Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Kautkā dīvains klusums :)
Ei veči saņemas , drīz pilnmēness , un krievu lidmašīnas ari lidinās :)
4.augusts 2017, 19:57 | links
 
Decentam krieviski sejas vaibsti. Pec bildem var pateikt, ka Saskanjas elektoraats. Docent tu no Daugavpils :)

MartinsSi, 1.augusts 2017, 16:43


:DDDDD ja par bildēm

kurš ta nezin, ka docenta īstais vārds ir Jevgēņijs Troškins ... un strādā viņš par bērnudārza audzinātāju un valoda viņam nekulturāla - Пасть порву, моргалы выколю...

sīkāk par to var apskatīties filmā Fortūnas džentlmeņi :)
3.augusts 2017, 11:32 | links
 
Decentam krieviski sejas vaibsti. Pec bildem var pateikt, ka Saskanjas elektoraats. Docent tu no Daugavpils :)

MartinsSi, 1.augusts 2017, 16:43

Ja gribi padiskutēt par sejas vaibstiem, sākumam savu mūli ieliec. Savādāk kā vairums ūdensgalvu te var tikai anonīmi vankšķēt.
3.augusts 2017, 10:55 | links
 
 
Vietējais,līdz Statoilam ceļu zina...
1.augusts 2017, 16:51 | links
 
Decentam krieviski sejas vaibsti. Pec bildem var pateikt, ka Saskanjas elektoraats. Docent tu no Daugavpils :)
1.augusts 2017, 16:43 | links
 
Nu :( Snipiens :( aplauzi visu kaifu , lasīt ka veči lielās ;)

plesigais, 1.augusts 2017, 08:22
Jà te tās ūdensgalvas kas sevi pasludinājušas par šīs sadaļas ,, vietvalžiem,, un katram kam ir cits viedoklis vai fakti ir vatņiki, idioti u.t.t
Vai tas neatgādina to pret ko paši tā sprausli un te nīd? Kā Luganskas pašsludinātie vadoņi.
Klaunu nākamais līmenis jau sasniegts. Tāpat kā lozunga nomaiņa : Krievi vairs nenāk. Krieviem tūlīt, tūlīt būs beigas......
:DDDD
Diez cik gadus tagad šo dziesmu dziedās?

Docents, 1.augusts 2017, 13:41


Brīvam cilvēkam ir brīvas tiesības paust savu viedokli.Viņš runā apdomīgi, aizstāv savu pārliecību un ir gatavs atbildēt par saviem vārdiem.
Vergs, ticis pie vārda brīvības, nesaprot, ko ar to iesākt. Viņš ņemas publiski ķengāties un gānīties ar visjēlākajiem un necenzētākajiem vārdiem, tad pamūk malā un ņemas šausmināties par brīvības visatļautību.
1.augusts 2017, 16:36 | links
 
Nu :( Snipiens :( aplauzi visu kaifu , lasīt ka veči lielās ;)

plesigais, 1.augusts 2017, 08:22

Jà te tās ūdensgalvas kas sevi pasludinājušas par šīs sadaļas ,, vietvalžiem,, un katram kam ir cits viedoklis vai fakti ir vatņiki, idioti u.t.t
Vai tas neatgādina to pret ko paši tā sprausli un te nīd? Kā Luganskas pašsludinātie vadoņi.
Klaunu nākamais līmenis jau sasniegts. Tāpat kā lozunga nomaiņa : Krievi vairs nenāk. Krieviem tūlīt, tūlīt būs beigas......
:DDDD
Diez cik gadus tagad šo dziesmu dziedās?
1.augusts 2017, 13:41 | links
 
Nu :( Snipiens :( aplauzi visu kaifu , lasīt ka veči lielās ;)
1.augusts 2017, 08:22 | links
 
...:)
Nu Jūs veči dodad !:)Izlasat kaut kāda ,,umņika":) sacerējumu...tipa es par visiem visu zinu :) un sākat savā starpā, kaut kādu kuijņu garoģiķ .:)Un kas tad Jūs esiet,ja pavelkaties uz tādiem tekstiem !?Auni,vergi vai brīvie !:)Sorry ,,Vulfsonieši",bet biju labākās domās par dažiem labiem !:(
Jums nešķiet ka šie teikumi :,,Un kad pienāk nāves stunda brīvais cilvēks, atkarībā no savas brīvās reliģiskās pārliecības, nonāk veļu valstībā, paradīzē, Vallahas alās vai mūžīgā tautas piemiņā. Veicis savas dzīves uzdevumu, padarījis pasauli mazliet labāku, brīvais cilvēks piepulcējas saviem slavenajiem senčiem mūžībā!" norāda no kādām ,,kņižkām" tas teksts nācis.

Bračka...tas nekas,ka Repšem pirms politiskās karjeras uzsākšanas no ,,durkas" izņēma dokumentus ar viņa diagnozi ...!?:)
31.jūlijs 2017, 23:17 | links
 
Aha sēž psihs bez vēlēsanas tiesībām (pats atteicies no tām) aļa napoleons 2. vai minhauzens 3. savā iztapsētajā kamerā un bļauj pa atslēgas caurumu personālam: es ir pats brīvākais, jūs mani vergi :) Un atbalstam pāris kolēgas no kurlandes blakus kamerās jūsmīgi dauza pa savām alumīnija bļodiņām, lai visi dzird, frīmeni te sēž!
31.jūlijs 2017, 22:09 | links
 
Jums čaļi nākamgad jāpiedalās festivālā LAMPA.
Tev Bračiņ točna.
31.jūlijs 2017, 21:57 | links
 
Palasīju :/ Fu u :) paldies dievam , nav par mani ;) Idiotam vienalga vergs vai brīvs ;)
Galvenais atrast " gudrīšus" kam uzdot idiotiskus jautājumus ;)

P/ S Sveiks Avtt , smuka līdaka , žēl ka nav Latvijas loms ;) !
31.jūlijs 2017, 21:53 | links
 
31.jūlijs 2017, 21:38 | links
 
Raih nevienā domā neesmu saputrojies. Visu esmu pamatojis . tev būs grūti to saprast jo tu esi nelielas vergu grupiņas uzraugs :)
31.jūlijs 2017, 21:34 | links
 
Alcān runa neiet par pienākumu pildīt savu darbu ,runa iet par beznosacījuma attieksmi pret savu valsti. Konkrēti viņam - Amerika ir viņa dzimtene un prezidents sevī iemieso Amerikas tautu . Mums viss ir savādāk - politiķi ir Jums ieborējuši ka tieši viņi ir valsts iemiesojums bet patiesība ir pilnīgi citāda . Es tu,mūsu bērni -mēs esam valsts kas esam uzticējusi viņiem veikt valsts ( mūsu) vajadzībām ierēdņu funkcijas . Amīši pie šīs izpratnes jau krietnu laiku ir nonākuši - katrā filmā šī pamatdoma vijas .
31.jūlijs 2017, 21:32 | links
 
Ceinerī,raih trāpīji!
31.jūlijs 2017, 21:32 | links
 
Bralitis [31.07.17]: ...tas ir mans prezidents. Lūk. Tā ir atbildība pret savu valsti .
Kā reiz šāda ir verga 1. pazīme. Tu putrojies, bračku...
31.jūlijs 2017, 21:25 | links
 
Ierindniekam ir jābūt vergam pēc definīcijas.
31.jūlijs 2017, 21:16 | links
 
Interesanti, cik vergu sevi pieskaita pie šīs vergu nominācijas.

Alcans, 31.jūlijs 2017, 20:49


Neviens , jo katrs uzskata ka viņš ir brīvs . Nosacīti jā: var pelnīt naudu cik gribi,vari brīvi ceļot ,vari izteikt savas domas . Tās brīvībiņas mums visiem ir dotas bet pati galvenā - izteikt savu viedokli,pamatot to ,droši stāties par savu domu un sirdsapziņu ir dots ļoti reti kam . Tev var būt miljoniem naudiņas bet vergs ir un paliek vergs. man patika viena saruna ar amerikāņu kareivi nesen .Es viņam prasīju ko tu domā par Trampu. Atbilde man lika asarai saskriet acīs. Viņš teica - es esmu ASV pilsonis ,Tramps ir mans prezidents - jūsu jautājums man šķiet dīvains un man nesaprotams.Tā ir mana dzimtene un tas ir mans prezidents. Lūk. Tā ir atbildība pret savu valsti .
31.jūlijs 2017, 21:03 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager