Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Mani tajā tantuka epopejā uztrauca nevis tas, KĀ tantuks tika izlikts, bet KĀDĒĻ. Tipa noviltots paraksts. Tad jau mēs neviens nevarētu gulēt mierīgi, jo vienu rītu tev var pieklauvēt un pateikt, ka tava māja ir pārdota un tev ir jātinas prom. Bet pēc jurista skaidrojuma viss tapa skaidrs.
Ja par izlikšanas stilu- nekādu pretenziju! A ko lai dara, ja neiet prom? Ja uzvedas agresīvi? Jaunajam īpašniekam galu galā arī ir savas tiesības ( kaut gan neciešu tās maitu lijas, kas pa izsolēm vazājas,cerot uz haļavu uz kāda nelaimes rēķina. Es tādā mājā nevarētu dzīvot)
10.septembris 2017, 07:36 | links
 
Kādā valstī mēs dzīvojam ,ja šitā mēs izturamies pret cilvēkiem.Kaut kāds vājprāts

http://jauns.lv/raksts/zinas/253388-no-majas-izmesta-gitas-kundze-naksno-pie-meitas-un-jutas-sagrauta

vienkars, 9.septembris 2017, 23:56
Ā KAS Tur tads ir??Aiznemas naudu,notrallinaja un tagad ieķilatais ipašums jaatdod
10.septembris 2017, 01:50 | links
 
Sula vari neatbildēt ,tev tikai nobrēkties krievi nāk.
10.septembris 2017, 00:48 | links
 
Sula ,nu kā tev mūsu LV patīk
10.septembris 2017, 00:34 | links
 
Vairāk domāju par policistu rīcību,pats strādāju speciālajā vienībā,Mēs darbā ar večiem apspriedām mums rokas nepaceltos pret kundzi tādos gados kaut ko tādu darīt
10.septembris 2017, 00:11 | links
 
Kādā valstī mēs dzīvojam ,ja šitā mēs izturamies pret cilvēkiem.Kaut kāds vājprāts

http://jauns.lv/raksts/zinas/253388-no-majas-izmesta-gitas-kundze-naksno-pie-meitas-un-jutas-sagrauta

vienkars, 9.septembris 2017, 23:56


tur viss nav tik tīrs kā izsaktās....

jurista viedoklis
10.septembris 2017, 00:03 | links
 
Kādā valstī mēs dzīvojam ,ja šitā mēs izturamies pret cilvēkiem.Kaut kāds vājprāts

http://jauns.lv/raksts/zinas/253388-no-majas-izmesta-gitas-kundze-naksno-pie-meitas-un-jutas-sagrauta
9.septembris 2017, 23:56 | links
 
kad beidzot atbildesi uz jautajumu cienitais Docent? tauta man pat pm suta (ko nebiju tiesam gaidijis) un jauta, lai es turos un nepadodos. :D tautai laikam jazin savi varoni
9.septembris 2017, 23:16 | links
 
Plēsīgais - moš no geijropas fondiem varam noorganizēt ziepes un striķi? Krēsls un pagrūdiens no manis. Nu reāli esi apnicis, moš paklusē kādu brīdi (mēnesi). LŪDZU!!!!!!!!!!

Headhunter, 9.septembris 2017, 21:55

Bļāviens Galvu griezej Tu nevarēji ka VISI ;) ! Bļ*** Na*** Pi**** Di***** vecais mērkaķi ;) !
Ne :) Tev vajag pieklājīgi ! Un vēl Latviski , bez krievu iestarpinajumiem :-) !

plesigais, 9.septembris 2017, 22:05
Piedod, esmu labi audzināts. Stādies priekšā, ko es uzrakstītu, ja tā nebūtu. Pie tam, es domāju, ka izpaudu lielas šeit sastopamās tautas domas. Tiešām, pazūdi, lūdzu.

Headhunter, 9.septembris 2017, 22:29


Un atkal tas atgādina : pēc darbaļaužu lūguma .....
:DDD Latentie kom....... / pilnu tekstu nevar raksīt/ banu var noķert, kau te daži izsakās daudz ,,sulīgāk,, un nekas.
9.septembris 2017, 23:09 | links
 
tikai tads jautajums.
Plesigais, un kapec tu necitee visu manu tekstu, bet atkal iznjem sev izdevigako no konteksta? jo parejais, ko es uzrakstiju, ir taisniba, un sanak tev pret spalvu? :)

bomar, tava nabadziba, nenovidiba un skaudiba, ir vainojama tikai viena persona. un ta esi tu, diemzheel. :)
9.septembris 2017, 22:40 | links
 
Kursh tad te gaudo? Viens provincials vates laukjis no Kurzemes :) pietam izklausaas kaarteejo reizi zem graadiem.

ES taa ir shtelle. Brauc kur gribi, nekadu robezu, biznesus bidi pa vienkarso, ekports un imports pa vienkarso, ar ko un kad gribi, muitas un citu mulkibu nav.
Nav jaacakareejaas ar valuutas konvertaacijam.

Tiesi tas kas vajadzigs, lai dzivotu particibaa un labklaajiibaa. Bet provincialam bomzim tas jau nepielec :)

MartinsSi, 9.septembris 2017, 18:31

TU :-) !
Tu gaudo par veciem muļķiem , krievu invāziju , nepareizajiem vīriem valdība ;) ! Arī pats par savu tautu un tautiešiem kas tos valdības vīrus ievēl :) !
Izrādot savu nicinājumu man Tu nicini visus kas dzīvoja padomijā un zem krievu zabaka saglabāja Latviešu dvēseli :-) !
Ticot ka kaut kads 1000 NATO jauniesaucamo spēj aizstāvēt Latviju Tu parādi savu vienaldzību pret savu valsti :( !
Tu ar lepnu ģīmi ej balsot un slavini eiro , bet nespēj aptvert ka komunisti bija pie varas un paliek ( ar Taviem pūliņiem ) un eiropai mes esam tikai kalpi zemeņu laukā vai tualešu mazgataji :( !

plesigais, 9.septembris 2017, 21:36


noskaidrosim paaris lietas.

pirmkart es nebalsoju par bijusajiem komunistiem. otrkart mes ES neesam nekadi kalpi.
provincialam bomaaram to nesaprast. :) ej slauc govi, taa dod pienu. :)
9.septembris 2017, 22:36 | links
 
Plēsīgais - moš no geijropas fondiem varam noorganizēt ziepes un striķi? Krēsls un pagrūdiens no manis. Nu reāli esi apnicis, moš paklusē kādu brīdi (mēnesi). LŪDZU!!!!!!!!!!

Headhunter, 9.septembris 2017, 21:55

Bļāviens Galvu griezej Tu nevarēji ka VISI ;) ! Bļ*** Na*** Pi**** Di***** vecais mērkaķi ;) !
Ne :) Tev vajag pieklājīgi ! Un vēl Latviski , bez krievu iestarpinajumiem :-) !

plesigais, 9.septembris 2017, 22:05

Piedod, esmu labi audzināts. Stādies priekšā, ko es uzrakstītu, ja tā nebūtu. Pie tam, es domāju, ka izpaudu lielas šeit sastopamās tautas domas. Tiešām, pazūdi, lūdzu.
9.septembris 2017, 22:29 | links
 
Ar striķi un ziepēm līdzēts nebūs :-) !
KAPITĀLISMS saproties :) par visu VISU jāmaksā :) ! Arī par klusēšanu :) !
9.septembris 2017, 22:09 | links
 
Plēsīgais - moš no geijropas fondiem varam noorganizēt ziepes un striķi? Krēsls un pagrūdiens no manis. Nu reāli esi apnicis, moš paklusē kādu brīdi (mēnesi). LŪDZU!!!!!!!!!!

Headhunter, 9.septembris 2017, 21:55


Bļāviens Galvu griezej Tu nevarēji ka VISI ;) ! Bļ*** Na*** Pi**** Di***** vecais mērkaķi ;) !
Ne :) Tev vajag pieklājīgi ! Un vēl Latviski , bez krievu iestarpinajumiem :-) !
9.septembris 2017, 22:05 | links
 
Plēsīgais - moš no geijropas fondiem varam noorganizēt ziepes un striķi? Krēsls un pagrūdiens no manis. Nu reāli esi apnicis, moš paklusē kādu brīdi (mēnesi). LŪDZU!!!!!!!!!!
9.septembris 2017, 21:55 | links
 
Tas radījums laikam uzrunāja mani. Kāds, kurš pārzin radījumu saziņas līdzekļus, varbūt būs tik laipns un darīs radījumiem zināmu, ka nevēlos ar šīm būtnēm nekādu saskarsmi. Nekas ko es rakstu nav adresēts radījumiem.

Makatanav, 9.septembris 2017, 21:14


Vai kāds gods man vecam lauku paķim :-)
MANI NOSAUCA PAR * RADĪJUMU * dieva radijumu , dzīvu būtni ;) !
Žēl tikai , ka tas izskanēja no slikta cilvēka mutes ;) !
9.septembris 2017, 21:45 | links
 
Kursh tad te gaudo? Viens provincials vates laukjis no Kurzemes :) pietam izklausaas kaarteejo reizi zem graadiem.

ES taa ir shtelle. Brauc kur gribi, nekadu robezu, biznesus bidi pa vienkarso, ekports un imports pa vienkarso, ar ko un kad gribi, muitas un citu mulkibu nav.
Nav jaacakareejaas ar valuutas konvertaacijam.

Tiesi tas kas vajadzigs, lai dzivotu particibaa un labklaajiibaa. Bet provincialam bomzim tas jau nepielec :)

MartinsSi, 9.septembris 2017, 18:31


TU :-) !
Tu gaudo par veciem muļķiem , krievu invāziju , nepareizajiem vīriem valdība ;) ! Arī pats par savu tautu un tautiešiem kas tos valdības vīrus ievēl :) !
Izrādot savu nicinājumu man Tu nicini visus kas dzīvoja padomijā un zem krievu zabaka saglabāja Latviešu dvēseli :-) !
Ticot ka kaut kads 1000 NATO jauniesaucamo spēj aizstāvēt Latviju Tu parādi savu vienaldzību pret savu valsti :( !
Tu ar lepnu ģīmi ej balsot un slavini eiro , bet nespēj aptvert ka komunisti bija pie varas un paliek ( ar Taviem pūliņiem ) un eiropai mes esam tikai kalpi zemeņu laukā vai tualešu mazgataji :( !
9.septembris 2017, 21:36 | links
 
Tas radījums laikam uzrunāja mani. Kāds, kurš pārzin radījumu saziņas līdzekļus, varbūt būs tik laipns un darīs radījumiem zināmu, ka nevēlos ar šīm būtnēm nekādu saskarsmi. Nekas ko es rakstu nav adresēts radījumiem.
9.septembris 2017, 21:14 | links
 
Publicējot savus tekstus nevēlos, ka kāds domā, ka es uzskatu neaptēstus tumsoņas par pidarasiem(vārda sliktajā nozīmē kam nav nekāda sakara ar seksuālo orientāciju), kurus vajadzēja slīcināt kamēr maziņi, vai ka muļķība ir lielāks ļaunums par zagšanu kur nu vēl ar to lepoties, vai ka būt rižai ielenei ir pēdējā lieta pasaulē. Ja nu tomēr kāds to tā ir sapratis, tad tas ir tikai pārpratums un nejauša sagadīšanās.

Makatanav, 9.septembris 2017, 20:56


TEV TOP PIEDOTS :-) !
9.septembris 2017, 21:05 | links
 
Vai kāds pie pilna prāta esošs pieļauj iespēju, ka čekisti promejot atsāja kaut vienu svarīgu raksta rindiņu? Ja kaut kas palika, tad tikai tādēļ, ka čekistiem tā vajadzēja.

Makatanav, 9.septembris 2017, 20:40


Ha :-) ! Nu tad uz priekšu , pieprasi lai publisko :-) Tur jau nekā nopietna nav :-) neviena uzvardina , ne adresites :-) !
Makulatūra :-) !

Tu tā aizstāvi tos maisu slepejus , itka baidītos ;) !
9.septembris 2017, 21:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager