Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Redzams ka šo diskusiju dalībniekiem nav gadījies skaidrā laikā lidot pāri Kurzemes mežiem ,ne 20 gadus atpakaļ,ne tagadiņ...Kur kādreiz bija nepārskatāmi mežu klāji,tur tagad vienos ielāpos...

Tonis, 21.augusts 2017, 22:19


tas ir kaa, cieniitais? jums cienitais ruup atjaunojamie resursi? :) tas gan ir jaunums! mezhs gan nav foreliites, tas 8 gados neataugs :) kaut gan ja bus gana kjeeraaji, diez vai ka buus kam ataugt :D:D:D
kaut gan pajaat. nav jau musejas foreliites. rizhikiem kaposts pietiek, sametiis jaunas iekshaa, nav ko miizt ;)
22.augusts 2017, 00:43 | links
 
Taisníba Tonim-100%.
To jau var arí redzét pat ne tik skaidrá prátá,D
Gribéju uzrakstít,bet netíkás bút ierautam politiská skandálá....
21.augusts 2017, 22:57 | links
 
plesigais [21.08.17]: Abiem vateniem laba taktika. Sev neizdevigus jautajumus - ignoreet! :)

Vecais noteikti bija partijaa.
Kastrolis gan par jaunu. Bet vinam senci beerniibaa labi saskaloja...

MartinsSi, 21.augusts 2017, 09:43

Kļūdies , pat komjauniešos nebiju :-) !
Un kurus jautājumus ignorēju ?
Paarsvaraa visus. Ipasi tos, uz kuriem atbilde jasniedz konkreeta. :)
21.augusts 2017, 22:53 | links
 
plesigais [21.08.17]: Šitos plānprātiņus tak var par naudu rādīt, nu kaut vai zoodārzā.

Makatanav, 21.augusts 2017, 20:03

Un Tev skauž ja :-) !

Tevi jau neradīs , tā ari paliksi prosts un nevienam nezināms MAKATANAV :-) !
Tu tak pats esi anoniims trollis. :)
21.augusts 2017, 22:46 | links
 
labak liksu temas pa kurām vatņiki cepās,man tas ir kā saldais ediens:DDD

uldens2, 21.augusts 2017, 21:59

Liec :-) liec , tikai atceries ka pats popularizē to ko pats neciet :-) !

Kas notiks ja pec Tevis ielikta video kāds no " aitu bara " darīs pakaļ :-) ?

plesigais, 21.augusts 2017, 22:06
KAS MANIS IELIKTAJOS VIDEO IR SLIKTS???
21.augusts 2017, 22:31 | links
 
Redzams ka šo diskusiju dalībniekiem nav gadījies skaidrā laikā lidot pāri Kurzemes mežiem ,ne 20 gadus atpakaļ,ne tagadiņ...Kur kādreiz bija nepārskatāmi mežu klāji,tur tagad vienos ielāpos...
21.augusts 2017, 22:19 | links
 
labak liksu temas pa kurām vatņiki cepās,man tas ir kā saldais ediens:DDD

uldens2, 21.augusts 2017, 21:59


Liec :-) liec , tikai atceries ka pats popularizē to ko pats neciet :-) !

Kas notiks ja pec Tevis ielikta video kāds no " aitu bara " darīs pakaļ :-) ?
21.augusts 2017, 22:06 | links
 
A UN vel Avtt :-) define kas IR mežs :-) ! Jaunaudze kas sasniedz labi ja divus metrus vai koku audze ar 60centimetrus resniem stumbriem :-) !

plesigais, 21.augusts 2017, 20:28
musdienas guļbuves vairs netaisa un resnie koki tirgu nav pieprasiti,tā ka nav jegas gaidit koku kad izaugs tie 60 cm

uldens2, 21.augusts 2017, 21:44


Ak jā :-) ! Apaļkoki nav pieprasīti bet kokmateriāli :-) ražot materiālus ar PvN itkā būtu izdevīgāk :-) mums :-) !
21.augusts 2017, 22:00 | links
 
labak liksu temas pa kurām vatņiki cepās,man tas ir kā saldais ediens:DDD
21.augusts 2017, 21:59 | links
 
Ā :-) nu vai tiešām :-) ! Smidzi , et Ulden nu atvainojiet , :-) man idiotam visu dienu jāatbild uz Jūsu jautājumiem :-) ! ?

Varbūt atbildiet uz manu :-) !

VEČI KAS JUMS KAIŠ :-) ?

Uldens cauru dienu sēž krievu netā lai CL iekopetu kārtējo mēslu ( krievu izpildījumā ) ? Ta vietā lai kopetu CL par pasākumiem Siguldā vai Liepājā :-) ? Parādītu savu prieku par to ka Latvija VAR :-) GRIB :-) un DARA :-) !
Ulden :-) Atopies :-) Tā ir Tava valsts , Tava dzimtene , kas aug un . . . . . ! Personīgi man Tavi krievi un Tavi uzskati par pareizajiem vai nepareizajiem krieviem :( ( vienkārši riebjas :-) !

Smidzi un Tu :-) esi pareizais tikai savās acīs :-) ? VISI UZ VĒLĒŠANĀM :-) pāriet vēlēšanas un sākas gaudosana par nepareizajiem :-) ! Kādam bišķi cits skats uz dzīvi :-) Tev atkal vaidesana un kunkstesana :-) . Nu nesam mes visi vienadi :( NESAM :-) padomija nevareja visus iedzit vienā rāmi :-) !
Bļāviens priecājies par katru Latvisku vārdiņu , priecājies par onkuļiem kam žēl katrā pārdotā kociņā un zemes hektāra :( !

SKUMJI :( !. ! . !

plesigais, 21.augusts 2017, 19:35
es jau kadu laiku meģinaju likt linkus kur bij kā latvijā ražo lidmašinas,bet tas viss nevienam vaimanalogam neitereseja un pozivās lietas pazuda jusu vaimanās un gaudās cik viss ir slikti:DDD

uldens2, 21.augusts 2017, 21:46


Uldens :-) kautkā neatceros :( ! Atvaino varbūt palaidu garām :( !
Atceries :-) ūdens akmeni delde :-) pa pilienam vien :-) turpini likt labo un skaisto :-) un cilvēki atsauksies :-) !
Ja kads vaimanā :-) Tev taču tas nav jādara :-) !
Labi veiksmīgu vakaru :-) !
21.augusts 2017, 21:57 | links
 
Ā :-) nu vai tiešām :-) ! Smidzi , et Ulden nu atvainojiet , :-) man idiotam visu dienu jāatbild uz Jūsu jautājumiem :-) ! ?

Varbūt atbildiet uz manu :-) !

VEČI KAS JUMS KAIŠ :-) ?

Uldens cauru dienu sēž krievu netā lai CL iekopetu kārtējo mēslu ( krievu izpildījumā ) ? Ta vietā lai kopetu CL par pasākumiem Siguldā vai Liepājā :-) ? Parādītu savu prieku par to ka Latvija VAR :-) GRIB :-) un DARA :-) !
Ulden :-) Atopies :-) Tā ir Tava valsts , Tava dzimtene , kas aug un . . . . . ! Personīgi man Tavi krievi un Tavi uzskati par pareizajiem vai nepareizajiem krieviem :( ( vienkārši riebjas :-) !

Smidzi un Tu :-) esi pareizais tikai savās acīs :-) ? VISI UZ VĒLĒŠANĀM :-) pāriet vēlēšanas un sākas gaudosana par nepareizajiem :-) ! Kādam bišķi cits skats uz dzīvi :-) Tev atkal vaidesana un kunkstesana :-) . Nu nesam mes visi vienadi :( NESAM :-) padomija nevareja visus iedzit vienā rāmi :-) !
Bļāviens priecājies par katru Latvisku vārdiņu , priecājies par onkuļiem kam žēl katrā pārdotā kociņā un zemes hektāra :( !

SKUMJI :( !. ! . !

plesigais, 21.augusts 2017, 19:35

es jau kadu laiku meģinaju likt linkus kur bij kā latvijā ražo lidmašinas,bet tas viss nevienam vaimanalogam neitereseja un pozivās lietas pazuda jusu vaimanās un gaudās cik viss ir slikti:DDD
21.augusts 2017, 21:46 | links
 
A UN vel Avtt :-) define kas IR mežs :-) ! Jaunaudze kas sasniedz labi ja divus metrus vai koku audze ar 60centimetrus resniem stumbriem :-) !

plesigais, 21.augusts 2017, 20:28

musdienas guļbuves vairs netaisa un resnie koki tirgu nav pieprasiti,tā ka nav jegas gaidit koku kad izaugs tie 60 cm
21.augusts 2017, 21:44 | links
 
Lai nu paliek neta forumi, likteļa pabērniem arī vajag telpu pašizteiksmei.
21.augusts 2017, 21:06 | links
 
Kādam Niedras k-gam trāpīgi sanāca aprakstīt pīļu dīķi un kāpostu politiku.
21.augusts 2017, 20:58 | links
 
Jā! Man ir stipri līdzīgi. Tikai kas tas par murgu, ka kaut kāds nejēga teiks, kas man ar MANU privātīpašumu jādara. Tikai es varu izlemt ko, kad un vai vispār darīt. Runas par mežu izciršanu ir kārtējie tukšie salmi.
21.augusts 2017, 20:48 | links
 
Mežs,kā tāds,palielinās!
Tiesa,ka strauji ir mainījusies meža audzes vecums...

avtt, 21.augusts 2017, 20:07


Tas tiesa un arī loģiski. Bet manā mežā ir gan 85 gadīgi milzeņi, apses un egles virs 2m apkārtmerā, gan gandrīz hektāru liela 20 gadīga tīra bērzu birze, kura iesējās pati krūmainē. Un doma vēl palielināt meža platību uz mežmalas tīruma rēķina. Un tuvāko gadu laikā neplānoju neko cirst.
21.augusts 2017, 20:34 | links
 
Šitos plānprātiņus tak var par naudu rādīt, nu kaut vai zoodārzā.

Makatanav, 21.augusts 2017, 20:03


Un Tev skauž ja :-) !

Tevi jau neradīs , tā ari paliksi prosts un nevienam nezināms MAKATANAV :-) !
21.augusts 2017, 20:32 | links
 
A UN vel Avtt :-) define kas IR mežs :-) ! Jaunaudze kas sasniedz labi ja divus metrus vai koku audze ar 60centimetrus resniem stumbriem :-) !
21.augusts 2017, 20:28 | links
 
Mežs,kā tāds,palielinās!
Tiesa,ka strauji ir mainījusies meža audzes vecums...

avtt, 21.augusts 2017, 20:07


AVTT lūdzu konkretizē :( ! Mežs ( koki kas ir lietās koki un malka ) vai krūmu audzes :-) !

Un varbūt biku salidzini kādas cirsmas paliek tur kur Tu strādā un kādas Latvijā :-) !
21.augusts 2017, 20:18 | links
 
Mežs,kā tāds,palielinās!
Tiesa,ka strauji ir mainījusies meža audzes vecums...
21.augusts 2017, 20:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager