Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Ar to referendumu gan bija jautri. Neviens no tiem durakiem neapzinājās juridiskās sekas. Tauta ir nobalsojusi. Par to pašu jaunu referendumu taisīt nevar nekad. Otras valsts valodas nebūs. Un to visu izdarīja viņi paši savām rokām. Nu vai nav daile?

Makatanav, 5.septembris 2017, 16:51


Labs teksts :-) ! Lasi un domā _ skumjš sarkasms vai dziļa nožēla :-) ! ! !
5.septembris 2017, 22:46 | links
 
OPĀ :-) !

Tauta referendumā nobalsoja pret divām valodām ;) ! Cienot un uzskatot Latviešu valodu par pamatu ;) !
Malači :-) !

Bet te pārītis pareizo sāk kunkstet un vaidet :-) pat par " durakiem " saukā :-) !

Varētu saprast Makatanav ;) krievu valodu ar mātes pienu uzņēmies ;) , bez bļ#dj un na#uj ;) teikumu uzrakstīt nespēj :-) ! "

M_ja :( !
5.septembris 2017, 22:42 | links
 
Endzeliņa k-ga lietai nu ir aizstāvs. Dikti jau nu dūšīgs puiss. Mierīgi var sēsties pīt vīzes, lieta nu ir drošās rokās. Laime gan!
5.septembris 2017, 20:13 | links
 
Tere pšolti! Kāds nopīpēja ābeci un tagad zin visus burtus? Kas tagad būs, fona troksnis 90% telpas?
5.septembris 2017, 20:08 | links
 
MarinsSi :

Ūdensgalva, laikam neuztvēri informācijas būtību.Mani tieši uztrauc latviešu valoda, tās pastāvēšana un nacionālisms pēc būtības. Runa ir par laikiem kad ,,Maskavas vadlīnijas ,, noteica , ka krievu valoda ir no biedru un darbaļaužu masām izteiktā vēlme un nepieciešamība, kas nonivelēja un bieži aizvietoja latviešu valodas pamatus. Tagad to pašu jaunie saimnieki/investori pieprasa ar angļu valodu. Vēsture atkārtojas, bet saprotu ka neesi no ,, vecajiem pajoliņiem,, bet jaunais gurķis ar savu tuneļveida domāšanu ka šī savienība ir savādāka un noteikti mums labāka.
:DDDD
5.septembris 2017, 18:01 | links
 
Docent, nu slims trollis tu esi. Angļu valoda IR nepieciešama kā universāla valoda visam, kas saistīts ar investīcijām. Ja es investēju, teiksim, Gruzijā, man ir jābūt iespējai ieiet Gruzijas VID mājaslapā un iesniegt nodokļu atskaiti vai samaksāt nekustamā īpašuma nodokli neizmantojot tulka vai starpnieka pakalpojumus. Lielākajā daļā Eiropas (arī ne ES valstīs) tas jau ir iespējams. Pričom te savienības? Tā kā paliekam pie "a Docent tupoj...".

geos, 5.septembris 2017, 17:38

Par to kurš te ir tupojs pat nediskutēšu, ja salīdzini iespējas ar ,,vadlīnijām,, kas agrāk bija rusifikācija, tagad angliskošana. Izej ielās un paskaies uz shopiem, outletiem u.t.t varbūt sapratīsi par ko raksts un ko es vēlos teikt.
Nejauc biznesa iespējas ar identitātes zaudēšanu', kas jau notiek Latvijā.
Drīz pienāks brīdis , kad Dziesmusvētkos būs jādzied angliski, jo tā būs politkorekti jo ES taču ir saimnieki u viņi tak arī gribēs sapras par ko dziedam !
:DDD
5.septembris 2017, 17:59 | links
 
Verbaalaa caureja, nevis vaimanaasana.

Savukart kastrolgalvam docentam baigaa saape. Referendums par krievu valodu kaa otro valsts valodu bija. Tikai nesagaaja. Bet varu dereet uz kilogramu kuuposhaa kuuts zelta, ka vins pie veeleesanu urnaam bija pirmais, un tajaa ielaadeeja pret latviskaam veertiibaam ieziimeetu veeleesanu biljetenu. :)
Ūdensgalva, laikam neuztvēri informācijas būtību.Mani tieši uztrauc latviešu valoda, tās pastāvēšana un nacionālisms pēc būtības. Runa ir par laikiem kad ,,Maskavas vadlīnijas ,, noteica , ka krievu valoda ir no biedru un darbaļaužu masām izteiktā vēlme un nepieciešamība, kas nonivelēja un bieži aizvietoja latviešu valodas pamatus. Tagad to pašu jaunie saimnieki/investori pieprasa ar angļu valodu. Vēsture atkārtojas, bet saprotu ka neesi no ,, vecajiem pajoliņiem,, bet jaunais gurķis ar savu tuneļveida domāšanu ka šī savienība ir savādāka un noteikti mums labāka.
:DDDD
MartinsSi, 5.septembris 2017, 16:34
5.septembris 2017, 17:44 | links
 
Docent, nu slims trollis tu esi. Angļu valoda IR nepieciešama kā universāla valoda visam, kas saistīts ar investīcijām. Ja es investēju, teiksim, Gruzijā, man ir jābūt iespējai ieiet Gruzijas VID mājaslapā un iesniegt nodokļu atskaiti vai samaksāt nekustamā īpašuma nodokli neizmantojot tulka vai starpnieka pakalpojumus. Lielākajā daļā Eiropas (arī ne ES valstīs) tas jau ir iespējams. Pričom te savienības? Tā kā paliekam pie "a Docent tupoj...".
5.septembris 2017, 17:38 | links
 
Ar to referendumu gan bija jautri. Neviens no tiem durakiem neapzinājās juridiskās sekas. Tauta ir nobalsojusi. Par to pašu jaunu referendumu taisīt nevar nekad. Otras valsts valodas nebūs. Un to visu izdarīja viņi paši savām rokām. Nu vai nav daile?

Makatanav, 5.septembris 2017, 16:51
un labakais ka pat pašiem krieviem nav vajadziga ta krievu valoda kā otra oficiālā,ko pierādija balsošanas rezultāti
5.septembris 2017, 16:55 | links
 
Ar to referendumu gan bija jautri. Neviens no tiem durakiem neapzinājās juridiskās sekas. Tauta ir nobalsojusi. Par to pašu jaunu referendumu taisīt nevar nekad. Otras valsts valodas nebūs. Un to visu izdarīja viņi paši savām rokām. Nu vai nav daile?
5.septembris 2017, 16:51 | links
 
Verbaalaa caureja, nevis vaimanaasana.

Savukart kastrolgalvam docentam baigaa saape. Referendums par krievu valodu kaa otro valsts valodu bija. Tikai nesagaaja. Bet varu dereet uz kilogramu kuuposhaa kuuts zelta, ka vins pie veeleesanu urnaam bija pirmais, un tajaa ielaadeeja pret latviskaam veertiibaam ieziimeetu veeleesanu biljetenu. :)
5.septembris 2017, 16:34 | links
 
Visu viņš redz - kas kuram ir vai nav vienalga un kas kuram nāk vai nenāk. Cilvēks rentgens tu mūsu (es tev maita cauri redzu). Muldoņa, vietējā uzlējuma.

Makatanav, 5.septembris 2017, 13:36


Atbildi pats sev ; Kāpēc Tu esi tik agresīvs ?

Ja jau Tev vis ir OK gan valstiskā gan sabiedriskā gan personīgā plānā :-) Tev nav ko uztraukties par kautkādu tur plesiga vaimanasanu :-) !
5.septembris 2017, 15:56 | links
 
Visu viņš redz - kas kuram ir vai nav vienalga un kas kuram nāk vai nenāk. Cilvēks rentgens tu mūsu (es tev maita cauri redzu). Muldoņa, vietējā uzlējuma.
5.septembris 2017, 13:36 | links
 
Pareizajiem :-) VIENALGA , galvenais ka piķis nāk !
5.septembris 2017, 13:26 | links
 
Domāju šim ,, ziņnesim,, nepiešūsiet vati vai pajliņa zīmogu! Domāju ūdensgalvām kuri dzīvoja padomju laikos, šis fakts ir pazīstams un par ko mēs te daži ,,pajoliņi,, runājam , bet ūdensgalvām jau savs duļķis galvā ! Lai dzīvo kārtējā savienība , kas liek ar katru dienu vairāk pēc savas stabules dejot !
https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/investori-prasa-divvalodibu-14179806
5.septembris 2017, 12:52 | links
 
MartinsSi [04.09.17]: Mazliet no šodienas realiātes:
http://nra.lv/politika/221215-kristopans-situaciju-latvija-verte-ka-sausmigu.htm?utm_source=inboxlv&;;utm_campaign=inboxlvNews&utm_medium=button

Docents, 4.septembris 2017, 21:47


nee, tur ir skaidri un gaisi rakstiits.
zino "sputnik".

paga, bet kas tas tads "sputnik" tads ir?
Sputņik ir kremļa propogandas masu medijs, ietilpst vienā propagandas mediju koncernā ar Russia Today, kas melo pa visu pasauli.
Vates pajolim un ūdensgalvai Docentam jau tādi patīk :)
5.septembris 2017, 01:30 | links
 
MartinsSi [04.09.17]: Mazliet no šodienas realiātes:
http://nra.lv/politika/221215-kristopans-situaciju-latvija-verte-ka-sausmigu.htm?utm_source=inboxlv&;;utm_campaign=inboxlvNews&utm_medium=button

Docents, 4.septembris 2017, 21:47


nee, tur ir skaidri un gaisi rakstiits.
zino "sputnik".

paga, bet kas tas tads "sputnik" tads ir?
Sputņik ir kremļa propogandas masu medijs, ietilpst vienā propagandas mediju koncernā ar Russia Today, kas melo pa visu pasauli.
Vates pajolim un ūdensgalvai Docentam jau tādi patīk :)
5.septembris 2017, 01:30 | links
 
Mazliet no šodienas realiātes:
http://nra.lv/politika/221215-kristopans-situaciju-latvija-verte-ka-sausmigu.htm?utm_source=inboxlv&;;utm_campaign=inboxlvNews&utm_medium=button

Docents, 4.septembris 2017, 21:47


nee, tur ir skaidri un gaisi rakstiits.
zino "sputnik".

paga, bet kas tas tads "sputnik" tads ir?

MartinsSi, 4.septembris 2017, 23:09


Pionieru nometne :DDD :DDD :DDD
4.septembris 2017, 23:14 | links
 
Mazliet no šodienas realiātes:
http://nra.lv/politika/221215-kristopans-situaciju-latvija-verte-ka-sausmigu.htm?utm_source=inboxlv&;utm_campaign=inboxlvNews&utm_medium=button

Docents, 4.septembris 2017, 21:47



nee, tur ir skaidri un gaisi rakstiits.
zino "sputnik".

paga, bet kas tas tads "sputnik" tads ir?
4.septembris 2017, 23:09 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager