļa nav, kā no neta dzīlēm izrakti mēsli RUS valodā, no nezināmiem avotiem. Prātiņ, nāc mājās :DDDKaut kā pārsvarā neviens te pastāvīgi nebļauj, ka krievi nāk, vairāk bļauj viens debīliķis ar niku docents, ka kāds visu laiku bļauj, ka krievi nāk.

shmidzis, 29.decembris 2017, 22:11
Ar savu komentāru biju domājis RUS neta mēslus, ko ar atsaucēm un ar(bez) komentāriem liek te iekšā.

Copmanis, 29.decembris 2017, 22:13tev tak neliek neviens skatities,ej lasi un skaties savus meslus

uldens2, 29.decembris 2017, 22:17

Atejas poda vāku, lūdzu lejā :) Un, neaizlaid garām.
29.decembris 2017, 22:19 | links
 
Copmanis [18m]: Docentam jāpiekrīt par to, ka vislaik bļauj par to ka krievi nāk, un cita viedokļa nav, kā no neta dzīlēm izrakti mēsli RUS valodā, no nezināmiem avotiem. Prātiņ, nāc mājās :DDDKaut kā pārsvarā neviens te pastāvīgi nebļauj, ka krievi nāk, vairāk bļauj viens debīliķis ar niku docents, ka kāds visu laiku bļauj, ka krievi nāk.

shmidzis, 29.decembris 2017, 22:11
Ar savu komentāru biju domājis RUS neta mēslus, ko ar atsaucēm un ar(bez) komentāriem liek te iekšā.

Copmanis, 29.decembris 2017, 22:13
tev tak neliek neviens skatities,ej lasi un skaties savus meslus
29.decembris 2017, 22:17 | links
 
Nu, re pirmais atsaucās :DDD Gribi par to parunāt?

Copmanis, 29.decembris 2017, 22:08

Tu man liecies neinteresants, sorry. Vienīg vari man tēju pienest, bet tāpat tevi nepamanīšu. Iesaku ar docentu sarunāties. ;)
29.decembris 2017, 22:17 | links
 
Copmanis [18m]: Docentam jāpiekrīt par to, ka vislaik bļauj par to ka krievi nāk, un cita viedokļa nav, kā no neta dzīlēm izrakti mēsli RUS valodā, no nezināmiem avotiem. Prātiņ, nāc mājās :DDDKaut kā pārsvarā neviens te pastāvīgi nebļauj, ka krievi nāk, vairāk bļauj viens debīliķis ar niku docents, ka kāds visu laiku bļauj, ka krievi nāk.

shmidzis, 29.decembris 2017, 22:11

Ar savu komentāru biju domājis RUS neta mēslus, ko ar atsaucēm un ar(bez) komentāriem liek te iekšā.
29.decembris 2017, 22:13 | links
 
Copmanis [29.12.17]: Docentam jāpiekrīt par to, ka vislaik bļauj par to ka krievi nāk, un cita viedokļa nav, kā no neta dzīlēm izrakti mēsli RUS valodā, no nezināmiem avotiem. Prātiņ, nāc mājās :DDD
Kaut kā pārsvarā neviens te pastāvīgi nebļauj, ka krievi nāk, vairāk bļauj viens debīliķis ar niku docents, ka kāds visu laiku bļauj, ka krievi nāk.
29.decembris 2017, 22:11 | links
 
Copmanis [13m]: Docentam jāpiekrīt par to, ka vislaik bļauj par to ka krievi nāk, un cita viedokļa nav, kā no neta dzīlēm izrakti mēsli RUS valodā, no nezināmiem avotiem. Prātiņ, nāc mājās :DDDPratins tik tiesam neatnaks, ja izvirza stulbu hipotezi un pats pec tam pasmejas. Vata hou.

mjuniors, 29.decembris 2017, 21:56

Nu, re pirmais atsaucās :DDD Gribi par to parunāt?
29.decembris 2017, 22:08 | links
 
Šmidzi ne par to ir runa. Es uzdevu jautājumu vai vispār var tām aptaujām un pat "analītiķiem"ticēt.
Minēšu vienu izcilu piemēru kur LNT pirms vairākiem gadiem izgāzās .Kopš tās reizes nekad nevienā TV kanālā vairs to neesmu redzējis. Būtība. Bij kaut kādas politiskās diskusijas pirms vēlēšanām no visām partijām . Ekrāna apakšā gāja divas ailes katrai partijai - zvanītāju skaits un procentuālais aprēķins attiecībā pret kopējo zvanītāju skaitu. No sākuma piezvanīja 1 skatītājs - uzreiz vienai partijai reitings uzleca uz 100%, cits mūlis piezvanīja par otru partiju - uzreiz reitings sadalījās uz 50% /50% .es jau tad sāku smieties. Tātad es ( balsot neeju) ,Raihs(balso par zilajiem ) , Plēsīgais( balso par zemniekiem) un Docents( balso par krieviem ) - vairāk respondentu nevajag lai izdarītu secinājumus . 25% balsot neiet,25 % balso par zilajiem,25% grib zemniekus un 25% balso par krieviem. Lūdzu tev aptaujas rezultāti.

Bralitis, 29.decembris 2017, 21:09


Brālīti precīzi ;) !
Tikai kā teica mans oponents , kur paliekot opozīcija ? ;) ?
29.decembris 2017, 22:04 | links
 
AndriABC, paskatījos paklausījos,foršs raidījums,jo sevišķi man patika atziņā,ka Luksemburga vēl 80 gados bij salīdzinoši diezgan atpalikusi...)
Bet es neredzu nekāda sakara kāpēc tu līdz ar to gribi iebāzt mani kādā cāļa pakļā...
Ja būtu uzmanīgi noskatījies to raidījumu līdz galam,būtu arī saklausījis to,ka LV pasaulē no 2000 gada ir proporcionāli zaudējusi viss vairāk savu iedzīvotāju-18,2%
Tā lūk ,gudriniek..
29.decembris 2017, 22:01 | links
 
Copmanis [29.12.17]: Docentam jāpiekrīt par to, ka vislaik bļauj par to ka krievi nāk, un cita viedokļa nav, kā no neta dzīlēm izrakti mēsli RUS valodā, no nezināmiem avotiem. Prātiņ, nāc mājās :DDD
Pratins tik tiesam neatnaks, ja izvirza stulbu hipotezi un pats pec tam pasmejas. Vata hou.
29.decembris 2017, 21:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager