Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Nu nē, matemātika tomēr ir dzelžaina zinatne. Ja Ušakovs savāca 51%, ir pilnīgi vienalga , kas un kā sadalījās otrā pusē, tāpat būs par maz.


Jūs smagi kļūdāties: balsis, no sarakstiem, kas nav pārvarējuši 5% barjeru, tiek sadalītas tiešā attiecībā (jo lielāks savākto balsu %, jo lielāks balsu pieaugums no nepārvarējušo balsu kopuma) starp tiem sarakstiem, kas 5% pārvarēja. Tātad lielākais ieguvējs ir saraksts, kurš ieņem pirmo vietu procentuāli, tātad lielākās izredzes apvienotajiem sarakstiem.
LŪK ŠĪ IR ĪSTĀ MATEMĀTIKA VĒLĒŠANĀS.
Secinājums: ZZS vēlētāji balsoja par S.
Brigmanis to lieliski zināja (freimaņa kantora dati), jo viena lieta ir socioloģisko aptauju patiesie rezultāti, otra - medijos atainotie. Gēbelsa sistēma atkārtot melus vēl un vēl līdz tie tiek uztverti par patiesību.
5.jūnijs 2017, 13:26 | links
 
Ne tikai ušakovs dzēš nevēlamos ierakstus. Viņš pat ir aizgājis tik tālu, ka bloķē "sliktos" komentētājus!
5.jūnijs 2017, 13:13 | links
 
Te daži varonīgie vatņiku draudziņi par drosmi ierunājās! Biju gan Kokneses zandartā, gan Lielupes zandartā, bet.... Varonīgajiem vatņikiem biju nopircis tulpes, bet tā arī neviens nepieteicās!
5.jūnijs 2017, 12:41 | links
 
Latvijas okupantu pēctecis (vecvecāki "ieradās" Latvijā 1940. gadā), viņa pārstāvētajai partijai ir līgums ar Latvijai naidīgas valsts Krievijas vadošo partiju, Rīgā un Latvijā Saskaņa pirmkārt pārstāv krievu intereses, atbalsta okupantu svētkus, balsoja par divvalodību.

shmidzis, 4.jūnijs 2017, 23:16


Nu riktigs Griņčš ;)
Ar visu neapmierinats un visi sliktie ;)

Ei Smidzi ja jau Tevi napmierina Nils - tad ej un pasaki to viņam acis .

Izteikt savu neapmierinatibu lamajoties CL - lielu drosmi nevajag ;) .

plesigais, 5.jūnijs 2017, 08:20[/quote]

Kur es teicu, ka man viss nepatīk? Un ja par Ušakovu, tad es savā komentārā konkrēti uzrakstīju visu, kas nepatīk. Parādi man lūdzu vietu, kur es esmu viņu nolamājis??? Viss ir balstīts uz faktiem un brīvi pieejamu informāciju.
Starp citu visu šo es arī ierakstīju viņa Facebook kontā, bez lamāšanās un Ušakovs mani izmeta no komentāriem.
Un personīgi to viņam pateikt būs grūti, ja jau viņš nomīza no žurnālistiem un visu laiku muka no tiem, tad parastajma misrtīgajam vispār ir gandrīz neiespējami viņam tikt klāt.
Tā ka vecais, beidz dzert savu ļerļaku un padomā arī kādreiz ar galvu.
5.jūnijs 2017, 12:17 | links
 
Jaunākās vēlēšanas aiz muguras, ceru, ka trollīgums uz kādu laiku pierimsies. Neesmu ļoti ilggadīgs cl lietotājs, bet pēdējā laika dīvainīši, kuri pat nevar sevi nodēvēt cilvēciskā vārdā, ejiet pupās uz gadiņu vismaz!
5.jūnijs 2017, 12:06 | links
 
Nav jau ko uztraukties, tagad lēnām Rīga ies uz grunti jo đārziņā ieviesās kurmis kurš veiksmīgi neļāva attīstīties knabam,gan arī šeit paraks augsni lai nekas neaugtu un neplauktu.:)
5.jūnijs 2017, 12:02 | links
 
Jā, latviskajām partijām pilnībā būtu pieticis ar zzs 3%, Kaimiņa 1,5%, un cik tur vēl %, ko savāca sīkpartijas. Te nu rezultāts

raihs, 4.jūnijs 2017, 18:43

Nu nē, matemātika tomēr ir dzelžaina zinatne. Ja Ušakovs savāca 51%, ir pilnīgi vienalga , kas un kā sadalījās otrā pusē, tāpat būs par maz.
5.jūnijs 2017, 10:39 | links
 
mja..brīnums kad nav kremļa ietekme vēl pieminēta vēlēsanu rezultatu ietekmēsanai un krievu hakeri,par viltosanu jau bij...nu pasiem neskiet smiekligi,katra vieta ieveleja cilvekus kas ko reali dara...
5.jūnijs 2017, 09:45 | links
 
Latvijas okupantu pēctecis (vecvecāki "ieradās" Latvijā 1940. gadā), viņa pārstāvētajai partijai ir līgums ar Latvijai naidīgas valsts Krievijas vadošo partiju, Rīgā un Latvijā Saskaņa pirmkārt pārstāv krievu intereses, atbalsta okupantu svētkus, balsoja par divvalodību.

shmidzis, 4.jūnijs 2017, 23:16[/quote]

Nu riktigs Griņčš ;)
Ar visu neapmierinats un visi sliktie ;)

Ei Smidzi ja jau Tevi napmierina Nils - tad ej un pasaki to viņam acis .

Izteikt savu neapmierinatibu lamajoties CL - lielu drosmi nevajag ;) .
5.jūnijs 2017, 08:20 | links
 
Docents [04.06.17]: Gintsldz [16:24]: JA JAU TIK DAUDZ CILVĒKU NOBALSOJA PAR NILU,TAD JAU NAV TIK SLIKTS TAS NILS!VARBŪT TIKAI ŠAI SADAĻĀ SĒDOŠAJIEM -raiham un viņa komandai viņš ir ko pāri nodarijis!Par Nilu balsoja vates un utainie, tas ir tikai pierādījums, ka diemžēl Rīgā šie ir tik daudz

shmidzis, 4.jūnijs 2017, 19:55
Un to saka ūdensgalva, kas ar savu IQ līmeni ir debīliķu piemērs, kurš redz vates un utainos, diez ar kādu konkrētu vārdu arī spēj argumentēt?
:)
Jā, tupā ūdensgalva, kurš gan no šī portāla spēj to, ko tu - iekopēt kāda raksta linku un palikt apakšā :DDDD. Varbut iemācīsi :):).
4.jūnijs 2017, 23:33 | links
 
Tie kas varēja ko mainīt - negribēja.
4.jūnijs 2017, 23:31 | links
 
zivs16 [04.06.17]: micuks [8m]: Bet Nils ir daudz izdarījis un dara ko rejat nesaprotu!!!

zivs16, 4.jūnijs 2017, 22:56

Cepiens ir par Nila politisko nostāju, ka skatās Ru virzienā un neciena latviešu valodu. Otrs cepiens ir standarta, ka daudz fenderē. Trešais cepiens ir par to, ka Nilam, kā krievam, sanāk labāk nekā latviešiem, nu tāda tīra latviešu skaudība :DMan nau žēl ka latvijas pilsonis krievu izcelsmes veido savu karjeru un dara savu darbu! Tiko visi čurāja biksēs ka mūsu Hokeja izlasei ir treneris Bobs Hārtlījs :)))
Latvijas okupantu pēctecis (vecvecāki "ieradās" Latvijā 1940. gadā), viņa pārstāvētajai partijai ir līgums ar Latvijai naidīgas valsts Krievijas vadošo partiju, Rīgā un Latvijā Saskaņa pirmkārt pārstāv krievu intereses, atbalsta okupantu svētkus, balsoja par divvalodību.
4.jūnijs 2017, 23:16 | links
 
micuks [04.06.17]: Bet Nils ir daudz izdarījis un dara ko rejat nesaprotu!!!

zivs16, 4.jūnijs 2017, 22:56

Cepiens ir par Nila politisko nostāju, ka skatās Ru virzienā un neciena latviešu valodu. Otrs cepiens ir standarta, ka daudz fenderē. Trešais cepiens ir par to, ka Nilam, kā krievam, sanāk labāk nekā latviešiem, nu tāda tīra latviešu skaudība :D
Man nau žēl ka latvijas pilsonis krievu izcelsmes veido savu karjeru un dara savu darbu! Tiko visi čurāja biksēs ka mūsu Hokeja izlasei ir treneris Bobs Hārtlījs :)))
4.jūnijs 2017, 23:09 | links
 
Bet Nils ir daudz izdarījis un dara ko rejat nesaprotu!!!

zivs16, 4.jūnijs 2017, 22:56


Cepiens ir par Nila politisko nostāju, ka skatās Ru virzienā un neciena latviešu valodu. Otrs cepiens ir standarta, ka daudz fenderē. Trešais cepiens ir par to, ka Nilam, kā krievam, sanāk labāk nekā latviešiem, nu tāda tīra latviešu skaudība :D
4.jūnijs 2017, 23:02 | links
 
Docents [04.06.17]: Gintsldz [16:24]: JA JAU TIK DAUDZ CILVĒKU NOBALSOJA PAR NILU,TAD JAU NAV TIK SLIKTS TAS NILS!VARBŪT TIKAI ŠAI SADAĻĀ SĒDOŠAJIEM -raiham un viņa komandai viņš ir ko pāri nodarijis!Par Nilu balsoja vates un utainie, tas ir tikai pierādījums, ka diemžēl Rīgā šie ir tik daudz

shmidzis, 4.jūnijs 2017, 19:55
Un to saka ūdensgalva, kas ar savu IQ līmeni ir debīliķu piemērs, kurš redz vates un utainos, diez ar kādu konkrētu vārdu arī spēj argumentēt?
:)
Eu veči es nēsmu Rīdzinieks!!! Esmu Rīgā gandrīz katru dienu !!! Man izskatās ka viss šajā pilsētā ir ok !!! Esmu tīts Latvietis!!! Manus vec vecvekākus 45gadā izsūtīja!!! Bet Nils ir daudz izdarījis un dara ko rejat nesaprotu!!!
4.jūnijs 2017, 22:56 | links
 
Gintsldz [16:24]: JA JAU TIK DAUDZ CILVĒKU NOBALSOJA PAR NILU,TAD JAU NAV TIK SLIKTS TAS NILS!VARBŪT TIKAI ŠAI SADAĻĀ SĒDOŠAJIEM -raiham un viņa komandai viņš ir ko pāri nodarijis!Par Nilu balsoja vates un utainie, tas ir tikai pierādījums, ka diemžēl Rīgā šie ir tik daudz

shmidzis, 4.jūnijs 2017, 19:55

Un to saka ūdensgalva, kas ar savu IQ līmeni ir debīliķu piemērs, kurš redz vates un utainos, diez ar kādu konkrētu vārdu arī spēj argumentēt?
:)
4.jūnijs 2017, 22:38 | links
 
Izskatās ka Kaimiņš met mieru,paradijies nesen ieraksts sejas grāmatā.

Redzot pašvaldību vēlēšanu rezultātus, es oficiāli paziņoju, ka nolieku Saeimas deputāta mandātu. Veiksmi Latvija. Es mēģināju no sirds. Patiešām. Jūs izvēlējāties. Tad, lai tā arī ir un nav, ko čīkstēt.

vienkars, 4.jūnijs 2017, 21:05
izgules dzerumu un pateiks ka uzlauzts konts:DDD
4.jūnijs 2017, 22:19 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=qIj_o0PMEkw

Skutan smuki dzied ;)

Dievs esot cilvekus sodijis ar daudzvalodibu - augstpratibas deļ ;) Bet izskatas ka Latvijas tautu sodijis ipaši cietsirdigi - atņemot vienpratibu :(
4.jūnijs 2017, 21:49 | links
 
Naturalizetiem ;) Kapec tad Tu pieļavi naturalizaciju ;) Kapec ieveleji tadus kas pieņema naturalizešanas likumus ;)

P/S Un kad pie tada krieva uz servisu ( pec jaunam riepam autiņam ) tad vis OK ? :)

EX tauta ;)
4.jūnijs 2017, 21:40 | links
 
plesigais [04.06.17]: Hm ;) par UŠAKOVU nobalsojuši 105 000 - balstiesigo - izskatas ka Lembergam uzradies konkurents - popularitates ziņa ;)
Tevi tas pāsteidz? Pilna Rīga ar krieviem.
4.jūnijs 2017, 21:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager