Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Ogo baigais klusums ;)
Pāris video un Bralisa nostaļģija ;)

Makatanav izskatās pēc kārtējā feika ;) krievu algotņiem būtu pofig vai kāds ģīmi redz vai ne , a šitie slēpj , itkā formās bet visiem kājās cibinas un bez zimotnem , arī saulīte nodeguši , vairāk pēc arābiem vai negroidiem ;) ieroči ir krievu , bet ar klusinatajiem un akcents krievu valodai ;) plusā kautkā baigi slinki un negribigi to visu dara ;) ari amuritis izskatās vairak pec gumijas , bieķu lokama ;) ar " žaniti , kuvaldu 3kg " uzmestu pa rokām , nēģeris zaudētu samaņu un būtu atklātie lūzumi
Bet Tās manas domas ;)
Jautājums ?
Ko Tu ar to gribēji teikt ?
Parādīt visiem cik krievi slikti ?
Noķēruši potenciālo teroristu un spidzina ? Lauž rociņās un kājiņas ! Nav ko šaut uz mierīgajiem iedzīvotājiem vai taisīt pašnāvnieku jostas :(
Jeb cik krievi labi , atriebj islāma izkropļotajiem par sprādzieniem metro , apšaudēm kinoteātros , un par 11 septembri ? ;)

plesigais, 5.jūlijs 2017, 15:39

Tu tak esi stulbs.
5.jūlijs 2017, 15:41 | links
 
Ogo baigais klusums ;)
Pāris video un Bralisa nostaļģija ;)

Makatanav izskatās pēc kārtējā feika ;) krievu algotņiem būtu pofig vai kāds ģīmi redz vai ne , a šitie slēpj , itkā formās bet visiem kājās cibinas un bez zimotnem , arī saulīte nodeguši , vairāk pēc arābiem vai negroidiem ;) ieroči ir krievu , bet ar klusinatajiem un akcents krievu valodai ;) plusā kautkā baigi slinki un negribigi to visu dara ;) ari amuritis izskatās vairak pec gumijas , bieķu lokama ;) ar " žaniti , kuvaldu 3kg " uzmestu pa rokām , nēģeris zaudētu samaņu un būtu atklātie lūzumi
Bet Tās manas domas ;)
Jautājums ?
Ko Tu ar to gribēji teikt ?
Parādīt visiem cik krievi slikti ?
Noķēruši potenciālo teroristu un spidzina ? Lauž rociņās un kājiņas ! Nav ko šaut uz mierīgajiem iedzīvotājiem vai taisīt pašnāvnieku jostas :(
Jeb cik krievi labi , atriebj islāma izkropļotajiem par sprādzieniem metro , apšaudēm kinoteātros , un par 11 septembri ? ;)
5.jūlijs 2017, 15:39 | links
 
Rit jau 32 vasaras diena .... cik jauki ka vismaz nesnieg . ( humoriņš no S.Peterburgas ) ...
3.jūlijs 2017, 22:15 | links
 
2.jūlijs 2017, 12:12 | links
 
 
Plēsīgais, es ir gatavs tev noplaut maurinju!

mjuniors, 1.jūlijs 2017, 06:37


Kas Tev kaiš ?
1.jūlijs 2017, 07:37 | links
 
Plēsīgais, es ir gatavs tev noplaut maurinju!
1.jūlijs 2017, 06:37 | links
 
Makroekonomikas, trajektoriju un visu citu tēmu expertam, tranzīta kapuzvaniķim-
Latvijas ostās pārkrauto kravu apmērs šogad pirmajos piecos mēnešos audzis par 6,7% jeb 1,844 miljoniem tonnu un bija 29,253 miljoni tonnu.
No Baltijas valstu ostās apkalpotajām kravām 2017.gada pirmajos piecos mēnešos 44,9% kravu pārkrauti Latvijas ostās, 31,8% - Lietuvas, bet 23,2% - Igaunijas ostās.
30.jūnijs 2017, 21:49 | links
 
Tava pasaule Brālit, būtu, ja tās 100 galvas progresīvo celtu jau "aizsākumos", un pakāpeniski samazinātu ienākuma nodokli parastajiem mazajiem cilvēciņiem...
29.jūnijs 2017, 21:23 | links
 
Kad pienāca Jauni laiki es Saskaņotā Vienotībā kā Zaļš Zemnieks un Nacionāls Saimnieks gāju pa Latvijas ceļu . Uz kurieni gāju? To vairs neatceros ...

Bralitis, 29.jūnijs 2017, 21:00

Prieks par tevi, cik gadus Tev vajadzēja? Lai saprastu to ,ka no gaisa neviens nenolaidīsies?

skutans, 29.jūnijs 2017, 21:07

Tas bij vecā politiķa atmiņu gājiens. Par mani viss skaidrs - aizgāju tikai uz otrajām saeimas vēlēšanām ...skaidrs ka mans ceļš patreiz uz turieni neved .

Bralitis, 29.jūnijs 2017, 21:11


Mans arī nav "starā", lai arī šo to zināju pirms, nu jau publicētajām "atklāsmēm" oligarhu sarunām (darba saistības). Dauņu bars atkal nolažoja, ar savu progesīvo nodokli. Esmu optimists, bet nu ir tak ar GALVU jādomā, pipec.
29.jūnijs 2017, 21:17 | links
 
Kad pienāca Jauni laiki es Saskaņotā Vienotībā kā Zaļš Zemnieks un Nacionāls Saimnieks gāju pa Latvijas ceļu . Uz kurieni gāju? To vairs neatceros ...

Bralitis, 29.jūnijs 2017, 21:00

Prieks par tevi, cik gadus Tev vajadzēja? Lai saprastu to ,ka no gaisa neviens nenolaidīsies?

skutans, 29.jūnijs 2017, 21:07


Tas bij vecā politiķa atmiņu gājiens. Par mani viss skaidrs - aizgāju tikai uz otrajām saeimas vēlēšanām ...skaidrs ka mans ceļš patreiz uz turieni neved .
29.jūnijs 2017, 21:11 | links
 
Kad pienāca Jauni laiki es Saskaņotā Vienotībā kā Zaļš Zemnieks un Nacionāls Saimnieks gāju pa Latvijas ceļu . Uz kurieni gāju? To vairs neatceros ...

Bralitis, 29.jūnijs 2017, 21:00


Prieks par tevi, cik gadus Tev vajadzēja? Lai saprastu to ,ka no gaisa neviens nenolaidīsies?
29.jūnijs 2017, 21:07 | links
 
Kad pienāca Jauni laiki es Saskaņotā Vienotībā kā Zaļš Zemnieks un Nacionāls Saimnieks gāju pa Latvijas ceļu . Uz kurieni gāju? To vairs neatceros ...
29.jūnijs 2017, 21:00 | links
 
Šis nav slikts plēsīgais,
maršiem vajadzīgs attiecīgs dvēseles stāvoklis :)
29.jūnijs 2017, 18:39 | links
 
Ha Ha Ha :-) un visa Tomarina godiba , ptu tu ;) pareizo raihveidigo gudrība :-) !!!!

BALSOT IR JĀIET , KAUT PAR MAZĀKO ĻAUNUMU :(

Balso par ko gribi , tik un tā "uzmetis " , ja ne ar klaju nicinājumu pret vēlētājiem , tad ar LOJALITĀTI pret uzmetejiem :-)

plesigais, 29.jūnijs 2017, 16:44

Kazas izslauci, sienu nopļāvi?
29.jūnijs 2017, 17:46 | links
 
Ha Ha Ha :-) un visa Tomarina godiba , ptu tu ;) pareizo raihveidigo gudrība :-) !!!!

BALSOT IR JĀIET , KAUT PAR MAZĀKO ĻAUNUMU :(

Balso par ko gribi , tik un tā "uzmetis " , ja ne ar klaju nicinājumu pret vēlētājiem , tad ar LOJALITĀTI pret uzmetejiem :-)
29.jūnijs 2017, 16:44 | links
 
Plēsoni,neba man Tev zivi kā sunim kaulu pamest...
Izfilēšu,iefasēšu un ar rozā bantīti pasniegšu,-piemiņai kā nekā...

Tonis, 29.jūnijs 2017, 15:12


TONIS paldies ;) Takā tuvojās jubileja , laikam būšu spiests tiešām izmantot _ " zvanu draugiem " :-)
29.jūnijs 2017, 16:35 | links
 
Usi, tad nedaudz paplašinot tavu domu gājienu, tai partijā visi ir pērkami cilvēki? Un tie cilvēki, kas par viņiem vēl arī ir tādi paši? Man liekas, ka pielāgojies vai ej projām nav risinājums.

AndrisABC, 29.jūnijs 2017, 15:29

Tas zeperis, kurš gadu desmitiem pārvalda simtiem miljonu aktīvus ir gana harizmātisks vēlētājam līdz vidējam pakausim un spējīgs algot profesionālu komandu da jebkurai vajadzībai, nedaudz paplašinot domu gaitu - arī neprofesionālu, pie vajadzības:)
29.jūnijs 2017, 16:16 | links
 
Nepērkamie cilvji paši taisa savas lietas,nevis parazitē uz citu nodokļiem...
29.jūnijs 2017, 15:34 | links
 
Usi, tad nedaudz paplašinot tavu domu gājienu, tai partijā visi ir pērkami cilvēki? Un tie cilvēki, kas par viņiem vēl arī ir tādi paši? Man liekas, ka pielāgojies vai ej projām nav risinājums.
29.jūnijs 2017, 15:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager