Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
:))) Njā, nedrīkst jau kādam pārmest par viņa uzskatiem, demokrātija, iecietība. Skumji, Brālīt, ja tavā sētā Jāņi aprobežosas tikai ar dzeršanu. :))
Manā sētā, tiek pirms jāņiem iets uz mežu pēc meijām, bērziem un pīlādžiem. Ar kuriem tiek izrotāta sēta, likts gan istabās, gan pie durvīm, tehnikas, mašīnām.. Sievas sapin skaistus vainagus, sev, priekš Jāņiem ozolu vainagus.
Vakarā vīri gan sievas iet pirtī.
Jau vairākas dienas iepriekš tiek gatavoti ēdieni, marinēta gaļa, cepti pīrāgi.
Vīri gādā malku ugunskuram.
Vesels process, kas liek cilvēkiem visiem rosīties.
Šogad pa divām dienām tika izdzertas divas alus 0.5l pudelītes. :)) Tā nu gan ir dzeršana. Un ne es viens tāds biju. Un, ja dažiem šķiet, ka šajā dienā dzeršana ir pats galvenais lai nu tĀ būtu, bet šaubos, ka šodien tiek izdzert vairāk vai mazāk kā citos svētkos (jubilejās utt), tie kas dzer tie svētkos parasti to nedara, bet gan visās pārejās dienās.. Koroči, ja grib dirst, tad dirš un šajā gadījumā ir vates!!
p.s. Pie ugunskura diemžēl nedziedam, nav talanta, kas ir tas ir :)))
25.jūnijs 2017, 21:33 | links
 
Pa lielam tā ir kāMamikins saka. Pat es vienreiz gadā iedzeru. Un tikai uz jāņiem. Koź visi ,no līgo dziesmām labi ja sākumu un piedziedājumu kāds zin. Tā viņš ir. Viens liels nacionālais kodiens. BET tikai 1x gadā atšķirībā no krieviem kam kodiens ir nacionālās kultūras ikdienas sastāvdaļa.
25.jūnijs 2017, 21:00 | links
 
24.jūnijs 2017, 14:24 | links
 
Nu tad jājautā tam pajolim:Starij novij god,devītais,
VDV u.t.t.. Tie nav viņu nacionālie dzeršanas svētki.
24.jūnijs 2017, 13:43 | links
 
Brīnos kur vispār vēl tāds tika tv par žurnālistu. Ka nepamanija, kas viņš ir par suni.
24.jūnijs 2017, 00:54 | links
 
Nu kā lai viņus ciena? Ielīst svešā zemē un mācīt dzīvot- tik raksturīgi...
http://m.delfi.lv/izklaide/article.php?id=42455826
23.jūnijs 2017, 19:26 | links
 
Man vienmēr ir licies, ka visas tās sazvērestības teorijas par nopirkto fake valdību ir paranoja Toņa stilā, a izrādās nē... Uzreiz atcerējos kādu vīru no Baltikum šefiem, ar kuru papļāpāju kādā bārā pirms kādiem 10 gadiem. Šis atceros teica(protams zem grādiem): "Viņi visi tur ir TIK lēti, kā maukas. Par dažiem tūkstošiem viņi dara visu, ko prasām"

raihs, 23.jūnijs 2017, 12:14

Tere!
Beidzot! Visu laiku skaitījāt,ka vecajiem purkšķinātājiem kaut kur,kaut kas nav kārtībā! Vari ticēt vai nē,bet šo to zinām.

PRIECĪGUS LĪGOSVĒTKUS!
Jankas,daudz laimes vārda dienā!
Bučas!
23.jūnijs 2017, 15:01 | links
 
FANTASTIKA , BRĪNUMI , NEPĀRSPĒJAMI , NEREĀLI , KRUTA , SUPER :-) Raiham sākas atmoda :-)

Un Mjuniors arī :-) ???????? !

Ei HELP :-) pamodiniet mani kāds ? :-)

plesigais, 23.jūnijs 2017, 13:02

tač celies un ej barot vistas ;)
23.jūnijs 2017, 13:19 | links
 
FANTASTIKA , BRĪNUMI , NEPĀRSPĒJAMI , NEREĀLI , KRUTA , SUPER :-) Raiham sākas atmoda :-)

Un Mjuniors arī :-) ???????? !

Ei HELP :-) pamodiniet mani kāds ? :-)
23.jūnijs 2017, 13:02 | links
 
Man vienmēr ir licies, ka visas tās sazvērestības teorijas par nopirkto fake valdību ir paranoja Toņa stilā, a izrādās nē... Uzreiz atcerējos kādu vīru no Baltikum šefiem, ar kuru papļāpāju kādā bārā pirms kādiem 10 gadiem. Šis atceros teica(protams zem grādiem): "Viņi visi tur ir TIK lēti, kā maukas. Par dažiem tūkstošiem viņi dara visu, ko prasām"
23.jūnijs 2017, 12:14 | links
 
23.jūnijs 2017, 11:46 | links
 
O :-) vēlviens pamodās ;) labrīt ;)
23.jūnijs 2017, 09:41 | links
 
Bļaviens tikai viens izrādīja interesi ;)
Laikam zūd topa idiota kvalifikācija ;) vai arī visiem vis vienalga ? :-)

plesigais, 23.jūnijs 2017, 09:25


Tu šodien esi neinteresants! Nē, tu vispār esi neinteresants!
23.jūnijs 2017, 09:30 | links
 
Bļaviens tikai viens izrādīja interesi ;)
Laikam zūd topa idiota kvalifikācija ;) vai arī visiem vis vienalga ? :-)
23.jūnijs 2017, 09:25 | links
 
Šitas riktīgi rēcīgs džeks :))) Vienīgais zemnieks Latvijā, bimbo kā bāba :))
22.jūnijs 2017, 23:26 | links
 
A VARBŪT TĀDIEM KA TU , VIENALDZĪGAJIEM ? ;)

Raihs man nav ko zaudēt _ smags lauku darbs , despotiski nodokļi , ņirgāšanās no ierēdņu puses , vecums ( :-) ) !

Tev gan vajag patstāvību , savādāk biznesam var pienākt _ kirdikt ;) !

plesigais, 22.jūnijs 2017, 19:07[/quote]

Laikam jāpaskaidro :)

Man tiešām nav ko zaudēt , varu balsot pat par kurlmemo partiju ;)
Bet biznes ir trausla mantiņa , var izjukt citu politisko speku ietekmēs zonā , arī dažādas valstiskās finanšu krīzes biznesam ir kaitīgas :) un JA vēl kāds no lielajiem ešaloniem uzmet acīs :)

Nu tas tā , pārdomām ;)
22.jūnijs 2017, 23:15 | links
 
Shmidzis
Ar plēsīgo diskutēt- sevi necienīt!

raihs, 22.jūnijs 2017, 19:53


Protams , protams Raihs ;) Tu jau kā krievu cienītājs spēj cienit tikai tos kam бл.дь un на.уй ir pamats visam tekstam :) !
22.jūnijs 2017, 22:59 | links
 
>Vecais ākst, ko tu muldi visu laiku, tad tev sava zeme un viss labi, tad atkal viss slikti un zaudēt nav ko. Pamēğini noapaļoties varbūt.

shmidzis, 22.jūnijs 2017, 19:44[/quote]

Ok :) ! Noapaļojos :) ! Smidzit man tiešām vis ir labi personiskajā dzīvē un sadzīves apstākļos , bērni izauguši , audzina jau mazbērnus , saimniecība ar mainīgām sekmēm :)
Arī copes un citu interešu ziņa vis ir lieliski , arī ar dzīves vietas izvēli man noveicas ;)

Kas man ir slikti ;) hm , tas pats kas gandrīz visiem _ Valsts iekārta un politika , sociālie apstākļi Latvijā , BARDAKS :( !

Un tas ka pie tā BARDAKA mes varam vainot visus , padomiju , krievus , cits citu :(

Un zaudēt man tiešām nebutu ko , JA MANIEM BĒRNIEM UN MAZBĒRNIEM Latvijā būtu kaut niecīga cerība dzīvot , mācīties un strādāt kā eiropā , nevis ka eiropas bomžikiem .
Ceru ka noapalojos Tev saprotami ;)
22.jūnijs 2017, 22:50 | links
 
shmidzis
+++
22.jūnijs 2017, 21:45 | links
 
Shmidzis
Ar plēsīgo diskutēt- sevi necienīt!
22.jūnijs 2017, 19:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager