Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Tas ir gribēju teikt ,, riepā,, !
:DDD
Un te vel ūdensgalvas kaut ko par lojalitāti un iešanu balsot murgo.....
28.jūlijs 2017, 20:15 | links
 
Šis lēmums pat ļoti labi atspoguļo šīs banānu republikas cinismu , vieglāk ir uz strādājošo rēķina risināt jautājumus. Kungi tak paši ,, sev kājā nekodīs,,. :DDD
http://jauns.lv/raksts/bizness/248882-saeima-noraidijusi-ieceri-ieviest-paaugstinatu-nodokli-luksusa-precem?utm_source=inbox.lv&utm_medium=export&utm_campaign=Links-in-partner-sites
28.jūlijs 2017, 20:02 | links
 
Par ko balsojam, ar tiem ir ari jāsadzīvo. Bet tādus kā Bračiņs, kuri nebalso vispār, uz sibeiriju lopu vagonos jāsūta. Jo no viņiem jēgas tāpat nekādas!

urmaas, 27.jūlijs 2017, 10:43
НОШАУТ!

raihs, 27.jūlijs 2017, 10:52


:)) Urmās ir gan jēga ! Es vismaz visas lietas redzu kādas viņas ir un varu vēlētājus kas ievēlējuši šos kadrus saukt par ........
28.jūlijs 2017, 13:46 | links
 
Nav bijis tikai ZZS biedrs.
andreiko, 28.jūlijs 2017, 02:51


Tas vien fakts, ka nav bijis ZZS, ir milzīgs pluss Bordānam ... Tā teikt - nav Ventspils čigāna zaglīgās hlamīdijas dabūjis :))
28.jūlijs 2017, 10:52 | links
 
Bišķiņ par daudz Bordānam to partiju, tas ir tāds zināms rekords Latvijas politikā. Nav bijis tikai ZZS biedrs. Un nekur nebija labi un neviens šim nepiedāvāja mesijas titulu. Žēl, ka Muļķu partija izbeigusi savu aktīvo darbību, labprāt viņam piedāvātu iestāties (esmu tajā darbojies, kad strādāju Atmodā Atpūtai).
Bet tas jau tikai smaids un mazliet ironiska vīpsna. Kaut kāda nišas vietiņa atradīsies arī Bordāna veidojumam, jo izskatās, ka Vienotība slāj pa skuju taku. Lai tik rullē! Sudrabai laikam kirdiks, arī Artusam nekādu nākotni neredzu. Arī nosacīti lielās partijas (zemnieki un nacionāļi) strauji zaudē savu imidžu, būs mazāka pārstāvniecība Mērkaķu būrī. Par saskaņu pat nerunāju, savas krievu balsis savāks, tikai nevienā no variantiem nespīd sēdēt valdībā. Tomēr simts kaut kā jāsalasa, tāpēc no aizkrāsnēm lien ārā visādi tarakāni.Nu jau pat Viņķele ar lakatiņu meiču var sākt drusciņ cerēt. Lai gan tajā novāktajā komandā daži tipāži ir tādi, ka šermulis skrien pa kauliem.
28.jūlijs 2017, 02:51 | links
 
NekoTĀDU tajā biogrāfijā neredzu
27.jūlijs 2017, 19:34 | links
 
Izskatās ka nav bijis Savickiešu uzmanības lokā, materiālu atbalstu partijai nav dabūjis, tātad šamie nesaskata perpektīvu lielai ietekmei procesos, a hvz tas labi vai ne, harizmai , sevišķi uz naudas čupas ,vienmēr bijusi nozīme.
27.jūlijs 2017, 18:02 | links
 
Divi klikšķi un Bordāna politiskā biogrāfija:

Padomju laikā bijis komjaunatnes biedrs.
J. Bordāns aktīvi iesaistījies Atmodas procesos, no 1989. gada darbojies Latvijas Tautas frontē.[2]
1993. gadā J. Bordāns kandidēja 5. Saeimas vēlēšanās no apvienības "Latvijas Ceļš" saraksta, taču netika ievēlēts. 1994. gadā kļuva par 5. Saeimas deputātu ar "mīksto mandātu" uz aptuveni gadu[3][1] Jāņa Vaivada vietā, kurš ieņēma ministra amatu. Neveiksmīgi kandidējis no "Latvijas Ceļa" saraksta 6. Saeimas vēlēšanās 1995. gadā un 1997. gada Rīgas domes vēlēšanās.[4]
Pēc vairākiem gadiem atgriezās politikā, kad neveiksmīgi kandidēja 2010. gadā 10. Saeimas vēlēšanās no "Vienotības" saraksta[5] (viņš bija "Vienotības" sastāvā esošās partijas "Pilsoniskā savienība" biedrs).[4] 2010. gada otrajā pusē J. Bordāns bija Ministru prezidenta Valda Dombrovska padomnieks tieslietu jautājumos un Ministru prezidenta parlamentārais sekretārs, viņš kļuva par pirmo šī amata ieņēmēju.[3] 2011. gadā nesekmīgi kandidēja ārkārtas 11. Saeimas vēlēšanās jau no Nacionālās apvienības saraksta.[6] Pēc vēlēšanām kļuva par Tieslietu ministrijas parlamentāro sekretāru, amatu atstājis 2012. gadā. 2012. gada jūnijā, pēc Gaida Bērziņa demisijas ticis izvirzīts kā Nacionālās apvienības kandidāts tieslietu ministra amatam V. Dombrovska valdībā,[7][8] lai arī nebija apvienību veidojošo partiju biedrs. 5. jūlijā Saeima viņu šajā amatā apstiprināja.[9]
2012. gada jūlijā ticis uzņemts partijā Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, kas 11. Saeimas vēlēšanās veidoja kopīgu sarakstu ar partiju "Visu Latvijai", veidojot Nacionālo apvienību VL-TB/LNNK.[10] Vienlaikus J. Bordāns darbojās biedrībā "Demokrātiskie patrioti",[4] palika tās biedrs un valdes loceklis arī pēc uzņemšanas Nacionālajā apvienībā. Biedrību un nodibinājumu reģistrā 2013. gada 21. maijā reģistrētas izmaiņas, ka J. Bordāns ir atkāpies no biedrības "Demokrātiskie patrioti" valdes locekļa amata. Taču 2013. gada 1. novembrī viņš tika izslēgts no partijas Tēvzemei un Brīvībai/LNNK, jo it kā veidojis konkurējošu politisko partiju (ar to domājot "Demokrātisko patriotu" partiju).[11] 2014. gada 18. februārī J. Bordāns izstājās arī no biedrības "Demokrātiskie patrioti", vienlaikus paziņojot, ka veidos savu politisko spēku.[12]
2014. gada maijā izveidoja Jauno konservatīvo partiju un kļuva par tās līderi. No tās saraksta kandidēja 12. Saeimas vēlēšanās, taču saraksts nesaņēma pietiekošu vēlētāju atbalstu, lai pārvarētu 5% barjeru.
27.jūlijs 2017, 17:33 | links
 
27.jūlijs 2017, 17:23 | links
 
JKP , cik zinu, nav veco pirdienu. Bordāns vienīgais, un to pašu pirdieni toreiz patrieca kā "ņenadjožniju"

raihs, 27.jūlijs 2017, 10:04

Tieši tā, Bordānu nometa no tieslietu ministra, kā sāka bīdīt likumus, konkrētu nenosaukšu, bet kā redzams nebij apkārtējiem izdevīgs. Bordāns ir sakarīgs. Strīķe gan man nepatīk. Nav viņai oratora dotības un dabas dotumu, es te runāju par balsi.. :D mūžīgi apvainota balstiņa- neuzrunā..
27.jūlijs 2017, 16:48 | links
 
Plēsīgais, kad būsi apguvis matemātiku, tad spēsi sarēķināt ko nozīmē nobalsot par mazāko ļaunumu vai neiet vispār balsot.
27.jūlijs 2017, 16:30 | links
 
Hi hi hi ;) humors un satīra ;)
Raihs zin kas mūsu politiskajā sistēma ir mazākais ļaunums un par TO balsoja ;) ! Bet kas ir lielākais ļaunums _ nezin ;) !

plesigais, 27.jūlijs 2017, 13:38
Zinu gan-tādi idioti kā tu!

raihs, 27.jūlijs 2017, 13:43

Hi hi hi ;) humors un satīra ;)
Raihs zin kas mūsu politiskajā sistēma ir mazākais ļaunums un par TO balsoja ;) ! Bet kas ir lielākais ļaunums _ nezin ;) !

plesigais, 27.jūlijs 2017, 13:38
Zinu gan-tādi idioti kā tu!

raihs, 27.jūlijs 2017, 13:43


Kas lielaks ļaunums ;) IDIOTS vai VIENALDZĪGAIS ;) ! ???
Kurš pat balsot iet ar domu _ LAI LATVIJAI SLIKTI ( man po,ui )KA TIK MAN LABI ;) ! Man pie dir,as kas sēž saeimā _ ka tik manam biznesam neķeras klāt !!! :-)
27.jūlijs 2017, 14:17 | links
 
Par ko balsojam, ar tiem ir ari jāsadzīvo. Bet tādus kā Bračiņs, kuri nebalso vispār, uz sibeiriju lopu vagonos jāsūta. Jo no viņiem jēgas tāpat nekādas!

urmaas, 27.jūlijs 2017, 10:43


Urmaas , personīgi es vēlot Latvijai visu To labāko nespēju un nespēšu balsot par lielāko vai MAZĀKO ĻAUNUMU :(
Kaut nošaujiet ;) !
Neatbalstīju un neatbalstisu ārzemju zaldātu klātbūtni :( nesapratu eiro pabalstus :( savu darba spēju un iespēju noliegšanu :( ! Vai centienus likvidēt savas tautas centienus saglābt to kas vel ir glābjams _ izdabajot citu valstu kapitālam :( !

Ja uzskati ka domāju nepareizi , esmu ar mieru doties Bralitim līdzi , brīvprātīgi ;)
27.jūlijs 2017, 14:09 | links
 
Hi hi hi ;) humors un satīra ;)
Raihs zin kas mūsu politiskajā sistēma ir mazākais ļaunums un par TO balsoja ;) ! Bet kas ir lielākais ļaunums _ nezin ;) !

plesigais, 27.jūlijs 2017, 13:38


Netirs, nabūs jātīra, humors tik paliks :DDD :DDD :DDD
27.jūlijs 2017, 13:48 | links
 
Hi hi hi ;) humors un satīra ;)
Raihs zin kas mūsu politiskajā sistēma ir mazākais ļaunums un par TO balsoja ;) ! Bet kas ir lielākais ļaunums _ nezin ;) !

plesigais, 27.jūlijs 2017, 13:38

Zinu gan-tādi idioti kā tu!
27.jūlijs 2017, 13:43 | links
 
Hi hi hi ;) humors un satīra ;)
Raihs zin kas mūsu politiskajā sistēma ir mazākais ļaunums un par TO balsoja ;) ! Bet kas ir lielākais ļaunums _ nezin ;) !
27.jūlijs 2017, 13:38 | links
 
Raiham. Jāni, nosauc man partiju, kurā Bordāns nav piedalījies?
Tas tikai smaids, nevis kašķis!

andreiko, 27.jūlijs 2017, 11:07
Jums žurnaļugām ka tik piepisties! Nu par ko tad vēl balsot šajā idiotu varzā? Pateiksi?

raihs, 27.jūlijs 2017, 11:22


Pilnīgi nav ne jausmas. Visi ir tā piegriezušies, ka, tikai palūkojoties kāda politiskā spēka virziena, kuņģis noraustās un velk uz vēmiena pusi. Tiem jaunajiem spēkiem ticu mazāk nekā pskp, pilnīgi murgaini veidojumi. Man kādreiz ļoti nepatika Latvijas ceļš (lai gan daudzi cilvēki tur bija jauki, vēl tagad labi paziņas esam). Bet es biju no VAK, tas bija tas laiks, kad ne LNNK, ne Tautas fronte nebija dibinātas. Pašreiz man (salīdzinājumā ar pašreiz notiekošo) Latvijas ceļš jau sāk likties par tādu jauku onku kompāniju (izņemot Birkavu un vēl dažu labu). Nezinu, un neko ieteikt nevaru.
27.jūlijs 2017, 12:43 | links
 
27.jūlijs 2017, 11:29 | links
 
Raiham. Jāni, nosauc man partiju, kurā Bordāns nav piedalījies?
Tas tikai smaids, nevis kašķis!

andreiko, 27.jūlijs 2017, 11:07

Jums žurnaļugām ka tik piepisties! Nu par ko tad vēl balsot šajā idiotu varzā? Pateiksi?
27.jūlijs 2017, 11:22 | links
 
Raiham. Jāni, nosauc man partiju, kurā Bordāns nav piedalījies?
Tas tikai smaids, nevis kašķis!
27.jūlijs 2017, 11:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager