Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Viss, kas notiek šajā sadaļā pēdējā pusgadā, nav nosaucama nekādi citādi kā deģenerācija! Te nav vairs neviena, atkārtoju- NEVIENA normāla cilvēka! Ne no urlu bara, ne arī no " nacionāļiem"! Vieni vienīgi idioti, kuri neprot neko citu, kā nosaukt oponentu par " pajoli ūdensgalvu"! Ja te pat galvenajiem "varoņiem" kļūst tādi kā plesigais, kuram lielākā laime ir tas, ka kāds nesaprotamu iemeslu dēļ reaģē uz viņa absolūto bezsakaru, par kādu diskusiju te var runāt??? Pašķiriet te atpakaļ kādas 200-300 lapas un palasiet, jūs ākstu bars! Jā, dirsāmies tāpat(tādēļ jau tā ir politika), bet tēmai bija segums, argumenti un pārliecība! Bračka, daddy, mjuniors, daktersp, utt( sorry ko nenosaucu)- cilvēki saprotamā valodā izteica savu nostāju!!! Kas te ir tagad??? Palīgskolas absolventu salidojums, kuri sadzērušies un nolēmuši parunāt par politiku! Un būšu objektīvs un atkārtošu- tas attiecas arī uz nosacīto " nacionālo spārnu"- nosaucot docentu par " pajoli ūdensgalvu", nedomājiet, ka tas ir spēcīgs arguments diskusijā! Tas liecina tikai un vienīgi par jūsu stulbumu un nespēju argumentēt! Un pati iesaistīšanās diskusijās ar tādiem prāta pabērniem kā plēsīgais vai docents jau vien liecina par daudz ko! Padomājiet par to, "nacionāļi", ibio... Pretīgi, tiešām pretīgi te kaut ko lasīt, nerunājot par rakstīšanu... Un ir absolūti pašsaprotams, kādēļ te vairs nav sullas, bračkas, daddy, utt- jo nav, ar ko te vairs runāt...

raihs, 6.septembris 2017, 21:25
7.septembris 2017, 08:31 | links
 
Es savu suni cienu... Brīžiem viņam pavīd pat tādas kā intelekta pazīmes. Kāpēc tas radījums iedomājas ,ka kādu uztrauc viņa attieksme da uz jebko. Es ne reizes nevēlos būt interesants radījumiem.
7.septembris 2017, 08:22 | links
 
Kakjiiti, Nu tas priecee, ka apzinies savu buutiibu. :) es saprotu, ka tu tagad kjepinjas sit aiz priekiem. Aarietis, kursh tevi gribeja iemest vilcienaa, tikko iekakaaja pats savaa daarzinaa. (Applausi) Nez kapec tu esi iedomajies, ka Raiha komentars nav attiecinaams uz tevi.

Raih.
Skaties nepagaja ne minutes, kad anoniimais interneta trollis tavu teikto izraujot no konteksta, izmanto sava laba un megina "musejos" sakudit sava starpaa. Principa piekritu tam, kurs teica, ka ar siem diviem kremla pakallaizaam nav iespejama saturiga diskusija.

Tikmeer docents turpina ignoret vinam adresetus, neizdevigos, konkretos jautajumus.
7.septembris 2017, 07:50 | links
 
Diemžēl arī Tevi RAIHS nosauca par IDIOTU :-) !
Tikai nepierakstija ka Tu savu idiotismu neapjedz , turpretī plesigais pats atzīst ka ir iiots un to pieņem :-) !

Takā turpini tik ganities un liet samazgas :( man Tu ka oponents vairs neesi interesents !
7.septembris 2017, 06:51 | links
 
Vēlreiz pārdomāju. Nekādas kristīgās iecietības nebūs. Es turpināšu gānīties , ņirgāties un liet samazgas. Es nelaidīšu garām iespēju izvilkt gaismā trulumu un muļķību. Es to turpināšu līdz tas sociāli bezatbildīgais radījums aizvāksies. Un tad iestāsies skaistums un harmonija.
7.septembris 2017, 00:37 | links
 
7.septembris 2017, 00:18 | links
 
Man to gadu tā vairāk un es atceros laikus, kad Delfos bija saturīgas un jēgpilnas diskusijas. Bet tad atnāca dažādu krāsu alternatīvi apdāvinātie un neviens viņiem neturējās pretī, jo fui ielaisties ar tādiem. Un tagad ir tas kas ir. Te jau pietiktu to vienu aizvākt, tas otrs tik īd un laiž burbuļus, lai jau paliek.
6.septembris 2017, 23:27 | links
 
Neesmu rakstītājs, esmu lasītājs, tamdēļ teikšu kā ir. Raiham taisnība, varēja šeit palasīt normālu diskusiju, kādriez... Bija reizes kad, savā ziņā, kaitināja gan Raiha, gan Brālīša viedokļi, bet tie bija viedokļi. Šobrīt, veči, teikšu, ka jūs vienkārši "apkakājiet" viens otru, nu galīgi bez viedokļa par politiku iekšējo un ārējo. Piebildīšu, ka tas ir tikai mans viedoklis, jums tas nav jāņem vērā, jums nav jānosoda šī viedokļa autors un viedoklis kā tāds. Tās ir tikai vienkārša makšķernieka pārdomas, kas radušās lasot šo forumu
6.septembris 2017, 23:05 | links
 
Raihs Sulla! Viss ok. Man tas tāds perverss relax. Psīcholoģija odnako. Nu nevar taču par normālajiem ņirgāties. Ar to varzu normāli runāt nevar un to jūs paši esat pārbaudījuši. Pilnīgs bezceris. Un jā, saruna ar ļaužiem kurus es izvēlos un kuri izvēlas mani. Un vārtiņus ciet, lai plānprātiņi nemaisās.
6.septembris 2017, 22:19 | links
 
Viss, kas notiek šajā sadaļā pēdējā pusgadā, nav nosaucama nekādi citādi kā deģenerācija! Te nav vairs neviena, atkārtoju- NEVIENA normāla cilvēka! Ne no urlu bara, ne arī no " nacionāļiem"! Vieni vienīgi idioti, kuri neprot neko citu, kā nosaukt oponentu par " pajoli ūdensgalvu"! Ja te pat galvenajiem "varoņiem" kļūst tādi kā plesigais, kuram lielākā laime ir tas, ka kāds nesaprotamu iemeslu dēļ reaģē uz viņa absolūto bezsakaru, par kādu diskusiju te var runāt??? Pašķiriet te atpakaļ kādas 200-300 lapas un palasiet, jūs ākstu bars! Jā, dirsāmies tāpat(tādēļ jau tā ir politika), bet tēmai bija segums, argumenti un pārliecība! Bračka, daddy, mjuniors, daktersp, utt( sorry ko nenosaucu)- cilvēki saprotamā valodā izteica savu nostāju!!! Kas te ir tagad??? Palīgskolas absolventu salidojums, kuri sadzērušies un nolēmuši parunāt par politiku! Un būšu objektīvs un atkārtošu- tas attiecas arī uz nosacīto " nacionālo spārnu"- nosaucot docentu par " pajoli ūdensgalvu", nedomājiet, ka tas ir spēcīgs arguments diskusijā! Tas liecina tikai un vienīgi par jūsu stulbumu un nespēju argumentēt! Un pati iesaistīšanās diskusijās ar tādiem prāta pabērniem kā plēsīgais vai docents jau vien liecina par daudz ko! Padomājiet par to, "nacionāļi", ibio... Pretīgi, tiešām pretīgi te kaut ko lasīt, nerunājot par rakstīšanu... Un ir absolūti pašsaprotams, kādēļ te vairs nav sullas, bračkas, daddy, utt- jo nav, ar ko te vairs runāt...

raihs, 6.septembris 2017, 21:25


SUPER , aplaudēju kājās stāvot ! Būtu Tu normāls un adekvāts , uzsauktu normālu dzērienu :-) 70% uz āboliem noturētu :-) !
Ja būtu vēl atcerējies ka ne jau plesigais uzsāka Šo balagānu _ Varētu Tev atdot CL politiskās sadaļas kroni :-) !
6.septembris 2017, 22:01 | links
 
raiham +++
6.septembris 2017, 21:57 | links
 
Janka ne jau tikai tas, vienkārši apnīk tak atkārtoties. Pašķiriet lapas atpakaļ līdz pirmajiem postiem, ja iedziļinās tad redzams ka nepārtraukti diskusijas atgriežas pie vienām un tām pašām tēmām un katrs protams maļ savu jau kuro reizi. Es tiešām esmu noguris klabināt pa tukšo un praktiski nekur vairs netā nediskutēju. Šogad atgriezos pie reālām sarunām dzīvajā, jā tās notiek retāk bet toties produktīvāk, atmiņā paliekošāk. Tā ka es točna pasēju, pat ja te atgriežas visi vecie muldoņas, nav vairs vēlmes notrallināt te stundas no savas ātri sarūkošās dzīves.
6.septembris 2017, 21:45 | links
 
Paps ir runājis, HAU! Plēsīgais iet slaukt lopiņus, Docents apdauzīties vēlreiz ar moci, sadaļu var slēgt, game over :DDD :DDD :DDD
6.septembris 2017, 21:43 | links
 
Viss, kas notiek šajā sadaļā pēdējā pusgadā, nav nosaucama nekādi citādi kā deģenerācija! Te nav vairs neviena, atkārtoju- NEVIENA normāla cilvēka! Ne no urlu bara, ne arī no " nacionāļiem"! Vieni vienīgi idioti, kuri neprot neko citu, kā nosaukt oponentu par " pajoli ūdensgalvu"! Ja te pat galvenajiem "varoņiem" kļūst tādi kā plesigais, kuram lielākā laime ir tas, ka kāds nesaprotamu iemeslu dēļ reaģē uz viņa absolūto bezsakaru, par kādu diskusiju te var runāt??? Pašķiriet te atpakaļ kādas 200-300 lapas un palasiet, jūs ākstu bars! Jā, dirsāmies tāpat(tādēļ jau tā ir politika), bet tēmai bija segums, argumenti un pārliecība! Bračka, daddy, mjuniors, daktersp, utt( sorry ko nenosaucu)- cilvēki saprotamā valodā izteica savu nostāju!!! Kas te ir tagad??? Palīgskolas absolventu salidojums, kuri sadzērušies un nolēmuši parunāt par politiku! Un būšu objektīvs un atkārtošu- tas attiecas arī uz nosacīto " nacionālo spārnu"- nosaucot docentu par " pajoli ūdensgalvu", nedomājiet, ka tas ir spēcīgs arguments diskusijā! Tas liecina tikai un vienīgi par jūsu stulbumu un nespēju argumentēt! Un pati iesaistīšanās diskusijās ar tādiem prāta pabērniem kā plēsīgais vai docents jau vien liecina par daudz ko! Padomājiet par to, "nacionāļi", ibio... Pretīgi, tiešām pretīgi te kaut ko lasīt, nerunājot par rakstīšanu... Un ir absolūti pašsaprotams, kādēļ te vairs nav sullas, bračkas, daddy, utt- jo nav, ar ko te vairs runāt...
6.septembris 2017, 21:25 | links
 
Ko bail palika :-) ! Aplipsi , paliksi pieklājīgs , sāksi ar savu galviņu domat , būs vēl cieņa Latviešu valodai jāizrāda , nedrīkstēsi ( matj perematj ) lietot :-) !
Hi hi hi !
6.septembris 2017, 21:07 | links
 
Tas slimais visus sūdus attiecina uz sevi. Esiet piesardzīgi, tas var būt kas lipīgs.
6.septembris 2017, 20:41 | links
 
DB.BL.

Makatanav, 6.septembris 2017, 20:24


EI NU :( ! Pēdējo reizi tik traki bija ka muti nevari atvērt ;) ?
Klau met to pederastiju krumos :-) nāc pie puikām , būs šnaps un meitenes , arī copi var noorganizēt :-) !
6.septembris 2017, 20:36 | links
 
DB.BL.
6.septembris 2017, 20:24 | links
 
Ak tu pidarasa gabals. Par tevi ņirgāties, kā ar aklo kārtis spēlēt.

Makatanav, 6.septembris 2017, 18:23


Ui , ar Tevīm garlaicīgi nebūs :-) !

Tu pad pederastiju pārzini :-) !

Kurš tad esi , aktīvais vai pasivais :-) !
Jā krieviem jau interesanta dzive , tad sievas , tad sievasmātes , mīļākais un mīļākie , un vēl viens ar otru :-) !

Es gan pa vienkāršo :-) kā trīsdesmit gadus atpakaļ sievu apņēmu , ta laikam līdz zarkam ! :-)
6.septembris 2017, 18:59 | links
 
Kurš teica, ka docents tupojs? Ā, es pats teicu. Laikam līdera maiņa.
6.septembris 2017, 18:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager