Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Makatanav

Un kas ir trolis - cilveks kas APZINATI izplata baumas un pieņemumus , kope neparbauditus faktus , un runa citu varda ;)

plesigais, 31.maijs 2017, 17:00


Trollis provocē negatīvas emocijas, gūstot tādā veidā man nesaprotamu labumu, Botu kāds sponsorē. Trollis darbojas no brīva prāta un bez maksas.
31.maijs 2017, 17:04 | links
 
Makatanav

Un kas ir trolis - cilveks kas APZINATI izplata baumas un pieņemumus , kope neparbauditus faktus , un runa citu varda ;)
31.maijs 2017, 17:00 | links
 
Neta bots(no robots) - datorprogramma, kas imitē cilvēku. Ielādē ,teiksim, 1000 dažādu frāžu, visiem iespējamiem gadījumiem. Atsaucoties uz iepriekš paredzētiem atslēgvārdiem, programma met ārā neko nepasakošas frāzes. Periodiski pienāk operators un "atdzīvina" pasākumu, panākot ticamu ilūziju. Pazīmes - neloģiskas atbildes uz it kā vienkāršiem jautājumiem un nemitīga lēkāšana pa tēmām.

Makatanav, 31.maijs 2017, 15:56


Vau , super , ideali ;) Tikai man nez kapec uzreiz asocejas ar Uldenu ;) Leka pa temam ( kaut galveno saglaba) Neloģiskas atbildes ar muļķigiem pretjautajumiem , no neta kopeti fakti - nevienas it ka cilveciskas domas ( cilveciski ir kļudities )
Tiko ka kaut kas nesapas " programma " sakas rupjibas un klaji apvainojumi :(

Ja :( Tu mani apbedinaji ;)
31.maijs 2017, 16:54 | links
 
plesīgais
Tur jau tā lieta,principā esmu pret RU propogandētājiem,pret pārējiem tolerants,kā jau ģimenē! Neesam jau tik daudz palikuši

haha88, 31.maijs 2017, 13:52


Haha88 , tatad pret visu kas reklame un taisa propogandu visam kas saistits ar RU :) Smagi :(

Jo ja ņem reali Raihveidigo dzives stils ( lamašanas , uzbrokošais rakstišanas stils ) oponentu nonievašana un klaja nicinajuma izradišana - pat Uldena Putina ģimitis - ir RU reklama un propoganda ;)

Teiksi - ka ta esam pa padomijas gadiem iedreseti , un vajag vairak cinities pret atklati krievus slavinošiem . Nu dzive mani ir iemacijusi - ka velns nav tik melns - ka viņu male ;)
31.maijs 2017, 16:43 | links
 
Neta bots(no robots) - datorprogramma, kas imitē cilvēku. Ielādē ,teiksim, 1000 dažādu frāžu, visiem iespējamiem gadījumiem. Atsaucoties uz iepriekš paredzētiem atslēgvārdiem, programma met ārā neko nepasakošas frāzes. Periodiski pienāk operators un "atdzīvina" pasākumu, panākot ticamu ilūziju. Pazīmes - neloģiskas atbildes uz it kā vienkāršiem jautājumiem un nemitīga lēkāšana pa tēmām.
31.maijs 2017, 15:56 | links
 
Ar mani atkal runā kaijas...(zemteksts - izskatās, ka kāds sarunājas pats ar sevi).
31.maijs 2017, 15:34 | links
 
plesīgais
Tur jau tā lieta,principā esmu pret RU propogandētājiem,pret pārējiem tolerants,kā jau ģimenē! Neesam jau tik daudz palikuši
31.maijs 2017, 13:52 | links
 
uldens2
Artuss-nesmīdini,tas puika tiešām nav sarunas vērts!
31.maijs 2017, 13:09 | links
 
Domburs pret Kaimiņu:DDDparasts glumeklis tas artuss,iesaku noskatities
31.maijs 2017, 13:02 | links
 
Bračka,es te jauniņais,man nekur nav jāatgriežas,nopietni!
31.maijs 2017, 12:40 | links
 
Nekas te nemainās. Tikai Plēsīgais ar Docentu diskutē .Pārējie tikai pavelkas uz veca alkāna un dīvaina radījuma domu graudiem . Ha-ha tev Docent nepiestāv - labāk atgriezies pie vecā nika .
31.maijs 2017, 12:35 | links
 
Ātri nerunāšu,tam ir Luxemburgas radio... Ja vakar tevi kaut kā aizvainoju,atvaino,biju drusku iedzēris...
P.S. Genam neatvainojos,pretīgs tips :)

haha88, 31.maijs 2017, 12:18


Lai mani aizvainotu Tev jabut rupjakam par Uldenu un Smidzi kopa nemtiem ;) Vienkarši nav laika apvainoties - dzive ir parak isa ;)
31.maijs 2017, 12:27 | links
 
Ātri nerunāšu,tam ir Luxemburgas radio... Ja vakar tevi kaut kā aizvainoju,atvaino,biju drusku iedzēris...
P.S. Genam neatvainojos,pretīgs tips :)
31.maijs 2017, 12:18 | links
 
Plesīgais
Aplēji tomātus? Brīvs brīdis?

haha88, 31.maijs 2017, 12:11


Kafijas pauze ;)
Runa atri - klausos ;)
31.maijs 2017, 12:15 | links
 
Plesīgais
Aplēji tomātus? Brīvs brīdis?
31.maijs 2017, 12:11 | links
 
OGO ;) Izradas Raihs ar humoru ari ir pazistams ;)
Un pat indigi izturas pret minoritatem ;)

:D
31.maijs 2017, 11:58 | links
 
Laps!
31.maijs 2017, 10:37 | links
 
Приходит гей к врачу и говорит:

— Доктор, у моего партнера СПИД нашли, и я боюсь, что и сам болен.

— Ну, сдайте анализы, посмотрим.

Приходит гей через пару дней за анализами, а врач ему:

— К сожалению, я должен вас огорчить, результаты положительные, у вас СПИД.

Гей расстроился, а врач ему:

— Но вы так сильно не расстраивайтесь. Поскольку у вас только начальная стадия СПИДа, есть одно средство проверенное народное, 100% на начальной стадии работает. Берете три литра молока, мелко режете туда соленые огурцы, сыпете квашеной капусты, крошете селедки. Потом все это двое суток отстаивается и все залпом выпиваете.

— Спасибо, доктор, огромное, вы меня буквально спасли!

Уходит. Тут медсестра, которая сидела и все слышала спрашивает:

— А зачем вы ему все это сказали? У него же анализы нормальные.

— А ничего: Пусть на толчке посидит и подумает, зачем мужику ж@па нужна!
31.maijs 2017, 09:54 | links
 
Nē nu gan pieķēzīts, ka ne soli paspert! Kas ta, ellei vāks bija palicis vaļā? Vot aizbrauc cilvēks līdz tumsiņai pa upi pabradāt, a te tādas lietas.(Zemtaksts uz anekdoti - tad ieradās poručiks Gževskis un sākās TĀDAS lietas)
31.maijs 2017, 08:30 | links
 
Labrīt visiem !
:)
Te atkal kaut kas no faktiem tiem pseido patriotiem un ES pakaļlaižu pulciņam :
http://m.la.lv/eksperts-pusi-aizbraukuso-mes-vairs-neredzesim-vismaz-ka-stradajosus-un-pelnosus-latvija/
31.maijs 2017, 08:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager