Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Bet, kā ar to "gismeteo", kurš nemaz nav lv., kurš ir viens no krievu " gigantiem", arī informācijas vākšanā...!?
Tā arī neviens negrib neko teikt ...!?
6.augusts 2017, 18:47 | links
 
Docents [06.08.17]: Nu tu dargais draugs tiesaam esi intelekta neskarts. Komentars tiesaam looti veertiigs. Mani salidzinat ar arabu valstu iedzivotajiem. Tiesaam, te ir bezcerigs gadijums. :(

MartinsSi, 5.augusts 2017, 16:48
Tu neatbildēji pēc būtības uz to ko tev jautāju, bet šis tavs komentārs par intelektu daudz izsaka.
Nevienu jautaajumu tu man neesi uzdevis. :)
Paluudzi paraadiit savu seju. Nu paradiju. Pectam saaki murgot par baardaam no araabu kulturas. Tagad jau saac murgot par valodas izkopsanu. Augstaka liena demagogija. Ja tu par garumzimju nelietosanu, tad no telefona rakstot to netaisos dariit, tapec ka bez ir eertaak. Valodaaas es runaju un rakstu cetraas, taakaa tev neesmu neko paraadaa.
6.augusts 2017, 15:40 | links
 
Plēsīgais - krāniņu izmēri;)
Kāds sakars Latviešu nespējai komunicēt savā starpā ar mana kranina izmēriem :(? Un kā mērīt , resnuma vai garumā :) , guļošu vai kaujās stāvoklī :) ? Pietiks ar maniem mērījumiem vai sasaukt novada kompetentu komisiju ;) ?
plesigais, 6.augusts 2017, 07:18

Plēsīgais, bet vai tad es teicu, ka Tavs krāniņš pie vainas? Tie viņu krāniņi ir maza izmēra, vot i plēšas :DDD
Vienmēr vajag pārjautāt, ja nav īstas skaidrības par tēmu, citadi nokļūsi kutelīgā situācijā. Šitie džeki nekad nepārjautā, pieņem patiesību kādu iedomājas un pūkas pa gaisu. Vo!

Domaataajs, 6.augusts 2017, 10:23


Precīzi ;) . slimie ar mazvērtības kompleksiem ;) !
6.augusts 2017, 11:33 | links
 
Nu tu dargais draugs tiesaam esi intelekta neskarts. Komentars tiesaam looti veertiigs. Mani salidzinat ar arabu valstu iedzivotajiem. Tiesaam, te ir bezcerigs gadijums. :(

MartinsSi, 5.augusts 2017, 16:48

Tu neatbildēji pēc būtības uz to ko tev jautāju, bet šis tavs komentārs par intelektu daudz izsaka.
Bezcerīgi ir citi gadījumi, bet tu tomēr pacenties izkopt savu valodu ja reiz latviski runā un neizsaki secinājumus par citu sejas vainstiem , sevi spogulī neredzot.
6.augusts 2017, 10:29 | links
 
Plēsīgais - krāniņu izmēri;)
Kāds sakars Latviešu nespējai komunicēt savā starpā ar mana kranina izmēriem :(? Un kā mērīt , resnuma vai garumā :) , guļošu vai kaujās stāvoklī :) ? Pietiks ar maniem mērījumiem vai sasaukt novada kompetentu komisiju ;) ?
plesigais, 6.augusts 2017, 07:18


Plēsīgais, bet vai tad es teicu, ka Tavs krāniņš pie vainas? Tie viņu krāniņi ir maza izmēra, vot i plēšas :DDD
Vienmēr vajag pārjautāt, ja nav īstas skaidrības par tēmu, citadi nokļūsi kutelīgā situācijā. Šitie džeki nekad nepārjautā, pieņem patiesību kādu iedomājas un pūkas pa gaisu. Vo!
6.augusts 2017, 10:23 | links
 
Docents turpina komenteet zem manas galerijas. Nevar iisti saprast. Neritiigs, vai realajaa dziivee ljoti truukst uzmaniibas?

MartinsSi, 6.augusts 2017, 08:04


Tas ir tikai sākums.. Pēcāk viņš tevi aicinās uz šķietami nevainīgu tikšanos pie kāda no tuvākajiem Statoiliem (tagad CircleK).
Tikai neiekrīti!! Tonis iekrita - Docents viņu pamatīgi iepļaukāja un piedevām vēl iekaķīja Krimināllietu.
6.augusts 2017, 10:15 | links
 
Docents turpina komenteet zem manas galerijas. Nevar iisti saprast. Neritiigs, vai realajaa dziivee ljoti truukst uzmaniibas?
6.augusts 2017, 08:04 | links
 
Plēsīgais - krāniņu izmēri;)
Plēsīgais - a Tev sirsniņmājiņa ir kaut kur mājās , tās tak tagad būšot jāreģistrē.
Un interesanti, ko viņi darīs, ja Tu nereģistrēsi, konfiscēs, vai. Būs jāiet zem ogu krūmiem likt. Arī lietū un vējā :)

Domaataajs, 5.augusts 2017, 23:17


Kāds sakars Latviešu nespējai komunicēt savā starpā ar mana kranina izmēriem :(? Un kā mērīt , resnuma vai garumā :) , guļošu vai kaujās stāvoklī :) ? Pietiks ar maniem mērījumiem vai sasaukt novada kompetentu komisiju ;) ?
Baigi daudz neskaidrību :) ! Tāpēc атвали :-) !
Zini par sirsniņmaju neuztraucos ;) ! Jo lietoju parasti spainīti :-) ! Aga :) vienkāršu , vulgaru , plastmasa spainīti :-) ir vajadzība , nolieku , piesezu un cilpoju tālāk :) kad pilns izleju uz arbuziem :-) !
Vecīt tāpēc jau SKUMJI :( tautu drāž visos caurumos , bet mēs nespējam vienoties savā starpā kā vieglāk to pārciest :-) . Un vēl pa vidu tie kuditaji :( _ abet ziniet ( TUR krievija un TĀ krievija ) un turpinām balsot ( kā aitu bars) PAR MAZĀKO ĻAUNUMU :( !
SKUMJI :( !
6.augusts 2017, 07:18 | links
 
Plēsīgais - krāniņu izmēri;)
Plēsīgais - a Tev sirsniņmājiņa ir kaut kur mājās , tās tak tagad būšot jāreģistrē.
Un interesanti, ko viņi darīs, ja Tu nereģistrēsi, konfiscēs, vai. Būs jāiet zem ogu krūmiem likt. Arī lietū un vējā :)
5.augusts 2017, 23:17 | links
 
SKUMJI :(

EI KUR JUMS RODĀS TIK DAUDZ ĻAUNUMA :( ???. Pat krieviem nav tādas tieksmes apriet savus tautiešus !
Pasaules aptaujas no eiropas valstīm par viss sliktāko atzītā Polijā tieši savstarpējās komunikācijas līmenī :(

Taču Jūs pārspējat visus :)

Kas Jūs grauž :( ? Skaudība , pašlepnums , mantkārība . . . . Kas ?
5.augusts 2017, 21:41 | links
 
Nu tu dargais draugs tiesaam esi intelekta neskarts. Komentars tiesaam looti veertiigs. Mani salidzinat ar arabu valstu iedzivotajiem. Tiesaam, te ir bezcerigs gadijums. :(
5.augusts 2017, 16:48 | links
 
P.s Bet to, kas attiecas uz ,,personisko,, pievienoju tev zem tava privātā video kas daudz ko parādija.
5.augusts 2017, 15:20 | links
 
Decentam krieviski sejas vaibsti. Pec bildem var pateikt, ka Saskanjas elektoraats. Docent tu no Daugavpils :)

MartinsSi, 1.augusts 2017, 16:43
Ja gribi padiskutēt par sejas vaibstiem, sākumam savu mūli ieliec. Savādāk kā vairums ūdensgalvu te var tikai anonīmi vankšķēt.

Docents, 3.augusts 2017, 10:55


Kapec uzreiz jaametajas ar apvainojumiem? Es tacu tevi neapvainoju. Ja tu man pateiktu, ka man latviski sejas vaibsti, es nemaz nesatrauktos.
Mana seja tacu ir redzama 30minusu garaa filmaa zem maniem ievietotajiem video.

Tev, daargais draugs, savukart noveelu vairaak padomaat, kuru sisteemu tu atbalsi, dziivojot sajaa zemee. ;) un cik tas ir pareizi.

MartinsSi, 5.augusts 2017, 09:54

Kas tad nu? Ja ,,dabon pretī ar paša bumeragu,, tā mētāšanās ar apvainojumiem? Kas tieši tevi apvainoja , latviešu vārds mūlis vai anonīms vaukšķētājs?
Tavi : krievu vaibsti un Saskaņas elektorāts jau noteikti ir draudzīga sarunas uzsākšana. :DDDDD
Par tēmu :
Es neatbalstu sistēmu kā savienību ne Padomju ne Eiropas, bet vēlos SAVĀ valsī dzīvot, bet to ka tev gan vienalga zem ,,kāda karoga,, to apliecini ar vārdiem : šajā valstī.
5.augusts 2017, 15:06 | links
 
Kautkā dīvains klusums :)
Ei veči saņemas , drīz pilnmēness , un krievu lidmašīnas ari lidinās :)

plesigais, 4.augusts 2017, 19:57

Plēsīgais - visi gatavojas šim te, nobriest palēnām :)
https://skaties.lv/izklaide/raibumi/astrologs-augusta-gaidams-biedejoss-aptumsums-viss-plisis-nograbedams/

Domaataajs, 5.augusts 2017, 09:55


TĀ ;))
Atkal kārtējais armagedons ;)
Rokam bunkurus un pērkam sāli un sērkociņus ;)
Bļāviens :( kā apnikuši šitie sludinātāji , kopā ar onkuļiem kas nemāk , nevar ,vai negrib sakārtot paši savu saimniecību , un valsti :( BET precīzi zin KAS vainīgs un KĀPĒC !
5.augusts 2017, 10:39 | links
 
Kautkā dīvains klusums :)
Ei veči saņemas , drīz pilnmēness , un krievu lidmašīnas ari lidinās :)

plesigais, 4.augusts 2017, 19:57


Plēsīgais - visi gatavojas šim te, nobriest palēnām :)
https://skaties.lv/izklaide/raibumi/astrologs-augusta-gaidams-biedejoss-aptumsums-viss-plisis-nograbedams/
5.augusts 2017, 09:55 | links
 
Decentam krieviski sejas vaibsti. Pec bildem var pateikt, ka Saskanjas elektoraats. Docent tu no Daugavpils :)

MartinsSi, 1.augusts 2017, 16:43
Ja gribi padiskutēt par sejas vaibstiem, sākumam savu mūli ieliec. Savādāk kā vairums ūdensgalvu te var tikai anonīmi vankšķēt.

Docents, 3.augusts 2017, 10:55



Kapec uzreiz jaametajas ar apvainojumiem? Es tacu tevi neapvainoju. Ja tu man pateiktu, ka man latviski sejas vaibsti, es nemaz nesatrauktos.
Mana seja tacu ir redzama 30minusu garaa filmaa zem maniem ievietotajiem video.

Tev, daargais draugs, savukart noveelu vairaak padomaat, kuru sisteemu tu atbalsi, dziivojot sajaa zemee. ;) un cik tas ir pareizi.
5.augusts 2017, 09:54 | links
 
Šis likās interesanti
http://www.akirama.com/2017/04/26/3032/
5.augusts 2017, 08:45 | links
 
Te spilgts piemērs tam par ko te runāju gadiem ilgi- agresivitāte, patoloģiska nosliece uz meliem un stulbums- trīs ziloņi, uz kuriem turās kaimiņzeme
http://m.delfi.lv/pasaule/article.php?id=49108729
4.augusts 2017, 21:08 | links
 
4.augusts 2017, 20:35 | links
 
Piedavajuma nakts tarpi 1000 gab 50 eur.kontakts26180129
4.augusts 2017, 20:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager