Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Nu ja, un vēl būs vesela varza "rējēju", kas sauc mani par dumu, neuzklausa viedokli, neprot diskutēt un vispābā...
Es, par provi, gribu, lai no akmeņiem aug ananasi( kurš pret?), bet ko tas kļuška grib, ka ne vervelēt tukšu forumos?
7.augusts 2017, 13:14 | links
 
Pasažier's savās dvēs'les sāpēs nav gan vientuļš. Tad nu nāc savam bēdu brālim talkā un vienkāršos, nepaplašinātos teikumos apskaidro, kāds tad ir tas viņa viedoklis. Kas ar to viņa viedokli jāsaprot. Man varbūt gribas stādīt akmeņus, un lai obligāti izaug ananasi, un ja tas neizdodas, tad valdība un ES ir maitas. Filologi jopta.
7.augusts 2017, 13:09 | links
 
Mjā,vasarā nav vēlēšanās te īpaši vērot dažu histēriķu-krievi nāk,,,vārīšanos un sevis sludināsanu par īstajiem patriotiem,bet nu kad saklupusi vienam normālam vecim ar savu viedokli un stabilitāti uzskatos,tiešam īstam Letiņam-Plēsigajam,gribas pateikt -ejiet copēt mierigi,NATO jūs sargā,Eiropa baro s vel kādu brīdi un beidziet dzīt te to propagandu par padomju paaudzi stulbo un asinkārajiem Krieviem,ja nemakat diskutēt bet bara sacenšaties kāda oponenta nozākāsanā...ūdeni pacieš vissu
7.augusts 2017, 12:22 | links
 
Un vēl man kurpju šnores ir nepareizā krāsā. Tas suņa bērns pat spīdzināts nepateiks kāda tad ir pareizā krāsa. Viņš pat nezin, ka pareizi ir nevis šnores, bet auklas, un īstenībā pareizi ir nevis auklas, bet saites. Tāda perversa izklaide pasažierim - pamuldēt pa tukšo. Duļķains tas pasažieris, ibio.
7.augusts 2017, 12:03 | links
 
Plesigais un tu vel ar to lepojies? Un regulari piesaukt lamasanos krievu valoda, ka argumentu, ir maigi izsakoties, mulkigi.
Un ko tu gaidiji dzivojot zem krievu zaabaka pusgadsimtu un stancejot cehaa ar "koljegaam", shkiibas sagataves, ka maates valoda nevienam nepielips?
Buutu labaak eedis...

MartinsSi, 7.augusts 2017, 10:37


Nu kur tādu novēlējumu ; būtu labāk ēdis : :-) Labāk butu :-) ; butu copejis : :-)
Argumentu par lamāšanos :-) piemineju , piminu un pieminesu kamēr atradīsies tādi kas " na_ ui " uzskaties par normālu Latviešu valodas sarunvardu :( !
Palasi forumu :-) izskatās ka " pareizā valoda " daudziem NAV pielipusi :-) pārsvarā "nepareizajiem " :-)
7.augusts 2017, 11:19 | links
 
Plesigais un tu vel ar to lepojies? Un regulari piesaukt lamasanos krievu valoda, ka argumentu, ir maigi izsakoties, mulkigi.
Un ko tu gaidiji dzivojot zem krievu zaabaka pusgadsimtu un stancejot cehaa ar "koljegaam", shkiibas sagataves, ka maates valoda nevienam nepielips?
Buutu labaak eedis...
7.augusts 2017, 10:37 | links
 


:DDD :DDD :DDD
7.augusts 2017, 10:12 | links
 
Ja tai šļaukai ir saimniecība, tad kurš tur strādā, kamēr te tiek krāmētas bezjēdzīgas frāzes. Nu nav tur ne domu, ne viedokļa, ne nostājas. Garlaicības mocīta indivīda tukša grabēšana un locīšanās uz visām pusēm. Nožēlojama bilde.

Makatanav, 7.augusts 2017, 09:24

Nabadziņš :-) ! Rakstu ar atklātu tekstu un lieliem burtiem :-) !
MAN VIENALGA :-) TU AR SAVU TIEKSMI KURINĀT NAIDU UN VĒLMI KĀDU PAZEMOT , ESI NOŽĒLOJAMS :-) !

plesigais, 7.augusts 2017, 09:37

Siens savākts, kazas izslauktas? Skat, kā tās pa sētu dunduri dzenā :D
post S. http://www.la.lv/pirmdien-meness-aptumsums-ta-devize-milestiba-lauliba-un-briviba-sievietei/
7.augusts 2017, 09:48 | links
 
Ja tai šļaukai ir saimniecība, tad kurš tur strādā, kamēr te tiek krāmētas bezjēdzīgas frāzes. Nu nav tur ne domu, ne viedokļa, ne nostājas. Garlaicības mocīta indivīda tukša grabēšana un locīšanās uz visām pusēm. Nožēlojama bilde.

Makatanav, 7.augusts 2017, 09:24


Nabadziņš :-) ! Rakstu ar atklātu tekstu un lieliem burtiem :-) !
MAN VIENALGA :-) TU AR SAVU TIEKSMI KURINĀT NAIDU UN VĒLMI KĀDU PAZEMOT , ESI NOŽĒLOJAMS :-) !
7.augusts 2017, 09:37 | links
 
Ja tai šļaukai ir saimniecība, tad kurš tur strādā, kamēr te tiek krāmētas bezjēdzīgas frāzes. Nu nav tur ne domu, ne viedokļa, ne nostājas. Garlaicības mocīta indivīda tukša grabēšana un locīšanās uz visām pusēm. Nožēlojama bilde.
7.augusts 2017, 09:24 | links
 
Padomju proletariatlumpenu aizstaavim ar demagogiju viss ir kaartiibaa. :) 80tais liimenis!

MartinsSi, 7.augusts 2017, 07:57


Ahā :-) . Es drīkstu :) ! Gan proletariatlumpenus aizstāvēt , gan demagoģiju "presēt" :-) ! Jo ar sadaļas karaļa laipnu atļauju esmu iecelts idiotu kārtā :-) !
7.augusts 2017, 09:15 | links
 
Ak tad rižai mauķelei nav miera? Kādas nah domas? Pa masu mēdīkļiem salasītas frāzes, kuru nozīme tīta neziņā. Izskatās, ka ar kādu mājās gadus 10 neviens nerunā. A nav tā, ka visa tā ahūnā samniecība ir 1-istabnieks Ķengaragā? Nu labi, labi - 2-istabnieks, filologs tu mūsu.

Makatanav, 7.augusts 2017, 06:12


Labrīt :) NU , Makatanav uja , uja ;) .Izskatās ka atvērās Tava kangara dveselite ieterpta krievu ideoloģijas bruņas ;) ! Kad sāksi rakstīt kārtējo izsutamo sarakstu , mani lūdzu pirmajā ailītē ;) !
Kārtējais "latviešu inteliģents " ;) Latviešu valodā teikumu uzrakstīt , очень сложно , / , :-) bet krievu lamuvardus lietot , no dzimšanas apmācīts :-)
P/s lidz Tavam "lmenim" nenolaidisos un lamāties nesaksu :-) !
7.augusts 2017, 09:04 | links
 
Laikam četràs valodàs runājošais un rakstošais modies un jūtas aizskarts
7.augusts 2017, 08:01 | links
 
Padomju proletariatlumpenu aizstaavim ar demagogiju viss ir kaartiibaa. :) 80tais liimenis!
7.augusts 2017, 07:57 | links
 
makatanav, vai tad Tu neapjēdz ka ar savu rakstīto apstiprini to ka plēsīgajam ir pilnīga taisnība? Pat Tavas nometnes ,,dižgari,, Tevi ne reizi nav uzslavējuši... ,pat spiedzīgais šmidzis nē... .Un par mūsu filologu vajadzētu saukt vienu kas te runājot un rakstot četrās valodās, šeit gan izmantojot tikai vienas valodas iespraudumus...

arnox61, 7.augusts 2017, 07:02

Man Makatanav patīk! Pilnīgi cits domu gājiens un rakstu stils. Makatanav vērts lasīt no sākuma līdz beigām, šoreiz gan kļūdās, runā, ka Plēsīgajam tomēr ir saimniecība un džindžas aparāts - Redzēju karpeļmaisu no turienes un padzēru to vella dziru. Bija tīri neko!!
7.augusts 2017, 07:21 | links
 
makatanav, vai tad Tu neapjēdz ka ar savu rakstīto apstiprini to ka plēsīgajam ir pilnīga taisnība? Pat Tavas nometnes ,,dižgari,, Tevi ne reizi nav uzslavējuši... ,pat spiedzīgais šmidzis nē... .Un par mūsu filologu vajadzētu saukt vienu kas te runājot un rakstot četrās valodās, šeit gan izmantojot tikai vienas valodas iespraudumus...
7.augusts 2017, 07:02 | links
 
Ak tad rižai mauķelei nav miera? Kādas nah domas? Pa masu mēdīkļiem salasītas frāzes, kuru nozīme tīta neziņā. Izskatās, ka ar kādu mājās gadus 10 neviens nerunā. A nav tā, ka visa tā ahūnā samniecība ir 1-istabnieks Ķengaragā? Nu labi, labi - 2-istabnieks, filologs tu mūsu.
7.augusts 2017, 06:12 | links
 
Paklau, praatveeder ar sarkano kakiiti avataraa. Varbut beidzot pietiks katru dienu liet samazgas Latvijas virzienaa? Tu un Docents, so diskusiju esat parvertusi par miskasti.

MartinsSi, 6.augusts 2017, 23:03


Ei atļaušos mazliet iebilst :) . Par miskasti šo formu esat pārvērtuši Jūs , slavinadami korumpētību un korumpēto valdību , šausminoties par zagļiem un paši tos zagļus ievelot :) . Lamajoties bez pamata un apsaukajoties , nevis uzklausot citu domās :) Jus kas nekaunaties lietot visus iespējamos krievu lamu vārdus , un uzskatāt SEVI par Latvijas inteliģences pārstāvjiem .
Es nebaidos neiet balsot jo neredzu tam jēgu , un nebaidos norādīt uz slikto Latvijā _ Tu to uzskati par samazgu liešanu ?
Tad kādus MĒSLUS Latvijai gāž virsū daži pareizie kas caurām dienām gaudo par Lembergiem un Usakoviem , par VID korumpētību un masu mēdiju meliem .
P/S Diskusiju ka TĀDU šajā forumā nekad nav bijis , ir apriešana , citu nonievasana , smilkstesana par to ka visi ir nepareizie , sevis slavināšana un nesapratne .
7.augusts 2017, 00:50 | links
 
Paklau, praatveeder ar sarkano kakiiti avataraa. Varbut beidzot pietiks katru dienu liet samazgas Latvijas virzienaa? Tu un Docents, so diskusiju esat parvertusi par miskasti.
6.augusts 2017, 23:03 | links
 
plēsīgais meklē sev līdzīgus sarunu biedrus.. sorry
6.augusts 2017, 23:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager