Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Sranijam pionierim ar filoloģiju nesanāk? Atgriežamies pie demagoģijas(tak jau apgūts lauciņš), kur neapturami virzamies uz jaunām virsotnēm. Bungas kaklu nespiež?

Makatanav, 13.augusts 2017, 14:09


O ;) viens rupjais arī uzpeldēja ;) ! Un kur ta vārdiņi " mātes valodā " ?

Vēlviena radniecīga dvēsele pakaļ++ :-) !
13.augusts 2017, 15:39 | links
 
Par tām mazmājiņam,tā jau sen ir milzīga sērga.Vienkārši katru dienu MILZĪGS daudzums neattīrītas kanalizācijas tiek novadīts gruntī,upēs ,ezeros un tālāk uz jūru.Nau brīnums ka ezeri aizaug.Apsveicami ka sāk ko darīt šajā jautājumā,kā-tas ir cits jautājums.

ilmiks, 11.augusts 2017, 17:38
Milzīga sērga ir neattīrītie notekūdeņi, nevis sirsniņmājiņas!

urmaas, 11.augusts 2017, 18:28




Nesaprotu, ko visi te tā cepjās, par tām mājiņām un MK noteikumiem!?
Pirmkārt, bija teikts, ka tas attiecas uz blīvi apdzīvotiem rajoniem, otrkārt, par to izlemj konkrēta pašvaldība, treškārt, tikai no 19. tā gada, tikai reģistrēs...!? Vēlāk, droši, ka, arī inspekcēs!
Bet problēmu, kā atrisināt vajadzēja! Lauku savrupmājās, bez tuviem kaimiņiem problēmu nav, tā tūkstošiem gadu cilvēki dzīvoja...
Problēma sākas, kad blakus tavam īpašumam, kāds ierīko sauso ateju bez speciāli izbetonētas bedres, vai arī ekonomē uz modernā septiķa tīrīšanu- lej mēslus gruntī...!? Tai pat laikā, Tev ir aka, vai ne īpaši dziļa spice...!?
Esmu tādu novērojis Jūrmalā, piem. Meluži, vietām, īpašumi blīvi, sausās atejas un akas, vai spices, baigi forši...!?
Kādai kārtībai jābūt!?
13.augusts 2017, 15:31 | links
 
Sranijam pionierim ar filoloģiju nesanāk? Atgriežamies pie demagoģijas(tak jau apgūts lauciņš), kur neapturami virzamies uz jaunām virsotnēm. Bungas kaklu nespiež?
13.augusts 2017, 14:09 | links
 
P/S un vel pieklājīgs esi palicis ;))) !
13.augusts 2017, 13:12 | links
 
Zinu zinu. Pie tavam nedienam vainigi ir bijusie komunjagas un tie kas vinus ieveel. Un ari havajas izbuve tev sagada problemas un pie taa atkal ir vainigs kads cits, tikai ne tu pats. :)
Pietam pindosiki un cenovniki tev grib uzlikt nodokli par dirsanu kastee. :)

MartinsSi, 13.augusts 2017, 10:40


Ha :-) izrādās ka nemaz tik dumjš nesi ka tēlo ;) ar " havajam " gan man vis OK :) , bet ar eiro regulam un bijušajiem padomijas cinavniekiem ( kas tam regulam skrien pa priekšu ) gan ir , ta kā ir :-) !
13.augusts 2017, 13:10 | links
 
Zinu zinu. Pie tavam nedienam vainigi ir bijusie komunjagas un tie kas vinus ieveel. Un ari havajas izbuve tev sagada problemas un pie taa atkal ir vainigs kads cits, tikai ne tu pats. :)
Pietam pindosiki un cenovniki tev grib uzlikt nodokli par dirsanu kastee. :)
13.augusts 2017, 10:40 | links
 
P/S un man ar tualetēm vis ok :-) gribu sēžu mīnus desmit gribu lietoju bide ar siltu ūdeni :-)
13.augusts 2017, 10:04 | links
 
Vainoju :-) vainoju un tāpēc ari ( par bijušajiem komunistiem ) balsot neiešu :-) !
Bet no otrās puses , arī LPSR kas gribēja un mācēja jau sēdēja uz normāla keramiska poda un mazgājas vannā ar burbuļiem :-)
13.augusts 2017, 10:00 | links
 
Plēsīgais, pozitīvisms un jūsma, kas staro no tava stāsta par diršanu sausajā atejā, šķiet liecina par to, ka tu nevaino šito zaglīgo komunistu valdību, ka tev ziemā -30 grādos jābrien pa sniegu un jāsaldē pakaļja nelielai pakakāšanai.
13.augusts 2017, 09:19 | links
 
[quote=497640]Nu tad turpini tik vien baudiit, smaku un purkshkju baudiitaaj. :)
Bet mees tak zinam kaa ir patiesiibaa...

MartinsSi, 13.augusts 2017, 08:54[/quote

Nu pēc tāda komentāra var saprast ka Tu vairāk par datorgaldinu un tualeti :-) nekā nezini :-)
13.augusts 2017, 09:13 | links
 
Nu tad turpini tik vien baudiit, smaku un purkshkju baudiitaaj. :)
Bet mees tak zinam kaa ir patiesiibaa...
13.augusts 2017, 08:54 | links
 
Palasīju un nezinu ;) smieties vai raudāt :-) ! Visiem viss tik vienkārši , nu dzimuši santehniķi :-) !
Materiāli arī uz pasūtījuma no gaisa nokrīt , vadini nav jāizolē , trubinas nav jastike , par iepēju sudam caurule sasalt neviens nedomā , par tādiem niekiem ka limenosana , nemaz nerunājot :-)
Pat sudiga ķīniešu ražota līmeņraza cena 15evriki , par betona maisitaja cenu 470 evrikos es pat nerunāju :-) !
Arī grunts izpēti nviens neveic , bedri ( pāris grodus ) ierok ta vienalga kur :-) ! Un tad brīnās ka problēmas ar piesārņotiem grunts ūdeņiem , vai ziemu ar salā saplēstam caurulēm :-) !
Personīgi man saimniecība sirsniņmajina ir un būs , jo kādreiz japasauc talcinieki uz ražas svētkiem vai mēslu talku , un laist ar dubļiem nolipusus vai sudainus iekšējā tualetē :-) paldies , nevēlos :-) !
Un protams estētiskais baudījums :-) svaigs gaiss , putniņi čivina , klucis ta klusi ieslid bedrēs dziļomos :-) KAIFS :-) !
A nolaižamaja :( slēgta kastē , purkskis sit pa ausīm , kamēr ventilācija cīnās ar smaku tikmēr turi degunu ciet , noraujot ūdeni ūdens putekļi kopā ar ( :-) ) pa gaisu :(
Fu :-)
13.augusts 2017, 08:12 | links
 
Var jau visādi! Pa vienkāršo- divi mieti. Viens ,kur kažoku pakārt,otrs - lai atgaiņātos no vilkiem.
Manā lauku mājā sanmezgls 40kv.metros. Sauna,siltās grīdas,kolekc.flīzes,Gustavberg sant.,ūdens filtr.un mīkstināšanas sist utt. Vienīgi nav bio attīrīsana bet septiķis.Šis pasākums izmaksāja ne vienu vien desmitu Ls.Bet.Ir arī vecu vecā,labā sirsniņmājiņa,un kas gan var būt foršāk,kā vasarā tur vecus žurnālus palasīt ... .
Saki:Ja tev ir normāls pods kur atsēsties un vieta,kur cilvēcīgi nomazgāties,jo tālāk no pilsētas džungļiem,jo labāk!
12.augusts 2017, 23:45 | links
 
Forši, brālit, inženieris krīzes brīžos kā šinderis nepazudīs, otrādi gan nav variantu ;)
12.augusts 2017, 22:42 | links
 
p.s. Materiālos lai sirsniņmājiņu pārtaisītu par vienkāršāko hauzīti ar ērtībām pilnīgi pietiek ar 150 eur. ar noteikumu ja kaut kur tuvumā ir ūdens un elektrība . Sūdam ir pofig kādā podā viņš iekrīt - vai pa 30 eur vai 300 eur. :)

Bralitis, 12.augusts 2017, 20:41
Mans sūds podā par 30EUR nekritīs!

raihs, 12.augusts 2017, 20:55


nemuldi . Esmu pārliecināts ka ir bijušas avārijas situācijas kad ar ceļmallapu pat esi slaucījis dupsi un piedirsis kādu krūma malu :)

Usi nekas nav nobremzējies -turbo rullē uz urā .
12.augusts 2017, 22:19 | links
 
Es dziivoju komunalkaa. Churaaj spainii un kakaa supernetto maisinaa. Ko tu?
12.augusts 2017, 21:43 | links
 
tiko uzmetu lētāko tāmi : ūdens sūknis ar spiediena tvertni - 60 eur , pods -30 eur ,truba uz aku no sūkņa 10 eur , truba no sūkņa uz tualeti,dušu+ dārzu 10 eur ,sadalītājs (trojņiks ) uz visiem patērētājiem - 4 eur , + darbs man par uzstādīšanu 1000 eur - tātad : kopā : 1115 eur.

Bralitis, 12.augusts 2017, 20:35

Turborotiņu bizness nobremzēja, meklē jaunas iespējas, tas pozitīvi
12.augusts 2017, 21:27 | links
 
12.augusts 2017, 21:13 | links
 
Protams, ka tavs suds ir nedaudz veertiigaks, neka citiem. :D
12.augusts 2017, 21:07 | links
 
p.s. Materiālos lai sirsniņmājiņu pārtaisītu par vienkāršāko hauzīti ar ērtībām pilnīgi pietiek ar 150 eur. ar noteikumu ja kaut kur tuvumā ir ūdens un elektrība . Sūdam ir pofig kādā podā viņš iekrīt - vai pa 30 eur vai 300 eur. :)

Bralitis, 12.augusts 2017, 20:41

Mans sūds podā par 30EUR nekritīs!
12.augusts 2017, 20:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager