Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Brālīti nomierinies;) nesi vienīgais ;) Kaut Mums dažādas domas par strelkiem , es arī gribu dzīvot Brīvā Latvijā ;) Bez eiro norādēm un bijušajiem komunistiem valdībās ešalonos ;)
18.jūlijs 2017, 21:27 | links
 
Ehhh...
http://m.delfi.lv/latvija/article.php?id=42770558

raihs, 17.jūlijs 2017, 22:30


Tieši tādēļ es esmu pēdējais utopists -ideālists- Par absolūti neatkarīgu Latviju . Zinu...zinu...varat varkšķēt ka nav iespējams ...nevar vēsturiski .. jāizvēlas labākais no visiem ļaunumiem utt citus sviestus dzīt .
18.jūlijs 2017, 21:10 | links
 
Atslēdznieka pirksts.
18.jūlijs 2017, 07:45 | links
 
Tādēļ arī dinamo ir jaboikotē. Latvijai nekāda labuma no tā.
18.jūlijs 2017, 00:14 | links
 
 
Brālītis tā vaimanā,ka jādomā tūlīt mirs...nabadziņš...
Par tādu algu kā te-neviens migrants nestrādās..ja jau sīriešu bēgļi parāva pēdu....

murdelis, 14.jūlijs 2017, 05:02


Ea vaimanāju? Es atšķirībā no tevis spriedelēju un izdaru kaut kādus secinājumus. Kāda vella pēc čurbānam jāstrādā par algu kas uz pusi mazāka kā pabalsts vācijā.
14.jūlijs 2017, 22:35 | links
 
Brālītis tā vaimanā,ka jādomā tūlīt mirs...nabadziņš...
Par tādu algu kā te-neviens migrants nestrādās..ja jau sīriešu bēgļi parāva pēdu....

murdelis, 14.jūlijs 2017, 05:02

Ko tad nemini arī latviešu tūkstošus, kas meklē cilvēka cienīgu atalgojumu un sociālās garantijas ārpus lv robežām.
14.jūlijs 2017, 09:27 | links
 
Brālītis tā vaimanā,ka jādomā tūlīt mirs...nabadziņš...
Par tādu algu kā te-neviens migrants nestrādās..ja jau sīriešu bēgļi parāva pēdu....
14.jūlijs 2017, 05:02 | links
 
13.jūlijs 2017, 23:59 | links
 
Bralitis [24m]: Lai valsts ekonomika, sociālā sistēma nesabruktu, būs vien jāatver durvis desmitiem tūkstošu imigrantu.

Otto Ozols

Interesanti kurai valstij tad atvēsim tās durvis? Uzmini nu ?Sīrijai:D

Ruu, 5.jūlijs 2017, 22:54

Tie nāks pēc tam kad emigranti sāks maksāt nodokļus -tātad pabalstus čurkām . Es jau sliecos uz visu mīlētajiem slāvu tautības pārstāvjiem- potenciālajiem Ušaka vēlētājiem.

Bralitis, 5.jūlijs 2017, 22:59
Un te vēl viens piemērs, ka esi no tā paša ,,maisa,, kas raihs, uldens vai juniors. Cieņas 0, pret tiem ko LATVIJAS PILSOŅi ievēlējuši ar savām balsīm. Prasti klauni esiet , nekas vairāk.Zaudēt neprotiet un pieņemt realitāti.

Docents, 6.jūlijs 2017, 23:42

Vate atkal aizstāv savējos :):).
Sāksim ar to, ka lielākajai daļai šo ''Latvijas pilsoņu'' te vispār nevajadzēja atrasties, bet bija jādzīvo savā vatzemē, līdz 2. pasaules karam latvieši bija aptuveni 80% no LR iedzīvotājiem.

Gan jau ka Ušaka bilde goda vietā ir pielikta un cieņā ir arī tādi utainie mēsli, kā Lidermans, Gapoņenko, Ždanoka un citi Latvijas ienaidnieki...

shmidzis, 7.jūlijs 2017, 02:21

Tu joprojām dzīvo līdz 2 pasaules karam, ko tad nebļauj ,ka LV tagad nav Neatkarīga VALSTS!????
:DDDD
11.jūlijs 2017, 21:18 | links
 
Ogo :-) kārtīgs klusums ( pirms vētras) ;)
Visi vai nu kārtīgi cope , vai nevar atrast iemeslus lai palamatos ;)
11.jūlijs 2017, 10:46 | links
 
Bralitis [24m]: Lai valsts ekonomika, sociālā sistēma nesabruktu, būs vien jāatver durvis desmitiem tūkstošu imigrantu.

Otto Ozols

Interesanti kurai valstij tad atvēsim tās durvis? Uzmini nu ?Sīrijai:D

Ruu, 5.jūlijs 2017, 22:54

Tie nāks pēc tam kad emigranti sāks maksāt nodokļus -tātad pabalstus čurkām . Es jau sliecos uz visu mīlētajiem slāvu tautības pārstāvjiem- potenciālajiem Ušaka vēlētājiem.

Bralitis, 5.jūlijs 2017, 22:59
Un te vēl viens piemērs, ka esi no tā paša ,,maisa,, kas raihs, uldens vai juniors. Cieņas 0, pret tiem ko LATVIJAS PILSOŅi ievēlējuši ar savām balsīm. Prasti klauni esiet , nekas vairāk.Zaudēt neprotiet un pieņemt realitāti.

Docents, 6.jūlijs 2017, 23:42

tad cieni tos pilsoņus un nevaidi ka viss mums slikti,pilsoņi ievel tos pašus vecos politiķus tas nozimē ka lielakai daļai apmierina viņu veikums
7.jūlijs 2017, 16:51 | links
 
Bralitis [24m]: Lai valsts ekonomika, sociālā sistēma nesabruktu, būs vien jāatver durvis desmitiem tūkstošu imigrantu.

Otto Ozols

Interesanti kurai valstij tad atvēsim tās durvis? Uzmini nu ?Sīrijai:D

Ruu, 5.jūlijs 2017, 22:54

Tie nāks pēc tam kad emigranti sāks maksāt nodokļus -tātad pabalstus čurkām . Es jau sliecos uz visu mīlētajiem slāvu tautības pārstāvjiem- potenciālajiem Ušaka vēlētājiem.

Bralitis, 5.jūlijs 2017, 22:59
Un te vēl viens piemērs, ka esi no tā paša ,,maisa,, kas raihs, uldens vai juniors. Cieņas 0, pret tiem ko LATVIJAS PILSOŅi ievēlējuši ar savām balsīm. Prasti klauni esiet , nekas vairāk.Zaudēt neprotiet un pieņemt realitāti.

Docents, 6.jūlijs 2017, 23:42


Vate atkal aizstāv savējos :):).
Sāksim ar to, ka lielākajai daļai šo ''Latvijas pilsoņu'' te vispār nevajadzēja atrasties, bet bija jādzīvo savā vatzemē, līdz 2. pasaules karam latvieši bija aptuveni 80% no LR iedzīvotājiem.

Gan jau ka Ušaka bilde goda vietā ir pielikta un cieņā ir arī tādi utainie mēsli, kā Lidermans, Gapoņenko, Ždanoka un citi Latvijas ienaidnieki...
7.jūlijs 2017, 02:21 | links
 
Bralitis [24m]: Lai valsts ekonomika, sociālā sistēma nesabruktu, būs vien jāatver durvis desmitiem tūkstošu imigrantu.

Otto Ozols

Interesanti kurai valstij tad atvēsim tās durvis? Uzmini nu ?Sīrijai:D

Ruu, 5.jūlijs 2017, 22:54

Tie nāks pēc tam kad emigranti sāks maksāt nodokļus -tātad pabalstus čurkām . Es jau sliecos uz visu mīlētajiem slāvu tautības pārstāvjiem- potenciālajiem Ušaka vēlētājiem.

Bralitis, 5.jūlijs 2017, 22:59

Un te vēl viens piemērs, ka esi no tā paša ,,maisa,, kas raihs, uldens vai juniors. Cieņas 0, pret tiem ko LATVIJAS PILSOŅi ievēlējuši ar savām balsīm. Prasti klauni esiet , nekas vairāk.Zaudēt neprotiet un pieņemt realitāti.
6.jūlijs 2017, 23:42 | links
 
Brālīt drīzākais ka te ieplūdīs vairāk Ukraiņu kad mīkstinās pārvietošanās nosacījumus,kaut gan arī viņi sapņo par bagātajām rietum valstīm.Un liela daļa viņu tāpat tie paši krievi vien ir :)
6.jūlijs 2017, 08:23 | links
 
Bralitis [24m]: Lai valsts ekonomika, sociālā sistēma nesabruktu, būs vien jāatver durvis desmitiem tūkstošu imigrantu.

Otto Ozols

Interesanti kurai valstij tad atvēsim tās durvis? Uzmini nu ?Sīrijai:D

Ruu, 5.jūlijs 2017, 22:54

Tie nāks pēc tam kad emigranti sāks maksāt nodokļus -tātad pabalstus čurkām . Es jau sliecos uz visu mīlētajiem slāvu tautības pārstāvjiem- potenciālajiem Ušaka vēlētājiem.

Bralitis, 5.jūlijs 2017, 22:59

Pats taču ilgojies pēc nodokļu reformas, solijies izlīst no pelēkās zonas;)
5.jūlijs 2017, 23:11 | links
 
Bralitis [24m]: Lai valsts ekonomika, sociālā sistēma nesabruktu, būs vien jāatver durvis desmitiem tūkstošu imigrantu.

Otto Ozols

Interesanti kurai valstij tad atvēsim tās durvis? Uzmini nu ?Sīrijai:D

Ruu, 5.jūlijs 2017, 22:54


Tie nāks pēc tam kad emigranti sāks maksāt nodokļus -tātad pabalstus čurkām . Es jau sliecos uz visu mīlētajiem slāvu tautības pārstāvjiem- potenciālajiem Ušaka vēlētājiem.
5.jūlijs 2017, 22:59 | links
 
Bralitis [05.07.17]: Lai valsts ekonomika, sociālā sistēma nesabruktu, būs vien jāatver durvis desmitiem tūkstošu imigrantu.

Otto Ozols

Interesanti kurai valstij tad atvēsim tās durvis? Uzmini nu ?
Sīrijai:D
5.jūlijs 2017, 22:54 | links
 
Lai valsts ekonomika, sociālā sistēma nesabruktu, būs vien jāatver durvis desmitiem tūkstošu imigrantu.

Otto Ozols

Interesanti kurai valstij tad atvēsim tās durvis? Uzmini nu ?
5.jūlijs 2017, 22:33 | links
 
Ogo baigais klusums ;)
Pāris video un Bralisa nostaļģija ;)

Makatanav izskatās pēc kārtējā feika ;) krievu algotņiem būtu pofig vai kāds ģīmi redz vai ne , a šitie slēpj , itkā formās bet visiem kājās cibinas un bez zimotnem , arī saulīte nodeguši , vairāk pēc arābiem vai negroidiem ;) ieroči ir krievu , bet ar klusinatajiem un akcents krievu valodai ;) plusā kautkā baigi slinki un negribigi to visu dara ;) ari amuritis izskatās vairak pec gumijas , bieķu lokama ;) ar " žaniti , kuvaldu 3kg " uzmestu pa rokām , nēģeris zaudētu samaņu un būtu atklātie lūzumi
Bet Tās manas domas ;)
Jautājums ?
Ko Tu ar to gribēji teikt ?
Parādīt visiem cik krievi slikti ?
Noķēruši potenciālo teroristu un spidzina ? Lauž rociņās un kājiņas ! Nav ko šaut uz mierīgajiem iedzīvotājiem vai taisīt pašnāvnieku jostas :(
Jeb cik krievi labi , atriebj islāma izkropļotajiem par sprādzieniem metro , apšaudēm kinoteātros , un par 11 septembri ? ;)

plesigais, 5.jūlijs 2017, 15:39
Tu tak esi stulbs.

udo733, 5.jūlijs 2017, 15:41


Un Tu tikai tagad to saprati , izskatās ka esi stulbāks par mani ;) !
5.jūlijs 2017, 18:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager