Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Docents [16:37]: No tevis teiktā, saprotu - pirms ES neesi bijis nekas un neko nevarēji darīt biji nospiests un ierobežots, kamēr bija Neatkarīga Latvijas valsts.
:DDD
Tagad saprotu tavu degsmi par ES.Skat skat, vatenja demagogijas paraugstunda :)

Tev laikam loti patika stavet uz robezas 6stundas garaa rindaa, lai aizbauktu uz Peipusu pakjert asarus. Atmina tev baigi iisa :) un tas ir tikai viens no piemeeriem.

Tikai pamulkis teiks, ka tas bija labak, kaa ir tagad. Visi cilveki ka cilveki, bet nee, lielaja baraa tomeer ir divi apdaliitie pamulki. Docents un otrs anonimais trollis. :)

MartinsSi, 10.septembris 2017, 18:45

Un to raksra anonīmais trollis !?
:DDDD Uz sevi paskaties ūdensgalva.
Un no kura laika dzīvojot Neatkarīgajā Lavijā bija uz Peipusu sešas stundas rindā jāstāv? Un tas ir tavs vienīgais arguments par par labu ES !???
Par pamuļķiem un apdalītajiem man te tagad viss
skaidrs . :DDDD
P.s Kīniešiem ir sena paruna : Vārdi lido, uzraksītais paliek.....
10.septembris 2017, 19:18 | links
 
Docents [10.09.17]: No tevis teiktā, saprotu - pirms ES neesi bijis nekas un neko nevarēji darīt biji nospiests un ierobežots, kamēr bija Neatkarīga Latvijas valsts.
:DDD
Tagad saprotu tavu degsmi par ES.
Skat skat, vatenja demagogijas paraugstunda :)

Tev laikam loti patika stavet uz robezas 6stundas garaa rindaa, lai aizbauktu uz Peipusu pakjert asarus. Atmina tev baigi iisa :) un tas ir tikai viens no piemeeriem.

Tikai pamulkis teiks, ka tas bija labak, kaa ir tagad. Visi cilveki ka cilveki, bet nee, lielaja baraa tomeer ir divi apdaliitie pamulki. Docents un otrs anonimais trollis. :)
10.septembris 2017, 18:45 | links
 
tests
10.septembris 2017, 16:37 | links
 
MartinsSi [10.09.17]: plesigais [11:37]: Viss SUPER :-) imports eksports :-) !

Nu nu , kurš te sajūsminās par eiro :-) !Jaa, tiesi taa. Viss ir vislabakaja kaartiibaa!
Ja tu razhotu sviestu, un tirgotu uz arvalstim, tad tu saprastu, par ko es runaju.

Tapec ka tu esi bomzis chikstulis, kursh neko nerazho un nedara, tikai gaudo, vaino valdibu, pindosikus, obamu, vienradzi un izbijusos chekistus, jebkuru, tikai ne sevi.

Man viss patiik. ES man ljauj brivi darboties un pelnit iztiku sev, savai gjimenei un ari valstij - nomaksajot nodoklus, tadejadi celot musu valsts dzives limeni.

Tu dzen savu kandzhu, kuru pats ari izloc :) pienesums apalja nulle. :) tapec ari tev iet tik slikti.
No tevis teiktā, saprotu - pirms ES neesi bijis nekas un neko nevarēji darīt biji nospiests un ierobežots, kamēr bija Neatkarīga Latvijas valsts.
:DDD
Tagad saprotu tavu degsmi par ES.
10.septembris 2017, 16:37 | links
 
raihs [10.09.17]: Makatanav [9:11]: Visādas pērles ir bijušas, bet šī nu ir īpaši spoža:

https://www.gazeta.ru/comments/column/mironova/10874966.shtmlLielisks rakstiņš:)) Kaut gan daļa taisnības tajā ir! Īpaši tajā rindkopā, kur rakstīts, ka Latvija ārpus " vateņu" rajoniem ir tīra un sakopta.
Neesi pie Kurzemes upēm bijis kur vietējie, kas ārpus ,, taviem vateņu rajoniem dzīvo,, tādas miskastes sataisa ,kur to cūku cienīgus skatus ,, tajos rajonos,, nez vai redzēsi.
:DDD
10.septembris 2017, 16:33 | links
 
 
 
Nu tad beidzot esam pirmie ES un trešie pasaulē! Varam tak visiem parādīt, kādi mēs !
:DDD
http://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/latvija-partikas-cenu-pieauguma-zina-kluvusi-par-globalu-lideri.a249542/?utm_source=inbox&utm_campaign=news&utm_medium=frontpage
10.septembris 2017, 14:39 | links
 
Mani tajā tantuka epopejā uztrauca nevis tas, KĀ tantuks tika izlikts, bet KĀDĒĻ. Tipa noviltots paraksts. Tad jau mēs neviens nevarētu gulēt mierīgi, jo vienu rītu tev var pieklauvēt un pateikt, ka tava māja ir pārdota un tev ir jātinas prom. Bet pēc jurista skaidrojuma viss tapa skaidrs.
Ja par izlikšanas stilu- nekādu pretenziju! A ko lai dara, ja neiet prom? Ja uzvedas agresīvi? Jaunajam īpašniekam galu galā arī ir savas tiesības ( kaut gan neciešu tās maitu lijas, kas pa izsolēm vazājas,cerot uz haļavu uz kāda nelaimes rēķina. Es tādā mājā nevarētu dzīvot)

raihs, 10.septembris 2017, 07:36


ja pareizi saprotu tantai pusotru gadu bija likts miers un ljauts mieriigi izvakties, kautkādā brīdī jaunajam ipashniekam ar piegriežas, un ko tu dariitu ja esi iztereejis pikji un nemazaako a ieprieksheejais ipashnieks iesleedz es neko nezinu, un neiet prom no īpašuma ?


tur tajā lietā no visaam pusēm izskatās ka kaukas nav liidz galam pateikts. jo viena expertiixze saka ka neesot viltots paraksts, otra ka ir. Teksos paviid ka tanta parakstiijusi notaara klatbuutnee to ka iekjila maaju,. vopshem bardaks tur ir liels.

ramex, 10.septembris 2017, 14:07
https://pietiek.com/raksti/par_pensionari_gitu_karlsbergu,_kura_zaudeja_savu_maju,_ko_izsole_ir_nopircis_ivo_bernhards
10.septembris 2017, 14:32 | links
 
Mani tajā tantuka epopejā uztrauca nevis tas, KĀ tantuks tika izlikts, bet KĀDĒĻ. Tipa noviltots paraksts. Tad jau mēs neviens nevarētu gulēt mierīgi, jo vienu rītu tev var pieklauvēt un pateikt, ka tava māja ir pārdota un tev ir jātinas prom. Bet pēc jurista skaidrojuma viss tapa skaidrs.
Ja par izlikšanas stilu- nekādu pretenziju! A ko lai dara, ja neiet prom? Ja uzvedas agresīvi? Jaunajam īpašniekam galu galā arī ir savas tiesības ( kaut gan neciešu tās maitu lijas, kas pa izsolēm vazājas,cerot uz haļavu uz kāda nelaimes rēķina. Es tādā mājā nevarētu dzīvot)

raihs, 10.septembris 2017, 07:36



ja pareizi saprotu tantai pusotru gadu bija likts miers un ljauts mieriigi izvakties, kautkādā brīdī jaunajam ipashniekam ar piegriežas, un ko tu dariitu ja esi iztereejis pikji un nemazaako a ieprieksheejais ipashnieks iesleedz es neko nezinu, un neiet prom no īpašuma ?


tur tajā lietā no visaam pusēm izskatās ka kaukas nav liidz galam pateikts. jo viena expertiixze saka ka neesot viltots paraksts, otra ka ir. Teksos paviid ka tanta parakstiijusi notaara klatbuutnee to ka iekjila maaju,. vopshem bardaks tur ir liels.
10.septembris 2017, 14:07 | links
 
10.septembris 2017, 13:31 | links
 
plesigais [10.09.17]: Viss SUPER :-) imports eksports :-) !

Nu nu , kurš te sajūsminās par eiro :-) !
Jaa, tiesi taa. Viss ir vislabakaja kaartiibaa!
Ja tu razhotu sviestu, un tirgotu uz arvalstim, tad tu saprastu, par ko es runaju.

Tapec ka tu esi bomzis chikstulis, kursh neko nerazho un nedara, tikai gaudo, vaino valdibu, pindosikus, obamu, vienradzi un izbijusos chekistus, jebkuru, tikai ne sevi.

Man viss patiik. ES man ljauj brivi darboties un pelnit iztiku sev, savai gjimenei un ari valstij - nomaksajot nodoklus, tadejadi celot musu valsts dzives limeni.

Tu dzen savu kandzhu, kuru pats ari izloc :) pienesums apalja nulle. :) tapec ari tev iet tik slikti.
10.septembris 2017, 12:37 | links
 
10.septembris 2017, 12:18 | links
 
Raiham! Tikai kaut kādas izsmalcinātas ekvilibristikas rezultātā tiek secināts, ka tīrība un sakoptība liecina par nabadzību un postu. Tā viņu loģika ir tāda "loģika".
10.septembris 2017, 11:53 | links
 
"Esi, esi tu Napoleons! Tikai neuztraucies!" (Dr. Bormentāls.)
10.septembris 2017, 11:48 | links
 
Kursh tad te gaudo? Viens provincials vates laukjis no Kurzemes :) pietam izklausaas kaarteejo reizi zem graadiem.

ES taa ir shtelle. Brauc kur gribi, nekadu robezu, biznesus bidi pa vienkarso, ekports un imports pa vienkarso, ar ko un kad gribi, muitas un citu mulkibu nav.
Nav jaacakareejaas ar valuutas konvertaacijam.

Tiesi tas kas vajadzigs, lai dzivotu particibaa un labklaajiibaa. Bet provincialam bomzim tas jau nepielec :)

MartinsSi, 9.septembris 2017, 18:31


Viss SUPER :-) imports eksports :-) !

Nu nu , kurš te sajūsminās par eiro :-) !
10.septembris 2017, 11:37 | links
 
plesigais [10.09.17]: Tfu bļin ! Kārtējais bērnu dārza paraugs :-) !
Tikai divi dzīves pamat principi ; mans kraniņš lielāks un aiz žoga vis labāk : !
Tie ir tavi, nevis mani dzives principi. Neuzmet tikai luupinju, buus jau labi. :shnjuk:
10.septembris 2017, 10:51 | links
 
Makatanav [10.09.17]: Visādas pērles ir bijušas, bet šī nu ir īpaši spoža:

https://www.gazeta.ru/comments/column/mironova/10874966.shtml
Lielisks rakstiņš:)) Kaut gan daļa taisnības tajā ir! Īpaši tajā rindkopā, kur rakstīts, ka Latvija ārpus " vateņu" rajoniem ir tīra un sakopta.
10.septembris 2017, 09:59 | links
 
Visādas pērles ir bijušas, bet šī nu ir īpaši spoža:

https://www.gazeta.ru/comments/column/mironova/10874966.shtml
10.septembris 2017, 09:11 | links
 
tikai tads jautajums.
Plesigais, un kapec tu necitee visu manu tekstu, bet atkal iznjem sev izdevigako no konteksta? jo parejais, ko es uzrakstiju, ir taisniba, un sanak tev pret spalvu? :)

bomar, tava nabadziba, nenovidiba un skaudiba, ir vainojama tikai viena persona. un ta esi tu, diemzheel. :)

MartinsSi, 9.septembris 2017, 22:40


Tfu bļin ! Kārtējais bērnu dārza paraugs :-) !
Tikai divi dzīves pamat principi ; mans kraniņš lielāks un aiz žoga vis labāk : !
10.septembris 2017, 08:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager