Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
8.augusts 2017, 20:35 | links
 
Tatad tu raksti kirilicaa, lai saprastu tie latviesi, kuri ikdienaa lamaajoties izmanto rusicismus?

Kapec tu esi iedomajies, ka vini maak lasiit kirilicaa?

Tu tagad gadiijumaa kartejo reizi nedirs bumbinas? :)

MartinsSi, 8.augusts 2017, 17:41


Nu :-) ja jau lamāties prot tad jau lasīt :-) arī :-) !
Un rakstīt ar latviešu burtiem :( tad Latvieši nesapratīs ( plusā uzskatīs mani par galīgi ķerto ) :-) a es tikai biškiņ pasits uz augšu :-)
8.augusts 2017, 20:11 | links
 
Nu kur var būt tik lēta ielene! Un savā lētajā blēdībā cer, ka kāds nesapratīs.

Makatanav, 8.augusts 2017, 17:32


Vai dieniņ :-) cik te vienam grūti , cik briesmīgi ( olas ) spiež uz smadzenēm :-) pa visu Latviju tikai ielenes un mau.eles vien :-) !

Varbūt sametamies un pasutam viņam pārīti vieglās uzvedibas sievietes :-) lai tak atopjas cilvēks :-)
8.augusts 2017, 17:53 | links
 
Tatad tu raksti kirilicaa, lai saprastu tie latviesi, kuri ikdienaa lamaajoties izmanto rusicismus?

Kapec tu esi iedomajies, ka vini maak lasiit kirilicaa?

Tu tagad gadiijumaa kartejo reizi nedirs bumbinas? :)
8.augusts 2017, 17:41 | links
 
Nu kur var būt tik lēta ielene! Un savā lētajā blēdībā cer, ka kāds nesapratīs.
8.augusts 2017, 17:32 | links
 
Kapec tu doma ka so forumu lasa krievi, kuri nemak lasit latviesu valodaa? Tu itka uzraksti, lai krievi saprot? Prieks kam?
Tev klaviatura kirilicaa? :)

MartinsSi, 8.augusts 2017, 16:33


Nu vienkārši :) ! Ja jau te dažiem " mātes valoda " ( бле ... наху ... поху ... эбе..... мать ) ir tuvaka nekā Latviešu valoda :-) tad lai nerastos pārpratumi jāraksta ari viņiem saprotami :-)
P/s klaviatūra man universāla veselas četras valodas pazīst :-) !
8.augusts 2017, 17:08 | links
 
Kapec tu doma ka so forumu lasa krievi, kuri nemak lasit latviesu valodaa? Tu itka uzraksti, lai krievi saprot? Prieks kam?
Tev klaviatura kirilicaa? :)
8.augusts 2017, 16:33 | links
 
Eu, bet šitādi kadri, pie apstākļu sakritības, kaut kur tusē kā ministu vietnieki un departamentu direktori.

Makatanav, 8.augusts 2017, 13:43


Nebiedē velti onkuļus :) ! Sāks uzvesties neadekvāti un paliks kulturāli ( vo būs šausmas ) :-) !
P/ s esmu Paķis un palikšu :-) un ar plato galu _ sakarus neuzturu :-) !
8.augusts 2017, 15:59 | links
 
Vinam ljoti patiik analizeet. Un veel vinam ir verbaalaa caureja... :)

MartinsSi, 8.augusts 2017, 12:46


Verbala caureja ;) ! Forš apzīmējums ;) Tikai vairāk attiecās uz tādiem kas nemāk savu muti savaldīt :) _ lamājas , barsta nepamatotus apvainojumus , un uzvedās kā neaudzināti primati ;) !
Par plesigo :) ! Plesigajam cilvekmilestibas , valstsmilestibas , vai tiešām sarkano musmiru dēļ ;) ir sācies DILERIJS ( krieviskajiem saprotamā valodā _ белая горячка ) :-) . Tas ir nepārvarama un nerealizejama tieksme , redzēt savus tautiešus kā pieklājīgu un saprotošu nāciju :-) ! Tieksme redzēt Latviešus kas nelieto krievu lamu vārdus ( neslimo ar verbalo caureju ) :-) ! Tieksme redzēt Tautiešus kas nebaidās no atbildības
8.augusts 2017, 15:50 | links
 
Docents [08.08.17]: Plesigais atkal mušmires saedies:DDD

uldens2, 8.augusts 2017, 12:37
Visi jau kā jūsu ūdengalvas nevar lakt dzimtenīti nez sajēgas!
:DDD
Kas ir domats ar "juusu uudensgalvas"?
8.augusts 2017, 15:48 | links
 
Plesigais atkal mušmires saedies:DDD

uldens2, 8.augusts 2017, 12:37

Visi jau kā jūsu ūdengalvas nevar lakt dzimtenīti nez sajēgas!
:DDD
8.augusts 2017, 15:22 | links
 
Eu, bet šitādi kadri, pie apstākļu sakritības, kaut kur tusē kā ministu vietnieki un departamentu direktori.
8.augusts 2017, 13:43 | links
 
Un atkal kādā svarīgā punktā aplauziens( neveicas tiem filologiem). Ielenes karjerai vecums ir šķērslis. Jāsāk bija 14-15 g.v., kā J.Fabriciusa vārdā nosauktā pionieru pulciņa padomes priekšsēdētājam. Nu vismaz kā posmvedim.
8.augusts 2017, 13:39 | links
 
Vinam ljoti patiik analizeet. Un veel vinam ir verbaalaa caureja... :)
8.augusts 2017, 12:46 | links
 
Plesigais atkal mušmires saedies:DDD
8.augusts 2017, 12:37 | links
 
Palasiet kā Smidzis čīkst un vaid :-) !!!!!! :-)

1 , pats balso par nezin ko , bet gala rezultātā vainīgi visi .
2 , apsauka praktiski visus (par zābakiem) vai cilvēks iet balsot vai neiet .
3 , lej samazgas praktiski uz visām partijām , tātad arī uz . . . . !
4 , praktiski visus vaino nodokļu nemaksāšana .
5 , vaino visus negodīga biznesa .

Bļāviens man apnika analizēt viņa tekstus :-)
Un Tādam čīkstulim pietiek nekaunības vēl kadam ko pārmest ? Un lamāties ?
Jautājums ;) vai Viņš ir nācis klajā kaut ar vienu konstruktīvu piedāvājumu Latvijas atīstībai , ir nosaucis kaut vienu pareizo partiju , ir piedalījies ( bez rupjībām )kaut viena diskusijā :-) ! ?
8.augusts 2017, 09:33 | links
 
Tas ir tāpat, kā daudzi nodokļu nemaksātāji brēc par sliktajiem ceļiem, medicīnu, utt., bet tāda nianse, ka gadā valstij nenomaksāto nodokļu veidā aiziet tuvu miljardam eiro, par ko varētu daudz ko sakārtot, gan neliekas interesanta.
Un vēl, ka nemaksājot nodokļus tiek čakarēti jebkuras nozares godīgie uzņēmēji.
Piemēram, uzņēmums, kurā es strādāju, maksā godīgi nodokļus. Paskatījos, ka citiem nozares uzņēmumiem algas uz papīra ir 2-3 mazākas, bet uz rokas nozarē cilvēki saņem līdzīgi. Un kad jāpiedalās konkursos, tad tie nodokļu nemaksātāji lien zem cenas.
7.augusts 2017, 23:38 | links
 
plesigais [07.08.17]: upiks [14:26]: labāk audzēt ananāsus akmeņos un vēl eiropas naudu piesaistit,o,tas būtu labais,labāk kā gānīties nemitigi par kaiminu,..vnk Plēsķgais normāli apraksta stulbumu kas notiek apkārt,diskusijas jau nenotiek -uzreiz tiek pasludināts par idiotu,vairak būtu tādu cilvēku kas bez rupjibām māk komunicetPlēsīgais tikai čīkst un īd visu laiku, pie tam pats neiet uz vēlēšanām, un tad, kad uzraksta patiesību, ka Lembergs ir ļoti līdzvainīgs visās valsts neizdarībās un Ušakovs un saskaņa ir prokremliska partija, tad metas tos aizstāvēt.

shmidzis, 7.augusts 2017, 17:07

Hm :) plesigais godīgi pasaka ka neiet uz vēlēšanām , jā un aizstāv lembi :) . Bet Tu slepeni aizej un novele ( varbūt par lembi , varbūt par usaku , varbūt ar tukšu konvertu ) un kādam vēl pārmet :) . Pierādi ka Tava bals nav usakova saraksta galvenā iebalsotaja :) !
Goda vārds, tu stulbs zābaks, man tev nav nekas jāpierāda, es uz vēlēšanām eju atklāti un par ušakovu, šleseru, lembi vai šķēli neesmu nekad balsojis.
Un kā tu domā, kā var valstī kaut kas mainīties, ja visi būs tādi zābaki, kā tu, kas sēž kūtspakaļā un vaid un īd, cik viss ir slikti, bet neko nedara un neiet balsot vai arī iet balsot par oligarhu kabatas partijām, kas korupcijas mēsliem aplipuši jau praktiski kopš neatkarības atjaunošanas un visus tos sūdus ir ievārījuši.
7.augusts 2017, 22:59 | links
 
A es nezinu ;) pēc dzīves vietas viņš laikam Tev tuvāk ;) uzprasi pats ;)
7.augusts 2017, 22:49 | links
 
Pleesigais, skaidrs, bet vai Docentam taa pati kaite - the lost Generation??!!
7.augusts 2017, 22:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager