Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Rītā! Jūrmalā baigi līst lietus.....!
Sory....!
10.septembris 2017, 22:59 | links
 
Itkā normāli veči, bet atļaujas tekstus kā pirmklasnieki, kuri nesaprot vārda būtību. Uz ielas par tādu "bazaru" momentāli nāktos ieņemt "horizontālu" stāvokli. Tak ej un dari, ja ir tik sūdīgi, kaut vai ģimenei vakariņas vai otrai pusei kādu patīkamu pārsteigumu, nevis stundām sēdēt internetā un atsaukties uz apvainojumiem ar apvainojumiem. Neapnīk tos mēslus vemt?

Copmanis, 10.septembris 2017, 21:29




Stulbs uzbraciens! Paredzētā tēma Copes Lietās..., ....politika.....?
Ja vakariņas, ģimene, vai, kāds neparedzēts minets Tev, nelien tai brīdī CL....

vitenahemots, 10.septembris 2017, 22:30

Kāds sakars tēmai ar psihiski nelīdzsvarotu personu lamāšanos?????
10.septembris 2017, 22:44 | links
 
Itkā normāli veči, bet atļaujas tekstus kā pirmklasnieki, kuri nesaprot vārda būtību. Uz ielas par tādu "bazaru" momentāli nāktos ieņemt "horizontālu" stāvokli. Tak ej un dari, ja ir tik sūdīgi, kaut vai ģimenei vakariņas vai otrai pusei kādu patīkamu pārsteigumu, nevis stundām sēdēt internetā un atsaukties uz apvainojumiem ar apvainojumiem. Neapnīk tos mēslus vemt?

Copmanis, 10.septembris 2017, 21:29





Stulbs uzbraciens! Paredzētā tēma Copes Lietās..., ....politika.....?
Ja vakariņas, ģimene, vai, kāds neparedzēts minets Tev, nelien tai brīdī CL....
10.septembris 2017, 22:30 | links
 
Itkā normāli veči, bet atļaujas tekstus kā pirmklasnieki, kuri nesaprot vārda būtību. Uz ielas par tādu "bazaru" momentāli nāktos ieņemt "horizontālu" stāvokli. Tak ej un dari, ja ir tik sūdīgi, kaut vai ģimenei vakariņas vai otrai pusei kādu patīkamu pārsteigumu, nevis stundām sēdēt internetā un atsaukties uz apvainojumiem ar apvainojumiem. Neapnīk tos mēslus vemt?
10.septembris 2017, 21:29 | links
 
jaa vins bija ljoti cieniijams un no sirds megjinaja abus foruma vatenjus vest uz apgaismibas celja. :D diemzhel neveiksmiigi.
10.septembris 2017, 21:10 | links
 
Raih, man ir pie dyrsas tavs viedoklis. Godavards :)

MartinsSi, 10.septembris 2017, 19:42

Vai vai vai :-) ! Klauns :) karalim pliku pakaļu Parādīja :-)

Bļāviens man pat pareizrakstība piemirsas :-) !

plesigais, 10.septembris 2017, 20:46



Nezin par ko kašķis, bet Raih, savlaik, arī LV CL bija cienījams vīrs frumā...
10.septembris 2017, 21:02 | links
 
mes jau esam redzējuši kas notiek ar ''neatkarigām'' valstīm,kā Ukraina,Gruzija,Moldova.Tiklīdz krievi kaut kur sajūt parspēku tā uzrīko kariņu,pateicoties ES un NATO mes veljoprojām esam neatkariga un brīva valsts:DDD

uldens2, 10.septembris 2017, 20:28


Tur jau tā fīča, ko daži aizmisuši, vai citi nesaprot, vai negib saprast!
Maza valsts, kā LV nekad nevar būt neatkarīga...!?
Tai mūžīgi jāizvēlas, utainie, vai Eiropa!
10.septembris 2017, 20:50 | links
 
Raih, man ir pie dyrsas tavs viedoklis. Godavards :)

MartinsSi, 10.septembris 2017, 19:42


Vai vai vai :-) ! Klauns :) karalim pliku pakaļu Parādīja :-)

Bļāviens man pat pareizrakstība piemirsas :-) !
10.septembris 2017, 20:46 | links
 
Un kad nu redzams tapis, ka no ļaunā ES ir tikusi laupīta mīļajai latvju tautai taisnība un brīvība un posts un bads stāv priekšā, sirds vai lūzt žēlumā, kurmet pie brīvas un patiesi neatkarīgas Latvijas varēja tak mīļā latvju tauta saticīgā vienotībā un draudzīgā saskaņā, glītās rindās, elkons pie elkona un plecs pie pleca, soļot uz saulaino tāli, kur visiem saldas laimes taptu dots cik sirds un dvēsele kāro, kaut abi rokām turamas. Ak vai, ak vai! Pagalam, pagalam!

Makatanav, 10.septembris 2017, 20:13



Grūti saprast to dzeju....
Bet, Lettiem ir arī dadz guvumu iestājties ES....
90% likmu izmaiņu par korupcijas risku mazināšanu, kas tika iesrtādāti LV nacionālajās tiesībās piespiedu kārtā ar ES Regulu un Direktīvu palīdzību, mūsu 100 tūdaliņi nekad neatbalstīja....!?
Nerunājot par, nosacīti neatkarīgo politiku un ekonomiku pret utaino valstisko veidojumu...
10.septembris 2017, 20:41 | links
 
mes jau esam redzējuši kas notiek ar ''neatkarigām'' valstīm,kā Ukraina,Gruzija,Moldova.Tiklīdz krievi kaut kur sajūt parspēku tā uzrīko kariņu,pateicoties ES un NATO mes veljoprojām esam neatkariga un brīva valsts:DDD
10.septembris 2017, 20:28 | links
 
Un kad nu redzams tapis, ka no ļaunā ES ir tikusi laupīta mīļajai latvju tautai taisnība un brīvība un posts un bads stāv priekšā, sirds vai lūzt žēlumā, kurmet pie brīvas un patiesi neatkarīgas Latvijas varēja tak mīļā latvju tauta saticīgā vienotībā un draudzīgā saskaņā, glītās rindās, elkons pie elkona un plecs pie pleca, soļot uz saulaino tāli, kur visiem saldas laimes taptu dots cik sirds un dvēsele kāro, kaut abi rokām turamas. Ak vai, ak vai! Pagalam, pagalam!
10.septembris 2017, 20:13 | links
 
Nevienam nav liegts ierosināt visas tautas nobalsošanu. Nuja, bet kurš pa to laiku stutēs vissirslikti.lv. Sūrs tas liktenis. Un ja vēl pionieris Vasīlijs reizē ar izstāšanos no ES grib atcelt reizesrēķinu, jo viņam 2x2 nekā nesanāk 4. Problēms odnako.

Makatanav, 10.septembris 2017, 19:55



Par visas tautas nobalsošanām ir interesanti!
Neatceros, kurā tautā bija teiciens, kur aitu bara barvedis visu aitu baru ved uz kautuvi, vai krauju, visas aitas klausa....!? Latvijā ir līdzīgi, kā ar to aitu baru, to apliecina vēlēšanas Rīgā, kā arē sociālās vietnes internetā.....
10.septembris 2017, 20:11 | links
 
Nevienam nav liegts ierosināt visas tautas nobalsošanu. Nuja, bet kurš pa to laiku stutēs vissirslikti.lv. Sūrs tas liktenis. Un ja vēl pionieris Vasīlijs reizē ar izstāšanos no ES grib atcelt reizesrēķinu, jo viņam 2x2 nekā nesanāk 4. Problēms odnako.
10.septembris 2017, 19:55 | links
 
vitenahemots [10.09.17]: vitenahemots [21m]: Prieks, ka, jau dadzus gadus no LV izbauc dadz tūdaliņu, īpaši kievvaldīgo, gaiss Rīgā tīrāks paliek! Protams, brauc arī Lettu srpīdīši bez lāpstām, vienīgi žēl, ka viņi tur vairums dara šindera darbu, un neizrakstās no LV, nerezidējās savā dzīvošanas valstī....!? Tādu sprīdīšu pasalē ir dadz, un nevienai valstij. vai tautai tādus mēslus atpakaļ vairs nevajag...
Ir tikai loģisks populistiskais sauklis aitu baram, katras politiskās patijas programmā....,giežam Letts atpakaļ, kam to vajag, kā var nesolīt....?
Čigāni un srpīdīši ir katrā tautā...Ideala varianta ja vel visi vateni Docenti notiitos uz savu etnisko dzimteni. :D

MartinsSi, 10.septembris 2017, 19:40


Nezinu, ko Tu ar to gribi teikt, bet vateņu laiki sen ir beigušies, arī docentiem....
Diemzel pasi vateni to vel nav sapratusi. Kas nav skaidrs manaa teiktajaa? Lai tin prom, ja nepatik ES, dziive LV utt.
10.septembris 2017, 19:55 | links
 
vitenahemots [21m]: Prieks, ka, jau dadzus gadus no LV izbauc dadz tūdaliņu, īpaši kievvaldīgo, gaiss Rīgā tīrāks paliek! Protams, brauc arī Lettu srpīdīši bez lāpstām, vienīgi žēl, ka viņi tur vairums dara šindera darbu, un neizrakstās no LV, nerezidējās savā dzīvošanas valstī....!? Tādu sprīdīšu pasalē ir dadz, un nevienai valstij. vai tautai tādus mēslus atpakaļ vairs nevajag...
Ir tikai loģisks populistiskais sauklis aitu baram, katras politiskās patijas programmā....,giežam Letts atpakaļ, kam to vajag, kā var nesolīt....?
Čigāni un srpīdīši ir katrā tautā...Ideala varianta ja vel visi vateni Docenti notiitos uz savu etnisko dzimteni. :D

MartinsSi, 10.septembris 2017, 19:40



Nezinu, ko Tu ar to gribi teikt, bet vateņu laiki sen ir beigušies, arī docentiem....
10.septembris 2017, 19:52 | links
 
Docents [10.09.17]: Un to raksra anonīmais trollis !?
:DDDD Uz sevi paskaties ūdensgalva.
Un no kura laika dzīvojot Neatkarīgajā Lavijā bija uz Peipusu sešas stundas rindā jāstāv? Un tas ir tavs vienīgais arguments par par labu ES !???
Par pamuļķiem un apdalītajiem man te tagad viss
skaidrs . :DDDD
P.s Kīniešiem ir sena paruna : Vārdi lido, uzraksītais paliek.....
Pirmkart neesmu anonims. Atskiriba no tava vates chomaka Plesiga.
Otrkart robezas bija ciet lidz 2004. gadam.
Treskart, eed vairaak biezpienu. Vateniem sudiga atmina...
10.septembris 2017, 19:50 | links
 
Raih, man ir pie dyrsas tavs viedoklis. Godavards :)
10.septembris 2017, 19:42 | links
 
vitenahemots [10.09.17]: Prieks, ka, jau dadzus gadus no LV izbauc dadz tūdaliņu, īpaši kievvaldīgo, gaiss Rīgā tīrāks paliek! Protams, brauc arī Lettu srpīdīši bez lāpstām, vienīgi žēl, ka viņi tur vairums dara šindera darbu, un neizrakstās no LV, nerezidējās savā dzīvošanas valstī....!? Tādu sprīdīšu pasalē ir dadz, un nevienai valstij. vai tautai tādus mēslus atpakaļ vairs nevajag...
Ir tikai loģisks populistiskais sauklis aitu baram, katras politiskās patijas programmā....,giežam Letts atpakaļ, kam to vajag, kā var nesolīt....?
Čigāni un srpīdīši ir katrā tautā...
Ideala varianta ja vel visi vateni Docenti notiitos uz savu etnisko dzimteni. :D
10.septembris 2017, 19:40 | links
 
Prieks, ka, jau dadzus gadus no LV izbauc dadz tūdaliņu, īpaši kievvaldīgo, gaiss Rīgā tīrāks paliek! Protams, brauc arī Lettu srpīdīši bez lāpstām, vienīgi žēl, ka viņi tur vairums dara šindera darbu, un neizrakstās no LV, nerezidējās savā dzīvošanas valstī....!? Tādu sprīdīšu pasalē ir dadz, un nevienai valstij. vai tautai tādus mēslus atpakaļ vairs nevajag...
Ir tikai loģisks populistiskais sauklis aitu baram, katras politiskās patijas programmā....,giežam Letts atpakaļ, kam to vajag, kā var nesolīt....?
Čigāni un srpīdīši ir katrā tautā...
10.septembris 2017, 19:26 | links
 
" Tu pamuļķis trollis!"
"A tu pamuļķis ūdensgalva!"
"A tu... a tu... vispār... ...apdalītais!"
Veči, man šorīt sešgadnieki puikas bija pie dēla ciemos sabraukuši, tur aptuveni tāds bazars ievirzījās. Jums cik gadu? +- 40?
10.septembris 2017, 19:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager