Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Vienam nav maka , otram nav ņuha, čuja un poņas...
15.septembris 2017, 12:44 | links
 
Ja mani chujs, njuhs un ponja nevilj, tad Plesigais ir lietotaja Arnox61 alter ego. :) Ta ir viena un ta pati persona. :)

Atbildot tev, Docent. Jaa, otrs kremlja pasaku teels saja forumaa esi tu. Riktigs padomijas daarznis :) Man shkita ka tev vel ir kaut nedaudz vesela saprata, lai izbeigtu samazgu liesanu sis valsts un latviesu virzienaa. Diemzheel taa nav.
15.septembris 2017, 12:41 | links
 
... tēvš šļupšt,māte šļupšt,patš gan pie ševiš neko tādu neešmu novērojiš.
15.septembris 2017, 12:22 | links
 
Tam kam maka vai vèl kaut kā nav- jā, šoreiz, laiciņu atpakaļ Raiham bija taisnība, tikai laikam nepamanīji ka viņš arī Tevi un vēl trīs atsaldētos tā sakot sabāza vienā katlā, tā ka necenties te pāràk...
15.septembris 2017, 12:16 | links
 
15.septembris 2017, 11:33 | links
 
Es esmu par dzēšanu. Skumji vērot šo deģenerāciju. Personāži, kas te pašreiz "realizējas", to daudz pilnvērtīgāk varēs turpināt darīt delfos.
15.septembris 2017, 10:16 | links
 
Kas tur ko dzēst. Vai tad vietu trūkst. Nav viņi nekādi kremļa troļļi. Tik dumjš tas krievs nav, šitādiem naudu maksāt. Kādas psichosociālas vainas viņi šeit sev kompensē - galīgi vienalga. Tik Raiham izskatās būs taisnība. Viss tas lērums ir kā diskusija ar pamatskolniekiem caur žogu. Loģisks fināls - Tu sāc viņus kaitināt, lai tā muļķība spilgtāk tiek redzama. Tāda savdabīga izklaide. Tik kā tas nāk, ka tu izrādies tas idiņš, kas zoodārzā kaitina mērkaķus. Da nu nah tādu laimi!
15.septembris 2017, 09:57 | links
 
Kāpēc kādam tavi murgi būtu jādubulto publicējot vēlreiz?
Pietiks atgādināt par prezervatīvu bildi, ņirgājoties par jauniem copmaņiem, kuri paprasa padomu par gumijām līdakai un apgalvojumu, ka ES likšot jāņot angliski. Tikmēr 50tie gadi, kad Dziesmu svētku programma bija pārsvarā krieviska, ir tā kā beigušies.
15.septembris 2017, 09:53 | links
 
Teema ir jaadzees. iisi izskaidrosu situaciju, kaadeel.

Seit darbojas divi konkreti indiviidi ar meerki kurinaat naidu pret Latvijas valsti.

vinus vareetu ignoreet. jaa, piekriitu. diemzhel vienmer atradisies kads, kuram nervi neiztures, nepasutiit sos kremla trollus tur, pasi zinat kur.

Pietam viens no siem kremla trolliem ar lietotajvardu "Plesigais", kuram pieder aptuveni 50% no kopeejo postu skaita sajaa topikaa, ir anoniims, pietam CL forumaa ir registrejies vel vismaz ar vienu citu lietotajvardu, kuru saja sarakstee nelieto :) Par ko tas liecina, nevienam nav jaaskaidro.

MartinsSi, 15.septembris 2017, 07:24

Vēlētos precizēt pāris momentus :
Tu mini vienu no diviem - kurš ir otrs?
Ja tev savā slimajā izstēlē ir tāds ,,tēls,, ko nenosauc? Ja nosauc , neaizmirsti pievienot konkrētus postus, kas apstiprina tavus vārdus, ja tev tādu nav - Deputāta Līdakas vārdiem :
Aizver muti !
:DDDD
15.septembris 2017, 09:13 | links
 
Teema ir jaadzees. iisi izskaidrosu situaciju, kaadeel.

Seit darbojas divi konkreti indiviidi ar meerki kurinaat naidu pret Latvijas valsti.

vinus vareetu ignoreet. jaa, piekriitu. diemzhel vienmer atradisies kads, kuram nervi neiztures, nepasutiit sos kremla trollus tur, pasi zinat kur.

Pietam viens no siem kremla trolliem ar lietotajvardu "Plesigais", kuram pieder aptuveni 50% no kopeejo postu skaita sajaa topikaa, ir anoniims, pietam CL forumaa ir registrejies vel vismaz ar vienu citu lietotajvardu, kuru saja sarakstee nelieto :) Par ko tas liecina, nevienam nav jaaskaidro.
15.septembris 2017, 07:24 | links
 
Labi likšu Jūs mierā , uz nenoteiktu laiku :-) lamajieties veseli :-)
14.septembris 2017, 21:28 | links
 
Plesigais. Tev šo jautājumu jāceļ delfi.lv līmenī. Te nekas nenotiksies

shaiba, 14.septembris 2017, 20:39


Zinu :( !

Skumji , CLpolitsadala visi pieraduši , kašķēties , apvainot , un " merities kraniniem " :( !

Tīrs negativisms !

Atliek uzrakstīt VIENALGA ko un . . . . .:( !
14.septembris 2017, 20:50 | links
 
Plesigais. Tev šo jautājumu jāceļ delfi.lv līmenī. Te nekas nenotiksies
14.septembris 2017, 20:39 | links
 
O :-) ! Bus laikam jāatvainojas un jālūdz neslegt tēmu , tikai tāpēc ka esmu uztraukts par Latvijas statusu eiro līmenī :-) !
Labi mainīsim tēmu :-) ! Ko teiksiet par jauno likumprojektu , Latviešu valodas aizsardzibai :-) ! 10 000 par Latviešu valodas nelietošanu vai kroplosanu :-) !

Ja tā padomā :-) ! Man patīk :-) ! Ja pieņems ( un būs kas realizē ) :-) viens otrs ātri norautos pa biksiņam :-) !
14.septembris 2017, 20:10 | links
 
nekas nav jādzēš
CopesLietas.lv
14.septembris 2017, 20:10 | links
 
+1 esmu par sis temas izdzesanu. ;) teema pilniba neatbilst sis majaslapas saturam.
14.septembris 2017, 19:58 | links
 
Kāds moders varētu izdzēst šo tēmu. Lai cilvēki plosās delfos u.c. portālos. Te ir viss un ap copi nevis politika.
14.septembris 2017, 19:47 | links
 
Labi paldies par kompāniju :-) paspēju kaimiņam novirpot traktoram assi , plus iztvaicet divus spaiņus ar pīlādžiem , pieskatīt mazbērnus un padarboties savā "bruziti" :-) ! Sanāca darbīga dienina , tagad pie lopiņiem :-) !
14.septembris 2017, 19:11 | links
 
[quote=499911]Ak ja :-) ! Es jau aizmirsu :) Tev Ulden netā rakstītais ir VISPAREIZĀKAIS un to apstrīdēt :-) Sevi necienit :-) !

plesigais, 14.septembris 2017, 17:36nu kur man prasit info??Kur tu smelies savas perles?

uldens2, 14.septembris 2017, 18:13[/quote

Meklēt nevajag ;) ! Pamēģini nopirkt pāris h zemītes un sākt saimniekot :) ! Un ja laimēsies vēl ka zemīte robežojas ar kādu ārvalstu lielsaimnieku :-) būs ideāls variants :-)

"Pērles" Tevi atradīs :-) !

plesigais, 14.septembris 2017, 18:39
Man jau ir 20ha

uldens2, 14.septembris 2017, 18:45


UN TAD TU NEZINI KAS IR NODOKLIS LIELOPIEM CO2 :( !

Un tās pašas mēslu krātuves , kas izvērtē cik un kā tās piesārņo , un ar ko piesārņo :( ! Vienkārši atbrauc un noliek fakta priekšā :( eiro standarts un prasība :( būve un nespirinies EIRO preti :-) !
14.septembris 2017, 18:59 | links
 
[quote=499911]Ak ja :-) ! Es jau aizmirsu :) Tev Ulden netā rakstītais ir VISPAREIZĀKAIS un to apstrīdēt :-) Sevi necienit :-) !

plesigais, 14.septembris 2017, 17:36nu kur man prasit info??Kur tu smelies savas perles?

uldens2, 14.septembris 2017, 18:13[/quote

Meklēt nevajag ;) ! Pamēģini nopirkt pāris h zemītes un sākt saimniekot :) ! Un ja laimēsies vēl ka zemīte robežojas ar kādu ārvalstu lielsaimnieku :-) būs ideāls variants :-)

"Pērles" Tevi atradīs :-) !

plesigais, 14.septembris 2017, 18:39

Man jau ir 20ha
14.septembris 2017, 18:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager