Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Plēsoni,neba man Tev zivi kā sunim kaulu pamest...
Izfilēšu,iefasēšu un ar rozā bantīti pasniegšu,-piemiņai kā nekā...
29.jūnijs 2017, 15:12 | links
 
Kādi apgaroti komentāri, manuprāt viss vienkārši¬ ja esi pieņemts darbā, esi mierā ar pienākumiem/ atlīdzību rukā darba devējam un nepuņķojies, ja kas nepatīk ej prom un tad arī nepuksti par to periodu, ja esi bijis sastāvdaļa kādos sūdos, tātad pats vainīgs ka laikus nenotinies, jeb pietrūka izpratnes.
29.jūnijs 2017, 15:08 | links
 
Kamēr Usis ir lojāls pret maniem musoņpartijas biedriem,es viņu pieciešu...Bet vispār mums ar ikauni viss ir poo...
Bet ja kāds grib kādu pāāļiju,zvaniet -29208904

Tonis, 29.jūnijs 2017, 14:58


Varētu kādu nokupinat , bet slinkums braukt un ķert ;)
Ja piezvanīšu , " pametisi " vienu ;)
29.jūnijs 2017, 15:06 | links
 
Ha , tātad vārna, vārnai acī neknābs ;) Bet ka ar lojalitāti pret tautu un vēlētājiem ? Ka ar tiem kas uzticējās un ticēja ?
29.jūnijs 2017, 15:03 | links
 
Kamēr Usis ir lojāls pret maniem musoņpartijas biedriem,es viņu pieciešu...Bet vispār mums ar ikauni viss ir poo...
Bet ja kāds grib kādu pāāļiju,zvaniet -29208904
29.jūnijs 2017, 14:58 | links
 
Plēsīgais, ceru ka Usis domāja par lojalitāti saviem partijas biedriem (vadītājiem).
29.jūnijs 2017, 14:25 | links
 
Būt nožēlojamam un apliecināt lojalitāti nav pretstati, tā ka nav pareizi rakstīt "tieši pretēji". :)
Viens otru papildina, jā.
29.jūnijs 2017, 14:23 | links
 
LOJALITĀTE !

Tavi partijas biedri shēmo , spriež kā labāk sadalīt vēlētāju maksātos nodokļus , var teikt _ izsaimnieko Tavu dzimteni :-) Un tas tagad tiek uzskatīts par LOJALITĀTI :( ! ?

Krimināllikuma kādreiz bija pants par LIDZZINATAJIEM :-) !
29.jūnijs 2017, 14:19 | links
 
Cik nožēlojama ir ZZS biedru reakcija uz uz viņu sarunās iesaistīto partijas biedru darbībām. Skumji.

AndrisABC, 29.jūnijs 2017, 08:23

Tieši pretēji, izcils lojalitātes apliecinājums.
29.jūnijs 2017, 12:43 | links
 
Cik nožēlojama ir ZZS biedru reakcija uz uz viņu sarunās iesaistīto partijas biedru darbībām. Skumji.
29.jūnijs 2017, 08:23 | links
 
Kārtējās Rīdzenes oligarhu sarunas:
''.2010. gada septembrī, neilgi pirms 10. saeimas vēlēšanām, Šlesers aicina bijušo premjeru Vili Krištopanu un skaidro, ka ar mediju atbalstu problēmas nebūs.

Šlesers: Izdarīsim tā – LNT aizbrauks, tevi nointervēs, Panorāma atbrauks, tevi nointervēs, mums tur tagad tā Madara strādā, kura draudzīgu uztaisīs sižetu. Krievi atbrauks — un tad mēs uztaisām tiešās intervijas, kur draudzīgi mediji.

Krištopans: Tikai tu man pasaki, kuri ir draudzīgie mediji, lai es netiekos ar nedraudzīgajiem – visiem nedraudzīgajiem atteikšu.

Šlesers: LNT, Pirmais Baltijas kanāls...

Krištopans: Kurš ir tas cilvēks, Stendzenieks, kuram jāuzdod jautājumi?

Šlesers: Nē, nē, tur būs Guntars Kukuls, kūrē par medijiem.

Krištopans: Tai Kukulei vīrs?

Šlesers: Jā, jā, jā, viņš pie manis ņemas, viņš nokūrēs un pat ar Panorāmu uztaisīs, ka atbrauks Madara. Un tad tev uzreiz vakarā ir viss! Un saproti, nedēļas beigas, un aiziet jaunās ziņas, uzreiz ir vilkme! (..) Mums ir vajadzīgs 51. Labā lieta, ka "Saskaņa" saprot, ka viņi valdībā šodien var ieiet tikai ar mums. Viņiem cita varianta vienkārši nav. (..) Mums ar PBK īpašniekiem ir vienošanās — 50% no ētera mums, 50% viņiem. Nu, viņi ir draudzīgi abiem. Mums ar tiem īpašniekiem ir vienošanās – man ir paredzēts katru nedēļu tur iet sēdēt, šodien vakarā es eju, runāju 15 minūtes tiešraidē, pēc tam pēdējā nedēļā man ir divas uzstāšanās, pēdējā dienā iedot ustanovku. Paralēli tu varēsi iet katru nedēļu. (..) "Diena" tomēr tagad ir nopirkta, notiks izmaiņas pēc otrā datuma krietni lielākas, jo tur problēma ar kadriem. Mēs liksim dažus cilvēkus, sāksim žurnālistus tur nopietni...

Krištopans: Sen jau vajadzēja. Šlesers: Un tad mums ir "Diena", tad mums ir "Dienas Bizness", Aivaram ir "Neatkarīgā".

Krištopans: Un vēl LNT ir. Šlesers: Vēl ir LNT Ēķis. Un es domāju, ka Latvijas Televīzija arī ir tomēr pietiekoši korekta.

Krištopans: Bet tur vajadzētu tomēr patīrīt caur padomi.

Šlesers: Mēs uztaisīsim tā. Apvienosim radio ar televīziju kopā un izmetīsim visus nafig – Streipus un pārējos.

Krištopans: Pareizi, nafig viņi tur, viņi tā kā tāda nelaime!

Šlesers: Izmetīsim ārā, saliksim normālus, progresīvus cilvēkus, un viss – lai nebūtu tā, ka katru dienu tu ieslēdz radio un atkal tevi gāna! Atkal tur ņemas! Ir vienkārši jāpārņem un jāuztaisa normāla vertikāle.

Krištopans: Tā kā Krievijā, teiksim...''
29.jūnijs 2017, 02:03 | links
 
shmidzis [27.06.17]: Nu un ka gatavo? Ko tad Tu tagad darīsi, turpināsi spiegt makšķernieku forumos?

arnox61, 27.jūnijs 2017, 11:38

Vispār, ja tu esi tik dumjš, ka līdz šim neesi ievērojis, tad foruma sadaļas nosaukums ir: "Politika, iekšējā un ārējā".
Viņam tak vienalga kur, ko un kāpēc. Galvenais ka var pieminēt kaut kādas vates un tos kam ir savs viedoklis saukāt par debīliķiem, pat neizprotot šī vārda jēgu.
:)
28.jūnijs 2017, 18:51 | links
 
nez vates tv par šo kaut ko stastīs,jeb gaidīs kādu negatīvu notikumu kad sadzerušies sakausies un tad uzputīs no mušas zilonihttp://nozagts.focus.lv/news/nato-karaviri-pamatigi-parsteidz-jauno-maminu-lido?12566
28.jūnijs 2017, 18:28 | links
 
Tad ievēro ka pieminēju forumus nevis forumu sadaļas. Un beidz vienrriz spiegt...

arnox61, 27.jūnijs 2017, 11:45


Es ne "vienrriz" ne divreiz nespiedzu, es piedalos foruma sadaļas diskusijā.
27.jūnijs 2017, 11:51 | links
 
Tad ievēro ka pieminēju forumus nevis forumu sadaļas. Un beidz vienrriz spiegt...
27.jūnijs 2017, 11:45 | links
 
Nu un ka gatavo? Ko tad Tu tagad darīsi, turpināsi spiegt makšķernieku forumos?

arnox61, 27.jūnijs 2017, 11:38


Vispār, ja tu esi tik dumjš, ka līdz šim neesi ievērojis, tad foruma sadaļas nosaukums ir: "Politika, iekšējā un ārējā".
27.jūnijs 2017, 11:42 | links
 
Nu un ka gatavo? Ko tad Tu tagad darīsi, turpināsi spiegt makšķernieku forumos?
27.jūnijs 2017, 11:38 | links
 
Izskatās, ka smerdelis Lembergs gatavo augsni, lai nākamajā saeimā veidotu valdību kopīgi ar Saskaņu...
27.jūnijs 2017, 11:10 | links
 
Es uzskatu, ka krievi ir daudz lielāki nacionālisti par latviešiem. Piemērs- Rīga. Krievi zin, ka ušaks zog vājprātā, bet neko, pofig- ka tik krievs, un ka tik putinu atbalsta. Vai latvieši tā fano par kaut vai to pašu NA , zinot, ka šie ir tādi paši liekuļi kā saskaņa? Nē, nefano. Lamā tāpat kā saskaņu.

raihs, 27.jūnijs 2017, 01:48
Kas ir ušaks ?
Urla, ko tad Ventspili nepiemini un tur notiekošo nemini? Kas tev maksā par šo stilu?
:DDD

Docents, 27.jūnijs 2017, 10:19


Ušaks ir Нил Ушаков.
Vatei atkal aizgājis ciet :):):()
27.jūnijs 2017, 11:07 | links
 
Es uzskatu, ka krievi ir daudz lielāki nacionālisti par latviešiem. Piemērs- Rīga. Krievi zin, ka ušaks zog vājprātā, bet neko, pofig- ka tik krievs, un ka tik putinu atbalsta. Vai latvieši tā fano par kaut vai to pašu NA , zinot, ka šie ir tādi paši liekuļi kā saskaņa? Nē, nefano. Lamā tāpat kā saskaņu.

raihs, 27.jūnijs 2017, 01:48

Kas ir ušaks ?
Urla, ko tad Ventspili nepiemini un tur notiekošo nemini? Kas tev maksā par šo stilu?
:DDD
27.jūnijs 2017, 10:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager