Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Vēl krievam iedos bietē par atbalstu Zkorejas ieroču izstrādē, un lai tik močī , mazāk lūrēs apkārt Baltijas virzienā.
29.jūlijs 2017, 15:01 | links
 
Nu nez vai. Es par to, lai tik dušī. Ja sāks spirināties- lai dušī vēl stiprāk- iespēju vēl bez gala daudz( kaut vai tas pats SWIFT). Riebjas ES (pareizāk sakot vāciešu)pozīcija- līdz ko iet runa par savu piķi, tā jāsāk krievus aizstāvēt. Kad atdos Krimu un Donbasu, tikai tad var runāt savādāk.
29.jūlijs 2017, 14:39 | links
 
Manuprāt, ir maldīgi domāt, ka ar sankcijām utainos nospiedīs. Iegriezt viņiem šādi var- jā. Bet zem tā visa, utainais sevi pozicionē sevi tikai no spēka puses, tāpēc pēc šādām sankcijām viņš var uzsākt vai tikai pastiprināt kaut kur citur kara konfliktu, lai vēlāk būtu iemesls tirgošanās. Tu man šito tad es šito. Tāds ir mans minējums.
29.jūlijs 2017, 14:13 | links
 
Man baigi interesē, kas tur būs un ar ko šis viss beigsies:
http://m.tvnet.lv/zinas/arvalstis/670803-tramps_parakstis_likumu_kas_pastiprina_sankcijas_pret_putina_rezimu
29.jūlijs 2017, 14:08 | links
 
Nav vajadzīgs nekāds saulvedis! Viss ir ļoti vienkārši LV situācijā- vajag, lai nezog un neļauj zagt citiem! Viss! Un piķa pietiktu visam! Var pat vispār neko citu nedarīt-
tikai novērst zagšanu!!! "Zagt"- te es domāju vispārināti- izšķērdēt, vieglprātīgi attiekties, pievērt acis, utt.

raihs, 29.jūlijs 2017, 11:10

Par to jau stāsts. Tik neviens cits mūsu vietā to nedarīs.
29.jūlijs 2017, 12:47 | links
 
Docents [29.07.17]: Ja man liktos, ka tādā banānu republikā dzīvoju, 2x jau būtu izvācies.

Alcans, 28.jūlijs 2017, 21:22
Ja regulāri kož, tad jau neliekas un var mierīgi dzīvot tālāk, kamēr vienu rītu ,, paģiras pāries,, un sāksiet vaimanāt ka atkal esat ,,turpat kur bijāt,, - savienībā, kas visu nosaka :
http://m.tvnet.lv/zinas/arvalstis/670629-polija_vaino_ek_par_pilnvaru_parsniegsanu_patveruma_mekletaju_jautajuma
Pajoliņ, uzraksti, kas ir tas "viss", ko nosaka Eiropas savienība? :):):)
29.jūlijs 2017, 12:05 | links
 
Piekrītu Raiham ;))) . Tikai ar vienu mazu piebildi , TAS JAU IR CĪŅA AR SEKAM :) Raihs meklē cēloņus , meklē problēmas sakni ;)
29.jūlijs 2017, 11:57 | links
 
Nav vajadzīgs nekāds saulvedis! Viss ir ļoti vienkārši LV situācijā- vajag, lai nezog un neļauj zagt citiem! Viss! Un piķa pietiktu visam! Var pat vispār neko citu nedarīt-
tikai novērst zagšanu!!! "Zagt"- te es domāju vispārināti- izšķērdēt, vieglprātīgi attiekties, pievērt acis, utt.
29.jūlijs 2017, 11:10 | links
 
Urmaas,, laikam sen nēesi ticis uz copi, Sena paruna: ja neinteresējies par politiku, tad zini, ka politiķis interesējas par tevi gan.
29.jūlijs 2017, 11:09 | links
 
Tere!
Zoni,raujat dziļās auzās. Pietiekoši ilgi zem šīs Saules nodzīvojuši,bet vēl joprojām ticat pasakai,ka ievēlēsit Saulvevedi,kurš vedīs uz Apsolīto zemi!
Vēlētāja misija nebeidzas pie vēlēšanu urnas un atsākas pēc noteikta laika perioda. Kamēr nepratīsim panākt lai Tautas kalpi pildītu priekšvēlēšanu programmas un solījumus,nekas nevar mainīties un nemainīsies. Tie ir mūsu vēlēti Tautas pārstāvji un nedrīkstam pieļaut,ka tie novirzās no kursa un nospraustajiem mērķiem. Bet,diemžēl,noticis tā,ka galva atdalījusies no rumpja un dzīvojam katrs savu dzīvi,pie kā varam vainot,vienīgi,paši sevi. Lai gan. Arī radīta sistēma - kam burkāniņš,kam pātadziņa.
29.jūlijs 2017, 11:00 | links
 
Ja man liktos, ka tādā banānu republikā dzīvoju, 2x jau būtu izvācies.

Alcans, 28.jūlijs 2017, 21:22

Ja regulāri kož, tad jau neliekas un var mierīgi dzīvot tālāk, kamēr vienu rītu ,, paģiras pāries,, un sāksiet vaimanāt ka atkal esat ,,turpat kur bijāt,, - savienībā, kas visu nosaka :
http://m.tvnet.lv/zinas/arvalstis/670629-polija_vaino_ek_par_pilnvaru_parsniegsanu_patveruma_mekletaju_jautajuma
29.jūlijs 2017, 10:50 | links
 
Urmaas , varbūt ir vērts pašam atklāties ( par ko balsoji un ar pierādījumiem ) , un tikai pec tam pārmest tiem kas atklāti pasaka ka nebalso ;)))
Jo varbūt tieši Tu un Tava balss bija noteicošais faktors usakova laimei ;))) ! ????
29.jūlijs 2017, 10:48 | links
 
Nu ko lai Tev atbild :-) ! ?
Varbūt ir vērts atcerēties , cik reizes un par ko esam balsojuši , un kas no tā ir mainījies ;) ?
Lūdzu uzņemies risku un nosauc :) kurš Latvijā būs "mazākais ļaunums " :-) uzņemies atbildību , pasaki kurš zags vismazāk , un es līdz ar Tevīm iešu un balsošu :) .Ticu ka ari Bralitis tam piekritīs ;)
29.jūlijs 2017, 10:32 | links
 
Es nevienam neesmu teicis, ka mums ir politiķi ar mugurkaulu.
Ja mēs Latvieši visi darīsim kā jūs nebalsotāji, tad ušlakovi tiks visur pie šprices!
29.jūlijs 2017, 10:05 | links
 
Nu nesaki Urmaas , nesaki :) ! Ļaunums ir ļaunums , liels vai maziņš , un ja arī ievēlēsim mazo , tad lielais to mazo pastums malā :) . Tāpēc jau tas ir ļaunums :)
Nav mums politika veču ar mugurkaulu :(
29.jūlijs 2017, 09:39 | links
 
Par ko balsojam, ar tiem ir ari jāsadzīvo. Bet tādus kā Bračiņs, kuri nebalso vispār, uz sibeiriju lopu vagonos jāsūta. Jo no viņiem jēgas tāpat nekādas!

urmaas, 27.jūlijs 2017, 10:43
НОШАУТ!

raihs, 27.jūlijs 2017, 10:52

:)) Urmās ir gan jēga ! Es vismaz visas lietas redzu kādas viņas ir un varu vēlētājus kas ievēlējuši šos kadrus saukt par ........

Bralitis, 28.jūlijs 2017, 13:46

Bračiņ. Tikai dēļ tādiem kā TU, pie varas tiek lielākie ļaunumi. Pirms kādu vēlies saukt kā vēlies-ielūkojies spogulī.
29.jūlijs 2017, 08:51 | links
 
Docents [20:02]: Šis lēmums pat ļoti labi atspoguļo šīs banānu republikas cinismu , vieglāk ir uz strādājošo rēķina risināt jautājumus. Kungi tak paši ,, sev kājā nekodīs,,. :DDD
http://jauns.lv/raksts/bizness/248882-saeima-noraidijusi-ieceri-ieviest-paaugstinatu-nodokli-luksusa-precem?utm_source=inbox.lv&;;utm_medium=export&utm_campaign=Links-in-partner-sitesNezinu, kurā dyrsā tu, pajoli, dzīvo, es dzīvoju Latvijā. Vienīgais, ko ūdensgalva, esi spējīgs iekopēt kādu rakstu no Lemberga ziņām un pielikt stulbu komentāru. Neesi domājis pārvākties uzaustrumiem pie sev radniecīgajām vatēm, varēsi kopā lamāt pindosus, gejropu un baltiešus fašistus. No kurienes tādi mēslu kā tu rodas?

shmidzis, 28.jūlijs 2017, 21:07

nediskutē ar psihiski slimiem, diskusijai nav jēgas, palīdzēs vienīgi psihiatrs.
28.jūlijs 2017, 23:16 | links
 
Ja man liktos, ka tādā banānu republikā dzīvoju, 2x jau būtu izvācies.
28.jūlijs 2017, 21:22 | links
 
Docents [28.07.17]: Šis lēmums pat ļoti labi atspoguļo šīs banānu republikas cinismu , vieglāk ir uz strādājošo rēķina risināt jautājumus. Kungi tak paši ,, sev kājā nekodīs,,. :DDD
http://jauns.lv/raksts/bizness/248882-saeima-noraidijusi-ieceri-ieviest-paaugstinatu-nodokli-luksusa-precem?utm_source=inbox.lv&;utm_medium=export&utm_campaign=Links-in-partner-sites
Nezinu, kurā dyrsā tu, pajoli, dzīvo, es dzīvoju Latvijā. Vienīgais, ko ūdensgalva, esi spējīgs iekopēt kādu rakstu no Lemberga ziņām un pielikt stulbu komentāru. Neesi domājis pārvākties uzaustrumiem pie sev radniecīgajām vatēm, varēsi kopā lamāt pindosus, gejropu un baltiešus fašistus. No kurienes tādi mēslu kā tu rodas?
28.jūlijs 2017, 21:07 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager