Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Ak tu pidarasa gabals. Par tevi ņirgāties, kā ar aklo kārtis spēlēt.
6.septembris 2017, 18:23 | links
 
Plēsoņam interpunkcijas zīmju pārspīlēta lietošana izrādās lipīga, nobriedušai personībai domas /attieksmes izteikšanai pārāk primitīva izpausme, laikam jāpaliek pie iepriekšējās sezonas reitinga sasniegumiem -pelnīts Nr.1.

usis, 6.septembris 2017, 17:15


URJA :-) !
Biju :-) esmu :-) un ceru ka palikšu ;) !
Tev arī neslimot :) savādāk , KAS MANI SLAVES ;) !
6.septembris 2017, 17:20 | links
 
Plēsoņam interpunkcijas zīmju pārspīlēta lietošana izrādās lipīga, nobriedušai personībai domas /attieksmes izteikšanai pārāk primitīva izpausme, laikam jāpaliek pie iepriekšējās sezonas reitinga sasniegumiem -pelnīts Nr.1.
6.septembris 2017, 17:15 | links
 
Pionieru pulciņš met spalvu ne tikumu. Priekšnesumi turpinās alternatīvi apdāvinātajiem raksturīgā manierē. Nepamet mūs!

Makatanav, 6.septembris 2017, 13:04


Pamest :-) !
Vai Tev prāts :-) !
Tu jau tā esi skābs un agresīvs :-) !
Bez manis vispār sarugsi skabputra :-) !

P/S , izrādās Tu esi iemācījis rakstīt bez lamuvārdiem :-) !
Pozitīvi , pozitīvi :-) !
6.septembris 2017, 15:18 | links
 
Pionieru pulciņš met spalvu ne tikumu. Priekšnesumi turpinās alternatīvi apdāvinātajiem raksturīgā manierē. Nepamet mūs!
6.septembris 2017, 13:04 | links
 
6.septembris 2017, 12:48 | links
 
Es jau tāds rupš un vienkāršs tēvainis, augstas skolas nevaida, pasaku kā ir. Smalki ļauži, kohchoznieki - tiem griež ausīs.

Makatanav, 6.septembris 2017, 10:55


H_ m :-) ! Izskatās ka tas ( rupjš un vienkāršs tēvainis ) ir pats pielicis biksiņas , un tagad rupji meklē uz ko novelt vainu :-) !
Pašam uzņemties TĀDU grēku :-) kauns un negods :-) !
6.septembris 2017, 12:33 | links
 
6.septembris 2017, 11:31 | links
 
Es jau tāds rupš un vienkāršs tēvainis, augstas skolas nevaida, pasaku kā ir. Smalki ļauži, kohchoznieki - tiem griež ausīs.
6.septembris 2017, 10:55 | links
 
A vabūt es te velti pūlos un viņi jau apsadirsušies staigā...
6.septembris 2017, 10:50 | links
 
A vabūt es gribu, ka pionieri biksas pieliek...
6.septembris 2017, 10:48 | links
 
Un Tev Latvijā viss ir tik skaisti un labi , ka ar krievu mātes valodas tristavigajiem vārdiem ;) lamājies nu tā _ prieka pēc :-) :-) :-) !
6.septembris 2017, 10:42 | links
 
Nu geos, redzēji? Tev protams taisnība, bet viss ir slikti, jo viss ir slikti tāpēc, ka viss ir slikti, kas nozīmē, ka viss ir slikti. Nu kāpēc tie krievi kosmosā sunīšu vietā šitos nelaida. Sunīšu tomēr žēl. Nu jopta(vai, paspruka, nu gan pionieru pulciņš dusmosies, ko nu).
6.septembris 2017, 10:12 | links
 
Docent,

Kads bija tavs balsojums valodas referendumaa. Taa arii neatbildeeji.

Kaunies ja?
6.septembris 2017, 08:40 | links
 
Geos :-) !
Aizrādījums saprasts un pieņemts :-) ! Paldies !

Vienkārši zinot MŪSU birokretinus rodas pamatots uztraukums ka vis kārtējo reizi tiks salaizsts kārtīga "dēli " :( !
Un skraidīšana pa attiecīgajām iestādēm palielinasies vēl par vienu punktu ( arī maksāšana ) :-) !
6.septembris 2017, 08:17 | links
 
Pēsīgais
Tu pats ar sevi sarunājies?

urmaas, 5.septembris 2017, 22:57


Ne_a :-) !
Vienkārši esmu šokā par dažu indivīdu tieksmi savu negatīvismu izgāzt kopējos tīklos :( !
Naida kurināšanu :( !
Un vienaldzību :( !
6.septembris 2017, 08:05 | links
 
Atkāpei, šis vispār nes pauri nost - "kuri dzīvoja padomju laikos, šis fakts ir pazīstams". Ja nezināji, tad tie, kam jau padomju laikos nebija vate galvā, brīvajā laikā sprieda, kura valoda izcīnīs "diplomātu" (universālās) valodas statusu - franču, angļu vai vācu. Un loģiski, mācījās. Ko tu tajā laikā darīji, saprotams nav... Priecājies, ka kvass no mucām garšo tā kā garšo?
geos, 6.septembris 2017, 00:33


tak murmulis vēl īsbiksēs staigāja un ar krītiņu uz sētas vilka 3 burtu kombinācijas :)
6.septembris 2017, 01:09 | links
 
Nu kā lietus tuksnesim - varam uzskatāmi parādīt, kas ir troļļošana:
1) "Diena" ieliek reti sakarīgu ziņu, ka Investoru padome mudina valsts pārvaldē ieviest angļu valodu, lai tie, kam ķerās latviešu mēle, maksimāli raiti varētu šancēt uzņēmējdarbībā. Reti sakarīga tādēļ, ka latviešu "investoru padome" vēlās (un jau to saņem) citās valstīs. Dots pret dotu.
2) "Pētniecības" (ha ha ha) žurnālists Vīksne aplipina ziņu ar savām atraugām par to, ka tas "nozīmētu, ka valsts pārvaldē nebūtu iespējams strādāt bez perfektām angļu valodas zināšanām", nejēdzot to, ka var pieņemt gan zinošus bez anglenes, gan zinošus ar angleni. Otrie apkalpos gan vietējos, gan ārējos.
3) Uzrodās Docents, kas reproducē zemas kvalitātes žurnalistikas darbu sasienot to ar bezjēdzīgiem tekstiem par to, ka šis nu lūk ir tā paša cikla sākums - atkal savienība, atkal uzspiež valodas lietošanas vadlīnijas.
Atkāpei, šis vispār nes pauri nost - "kuri dzīvoja padomju laikos, šis fakts ir pazīstams". Ja nezināji, tad tie, kam jau padomju laikos nebija vate galvā, brīvajā laikā sprieda, kura valoda izcīnīs "diplomātu" (universālās) valodas statusu - franču, angļu vai vācu. Un loģiski, mācījās. Ko tu tajā laikā darīji, saprotams nav... Priecājies, ka kvass no mucām garšo tā kā garšo?

4) Un šeit sākās īstā troļļošana, jeb, TOTĀLA LAIKA TĒRĒŠANA. Docents mudina "iet ielās", lasīt vārdus "autlets", "šops", un tad atgriezties lasīt rakstu vēlreiz, lai saprastu, ko pats Docents ir teicis - ielicis saiti uz rakstu un trīs BEZSAKARĪGUS teikumus. Docent, raksts ir par pirmajā punktā minēto - investori lūdz atvieglot biznesa dzīvi valodas jomā un tas ir pareizi, noderīgi. Cik dziļi investoriem izdosies, tas noteiksies pats no sevis (atgarīgs no ierēdņu anglenes zināšanu kvalitātes).
5) Rezultātā pat Plēsīgais sāk NEVAJADZĪGI TĒRĒT LAIKU, un es, un citi - reaģējot uz viena neizdevušamies padomju produkta it kā nevainīgi nacionālistisku repliku.
6) Jautājums, Docent - kas ir tava profesija? Kaut vai aptuveni.
6.septembris 2017, 00:33 | links
 
Pēsīgais
Tu pats ar sevi sarunājies?
5.septembris 2017, 22:57 | links
 
Docent, nu slims trollis tu esi. Angļu valoda IR nepieciešama kā universāla valoda visam, kas saistīts ar investīcijām. Ja es investēju, teiksim, Gruzijā, man ir jābūt iespējai ieiet Gruzijas VID mājaslapā un iesniegt nodokļu atskaiti vai samaksāt nekustamā īpašuma nodokli neizmantojot tulka vai starpnieka pakalpojumus. Lielākajā daļā Eiropas (arī ne ES valstīs) tas jau ir iespējams. Pričom te savienības? Tā kā paliekam pie "a Docent tupoj...".

geos, 5.septembris 2017, 17:38


Vis jau pareizi :-) ! Tikai gribās pajautāt ( ? ) Ā ka ar tiem investoriem kam anglene ir vienaldzīga ( spāņiem , arābiem , ķīniešiem , krieviem ) arī taisisim īpašās lapas , jeb sūtīsim bekot ;) ?
5.septembris 2017, 22:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager