Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Izskatas ka visi fano par velešanam - nu protams TAUTAI tiek dota iespeja teikt savu vardu ;)

Tapec piedavaju varianto - ( valdibai patiks )

A davai rikojam atklatas velešanas - katrs kas iet velet parakstas zem tas partijas listes par ko nobalsoja , un ar savu ienakumu vai ipašumu garante ( apdrosišina ) ka viņa ieveleta partija - nazags , neshemos , un t.t.

Plesigais nobalsoja par SASKAŅU - SASKAŅA izsaimniekoja nodokļus - plesigais maksa raudadams ;) Vienkarši un saprotami + plusa valsts kasse papildinata ar nekustamajiem ipašumiem un realiem naudas lidzekļiem ;) Ari plesigajam laba macibu stunda :)

Ko teiksiet ?
30.maijs 2017, 22:46 | links
 
Kur Gena?,Docents laikam darbā?
30.maijs 2017, 22:46 | links
 
uldens2
Tici man, alkohols nav spējīgs nodarīt TIK lielus smadzeņu bojājumus, kādi ir tam vecajam debīliķim

raihs, 30.maijs 2017, 22:41

izrādīt cieņu vecākiem cilvēkiem TEV VECĀKI NAV MACIJUŠI?
30.maijs 2017, 22:44 | links
 
uldens2
Tici man, alkohols nav spējīgs nodarīt TIK lielus smadzeņu bojājumus, kādi ir tam vecajam debīliķim
30.maijs 2017, 22:41 | links
 
30.maijs 2017, 22:36 | links
 
plesigais [30.05.17]: "Runaju ar vecajiem korišiem"- ar vīriem no blakus palātas?

raihs, 30.maijs 2017, 22:19

AGA Raihs , ar pensiķiem , ar ko kopa Ventiņu mežus ķemmejam kad slepkavnieks no ķurķa izbega :)
Un pušeļiem ka KARL GUSTAV ar aizsietam acim prot izjaukt un salikt ;)
Zoniņiem ( balakus palatas ) kas tolu no trotila un trinitololu no plastikata pec garšas atšķir ;)

Klausies Tev pašam TO muļķi telot nav apnicis , jeb Tu jau esi tik talu loma iejuties ka nezini kur loma - un kur realitate ?
Un viņi, tie tavi penžas, zin , kā rīkotos NATO karaspēks 5. panta iedarbināšanas gadījumā?
30.maijs 2017, 22:35 | links
 
"Runaju ar vecajiem korišiem"- ar vīriem no blakus palātas?

raihs, 30.maijs 2017, 22:19

plesigais man atgadina nodzerušos alkanu kas viens pats kaut ko nesakarigu un nesaprotamu murgo pie galda un parejie sen viņā neklausās
30.maijs 2017, 22:34 | links
 
Nu re, uldens2 ,utainie ir vareni! :)
30.maijs 2017, 22:33 | links
 
Gena, jaunais krievu Armadai r labāks par veco amīšu Abram? :)) Tik pat labāks kā vecais Admirālis Kuzņecovs pret Teo Rūzveltu?

haha88, 30.maijs 2017, 22:20

''jaunais'' krievu armata ir caurkritis ukraiņu projekts kas tika atdzivināts propagandas vajadzibām.89.gadā tas tanks tika atzits kā neperspektivs.Varat iegoglet,obj.477 Molot
30.maijs 2017, 22:31 | links
 
Vīri,esmu no mazpilsētas ko parasti visi vasarā apmeklē,pie mums ir vairāk,mazāk OK,Rīga pa lielam pof...ka tik ne Nils!
30.maijs 2017, 22:30 | links
 
"Runaju ar vecajiem korišiem"- ar vīriem no blakus palātas?

raihs, 30.maijs 2017, 22:19


AGA Raihs , ar pensiķiem , ar ko kopa Ventiņu mežus ķemmejam kad slepkavnieks no ķurķa izbega :)
Un pušeļiem ka KARL GUSTAV ar aizsietam acim prot izjaukt un salikt ;)
Zoniņiem ( balakus palatas ) kas tolu no trotila un trinitololu no plastikata pec garšas atšķir ;)

Klausies Tev pašam TO muļķi telot nav apnicis , jeb Tu jau esi tik talu loma iejuties ka nezini kur loma - un kur realitate ?
30.maijs 2017, 22:28 | links
 
raih!var būt padalīsies,kura firma cēla tavu māju?var būt nolīgi vienkārši zēnus kas teica ka māja būs uzcelta?
30.maijs 2017, 22:26 | links
 
usis [30.05.17]: Skatos LTV1 - Broka pret nilu. Jāatzīst, spēcīgs tas nils. Brokai atliek tikai čiepstēt. Katram argumentam pretī pretargumenti, tāpat kā Lembergam. Profs batonu karināšanā, putina skola.

raihs, 30.maijs 2017, 22:04
Nils nepatika, augstprātība līdz matu galiem, maskačkas stils kā sabiezējis urla, nesaprotu šādu imidžu, krievi šo raidījumu neskatās, latviešu balsu zvejošanai nepiemērots, jūtas jau ievēlēts.
Agree. Bet vai ievēroji vienu citu lietu- jautājumi viens otram. Nekādi. Viegli atbildami. Vispārīgi. Broka ir nila sievas draudzene, abi sēž Brīvostas valdē. Labi abiem- kādēļ dirsties?Varbūt koalīciju izveidos? Pat nezinu, kurš man riebjas vairāk...
30.maijs 2017, 22:25 | links
 
Gena, jaunais krievu Armadai r labāks par veco amīšu Abram? :)) Tik pat labāks kā vecais Admirālis Kuzņecovs pret Teo Rūzveltu?
30.maijs 2017, 22:20 | links
 
Skatos LTV1 - Broka pret nilu. Jāatzīst, spēcīgs tas nils. Brokai atliek tikai čiepstēt. Katram argumentam pretī pretargumenti, tāpat kā Lembergam. Profs batonu karināšanā, putina skola.

raihs, 30.maijs 2017, 22:04

Nils nepatika, augstprātība līdz matu galiem, maskačkas stils kā sabiezējis urla, nesaprotu šādu imidžu, krievi šo raidījumu neskatās, latviešu balsu zvejošanai nepiemērots, jūtas jau ievēlēts.
30.maijs 2017, 22:20 | links
 
"Runaju ar vecajiem korišiem"- ar vīriem no blakus palātas?
30.maijs 2017, 22:19 | links
 
JAUTĀJUMS KĀ TU haha88 domā:ja tiešām nāktu krievi,tavi nato klauni muktu pametot tos lūžņus te vai censtos tos aizvākt sev līdz?

Gintsldz, 30.maijs 2017, 21:52nē,viņi krievus aiztriektu talu aiz uraliem kur tai akmens laikmeta armijai ari ir vieta,un vari neceret vatņik ka te reiz bus atkal krievu vara:DDD

uldens2, 30.maijs 2017, 21:58
stulps tu esi!es uzdevu jautājumu kas būtu ja butu!bet tu visu tik personiski uztver.protams ka arī man negribas lai te kas sāktos!

Gintsldz, 30.maijs 2017, 22:02

Ei Gints nesapņo ;) NEKAS nesaksies ;)

Runaju ar vecajiem korišiem - NATO karaviri šeit ir izmitinati - nevis lai mus aizstavetu vai sargatu :(
BET tikai un vienigi amišu pašu vajadzibam - proti - amišu karaviriem jaapgust karošanas taktika dažados klimatiskajos apstakļos :(
X stunda - militarais kontingents tiks evukuets - paliks tikai NATO noverotaji un instruktori :(
Ukrainas scenarijs - taka veči rokam ara vectevu berdankas un pulejam bises ;)

plesigais, 30.maijs 2017, 22:15

es to zināju jau sen!man tas nav nekas jauns.vienkārši te uzradās klauns kas domā ka nato te kādu aizstāvēs!
30.maijs 2017, 22:18 | links
 
kādam jau pirms vēlēšnām ir jumts aizbraucis!
30.maijs 2017, 22:16 | links
 
JAUTĀJUMS KĀ TU haha88 domā:ja tiešām nāktu krievi,tavi nato klauni muktu pametot tos lūžņus te vai censtos tos aizvākt sev līdz?

Gintsldz, 30.maijs 2017, 21:52nē,viņi krievus aiztriektu talu aiz uraliem kur tai akmens laikmeta armijai ari ir vieta,un vari neceret vatņik ka te reiz bus atkal krievu vara:DDD

uldens2, 30.maijs 2017, 21:58
stulps tu esi!es uzdevu jautājumu kas būtu ja butu!bet tu visu tik personiski uztver.protams ka arī man negribas lai te kas sāktos!

Gintsldz, 30.maijs 2017, 22:02


Ei Gints nesapņo ;) NEKAS nesaksies ;)

Runaju ar vecajiem korišiem - NATO karaviri šeit ir izmitinati - nevis lai mus aizstavetu vai sargatu :(
BET tikai un vienigi amišu pašu vajadzibam - proti - amišu karaviriem jaapgust karošanas taktika dažados klimatiskajos apstakļos :(
X stunda - militarais kontingents tiks evukuets - paliks tikai NATO noverotaji un instruktori :(
Ukrainas scenarijs - taka veči rokam ara vectevu berdankas un pulejam bises ;)
30.maijs 2017, 22:15 | links
 
Genaaa?
30.maijs 2017, 22:13 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager