Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Jautājums,kastie tādi krievi vispār ir? Slāvi,hazāri,kazahi,bašķīri,tatāri,čukčas?...

Tonis, 29.decembris 2017, 19:36

Čingizhans
29.decembris 2017, 21:56 | links
 
Docentam jāpiekrīt par to, ka vislaik bļauj par to ka krievi nāk, un cita viedokļa nav, kā no neta dzīlēm izrakti mēsli RUS valodā, no nezināmiem avotiem. Prātiņ, nāc mājās :DDD
29.decembris 2017, 21:54 | links
 
Bračku, pensijā?

usis, 29.decembris 2017, 21:38


Jā.Līdz 2 janvārim.
29.decembris 2017, 21:48 | links
 
Bračku, pensijā?
29.decembris 2017, 21:38 | links
 
Toni ir jau tev tiesa,bet visu laiku uzspiest vienu tēmu ar nav interesanti. Ja nav interesanta tad labāk pievērsties kārtējai mīlestības tēmai.
29.decembris 2017, 21:38 | links
 
Uztaisam aptauju jā/nē

1.Juvelierizstrādājumu cena ir pārspīlēti liela?
2.Izstrādājumu cenai jābūt valsts regulētai lai visi iedzīvotāji var iegādāties?
3.Valstij 3 gadu laikā jāpārņem šī nozare?
Un dodamies lielveikalos ķert pensionārus ,jo jebkurš cits pasūtīs nah .

Procentuālās aptaujas rezultāti .
Dalībnieks Es.

1. Nē 100%
2.Nē 100%
3. Nē 100%

Lūdzu tev aptaujas rezultāts.
usis, 29.decembris 2017, 21:28
29.decembris 2017, 21:35 | links
 
vispār jauno tehnoloģiju izstrādē lideri ir ASv,Japana,Dkoreja
29.decembris 2017, 21:32 | links
 
kā aprunā rašists,ptu,krievu fašistus tā sudagabals ar savu smaku klāt:D
29.decembris 2017, 21:30 | links
 
Uztaisam aptauju jā/nē

1.Juvelierizstrādājumu cena ir pārspīlēti liela?
2.Izstrādājumu cenai jābūt valsts regulētai lai visi iedzīvotāji var iegādāties?
3.Valstij 3 gadu laikā jāpārņem šī nozare?
Un dodamies lielveikalos ķert pensionārus ,jo jebkurš cits pasūtīs nah .
29.decembris 2017, 21:28 | links
 
Docents [20:00]: Tad lai nav plika diršana padalies : kura nācija ir tā lielākā pienesēja zinātnē attiecībā pret iedzīvotāju skaitu?
:DDDDDVācieši, bez variantiem. Angļi pēc tam.

raihs, 29.decembris 2017, 21:15


Nē Vācija,ASV, Anglija un Ķīna. Man tagad ir darīšana ar kompāniju kura nodarbojas ar jauna produkta izstrādi. Latvijā prasam lai izstrādā pēc rasējumiem kaut kādu detaļu atbilstoši inženieru prasībām ( domāju materiāli un materiālu tehniskās īpašības utt) . Mūsējie pasaka ka apmēram atbildi dos pēc mēneša -ja dod atbildi tad saka ka izgatavos vēl pēc mēneša. Vācieši pēc divām dienām atraksta atbildi -mēs jūsu detaļu izgatavojām, bet iesakām jums savienojumā likt citu materiālu jo uzskatam un pēc testu rezultāta esam secinājuši ka savienojums būs vislabākais no mūsu ieteiktā materiāla . ASV dod līdzīgu atbildi ,Ķīnieši saka -uztaisījām -cik jums vajag (jau tās pašas dienas vakarā). Tas ir konkrēts piemērs ko redzu katru dienu. Uzņēmums uz krievu pusi pat neskatās - boss kas pēc tautības ir ebrejs man pateica - nepiemini man pat idiotus kas pat mašīnas rokturi nemāk uztaisīt :)
29.decembris 2017, 21:27 | links
 
Šitā tak ir politisko diskusiju sadaļa.Savā laikā papļāpājām par Urainas maidaniem,pēčāk par Sīrijas un Korejas vietvalžiem.Neredzu nekā nepareiza,ka tagadiņ mēs apspriežam gaidāmās Krievijas preža vēlēšanas.Būtu jocīgi un glupi ja to nedarītu..Potams,ka no mūsu vāvuļošanas nekas nemainīsies,bet tomēr..Savas domas izteicu,kā nekā KP kongresā
man ir uzticēts būt par Grudjika pilvaroto pārstāvi Latvijas copmaņu forumos... :)
Jums ir labāki kandidāti? :)
29.decembris 2017, 21:27 | links
 
Toni, ja gribi justies kā cāļa pakaļa, jūties tā. Tāpēc visiem nav jājūtas kā tev.
Paskatāties šo Presees klubu. Paskaties visu, ja laiks. Ja maz laika, pietiks arī 12-13 minūte.
29.decembris 2017, 21:24 | links
 
Tonis [29.12.17]: Drāzuši visi,sākot Kijevas Vladimira un Petjkas 1 laikiem ..Un ko tad tevis pieminētais napaleons un fīrers,ar ziemassvētku dāvanām iekšā nāca?
Kura tauta Eiropā izsprukusi no līdzīgām kataklizmām? Neviena!( Ok, laikam Šveice izspruka no ww2). Arguments- nabaga gadsimtiem drāztā tauta- nav objektīvs. Upside- down variantā gan cipari salasās- krievi ir nomocījuši puseiropas ar savu agresiju un stulbumu.
29.decembris 2017, 21:22 | links
 
Par aptaujām- līdzīgas domas. Nekad dzīvē neesmu aptaujāts:) Mani paziņas arī ne:)
Man tuvā atmiņā pašvaldību vēlēšanas- nez no kurienes zzs uzradās padsmit %, bet JKP - tikai 2%... Rezultāts- zzs - jaņos, JKP- padsmit procenti. Huiņa tas viss
29.decembris 2017, 21:18 | links
 
Docents [29.12.17]: Tad lai nav plika diršana padalies : kura nācija ir tā lielākā pienesēja zinātnē attiecībā pret iedzīvotāju skaitu?
:DDDDD
Vācieši, bez variantiem. Angļi pēc tam.
29.decembris 2017, 21:15 | links
 
Docents [29.12.17]: Tad lai nav plika diršana padalies : kura nācija ir tā lielākā pienesēja zinātnē attiecībā pret iedzīvotāju skaitu?
:DDDDD
Vācieši, bez variantiem. Angļi pēc tam.
29.decembris 2017, 21:15 | links
 
Belokoņa kreisās bankas aptauja , prasts PR
29.decembris 2017, 21:12 | links
 
Šmidzi ne par to ir runa. Es uzdevu jautājumu vai vispār var tām aptaujām un pat "analītiķiem"ticēt.
Minēšu vienu izcilu piemēru kur LNT pirms vairākiem gadiem izgāzās .Kopš tās reizes nekad nevienā TV kanālā vairs to neesmu redzējis. Būtība. Bij kaut kādas politiskās diskusijas pirms vēlēšanām no visām partijām . Ekrāna apakšā gāja divas ailes katrai partijai - zvanītāju skaits un procentuālais aprēķins attiecībā pret kopējo zvanītāju skaitu. No sākuma piezvanīja 1 skatītājs - uzreiz vienai partijai reitings uzleca uz 100%, cits mūlis piezvanīja par otru partiju - uzreiz reitings sadalījās uz 50% /50% .es jau tad sāku smieties. Tātad es ( balsot neeju) ,Raihs(balso par zilajiem ) , Plēsīgais( balso par zemniekiem) un Docents( balso par krieviem ) - vairāk respondentu nevajag lai izdarītu secinājumus . 25% balsot neiet,25 % balso par zilajiem,25% grib zemniekus un 25% balso par krieviem. Lūdzu tev aptaujas rezultāti.
29.decembris 2017, 21:09 | links
 
Bralitis [29.12.17]: Kur tu Docent izrauj kaut kādus datus par tiem aptaujātajiem respondentiem?? Tas viss ir sviests . Kā var piem. teikt ka SC vai NA pēc pēdējām aptaujām reitings kāpis par piem 15% . Kādām aptaujām? Kurš tika aptaujāts ? Vai tiešām tika aptaujāts ? Tās visas aptaujas ir augstākās pakāpes meli un izgudrojumi . 1 variants lai atskaitītos par kaut kādām projektu naudām -otrs aptauju rezultāti tiek izdomāti konkrētu personu vai konkrētu pers.grupu uzdevumā. Protams arī valdības uzdevumā jo tauta ir aunu bars .
Vēl jau atkarīgs, kā un kādā kontekstā tiek uzdots jautājums, bet ūdensgalvai docentam jau tas neaiziet.
29.decembris 2017, 20:59 | links
 
Docents [29.12.17]: Nu tak,šeitan tak nav tā glupākā publika salasījusies..:)

Tonis, 29.decembris 2017, 20:09

ir.Es. Nekādi nesaprotu ko var fanot par tiem krieviem.Nav svarīgi -labā vai sliktā nozīmē. Toč nesaprotu.

Bralitis, 29.decembris 2017, 20:27

A pozicionē sevi kā ,,domājošu indivīdu,, nekur tādas samazgas kā te neesmu lasījis. Lai tas klauns bļaustās ka krievi nāk!
Šodien pēdējās aptaujās par to kas apdraud Latvijas nākotni : 34% atbildēja ka demogrāfijas negatīvā tendence, vēl 30% ekonomiskās reformas, 23% ka korupcija, 10% migrācija un nevienu normālu respondentu nesarauca vairāk kā 3% ,,Notikumi Krievijā,,
Tad nu sanāk ka visi 3% TO RUSOFOBU TIEŠI ŠAI SADAĻĀ salasījušies.
:DDDD
Galvā izjātā vate atkal izlīda ar savām glupībām.
Utainā putina krievija ir Latvijai naidīga valsts un veic pret mums informatīvo karu un tāpat veic vietējo krievu prātu apstrādi, gan ar savu propagandas kanālu, gan ar vietējo masu mediju un visādu margināļu un mēslu kā Gapoņenko, Mamikins, Ždanoka, u.c. palīdzību. UN TAS IR NENOLIEDZAMS fakts.
Tā, ka stulbā ūdensgalva un vate, sēdi būdā.
29.decembris 2017, 20:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager