Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Pleesigais, skaidrs, bet vai Docentam taa pati kaite - the lost Generation??!!
7.augusts 2017, 22:44 | links
 
Sorī :( pēdējais bija Smidzim domāts :)
7.augusts 2017, 22:26 | links
 
upiks [14:26]: labāk audzēt ananāsus akmeņos un vēl eiropas naudu piesaistit,o,tas būtu labais,labāk kā gānīties nemitigi par kaiminu,..vnk Plēsķgais normāli apraksta stulbumu kas notiek apkārt,diskusijas jau nenotiek -uzreiz tiek pasludināts par idiotu,vairak būtu tādu cilvēku kas bez rupjibām māk komunicetPlēsīgais tikai čīkst un īd visu laiku, pie tam pats neiet uz vēlēšanām, un tad, kad uzraksta patiesību, ka Lembergs ir ļoti līdzvainīgs visās valsts neizdarībās un Ušakovs un saskaņa ir prokremliska partija, tad metas tos aizstāvēt.

shmidzis, 7.augusts 2017, 17:07


Hm :) plesigais godīgi pasaka ka neiet uz vēlēšanām , jā un aizstāv lembi :) . Bet Tu slepeni aizej un novele ( varbūt par lembi , varbūt par usaku , varbūt ar tukšu konvertu ) un kādam vēl pārmet :) . Pierādi ka Tava bals nav usakova saraksta galvenā iebalsotaja :) !
7.augusts 2017, 22:23 | links
 
veel varat palasiit par sviesta cenaam, kuras ir augsaa!
7.augusts 2017, 22:14 | links
 
Tā viš ir, zeki kas lielāko mūža daļu atsēdējuši arī parasti vēlas atgriezties nebrīvē cietumā, jo brīvība tos mulsina, nezina ko ar to iesākt. Bet cietumā viss jau sarūpēts, i paika regulāri, tas nekas ka nabadzīgs racions, i runā visi saprotamā maķ nakuj valodā, sēta apkārt un nav jālauza galva kur doties.

Sulla, 7.augusts 2017, 21:45


BĻĀVIENS PAT SULLA MANI SAPRATA :) Velns par stenderi lai paliek !!!!!!! :-)

Tikai vai SAPRATA ka es netaisos mainīt Latviju pret LPSR __ nezinu gan :) !
Vai SAPRATA ka mani tracina atvert apolo ziņas un lasit _ cik noslīkuši , cik avārijas , cik alko ietekmē pamesti berni un pārējo negativismu :( bet gribu lasīt par iesedinatiem kriminalajiem vai skaistiem pilsētu svētkiem , par festivāliem un teātriem :)
Nezinu gan ;)
Negribu dzirdēt gaudosanu par krievu lidmašīnām un žogu uz krievijas un latvijas robežas , bet gribu lasīt par Venspils puķu svētkiem :)
Turpināt nav verts , jo Latvijas izaugsme labajā plānā izskatās nevienu neinteresē , kamēr Tā (izaugsme ) neienes kadu eiriku personīgajā maciņā :( !
7.augusts 2017, 22:11 | links
 
Nav svarīgi kādam dievam jūs ticat. Ir svarīga jūsu attieksme pret apkārtējiem.
7.augusts 2017, 22:03 | links
 
Tas taisnība, zāle kādreiz bija zaļāka un meitenes smukākas.
7.augusts 2017, 21:46 | links
 
Tā viš ir, zeki kas lielāko mūža daļu atsēdējuši arī parasti vēlas atgriezties nebrīvē cietumā, jo brīvība tos mulsina, nezina ko ar to iesākt. Bet cietumā viss jau sarūpēts, i paika regulāri, tas nekas ka nabadzīgs racions, i runā visi saprotamā maķ nakuj valodā, sēta apkārt un nav jālauza galva kur doties.
7.augusts 2017, 21:45 | links
 
Galvenais jautaajums- Vai kaadreiz, vienreiz 45-60 gadu dziives laikaa ir bijis patiesi labi, jeb tikai tad - Ulmanjlaikaa vai tur un tagad aizrobezjaa buutu oki?

apelsins, 7.augusts 2017, 18:19


Apelsins Tu arī nesi sapratis :(

Man vienalga kas tajos gados bija pie varas un cik zaga :( . Man tā ir pagātnē , kurā NEKO nevaram mainīt ! BET :-) bet TA arī ir mana bērnība , jaunība , mani dzīves SKAISTAKIE gadi :-) skola ( un kas kad kādreiz dabūju coberi vai bija jaizkaujas ) :-) TĀ bija mana jaunība ( un kas ka 2 gadi bija jaatdod militaram ) TIE bija mani skaistie brieduma gadi , meitenes , ballītes , arī alko un citi trakumi :-)
Es DZĪVOJU ar pilnu krūti , un baudiju dzivi ( labi;) labi ;) nesaksu par bezmaksas medicīnu , kas lauzstu degunu salika bez maksas vai benzinu par 13 kapeikam un kolhoza tehniku braucieniem meitas ) :-)
Man nebija jāsatraucas par par muļķīgiem nodokļiem ķemertinam vai stulbiem aizliegumiem pavasari laist vistas ārā , nebija stulbu priekšnieku kas uz papīra maksāja minimālo un pārējo konverta , vai VID kas piesienas katrām centam Tavā kontā :( Ta bija stabilitāte un skaidriba par nākotni , un bija VIENALGA ka tas VISS ir mākslīgi uzpūsts :) !
Tagad TO visu nomainīja nedrošība , cenu kapumi , finansu un politiskās krīzes , eiro regulas un mūžīgais sliktā atainojums visos masmedijos
7.augusts 2017, 21:16 | links
 
:-) ! Hi hi hi kamēr plesigais slauca kazas un baroja vistas , apdiršana turpinājās :-)
7.augusts 2017, 20:43 | links
 
Ānusā līdēju skaits iekš LV nav mazinājies. Palūkojieties kaut vai uz Valsts pārvaldē strādājošo, it sevišķi vadošajos amatos SĒDOŠO, ATTIEKSMI pret līdzcilvēkiem! Sāciet ar sevi un tad vainojiet citus!
7.augusts 2017, 18:33 | links
 
Galvenais jautaajums- Vai kaadreiz, vienreiz 45-60 gadu dziives laikaa ir bijis patiesi labi, jeb tikai tad - Ulmanjlaikaa vai tur un tagad aizrobezjaa buutu oki?
7.augusts 2017, 18:19 | links
 
Dzirdeju ka varenaas vissavieniibas laikaa ananaasi esot augusi grieSdamies. Tapat kaa ruupniicas un tautsaimInieciiba jeb kolhõzi. Savukaart straadiigais, bet ne jau alkAholismaa sliiGstosais proletariaats pie POĞĪŠA dtaavot vareeja izveeleeties, ko kuriit: vieteejaa razhojuma Koccmocy, Belamõru vai kapronu. :)
7.augusts 2017, 17:55 | links
 
Atkal mērķauditorija nesprata. Ciuleks iskašā(liesmots sveiciens filologiem) bedrīti, iemet akmeni un aizkašā ciet. Priekškars - 1.cēliena beigas. 2.cēliens - viņam prasa - nahuahua tu tā dari? A man izaugs ananasi, ja valdība un ES netraucētu sen jau būtu izauguši. Un vispābā tā ir vispasaules sazvērestība, lai Latvijā no akmeņiem neizaugtu ananasi un latvieši nepaņemtu visas pasaules ananasu biznesu. Murgs, bet vismaz kaut kas taustāms. A tam pionieru pulciņam pat taustāma murga nav.
7.augusts 2017, 17:32 | links
 
upiks [07.08.17]: labāk audzēt ananāsus akmeņos un vēl eiropas naudu piesaistit,o,tas būtu labais,labāk kā gānīties nemitigi par kaiminu,..vnk Plēsķgais normāli apraksta stulbumu kas notiek apkārt,diskusijas jau nenotiek -uzreiz tiek pasludināts par idiotu,vairak būtu tādu cilvēku kas bez rupjibām māk komunicet
Plēsīgais tikai čīkst un īd visu laiku, pie tam pats neiet uz vēlēšanām, un tad, kad uzraksta patiesību, ka Lembergs ir ļoti līdzvainīgs visās valsts neizdarībās un Ušakovs un saskaņa ir prokremliska partija, tad metas tos aizstāvēt.
7.augusts 2017, 17:07 | links
 
Lai mūžam plīvo brīvais filologu karogs jopta! Nedariet pāri muļķiem, lai gan poh, dariet, viņu tāpat ir par daudz!
7.augusts 2017, 17:01 | links
 
Karogu viņiem rokās un barabanu kaklā...
7.augusts 2017, 16:58 | links
 
Kraujiet apelsiinus mucaas!
7.augusts 2017, 16:52 | links
 
Padomju proletariatlumpenu aizstaavim ar demagogiju viss ir kaartiibaa. :) 80tais liimenis!

MartinsSi, 7.augusts 2017, 07:57

Ahā :-) . Es drīkstu :) ! Gan proletariatlumpenus aizstāvēt , gan demagoģiju "presēt" :-) ! Jo ar sadaļas karaļa laipnu atļauju esmu iecelts idiotu kārtā :-) !

plesigais, 7.augusts 2017, 09:15

Klauni ne tevi vien ,, kronējuši,,!
:DDD
7.augusts 2017, 16:16 | links
 
labāk audzēt ananāsus akmeņos un vēl eiropas naudu piesaistit,o,tas būtu labais,labāk kā gānīties nemitigi par kaiminu,..vnk Plēsķgais normāli apraksta stulbumu kas notiek apkārt,diskusijas jau nenotiek -uzreiz tiek pasludināts par idiotu,vairak būtu tādu cilvēku kas bez rupjibām māk komunicet
7.augusts 2017, 14:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager