Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Par politiskajām spēlītēm, es minu, kā jau teikts, ka itkā Z-koreja izmantojusi Ukrainā ražotās raķetes. Kur dabuja? Domāju, ka krievija iedeva un nav teikts izšausi iedošu vietā divas. Kāpēc!? Lai USAI galvu jauktu un novirzītu viņu no Eiropas un ute var darboties te tālāk.. Tas ir scenārijs no ziepju operas.. :))
8.septembris 2017, 15:33 | links
 
man aktuālākais temats pasulē šobrīd šķiet Ziemeļkoreja,bet šeit par to neviens neko.nedaudz nesaprotu ASV vilcināšanos,no kā viņi raustās???

cojs, 8.septembris 2017, 14:20

Un ko tā pasaule izdarīs tādai armijai!? Blakus Ķīna, Dienvidkoreja un krievija. Regulārā armija vairāk kā miljons un spēj mobilizēt vēl līdz 7 miljoni (vikipēdija). Bruņoti, nav jau nozīmes ar lokiem vai ar ko, bet ar pārliecību savu- karos līdz nāvei. Atomkarš!? ķīna ir pārāk tuvu, sekas būs jūtamas arī tur, tāpēc arī bieži iejaucas. lai nesākas kas nopietnāks. Ja būtu tik vienkārši jau sen būtu iekšā, bet kā redzi līdz šodien nekas nav noticis un ceru arī nebūs. Kariņus te komentāros ir viegli zīmēt, kā realitātē.
Un pagaidām uz tām ziņām ar pārāk nevajag pavilkties, kas zin, varbūt tik žurnaļugas šobrīd ir pavilkušās uz šo info un pārāk bieži drukā, jo nav ko citu rakstīt līdz nākamajiem plūdiem.. :)
8.septembris 2017, 15:28 | links
 
Labakais ka krievija ka ANO dalibvalsts apgadā ZK ar raķešu daļām,lai gan ANO rezolucija to nepieļauj.Ģenials putina gājiens,iešaut sev kājā kartejo reiz.Principā jebko ko putins dara ir šaviens sev kājā:DDD
8.septembris 2017, 15:20 | links
 
man aktuālākais temats pasulē šobrīd šķiet Ziemeļkoreja,bet šeit par to neviens neko.nedaudz nesaprotu ASV vilcināšanos,no kā viņi raustās???

cojs, 8.septembris 2017, 14:20

es ar šo nesaprotu,sen butu to pelmeni likvidejuši,cik var aukleties.
8.septembris 2017, 15:16 | links
 
man aktuālākais temats pasulē šobrīd šķiet Ziemeļkoreja,bet šeit par to neviens neko.nedaudz nesaprotu ASV vilcināšanos,no kā viņi raustās???

cojs, 8.septembris 2017, 14:20


Cojs ASV ir pie pa___ s kas notiek ar citiem :) !
Galvenais iespējamā peļņa , un peļņas dēļ viņi noslēgs ligumu pat ar sātanu :-) ! Kapitālisms ibio ( kā saka Raihs) :-) !
8.septembris 2017, 14:41 | links
 
Ziemeļkoreja , ziemeļkoreja :-) TA koreja ir tikai iegansts lai PASAULES POLICISTS brīvi un atklāti varētu tirgot savus ieročus :( !
8.septembris 2017, 14:34 | links
 
man aktuālākais temats pasulē šobrīd šķiet Ziemeļkoreja,bet šeit par to neviens neko.nedaudz nesaprotu ASV vilcināšanos,no kā viņi raustās???
8.septembris 2017, 14:20 | links
 
8.septembris 2017, 12:50 | links
 
Docent, kads bija tavs balsojums valodas referenduma. Atbildesi beidzot?
8.septembris 2017, 12:43 | links
 
Tas jau drīzāk docents kā sērga izplatījies pa visām tēmām. Kādreiz sēdēja politikas sadaļā un pārējās bija miers......

Headhunter, 8.septembris 2017, 09:49
Tu pats saproti ko tagad uzrakstiji?

Docents, 8.septembris 2017, 11:25


Noņem to podu no paura, varbūt arī pieleks.
8.septembris 2017, 11:37 | links
 
Mjā. Trāģikomiskā veidā Raiha mēģinājums izraisīt nostaļģiskas sajūtas pēc galēji glupām 3 gadu vecām diskusijām, šķiet ir izdevies. Izrādījās, ka var vēl glupāk.

Akmens_Viesis, 7.septembris 2017, 12:27

Arī glupumā ir cerība uz pilnvridošanos.... kaut gan biežāk sanāk pavilciens uz tupumu :) Biju pazudis tulkojumā .Reizēm te palasu palasu dialogu starp Docentu un Plēsīgo un domāju kad beidzot viņi viens otram apniks. Nikuja. Baigā iturība :) Ja nav Docenta tad Plēsīgais pats ar sevi te parunājas un Docents tā pat. Nu ko te lai dara ja čaļi paši ar sevi runājas . Sulla ar izrādās mākot sarunāties ar cilvēkiem dzīvajā !! Raiham piegriezās Plēsīgā Docenta vāvuļošana un tas nostaļģiski norūcās ... un tā ka pat es izlīdu no alas . Esmu atpakaļ - varam sākt :)

Bralitis, 7.septembris 2017, 22:44

Tā jau saka, ka garīgās slimības saasinās pilnmēnes laikā. / Kāda sagadīšanās/ , tu jau kā Raihs aizej un atkal atgriezies vai varbūt Terminātors.
:DDD
8.septembris 2017, 11:27 | links
 
Tas jau drīzāk docents kā sērga izplatījies pa visām tēmām. Kādreiz sēdēja politikas sadaļā un pārējās bija miers......

Headhunter, 8.septembris 2017, 09:49

Tu pats saproti ko tagad uzrakstiji?
8.septembris 2017, 11:25 | links
 
Tas jau drīzāk docents kā sērga izplatījies pa visām tēmām. Kādreiz sēdēja politikas sadaļā un pārējās bija miers......
8.septembris 2017, 09:49 | links
 
Nu jau sērga ,,krievi nāk,, jau citās sadaļās kā slimība izplatās, atgriežu ,,pareizajā sadaļā,, savādāk sporta to nedzird, bet te ūdensgalvām ko papļūtīt būs . :DDD


Nervi - gandrīz čupā. Paldies puikiem par cīņu. Vinnēt čaganos (pašreiz) osmanīšus viņu mājās ir ļoti smags pārbaudījums. Visi bija labi, Blūms meta kā traks, KP beidzot sāk sasniegt tās virsotnes. Žanis - pilnīgs malacis, arī mazais Šķēle. Un Dairim divi atsevišķi žetoni par pārķerto (atņemto) bumbu un piespēli (pēc tam citā uzbrukumā). Da vispār ko es te pļurkstu, tūdaliņās ienāks portālā AUKSTI STĀVOŠS mācībspēks un apgalvos - groza bumbu izdomāja Zoja Kosmodemjanska kopā ar Vovas Uļjanova baškīru izcelsmes papuku. :)))
8.septembris 2017, 09:40 | links
 
8.septembris 2017, 01:31 | links
 
Mjā. Trāģikomiskā veidā Raiha mēģinājums izraisīt nostaļģiskas sajūtas pēc galēji glupām 3 gadu vecām diskusijām, šķiet ir izdevies. Izrādījās, ka var vēl glupāk.

Akmens_Viesis, 7.septembris 2017, 12:27


Arī glupumā ir cerība uz pilnvridošanos.... kaut gan biežāk sanāk pavilciens uz tupumu :) Biju pazudis tulkojumā .Reizēm te palasu palasu dialogu starp Docentu un Plēsīgo un domāju kad beidzot viņi viens otram apniks. Nikuja. Baigā iturība :) Ja nav Docenta tad Plēsīgais pats ar sevi te parunājas un Docents tā pat. Nu ko te lai dara ja čaļi paši ar sevi runājas . Sulla ar izrādās mākot sarunāties ar cilvēkiem dzīvajā !! Raiham piegriezās Plēsīgā Docenta vāvuļošana un tas nostaļģiski norūcās ... un tā ka pat es izlīdu no alas . Esmu atpakaļ - varam sākt :)
7.septembris 2017, 22:44 | links
 
Kādam tas ir izdevīgi. Galvenais, ka to zinām, he he.
7.septembris 2017, 22:02 | links
 
šis ir labdaribas projekts-palidzības sniegšana cilvēkiem ar alternativu uztveri, minimālas pūles, nekāda rezultāta, toties novērš domas no fiziskas vardarbibas, kas nav maz.
( );( )
7.septembris 2017, 16:54 | links
 
Mjā. Trāģikomiskā veidā Raiha mēģinājums izraisīt nostaļģiskas sajūtas pēc galēji glupām 3 gadu vecām diskusijām, šķiet ir izdevies. Izrādījās, ka var vēl glupāk.
7.septembris 2017, 12:27 | links
 
Tas ir karš, informatīvais karš. Gaisma pret tumsu, izglītība pret tumsonību, saprāts pret trulumu. Nav tur nekādas estētikas un visi līdzekļi ir vienlīdz labi. J.Pliekšāns par šitiem arī savulaik besījās. Tad jau arī viņus ar koku varēja maisīt.
7.septembris 2017, 08:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager