Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Slikti, sak, dzīvojam?
http://m.tvnet.lv/financenet/nozares/672790-rigas_centra_arvien_pieprasitaki_klust_dzivokli_par_cenu_lidz_120_000
Slikti dzīvo interneta gaudotāji, kā docents&co. Jo nav laika šancēt...
13.augusts 2017, 22:12 | links
 
Domāju, ka vairums Lettu tūdaliņiem var palīdzēt vienīgi, viņu pašu "Laimes Lācis"...!?
Citu variantu nav....!?

vitenahemots, 13.augusts 2017, 21:55


Bet ja pasniegtu viens otram roku ;) varbūt " laimes lācis " ātrāk atnāktu :-)
13.augusts 2017, 22:01 | links
 
Domāju, ka vairums Lettu tūdaliņiem var palīdzēt vienīgi, viņu pašu "Laimes Lācis"...!?
Citu variantu nav....!?
13.augusts 2017, 21:55 | links
 
[quote=497704]Nezinu, kā pamuļķim, bet muļķim ir viss vieglāk, visi muļķi ir laimīgi...!?

Paga, paga - krieviem Ivanuška duračoks tik uz krāsns jāja, līdaka visu darīja uttt.

ZEBASTERS, 13.augusts 2017, 21:30


Nu tas krieviem :-) ! antiņam bija un ir pašam viss jādara :-) !
13.augusts 2017, 21:51 | links
 
Ta ari uguniigaa kakjeena ar slaavu ciltsrakstiem personiiba paliks miglaa tiita? :)

MartinsSi, 13.augusts 2017, 21:29


Hm ;) ! Pieklājīgi cilvēki pirms prasīt citām vārdu ;) paši stādījās priekšā un pasniedza roku draudzīgam rokas spiedienam :-) !

Lai gan ko es idiņš saprotu :-) !
13.augusts 2017, 21:47 | links
 
[quote=497704]Nezinu, kā pamuļķim, bet muļķim ir viss vieglāk, visi muļķi ir laimīgi...!?

Paga, paga - krieviem Ivanuška duračoks tik uz krāsns jāja, līdaka visu darīja uttt.
13.augusts 2017, 21:30 | links
 
Ha :-) urja :-) nēsmu viens :-) !
PALDIES Tu man devi spēkus un ticību :-)

Nost ar vienādībam un vienaldzigajiem :-) !
13.augusts 2017, 21:29 | links
 
Ta ari uguniigaa kakjeena ar slaavu ciltsrakstiem personiiba paliks miglaa tiita? :)
13.augusts 2017, 21:29 | links
 
Nezinu, kā pamuļķim, bet muļķim ir viss vieglāk, visi muļķi ir laimīgi...!? To norāda arī Lettu folklora, antiņam bija labi, sprīdītim ne sliktāk, it sevišķi citās zemēs laimi meklējot, Letti UK...!? Arī pats reizēm par muļķi izliekos, super, uzreiz, Lettu Laimes Lācis atnāk....!?
13.augusts 2017, 21:08 | links
 
Sūdīgi ir citiem....

raihs, 13.augusts 2017, 19:44

+++ :))
13.augusts 2017, 20:47 | links
 
Makatanav [59m]: ...un, mazliet kautrējos jautāt, kā tas ir būt pamuļķim? Droši vien sūdīgi...Sūdīgi ir citiem....

raihs, 13.augusts 2017, 19:44


Raihs ;) sūdīgi citiem :) nu ka tagad saka :-) Tā jau citu problēma :-) !
13.augusts 2017, 20:23 | links
 
...un, mazliet kautrējos jautāt, kā tas ir būt pamuļķim? Droši vien sūdīgi...

Makatanav, 13.augusts 2017, 19:13


NU KO TEV atbildēt :) ?

Dzivojas labi , skaisti , patīkami :)

Plusā patīkama apziņa ka nēsmu vienaldzigais , vienadais :)
PSSRs arī visus taisija vienādus , oktobrenus , pionierus , komjauniešus :-) pareizie austrumi un pustosie rietumi , kas ar mums tie pareizie kas biku savādāki :) nodeveji un tautas ienaidnieki :)
Hm kautko atgādina :-) ! Bet ko es saprotu :-) muļķis un idiots :-) !
Un mana muļķība neļauj man but VIENADAJAM un vienaldzigajam :-) !
Tāpēc tad kad Tu dusmojies , es smejos :-) Tu lamājies , es smejos :-) Tu streso par politiku , par muļķiem , par . . . es dzīvoju un baudu dzīvi :-) Tu baidies no krieviem un biedē citus , es uztraucos par savu bērnu un mazbērnu veselību :-) !

Muļķis nu ko padarīsi :-) !
13.augusts 2017, 20:11 | links
 
Makatanav [13.08.17]: ...un, mazliet kautrējos jautāt, kā tas ir būt pamuļķim? Droši vien sūdīgi...
Sūdīgi ir citiem....
13.augusts 2017, 19:44 | links
 
Mana Ome par tādiem teica - nu dieviņam jau visādi vajadzīgi, tikai nah viņam tādi. Ja nu vienīgi kāda notes vajadzība ko steidzīgi sačakarēt.
13.augusts 2017, 19:19 | links
 
...un, mazliet kautrējos jautāt, kā tas ir būt pamuļķim? Droši vien sūdīgi...
13.augusts 2017, 19:13 | links
 
Ko lauku pajoļi zin par krāšņumu? Viņi dzimtās valodas vārdu nozīmi nezin. Tā vietā, lai mērkaķotos forumos, būtu ko darījuši sevis izglītošanai. Varbūt kāda saprašana rastos. Tādi nožēlojami radījumi. Krievu lamas ir labas,bet būtu jūs dzirdējuši spāņu lamas - vot kur ir elegance.
13.augusts 2017, 19:10 | links
 
Jes :-) ! Atiet jūriņā :-) , ari mātes vārdi pilnā krāšņumā :-) !
13.augusts 2017, 17:53 | links
 
Interesanti, vai pļāpīgām maukām vairāk maksā. Estētiem - da nu nah...
13.augusts 2017, 17:15 | links
 
Par tām mazmājiņam,tā jau sen ir milzīga sērga.Vienkārši katru dienu MILZĪGS daudzums neattīrītas kanalizācijas tiek novadīts gruntī,upēs ,ezeros un tālāk uz jūru.Nau brīnums ka ezeri aizaug.Apsveicami ka sāk ko darīt šajā jautājumā,kā-tas ir cits jautājums.

ilmiks, 11.augusts 2017, 17:38
Milzīga sērga ir neattīrītie notekūdeņi, nevis sirsniņmājiņas!

urmaas, 11.augusts 2017, 18:28



Nesaprotu, ko visi te tā cepjās, par tām mājiņām un MK noteikumiem!?
Pirmkārt, bija teikts, ka tas attiecas uz blīvi apdzīvotiem rajoniem, otrkārt, par to izlemj konkrēta pašvaldība, treškārt, tikai no 19. tā gada, tikai reģistrēs...!? Vēlāk, droši, ka, arī inspekcēs!
Bet problēmu, kā atrisināt vajadzēja! Lauku savrupmājās, bez tuviem kaimiņiem problēmu nav, tā tūkstošiem gadu cilvēki dzīvoja...
Problēma sākas, kad blakus tavam īpašumam, kāds ierīko sauso ateju bez speciāli izbetonētas bedres, vai arī ekonomē uz modernā septiķa tīrīšanu- lej mēslus gruntī...!? Tai pat laikā, Tev ir aka, vai ne īpaši dziļa spice...!?
Esmu tādu novērojis Jūrmalā, piem. Meluži, vietām, īpašumi blīvi, sausās atejas un akas, vai spices, baigi forši...!?
Kādai kārtībai jābūt!?

vitenahemots, 13.augusts 2017, 15:31

Vitenahemots ( bļāviens mēli var salauzt ) , viss jau pareizi , bet zinot mūsu pašvaldības strādājošos , :( nu nesi mazais bērns , pats sapratīsi ;) !

plesigais, 13.augusts 2017, 15:43



Zinot pašvaldības, tās bieži bremzē...
Piemēram, par copi! Iepriekš rakstīju, ievēroju, ka visbiežāk atkritumus copes vietā atstāj tieši vietējie lauku iedzīvotāji- aborigēni.... Nu nenes viņi savu maisu ar tukšajām "ādiņām" un citiem atkritumiem uz mājām... Jo, iespējami objektīvi, vairums, viņiem nav miskastes- nav līguma ar kādu atkritumu izvedēju, arī likums to neuzliek par pienākumu! Labākajā gadījumā, kā senāk, norok savā īpašumā! Biežāk, gan, izved blakus mežā, kur reizi gadā, stulbie Rīdzinieki brauc tradicionālajā talkā, tīrīt Latviju....!?
Līdzīgi ir ar tām sausajām tualetēm, vai septiķiemkas tiek nopludināti kaimiņam, kas lieto aku, vai spici...
Būtība tāda, kādēl maksāt par izvešanu, ja var nemaksāt, un tai pat laikā neviens nekontrolē
Par sirsniņām, gan stulbums, tad jau katrs kaķa un suņa sūds arī jāreģistrē....!?
13.augusts 2017, 16:23 | links
 
Par tām mazmājiņam,tā jau sen ir milzīga sērga.Vienkārši katru dienu MILZĪGS daudzums neattīrītas kanalizācijas tiek novadīts gruntī,upēs ,ezeros un tālāk uz jūru.Nau brīnums ka ezeri aizaug.Apsveicami ka sāk ko darīt šajā jautājumā,kā-tas ir cits jautājums.

ilmiks, 11.augusts 2017, 17:38
Milzīga sērga ir neattīrītie notekūdeņi, nevis sirsniņmājiņas!

urmaas, 11.augusts 2017, 18:28



Nesaprotu, ko visi te tā cepjās, par tām mājiņām un MK noteikumiem!?
Pirmkārt, bija teikts, ka tas attiecas uz blīvi apdzīvotiem rajoniem, otrkārt, par to izlemj konkrēta pašvaldība, treškārt, tikai no 19. tā gada, tikai reģistrēs...!? Vēlāk, droši, ka, arī inspekcēs!
Bet problēmu, kā atrisināt vajadzēja! Lauku savrupmājās, bez tuviem kaimiņiem problēmu nav, tā tūkstošiem gadu cilvēki dzīvoja...
Problēma sākas, kad blakus tavam īpašumam, kāds ierīko sauso ateju bez speciāli izbetonētas bedres, vai arī ekonomē uz modernā septiķa tīrīšanu- lej mēslus gruntī...!? Tai pat laikā, Tev ir aka, vai ne īpaši dziļa spice...!?
Esmu tādu novērojis Jūrmalā, piem. Meluži, vietām, īpašumi blīvi, sausās atejas un akas, vai spices, baigi forši...!?
Kādai kārtībai jābūt!?

vitenahemots, 13.augusts 2017, 15:31


Vitenahemots ( bļāviens mēli var salauzt ) , viss jau pareizi , bet zinot mūsu pašvaldības strādājošos , :( nu nesi mazais bērns , pats sapratīsi ;) !
13.augusts 2017, 15:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager