Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Bračiņ,tas lētais gals bijām un būsim,tādēļ ka klanamies un addodamies par grašiem...
Nav grūti iedomāties,kādi vēlēšanu rezultāti būtu,ja visiem iebraucējiem piešķirtu pilsonību...

Tonis, 31.maijs 2017, 20:17


Nepiekritīšu. Rezultāti būtu ļoti labi vēlēšanās ja nespēlētu tās spēlītes -krievi nāk. Mums ir daudz labāk kā Krievijā -to nenoliedz neviens no šeit dzīvojošiem krieviem. Tātad balsotu par tiem politiskajiem spēkiem kopā ar Latviešiem kas būtu par valsts izaugsmi ( zem tā domāju pilsonisko vienotību,nodokļu politiku ,soc utt) . Tā šoreiz nav utopija bet reāli izdarāma lieta .Bet diemžēl tādu politisko spēku patreiz vispār nav .Jau teicu ir tikai Latvieši un Krievi .
31.maijs 2017, 20:23 | links
 
Bračka
Piekrītu tev,bet 2% no IKP jāapgūst,kā to izdara ir cits jautājums.
31.maijs 2017, 20:20 | links
 
Vaņkas to labi zin ka neesam vieni. To pat nav jārāda - ir jāizkačā piķis no valsts budžeta -tas ir galvenais šādās izrādīšanās ,bet lošiem(tautai) jāpastāsta ka tas tiek darīts lai kaut ko Vaņkām parādītu.Lai ķeksīti par iztērēto naudu ieliktu.
31.maijs 2017, 20:17 | links
 
Bračiņ,tas lētais gals bijām un būsim,tādēļ ka klanamies un addodamies par grašiem...
Nav grūti iedomāties,kādi vēlēšanu rezultāti būtu,ja visiem iebraucējiem piešķirtu pilsonību...
31.maijs 2017, 20:17 | links
 
Bračiņ
Ja atklāti, tad es vairāk piesargātos no dažiet Latviešiem. Toties ir ari starp cittautiešiem normāli DOMĀJOŠI cilvēki. Es tavā vietā nebūtu tik kategorisks! No man zināmajiem, vairums runā Latviešu valodā bez akcenta. Starp viņiem ir krievi, ukraiņi, moldāvi, baltkrievi utt. Viņi NEGRIB atpakaļ sovdepā!!!
31.maijs 2017, 20:17 | links
 
Bračka
Nu nebūs kariņa,vismaz mūsu pusē.Krievi to nedarīs,nav resursu mūsdienu karadarbībai.Par NATO mācībām šeit,esmu tikai par,vaņkām ir jāparāda ka neesam vieni.
31.maijs 2017, 20:13 | links
 
Urmās balsos tavi zināmie cittautieši par Nilu. Balsos.To tikai tev teica ka nebalsos. Balsos. Tas ir ,bija un būs tikai un vienīgi principa jautājums nevis pilsoniskais politiskais lēmums. Katram krievam sēž aizvainojums par nepilsoņu statusu un to ir grūti pārvarēt.Aizvainojums ir knapi pussolītis līdz naidam ,bet naids ir pussolītī līdz klopei . Uz šādiem principiem visus šos gadus tiek veidota mūsu valsts politika .
31.maijs 2017, 20:12 | links
 
Es zinu ka esmu utopists ,minhauzens , neatkarības "populists" - nu un ? Tā vismaz ir mana nostāja . Man ir absolūti skaidrs ka mēs esam izvēlējušies Rietumu virzienu .Tas ir labāk kā Austrumu - bet nevajag sipst prātu ar draudiem .Ir daudz svarīgākas lietas - svarīgi ir tiem tur Rietumos stāties pretim politiski ,cīnīties par savām interesēm un iet attīstības ceļu .Neciešu Kariņu .Uzskatu ka viņš ir liekulis un melis ka visu laiku melo ka baigi cīnas Briselē par mūsu interesēm.Neko necīnas . Kā esam lētais gals -tā esam visu laiku . Tas mani tracina jau cik gadus . Un izskatās ka tas ir viņa galvenais uzdevums noturēt Latviju kā lēto vergu valsti ES lielvalstu interesēm . Ceru ka pamatoju skaidri .
31.maijs 2017, 20:04 | links
 
urmaas
Piekrītu,neesmu rīdzinieks,vienreiz nedēļā Rīgā iebraucu.Mans spriedums tīri subjektīvs...
31.maijs 2017, 20:03 | links
 
Rīgā vienmēr latvieši ir bijuši mazākumā,protams ja nerēķina 1 brīvvalsti,kad bijām virs 60%. Nekādus brīnumus negaidiet,diemžēl!

haha88, 31.maijs 2017, 19:49

Man zināmo cittautiešu vairākums par ņilu nebalsos. Toties ir zināmi tautieši kuri citas kandidatūras izslēdz automātiski. Un ko nu?
Mans domāt, ka nevajag procentuāli skaitīt/salīdzināt cittautiešu un vietējos Latviešus.
31.maijs 2017, 19:59 | links
 
Ceru ka ja ne mūsu bērni,kaut vai mazbērni dzīvos tādā valstī kāda būtu bijusi šobrīd ja ne 1940.....
31.maijs 2017, 19:58 | links
 
Bračka
Mūsdienās pilnīga politiskā un ekonomiskā neatkarība ir utopija. To tak tu pats apzinies. Ir divas iespējas Rietumi-Austrumi,kaut kā negribētos otrajā pusē būt.
31.maijs 2017, 19:54 | links
 
Rīgā vienmēr latvieši ir bijuši mazākumā,protams ja nerēķina 1 brīvvalsti,kad bijām virs 60%. Nekādus brīnumus negaidiet,diemžēl!
31.maijs 2017, 19:49 | links
 
Te viens uzdeva jautājumu uz kuru piemēram es varu atbildēt.Kāda ir tava politiskā nostāja ? Mana piemēram ir ļoti skaidra - neatkarīga Latvija ,neatkarīga politiskā un ekonomiskā politika. Protams tas ir nereāli un pat neiespējami. Patreiz mūsu valstī ir tikai 2 varianti - vai nu tu esi par krieviem vai pret krieviem. Tā ir katastrofāla politiskā vide kas ved tikai uz iznīcību. Neviens nerunā par pilsonisko politisko nostāju -uzsveru pilsonisko neatkarīgi no tautības .Nav tādu politisko spēku kas nespēlētu spēlītes -Krievi pret Latviešiem. Igauņi šitai herņai ir tikuši pāri un attīstas,arī uzliek mīksto eiropas rekomendācijām nodokļu politikā un rada labvēlīgu vidi uzņēmējiem -tātad darba devējiem -tātad valsts kases ieņēmumiem. Mums savukārt visa reforma apstājās tikai dēļ tā ka kamēr redziet lielais paps no eiropas vai nu īkšķi pacels uz augšu vai uz leju . Tāpēc tāds Bondars kas pa rādžiņu klaji melo ka samazinās NĪ nodokļus bez eiropas papuča atļaujas ir absolūtais fufelis un melis kā politiķis. Mēs neesam neatkarīga valsts no tā brīža kad iestājāmies ES . Tas ir katram jāsaprot . Visus mūsu lēmumus -pilnībā visus diktē tikai un vienīgi ES direktīvas . Mēs te varam kladzināt ka gribam tā un gribam šitā -tās ir mūsu tiesības kladzināt ,bet galvenais pienākums ir pildīt ES direktīvu rīkojumus.
31.maijs 2017, 19:48 | links
 
Vits
Tev taisnība,neapgalvoju ka visi atlikušie 56% ir lojāli GKR,tāpat no 44% gan jau ir daļa nedomājošo.
31.maijs 2017, 19:37 | links
 
Rīgā latvieši 2017 gadā 44%, cerības nogāzt Nilu ir,bet niecīgas.
haha88, 31.maijs 2017, 18:52

1. tas nenozīmē, ka atlikušie 66% ir krievi.
2. daļa laviešu ir sajūsmā par ausaini, otra daļa nespēj pārvārīt nacionāļus un zaļzemniekus (es strap tiem:).
rezumē - nils paliks kur ir. vienīgā cerība uz spēles noteikumu maiņu - ne vairāk par diviem termiņiem ;)

Vits, 31.maijs 2017, 19:24



Ušakova fan! 44+66=110!
31.maijs 2017, 19:36 | links
 
Hei, Ušakova draudziņi! Šamais ir pilnīgi deb..! Viņš šodien, uzvilcis zābakus, bet ar savu "lēto" rokaspulksteni uz rokas, Daugavā zem tilta izlaida vimbu mazuļus!! :))))) Kaut gan varbūt neesmu pamanījis Rīgas budžetā HESu nojaukšanu un vimbu nārstu vietu atjaunošanu Daugavā!
31.maijs 2017, 19:35 | links
 
Aigar! Kamēr Tu domā, vēl pēdējais jautājums - kas ir svarīgāks, valsts vai indivīds?
31.maijs 2017, 19:32 | links
 
Rīgā latvieši 2017 gadā 44%, cerības nogāzt Nilu ir,bet niecīgas.
haha88, 31.maijs 2017, 18:52


1. tas nenozīmē, ka atlikušie 66% ir krievi.
2. daļa laviešu ir sajūsmā par ausaini, otra daļa nespēj pārvārīt nacionāļus un zaļzemniekus (es strap tiem:).
rezumē - nils paliks kur ir. vienīgā cerība uz spēles noteikumu maiņu - ne vairāk par diviem termiņiem ;)
31.maijs 2017, 19:24 | links
 
Kaut kāda eļlas bilde jau sāk veidoties. Man vēl būtu iteresanta Tava principiālā attieksme pret vēlētu varu?
31.maijs 2017, 19:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager