Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Tagad būs cits jandāliņš. Kuru par mēru. Man jau liekas, ka vissūdīgākais kandidāts ir pāvs-Bondars, bet viņš jau ir pirmais labējo strīpā un VISVAIRĀK GRIB.
3.jūnijs 2017, 22:53 | links
 
Vai būs labāk? Diez vai. Personiski es priecājos, ka Rīga kļūs latviskāka.
3.jūnijs 2017, 22:48 | links
 
Ja tā arī paliks, rezultāts ir lielisks- nils opozīcijā, zzs autā... Ja vēl NA nebūtu tikusi, tad vispār būtu perfekti.
3.jūnijs 2017, 22:46 | links
 
Nu ko- pēc dažām stundām būs skaidrs, kur es īsti dzīvoju- eiropeiskā galvaspilsētā vai krievijas guberņā. Stulbi būtu, ja dēļ lielā latvisko partiju skaita kāda no tām( vai pat vairākad) paliks uz procentu robežlīnijas- piemēram, uz 4,9%...tādā veidā dodot vatei papildu sēdvietas Domē...

raihs, 3.jūnijs 2017, 20:04


Apsveicu, raih! Ja nebūs latviešu nodevēju, ausainis paliek gribošs. Malači!
Eh, mums rēzekniešiem, ir kur vēl tiekties :(
3.jūnijs 2017, 22:18 | links
 
Ronaldo 1-0
3.jūnijs 2017, 22:09 | links
 
Liekas jau,ka reāli vinnēs reāli:)
3.jūnijs 2017, 22:05 | links
 
Reāli vinnēs kas...
3.jūnijs 2017, 21:51 | links
 
Fekālijas ar visu politiku,tūlīt Real Madrid-Turīnas Juventus!!!!
3.jūnijs 2017, 21:48 | links
 
Nu ko- pēc dažām stundām būs skaidrs, kur es īsti dzīvoju- eiropeiskā galvaspilsētā vai krievijas guberņā. Stulbi būtu, ja dēļ lielā latvisko partiju skaita kāda no tām( vai pat vairākad) paliks uz procentu robežlīnijas- piemēram, uz 4,9%...tādā veidā dodot vatei papildu sēdvietas Domē...

raihs, 3.jūnijs 2017, 20:04


Ja var ticēt tam ko raksta, ka knapi 50% bijuši balsot, tad es teikšu, ka dzīvojam mēs guberņā. Ir protams cerību stariņš, ka būs interesants rezultāts, bet hvz kā tur koalīcijas saveidosies, kurš kuru spēs nopirkt.
3.jūnijs 2017, 21:42 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=pjDEHo1B-BM

Ulden atvaino bet pec tava parauga parakos pa krievu neta miskastem - ARPRATS :) Ko tie krievi atļaujas ( tikai tie cipari - cipari ;)

plesigais, 2.jūnijs 2017, 22:53
šaubos vai tu saprati par ko taja video ir runa:DDD

uldens2, 2.jūnijs 2017, 23:03


Šie meiģina ieknābt dēļ gāzes caurules, nopirku sev cepumiņu,(esmu pelnījis)jo noklausijos slimā suņa murgu līdz galam. Vislabāk man patika stāsts par "rail baltic" :)
3.jūnijs 2017, 20:53 | links
 
Nu ko- pēc dažām stundām būs skaidrs, kur es īsti dzīvoju- eiropeiskā galvaspilsētā vai krievijas guberņā. Stulbi būtu, ja dēļ lielā latvisko partiju skaita kāda no tām( vai pat vairākad) paliks uz procentu robežlīnijas- piemēram, uz 4,9%...tādā veidā dodot vatei papildu sēdvietas Domē...
3.jūnijs 2017, 20:04 | links
 
Es ta sapratu ;) Ari par komsomolku ;)

Tikai vai Tu manu sarkasmu ari saprati :)

plesigais, 2.jūnijs 2017, 23:18

tevi ir gruti saprast
bet vietejai vatei meģina iestastit cik baltijā viss ir slikti un ka visa baltija turas uz krievijas dāsnuma:emo:
2.jūnijs 2017, 23:38 | links
 
Es ta sapratu ;) Ari par komsomolku ;)

Tikai vai Tu manu sarkasmu ari saprati :)
2.jūnijs 2017, 23:18 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=pjDEHo1B-BM

Ulden atvaino bet pec tava parauga parakos pa krievu neta miskastem - ARPRATS :) Ko tie krievi atļaujas ( tikai tie cipari - cipari ;)

plesigais, 2.jūnijs 2017, 22:53

šaubos vai tu saprati par ko taja video ir runa:DDD
2.jūnijs 2017, 23:03 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=pjDEHo1B-BM

Ulden atvaino bet pec tava parauga parakos pa krievu neta miskastem - ARPRATS :) Ko tie krievi atļaujas ( tikai tie cipari - cipari ;)
2.jūnijs 2017, 22:53 | links
 
Nu tad viens šovakar jāieņem,un rīt jāiet gāzt..)
2.jūnijs 2017, 22:24 | links
 
Nu ko es rīt uz upi a jus rindās stāvēt:D

zivs16, 2.jūnijs 2017, 19:24


Balsot var no 18 g.v., tā, ka tev tāpat nedraud.
2.jūnijs 2017, 22:19 | links
 
Tere!
Plēsīgais,sado rihtīgi,lai sirdsdraugu neaizmirst!

BrunoL, 2.jūnijs 2017, 21:41


Suminats , suminats ;)
Aizmuka ;)

Eu veči manu iepriekšejo ideju par veletaju atbildibu - noignorejat ;)
Pametišu velvienu - ;)

A ka jums šķiet - ja pieteikto partiju kandidati nobalsos - saskaņiesi par zaļajiem , zaļie par raibajiem , un raibie par sakaņiešiem ;) VAI VIŅIEM BALSIS NEPIETIKS - lai izveidotu jaunu valdibu ( pašvaldibu ) un Jusu centieni ir pupu mizas - muļķu mierinajums - un karteja galočka naudas terešanas liste ???????? :)
2.jūnijs 2017, 22:04 | links
 
Tere!
Plēsīgais,sado rihtīgi,lai sirdsdraugu neaizmirst!
2.jūnijs 2017, 21:41 | links
 
zivs16 [16m]: Da kautvai brālis vai māsa tāpat neietu balsot!!!!Klausies, idiot, tu jau vismaz 4 reizes esi palielījies, ka neiesi. Viss, pietiek, sapratām un novērtējām

raihs, 2.jūnijs 2017, 21:07


Opa ;) Raihs atkal sava amplua ;)

Klausies a kada Tava intrese - velešanu rezultata - un nevajag stastit par pareizajiem Latviešiem - pareizajas vietas ( tapat neviens netic )

Laši ari Kanada ir laši - atceries ;)
2.jūnijs 2017, 21:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager