Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Nu cauri tagad būs- tas vecais pajolis pēc šādas uzslavas te tagad ar trīskāršu sparu savas glupības gvelzīs

raihs, 20.jūlijs 2017, 21:04


:)))
20.jūlijs 2017, 21:24 | links
 
Nu cauri tagad būs- tas vecais pajolis pēc šādas uzslavas te tagad ar trīskāršu sparu savas glupības gvelzīs
20.jūlijs 2017, 21:04 | links
 
Manu prāt lielāka jēga būtu tos 2 procentus ieguldīt tautas militārajā izglītība ( tā kā Somijā ) patriotisma un tā tālāk ;)
Ar pārdesmit vecām bruņmasinam un nato ( duhiem , jaunkareivjiem ) + patstāvīgu krievijas apdirsanu , tikai uzkurinasim lielāku vēlmi parādīt mums īsto vietu , pasaulēs arēnā ;)

plesigais, 19.jūlijs 2017, 14:56


Visprātīgākais komentārs ko esmu lasījis pēdējā laikā.
20.jūlijs 2017, 20:56 | links
 
tak krievi nekad neko nav paši radijuši,viss ir nozagts kadam citam un pasniegts kā savs:DD
Vel nesen putins lielijās ar video O.Stounam kā viņi močī islama valsti,velāk izrādijās ka video no apacha kur šauj talibus.
20.jūlijs 2017, 18:49 | links
 
docentam
To visu var sagrābstīt ātrāk un latviešu mēlē.

http://spoki.tvnet.lv/izgudrojumi/kalasnikova-automats-AK-47-/197997

Atšķirībā no tevis, esmu dienējis cē- cē cē pē armijā. Mums ierocis bija SKS, domāju, ka arī tagad naidniekam trāpītu. No metriņiem simts.
20.jūlijs 2017, 16:59 | links
 
shmidzis [15:39]: raihs [Vakar]: Ko tu docent,vari visu laiku vaidēt- kā veca vecene! Bļin, ej un strādā- taisi Latvijas Nokia, cel ekonomiku! Kas, valdībai tas jādara? Jāiebāž tev mutē biznesa idejas? To tik vien zini kā gaudot par Valsti 404Es nevaidu, nejauc mani ar kādu citu. Es oponēju ūdengalvu viedokļiem , kuriem galvās šķidrums saduļķojies un nīd, ka slikti viss un Krievija pie tā visa vainīga.
Ja par faktiem:
Ja tīri teorētiski Krievija izdomātu ka viņai ,, Latviju vajag,, tā to izdarītu 48h, bet ES vajadzētu sākumā sasaukt valstu vadītājus, pieņemt lēmumu par kara pieteikšanu, kas aprobežotos ar skaļiem paziņojumiem un jaunām sankcijām ,bet nekas vairāk. Jo neviena bagātā eiropas valsts neriskēs ar savas teritorijas iesaistīšanu šādā ,, kariņā,,. :DDD
Piemērs tālu nav jāmeklē kā ūdensgalvai patīk kladzināt par pirmskara Latviju un tās sasniegumiem un to kas notika ar Molotova / Ribentropa paktu. Paradoksālākais ka arī šobrīd ES pirmo vijoli ,, spēlē,, Vācija.
:DDD

Docents, 20.jūlijs 2017, 14:06

Vate, ko tu murgo?
Sāksim ar to, ka ES nav militāra organizācija, ES nav kopīgs karaspēks, utt., ES nepieņem lēmumus par militāra spēka pielitošana
Ar to visu nodarbojas NATO, kuras dalībvalsts ir arī Latvija. Un tā kā Latvijā ir NATO valstu kontingents ar Vācijas, Kanādas, ASV, Nīderlandes, u.c. valstu karavīriem-pilsoņiem, tad jebkura krievu militārā akcija būtu kā kara pieteikums šīm valstīm un tās vairs neaprobežotos ar sankcijām, paziņojumiem, utt.
Tu mēģini salīdzināt absolūti nesalīdzināmas lietas, pirms PSRS okupācijas 1940. gadā Latvija bija viena pati par sevi.Latvija bija viena!,??? :DDD Te bez jautājuma: ko tu lieto?neiztikt.

Docents, 20.jūlijs 2017, 16:11


Vate,
ko atkal murgo?
"...1938. gada septembrī Latvija atteicās no Tautu Savienības izvirzītajiem valstu kolektīvās drošības principiem un pieņēma likumu par neitralitāti. Jau 1939. gada 28. martā Latvija saņēma PSRS vēstījumu par militāra spēka pielietošanas iespēju, ja Latvija tuvināsies Vācijai. K.Ulmanis neveica nekādas aktīvas darbības, lai aizstāvētu Latvijas neatkarību kaut vai Baltijas Antantes ietvaros. 1939. gada oktobrī tika noslēgts Savstarpējās palīdzības pakts starp Latviju un PSRS, kas ļāva padomju karaspēkam izvietot daudzas militārās bāzes Latvijas teritorijā."
20.jūlijs 2017, 16:54 | links
 
Nē , :) Nu nopietni , neviens nekā nezin par manevriem Baltijas jūrā :( Kurš ar kuru tur taisās villoties _ ķīnieši ar krieviem pret nato ! Ķīnieši ar nato pret krieviem ! Vai pavisam trakāk :) krievi ar nato pret ķīniešiem :) OI atvainojos , parteicos , nevis villoties bet mācīties :)
P/S un Uldens arī noziepejis asti ( neta miskastnieks ) !
20.jūlijs 2017, 16:31 | links
 
shmidzis [20.07.17]: raihs [Vakar]: Ko tu docent,vari visu laiku vaidēt- kā veca vecene! Bļin, ej un strādā- taisi Latvijas Nokia, cel ekonomiku! Kas, valdībai tas jādara? Jāiebāž tev mutē biznesa idejas? To tik vien zini kā gaudot par Valsti 404Es nevaidu, nejauc mani ar kādu citu. Es oponēju ūdengalvu viedokļiem , kuriem galvās šķidrums saduļķojies un nīd, ka slikti viss un Krievija pie tā visa vainīga.
Ja par faktiem:
Ja tīri teorētiski Krievija izdomātu ka viņai ,, Latviju vajag,, tā to izdarītu 48h, bet ES vajadzētu sākumā sasaukt valstu vadītājus, pieņemt lēmumu par kara pieteikšanu, kas aprobežotos ar skaļiem paziņojumiem un jaunām sankcijām ,bet nekas vairāk. Jo neviena bagātā eiropas valsts neriskēs ar savas teritorijas iesaistīšanu šādā ,, kariņā,,. :DDD
Piemērs tālu nav jāmeklē kā ūdensgalvai patīk kladzināt par pirmskara Latviju un tās sasniegumiem un to kas notika ar Molotova / Ribentropa paktu. Paradoksālākais ka arī šobrīd ES pirmo vijoli ,, spēlē,, Vācija.
:DDD

Docents, 20.jūlijs 2017, 14:06

Vate, ko tu murgo?
Sāksim ar to, ka ES nav militāra organizācija, ES nav kopīgs karaspēks, utt., ES nepieņem lēmumus par militāra spēka pielitošana
Ar to visu nodarbojas NATO, kuras dalībvalsts ir arī Latvija. Un tā kā Latvijā ir NATO valstu kontingents ar Vācijas, Kanādas, ASV, Nīderlandes, u.c. valstu karavīriem-pilsoņiem, tad jebkura krievu militārā akcija būtu kā kara pieteikums šīm valstīm un tās vairs neaprobežotos ar sankcijām, paziņojumiem, utt.
Tu mēģini salīdzināt absolūti nesalīdzināmas lietas, pirms PSRS okupācijas 1940. gadā Latvija bija viena pati par sevi.
Latvija bija viena!,??? :DDD Te bez jautājuma: ko tu lieto?neiztikt.
20.jūlijs 2017, 16:11 | links
 
Pirmoreiz tev atbildu, Docent. Tas fakts, ka Vācija pašreiz ir numur viens, nav pārsteigums. Vācija spēj izdzīvot caur visām kataklizmām. Pat VDR pievienošanu (depresīvākais rajons). Pat nepieminu reparācijas. Tāds frukts kā AH nekad nebūtu parādījies, ja pārējās valstiņas pēc 1.pasaules kara nebūtu uzspiedušas apkaunojušo Versaļas līgumu.
Un tevis droši vien mīlētajā cccp ļoti daudz kas tika indrustializēts no vāczemes. Kas ir autiņš "Pobeda"? Ja tu apgalvosi, ka tas nav opelis, tad pat nesmaidīšu. Izveda veselas rūpnīcas ar visiem darbagaldiem. Ek, ko nu es pļurkstu, tik un tā stulbos strīdos negribu uzvarēt. Jo Latvija man vismīļākā tik un tā.

andreiko, 20.jūlijs 2017, 15:23


Vislabāk man patīk mīts par kalašņikova automātu:
Расскажем немного про АК-47, который является священной коровой советской и российской пропаганды наряду с Т-34, крейсером Варяг, 28 панфиловцами, лампочкой накаливания, радио, таблицей хим. элементов, Ломоносовым и прочими. Если кому интересно, то пишите, я могу рассказать и про других коров.
О Циолковском, Гагарине, Ломоносове и многом, многом другом
Калашников — семнадцатый ребёнок в многодетной крестьянской семье из глухой алтайской деревни, впервые паровоз увидел в 18 лет. Потом он в госпитале прочитал книгу про историю стрелкового оружия и создал лучший в мире автомат, — это Калашников сам пишет в своей автобиографии. По удивительному совпадению в это время в Ижевске работало несколько сот лучших немецких оружейников во главе со знаменитейшим Хуго Шмайссером. И после их отъезда в Германию Калашников за 66 лет с 1947 по 2013 больше не создал ничего абсолютно: ни пистолета, ни ножа, ни винтовки, ни пушки.
Если взять любого известного оружейника, то сначала он длительно копит опыт и только к середине или концу жизни создает что-нибудь гениальное как, например, Шмайссер. У Калашникова наоборот — в начале карьеры очень хороший автомат, а потом, когда он уже поднакопил опыт, больше ничего. В 1947 году была его лебединая песня?
Шмайссер со всем своим конструкторским бюро были перевезены в Ижевск и работали там в лучших ГУЛАГовских традициях. И абсолютно ничего в результате не сделали. Но зато был там секретарь комсомольской организации Миша Калашников, бывший необразованный крестьянин, который совершенно в одиночку создал чудо военной техники АК-47!

Согласно доступным архивным данным в СССР работало не менее 474 немецких специалистов в области стрелкового оружия! Среди них были доктор Вернер Грунер и Курт Хорн (создатели легендарного пулемета MG42, который до сих пор состоит на вооружении бундесвера и широко экспортируется в различные страны, а также производится по лицензии в Греции, Пакистане, Испании и Турции), главный конструктор фирмы «Gustlof Werke» Карл Август Барницке, Оскар Шинк, Оскар Генрих Бетцольд и другие. Хуго Шмайссер и другие немецкие инженеры и ученые были на пике своей профессиональной деятельности после двух мировых войн. Сам Хуго Шмайссер безусловно является классиком и специалистом мирового уровня — как Ньютон в физике. Но сельский самородок под руководством партии и правительства заткнул за пояс сотни образованнейших и опытных конструкторов, у которых уже были значительные наработки, имя и ученые степени. Напомним, что у Калашникова на тот момент тоже было целое одно! «изобретение» — он установил на двигатель счетчик оборотов, т.н. прибор учёта моторесурса танка (мне смешно — не знаю, как вам).
И вы в это верите? Ведь создать автомат и патрон к нему (кстати, это был первый в истории СССР и России бесфальцевый патрон, слизанный с немецкого образца), наладить их производство — это не проще, чем создать космическую ракету. Мог ли неграмотный крестьянин, например, проводить сложные математические расчеты кинематики и динамики оружейных узлов, как доктор технических наук Вернер Грюнер? По-моему, так математические знания Калашникова не выходили за рамки арифметики. А уж со Шмайссером я даже и не смею сравнивать этого проходимца комсомольца.
20.jūlijs 2017, 15:44 | links
 
raihs [Vakar]: Ko tu docent,vari visu laiku vaidēt- kā veca vecene! Bļin, ej un strādā- taisi Latvijas Nokia, cel ekonomiku! Kas, valdībai tas jādara? Jāiebāž tev mutē biznesa idejas? To tik vien zini kā gaudot par Valsti 404Es nevaidu, nejauc mani ar kādu citu. Es oponēju ūdengalvu viedokļiem , kuriem galvās šķidrums saduļķojies un nīd, ka slikti viss un Krievija pie tā visa vainīga.
Ja par faktiem:
Ja tīri teorētiski Krievija izdomātu ka viņai ,, Latviju vajag,, tā to izdarītu 48h, bet ES vajadzētu sākumā sasaukt valstu vadītājus, pieņemt lēmumu par kara pieteikšanu, kas aprobežotos ar skaļiem paziņojumiem un jaunām sankcijām ,bet nekas vairāk. Jo neviena bagātā eiropas valsts neriskēs ar savas teritorijas iesaistīšanu šādā ,, kariņā,,. :DDD
Piemērs tālu nav jāmeklē kā ūdensgalvai patīk kladzināt par pirmskara Latviju un tās sasniegumiem un to kas notika ar Molotova / Ribentropa paktu. Paradoksālākais ka arī šobrīd ES pirmo vijoli ,, spēlē,, Vācija.
:DDD

Docents, 20.jūlijs 2017, 14:06


Vate, ko tu murgo?
Sāksim ar to, ka ES nav militāra organizācija, ES nav kopīgs karaspēks, utt., ES nepieņem lēmumus par militāra spēka pielitošana
Ar to visu nodarbojas NATO, kuras dalībvalsts ir arī Latvija. Un tā kā Latvijā ir NATO valstu kontingents ar Vācijas, Kanādas, ASV, Nīderlandes, u.c. valstu karavīriem-pilsoņiem, tad jebkura krievu militārā akcija būtu kā kara pieteikums šīm valstīm un tās vairs neaprobežotos ar sankcijām, paziņojumiem, utt.
Tu mēģini salīdzināt absolūti nesalīdzināmas lietas, pirms PSRS okupācijas 1940. gadā Latvija bija viena pati par sevi.
20.jūlijs 2017, 15:39 | links
 
Pirmoreiz tev atbildu, Docent. Tas fakts, ka Vācija pašreiz ir numur viens, nav pārsteigums. Vācija spēj izdzīvot caur visām kataklizmām. Pat VDR pievienošanu (depresīvākais rajons). Pat nepieminu reparācijas. Tāds frukts kā AH nekad nebūtu parādījies, ja pārējās valstiņas pēc 1.pasaules kara nebūtu uzspiedušas apkaunojušo Versaļas līgumu.
Un tevis droši vien mīlētajā cccp ļoti daudz kas tika indrustializēts no vāczemes. Kas ir autiņš "Pobeda"? Ja tu apgalvosi, ka tas nav opelis, tad pat nesmaidīšu. Izveda veselas rūpnīcas ar visiem darbagaldiem. Ek, ko nu es pļurkstu, tik un tā stulbos strīdos negribu uzvarēt. Jo Latvija man vismīļākā tik un tā.
20.jūlijs 2017, 15:23 | links
 
raihs [19.07.17]: Ko tu docent,vari visu laiku vaidēt- kā veca vecene! Bļin, ej un strādā- taisi Latvijas Nokia, cel ekonomiku! Kas, valdībai tas jādara? Jāiebāž tev mutē biznesa idejas? To tik vien zini kā gaudot par Valsti 404
Es nevaidu, nejauc mani ar kādu citu. Es oponēju ūdengalvu viedokļiem , kuriem galvās šķidrums saduļķojies un nīd, ka slikti viss un Krievija pie tā visa vainīga.
Ja par faktiem:
Ja tīri teorētiski Krievija izdomātu ka viņai ,, Latviju vajag,, tā to izdarītu 48h, bet ES vajadzētu sākumā sasaukt valstu vadītājus, pieņemt lēmumu par kara pieteikšanu, kas aprobežotos ar skaļiem paziņojumiem un jaunām sankcijām ,bet nekas vairāk. Jo neviena bagātā eiropas valsts neriskēs ar savas teritorijas iesaistīšanu šādā ,, kariņā,,. :DDD
Piemērs tālu nav jāmeklē kā ūdensgalvai patīk kladzināt par pirmskara Latviju un tās sasniegumiem un to kas notika ar Molotova / Ribentropa paktu. Paradoksālākais ka arī šobrīd ES pirmo vijoli ,, spēlē,, Vācija.
:DDD
20.jūlijs 2017, 14:06 | links
 
Ja būs meitene, tad vārdiņš skaidrs - Reforma, Andas meita, par puisīti jāpadomā mazliet...

:)
20.jūlijs 2017, 13:37 | links
 
Daddy, gandrīz vai visi bērni dzimst ar pliku pļeškiņu, tas nav arguments. Vienīgā patiesā zinātniskā iespēja - iešpļaut trubiņā un aizstiept pie Šteinberga (tas, kas vaļasbrīžos grozās Bez Tabu). tas točna pateiks, kurš ir kindera laimīgais papus. Turklāt pilnīgi iespējama taču ir varbūtība - iečaukstināji tā stiprāk uz krūti, vai tad var visu atcerēties, ko sastrādāji? Saprotu, organizēti mēs nevaram piespiest visus špļaut trubā, bet vismaz vārdu jaunulim taču kopā varam izdomāt? Piektais raihiņš, brālītis, karlsons vai Bokas jaunkundze, nu kaut kā apmēram tā. Priekšlikumus lūdzu iesniegt ne vēlāk kā līdz pirmdienas rītam. Tad rakstīšu savu kārtējo penteri, varbūt, ka šo problēmas laimīgo risinājumu var tajā iekļaut.
20.jūlijs 2017, 09:45 | links
 
Forši, ka arī ministrs ir cilvēks! :)

Pagaidi, lai piedzimst, tad jau būs redzams - ja būs ar pliku galvu, tad viss skaidrs :)
20.jūlijs 2017, 09:22 | links
 
Ei, vecīši, mēs atkal varam būt lepni! Mums ir grūša veselības ministre! Tas nozīmē, ka ar valsti viss būs kārtībā (Tautas partijas nozīmīte, kaut kāda baigi seksuāla). Jo katrai māmiņai ir jābūt vismaz trim beibjiem. Andiņai jau divi ir (viens pat esot pilngadīgs), tikai neviens nezina līdzautoru. Brālīti, Raih u.c. - atzīstieties - kurš no jums?
20.jūlijs 2017, 01:27 | links
 
Docentam personības dalīšanās ar nulliti un bez tās.. Tāpēc take it easy..
Ja runājam par darbu, patika teiciens, ko padumjo laika cilvēki labi zin, ka rabota durakov ļjubat.. Tāpēc par darba esamību domāju čīkstēt nevajadzētu, bet par rentabilitāti gan! :)
20.jūlijs 2017, 00:30 | links
 
20.jūlijs 2017, 00:27 | links
 
Ko tu docent,vari visu laiku vaidēt- kā veca vecene! Bļin, ej un strādā- taisi Latvijas Nokia, cel ekonomiku! Kas, valdībai tas jādara? Jāiebāž tev mutē biznesa idejas? To tik vien zini kā gaudot par Valsti 404

raihs, 19.jūlijs 2017, 22:04

Kas, lūdzu ir 404? Līdzīgs 69 ? :DDD :DDD :DDD
20.jūlijs 2017, 00:14 | links
 
Ko tu docent,vari visu laiku vaidēt- kā veca vecene! Bļin, ej un strādā- taisi Latvijas Nokia, cel ekonomiku! Kas, valdībai tas jādara? Jāiebāž tev mutē biznesa idejas? To tik vien zini kā gaudot par Valsti 404

raihs, 19.jūlijs 2017, 22:04


Tas ir tā kā vidusskolnieciņi -pajoliņi, pēc videnes beigšanas, kas paši mācījušies labākajā gadījumā uz apmierinoši, paziņo, ka šī valsts viņiem nav nekā devusi, tapēc viņi aizbrauc, kaut gan paši smerdeļi pat pirkstu nav pakustinājuši, lai viņi paši kaut kas būtu un viņiem kaut kas būtu..

Vai arī tie, kas dzīvo mazos ciemos un mazpilsētās un vaid, ka nav darba, kaut gan tur nav nekāda priekšnoteikuma, lai kāds darbs būtu, jo neviens saprātīgs uzņēmējs necels savu uzņēmumu tur, kur ir trīsdesmit potenciālie darba ņēmēji, no kuriem daļa aizbraukusi, daļa nokodusies un normālie jau sen kaut kur strādā...
19.jūlijs 2017, 22:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager