Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Vecais pamuļķi, tavai zināšanai tagad skandināvu cigaretes ražo tepat un eksportē tālāk!?

mjuniors, 6.augusts 2017, 22:46


Kas ražo :( baltie vergi par minimālo algu ;) ? Latvijas minimālo :( . Un kam peļņa tiek ? Valstij ?
M,jā :( !
Tevi būs viegli " pielaust " nebūt Latvijai lojālam :)
На дурака не нужен нож ,
Ему слегка понаврош.
И делаи с ним что хошь . :-) !
6.augusts 2017, 22:58 | links
 
Vecais pamuļķi, tavai zināšanai tagad skandināvu cigaretes ražo tepat un eksportē tālāk!?
6.augusts 2017, 22:46 | links
 
ko pīpējam??:))) zombi land mazāk vajag skatīties..

mjuniors, 6.augusts 2017, 22:29


Ko pipejam :) Skandinavijen Tabako firmas cigarelas , Latvieši jau savu cigarešu un tabakas ražotni likvidēja :(
A Elita un Kosmos kādreiz bija topā , un naudiņa palika valstij :) !
6.augusts 2017, 22:38 | links
 
Vai :) plesigais ba,baiku pastāstīja :) visi pieklusa :)
Nu ko Jūs ņemat to veco muļķi par pilnu , pats nezin ko muld ;) ! :-) . Eksperts atradies ;) !

Mūs taču Nato sargā :) vis būs Olrait ;) !
6.augusts 2017, 22:33 | links
 
ko pīpējam??:))) zombi land mazāk vajag skatīties..
6.augusts 2017, 22:29 | links
 
Lūdzu izgaismo mani, ko viņš var iesākt ar to ip, un kas tāds ir? un ko var iesākt ar info kur es dzīvoju? ja baltic maps ir redzams ar foto bildēm mans īpašums..

mjuniors, 6.augusts 2017, 21:29


Mjuniors Latviešu tautas morālais un garīgais stāvoklis interesē ne tikai krievus :( ! ( lai gan visvairāk ) . Jo sudigaki dzīves apstākļi un nesaskaņas lielākās ( gan starp Latviešiem gan cittautiešiem ) , jo vairāk tauta vēlēsies pārmaiņas ( loģiski ) , jo lielāks atbalst TIEM kas tas pārmaiņas nesīs :) !
TU jautā ko " viņiem " dod info ? Ai , pi adrese un pārējais :)
Vecīt :) VISU saproti VISU info ka Tevi piespiest būt lojalam ;)
6.augusts 2017, 21:56 | links
 
un par to izmantošanu jautā cl.lv admin :).

mjuniors, 6.augusts 2017, 21:30



Jautājums forumam, nevis adm., adm.zin un netzīsies...!
Jautājums forumam, kādēļ?
Lasot forumu, visi visu zin...!
6.augusts 2017, 21:46 | links
 
Nēesmu es spečuks datorlietās, bet vai nav arī tā, ka tiek pārspīlēts nedaudz jau par interneta info!? Te tādi eksperti, kā aŗi entie tūkstoši komentāri zem ziņu portāliem katru dienu komentē. Ko var izmantot no turienes tie speci!? Tur tak viņi sijājot to info sviestā drīz vien saies! Man jau pietiek, ar plēsīgā un debīliķa komentāriem, lai saprastu, ka tur kaut kur ārā (skallija).. ir arī "īpaši apveltītāki cilvēki par pasaules esošām lietām".. Tāpēc es pastāvēšu malā :))

mjuniors, 6.augusts 2017, 20:41


Mjuniors Tur neviens neko nesija , strādā vienkārša datorprogramma kas atlasa noteiktās frāzes , pat vārdus , cita programma nosaka identitāti un atrašanās vietu , atlasa iespejamos draugus paziņas un t.t. Un Tu tiec reģistrēts ka vēlams vai nevelams nākotnes sadarbības partneris :) ! Tālāk jau strādā cilvēki kas izstrādā noteiktās simulacijas kas parāda kā un kurš indivīds , tajā vai citā notikumā rīkosies :)
Dziesmiņai no krievu filmas , Buratino ,
На дурака не нужен нож ... ;) izrādījās reāls segums ;) !
Mjuniors VISS OK plesigais atkal laiž muļķi ;) nebaidies ;) onkuļi " melna " pēc Tevīm nenāks un Tavam biznesam pāri nedarīs , bet vai krieviski runājoši " zaļie cilvēciņi " nepieprasīs atmaksāt bankās iedoto naudiņu ;) _ nu par to nezinu , nezinu ;) !
6.augusts 2017, 21:43 | links
 
un par to izmantošanu jautā cl.lv admin :).
6.augusts 2017, 21:30 | links
 
Lūdzu izgaismo mani, ko viņš var iesākt ar to ip, un kas tāds ir? un ko var iesākt ar info kur es dzīvoju? ja baltic maps ir redzams ar foto bildēm mans īpašums..
6.augusts 2017, 21:29 | links
 
[quote=497217]Man gismeteo jau sen nepatīk - ļoti neprecīzas prognozes pēdējos gadus!!!
Tāda sajūta, ka patiesais mērķis iespējams ir cits...
Vajadzētu aizliegt kā Kaspersky Lab.
Plēsīgais, kas tev uz datora gadījumā Kasperskis toreiz nestāvēja?

apelsins, 6.augusts 2017, 19:40[/quote

Protams, meteoprognozē neviens, nekad nevar būt pilnīgi precīzs, pašas būtības pamatā ir "prognoze"! Šodien pasulē ir daži prognožu modeļi, ko izmanto iepriekšminētās valstis, izmantojot pasaulē jaudīgākos datorus datu apstrādei, meteoprognozes gūšanai!
Bet jautājums ir, kādēļ krievi...!?is

vitenahemots, 6.augusts 2017, 20:04


Sorī mazdēls norāva vemjamo , jāārstē :(
Nezinu Kasperkis , vai kāda cita figņa , bet datoru nācās likvidēt :(
6.augusts 2017, 21:19 | links
 
Runāt par to parašu vajag, bet..Manuprāt, Izrādi ilgstoši nevar rādīt, ja nav skatītāju. Tieši tas pats attiecas uz šīs saites "īpašiem" personāžiem.

mjuniors, 6.augusts 2017, 20:33



Izmantot var daudz, bet jautājums ir kādēļ, iespējami, tā ir CL sadarbība, vai politika, kādēļ Gismeteo..!?
Cik saprotu, šajā forumā daudzi "ūdeņus" nolej, īpaši nedomājot kam...!?
Kam vajag, lai svešu zemju serveri reģistrē CL lietotāju IP, un pēcāk, dzīves vietas utt..
Šodien pateikto i-netā sastrēbt nevarēs ne kad...!
6.augusts 2017, 21:04 | links
 
Nēesmu es spečuks datorlietās, bet vai nav arī tā, ka tiek pārspīlēts nedaudz jau par interneta info!? Te tādi eksperti, kā aŗi entie tūkstoši komentāri zem ziņu portāliem katru dienu komentē. Ko var izmantot no turienes tie speci!? Tur tak viņi sijājot to info sviestā drīz vien saies! Man jau pietiek, ar plēsīgā un debīliķa komentāriem, lai saprastu, ka tur kaut kur ārā (skallija).. ir arī "īpaši apveltītāki cilvēki par pasaules esošām lietām".. Tāpēc es pastāvēšu malā :))
6.augusts 2017, 20:41 | links
 
Runāt par to parašu vajag, bet..Manuprāt, Izrādi ilgstoši nevar rādīt, ja nav skatītāju. Tieši tas pats attiecas uz šīs saites "īpašiem" personāžiem.
6.augusts 2017, 20:33 | links
 
vitenahemots [06.08.17]: Visi klusē! Fantāzija, iespējami, CL noslēdzis līgumu ar GisMet, līdzīgi, kā Ušakovs ar Putleru par sadarbību...!?
Bet jautājums kapēc tev jāuzdod CL administrācijai, ne mums. Es neesmu nekad to lapu skatījies un neesmu pat ievērojis, ka CL ir saite uz to lapu.
6.augusts 2017, 20:32 | links
 
Visi klusē! Fantāzija, iespējami, CL noslēdzis līgumu ar GisMet, līdzīgi, kā Ušakovs ar Putleru par sadarbību...!?
6.augusts 2017, 20:28 | links
 
[quote=497217]Man gismeteo jau sen nepatīk - ļoti neprecīzas prognozes pēdējos gadus!!!
Tāda sajūta, ka patiesais mērķis iespējams ir cits...
Vajadzētu aizliegt kā Kaspersky Lab.
Plēsīgais, kas tev uz datora gadījumā Kasperskis toreiz nestāvēja?

apelsins, 6.augusts 2017, 19:40[/quote

Protams, meteoprognozē neviens, nekad nevar būt pilnīgi precīzs, pašas būtības pamatā ir "prognoze"! Šodien pasulē ir daži prognožu modeļi, ko izmanto iepriekšminētās valstis, izmantojot pasaulē jaudīgākos datorus datu apstrādei, meteoprognozes gūšanai!
Bet jautājums ir, kādēļ krievi...!?
6.augusts 2017, 20:04 | links
 
Man gismeteo jau sen nepatīk - ļoti neprecīzas prognozes pēdējos gadus!!!
Tāda sajūta, ka patiesais mērķis iespējams ir cits...
Vajadzētu aizliegt kā Kaspersky Lab.
Plēsīgais, kas tev uz datora gadījumā Kasperskis toreiz nestāvēja?
6.augusts 2017, 19:40 | links
 
vitenahemots [26m]: Bet, kā ar to "gismeteo", kurš nemaz nav lv., kurš ir viens no krievu " gigantiem", arī informācijas vākšanā...!?
Tā arī neviens negrib neko teikt ...!?Kas tev konkrēti sāp?

shmidzis, 6.augusts 2017, 19:11


Pasaulē ir vairāki metro "giganti", ASV, Kanāda, Somija, UK, arī Krievija ar savu Gismeteo...! Tad kādēļ, Latvijas "CopesLietas" laika prognozi piedāvā gūt tieši NATO un LV iespējamā ienaidnieka- pretinieka valstī...!?
Nav noslēpums, ka par velti ir tikai siers..., kādus datus iegūst gismeteo...!
Somijā ir 500 metrostaciju, arī Krievijā ir 500 meteostaciju, tikai, nedaudz, dažāda valsts platība...!?
6.augusts 2017, 19:27 | links
 
vitenahemots [06.08.17]: Bet, kā ar to "gismeteo", kurš nemaz nav lv., kurš ir viens no krievu " gigantiem", arī informācijas vākšanā...!?
Tā arī neviens negrib neko teikt ...!?
Kas tev konkrēti sāp?
6.augusts 2017, 19:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager