Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Gena,viņu būs daudz! Tev rokas nogurs un birstes nodils! :)
30.maijs 2017, 21:39 | links
 
Klausies,Gena,ja būtu mana teikšana,tu sen jau tupētu pie Pieminekļa uz ceļiem ar plikām kājām un pucētu NATO karavīriem zābakus!

haha88, 30.maijs 2017, 21:32

TIEM NATO KARAVĪRIEM KURUS VENTIŅU PUIŠEĻI IEKAUSTIJA?VAI TIEM NATO KARAVĪRIEM KAS MŪSU TAUTIETIM DEGUNU SALAUZA,DZĒRUMĀ BŪDAMI?
30.maijs 2017, 21:37 | links
 
Klausies,Gena,ja būtu mana teikšana,tu sen jau tupētu pie Pieminekļa uz ceļiem ar plikām kājām un pucētu NATO karavīriem zābakus!
30.maijs 2017, 21:32 | links
 
Vīri,mēnešiem ilgi lasu šo sadaļu,visu laiku pirksti niez,bet pienācis brīdis kad sāk nākt vēmiens....
GintsLDZ,Docent,un citi komjaunieši,vai nav pienācis laiks kāpt vilciena vagonā Rīga-Maskava uz neatgriešanos?! Dzimtene Māte sauc!

haha88, 30.maijs 2017, 21:25

VAR BŪT PATS DODIES UZ KĀDU ES VALSTI PAKALPOT!
30.maijs 2017, 21:28 | links
 
Vīri,mēnešiem ilgi lasu šo sadaļu,visu laiku pirksti niez,bet pienācis brīdis kad sāk nākt vēmiens....
GintsLDZ,Docent,un citi komjaunieši,vai nav pienācis laiks kāpt vilciena vagonā Rīga-Maskava uz neatgriešanos?! Dzimtene Māte sauc!
30.maijs 2017, 21:25 | links
 
Kādam tas caurums daudz izļurkāts, parāva caureju :DDD
30.maijs 2017, 21:02 | links
 
A vai tad kāds baigi sūdīgi dzīvo tapēc ka mèrs ir Lembergs vai Blusakovs? Valdibas mainās Mēri mainās bet ne es labāk ne es sūdīgàk dzīvoju!!!! Uz vēlèšanām nēsmu nekad gājis un ne iešu!!!! Lai viņi tur pis ās savā sulā!!! Parastam mirstīgajam tāpat no tā labāk nepaliks!!!
30.maijs 2017, 20:20 | links
 
Matemātikas eksāmena uzdevumi nopludināti skolā ar krievu mācību valodu .TĪRAIS ĀRPRĀTS AR TĀM KRIEVU SKOLĀM!KAD VIŅAS BEIDZOT AIZKLOPĒS!!!
30.maijs 2017, 20:00 | links
 
Pērn iedzīvotāju skaits Latvijā turpinājis samazināties; visdrūmākā situācija Latgalē .TAD PAR KĀDU VEIKSMES STĀSTU IET RUNA?
30.maijs 2017, 19:57 | links
 
Latvijā 68% iedzīvotāju apmierināti ar savas pašvaldības darbu.TAD PAR KO JŪS TE CEPATIES?
30.maijs 2017, 19:52 | links
 
Vajag tomēr lai onkulis ar pātagu ik pa brīdim paborē smadzenes
Celtnieku deģenerācijas līmeni nācās izbaudīt, ceļot māju. Līdz šim nebiju iedāmājies, ka kaut kas tāds vispār ir iespējams, ka cilvēks, visu dzīvi darot vienu un to pašu darbu, tā arī nejēdz no tā neko!!! Pamati,jumts, santehnika, siltināšana( it īpaši tā),utt- par visiem šiem procesiem es varētu feļetonu uzrakstīt. Šis tas jau gan sācis piemirsties...Varu teikt tikai to,ka no padsmit brigādēm,kas darbojās celtniecībā, tālāk varēju ieteikt tikai vienu! Pārējās pat docentam nenovēlēu...

raihs, 30.maijs 2017, 11:05

ha,ha,ha!!!tu pa kapeikām nolīgi džumšutus kas neko nejēdz un gribi lai tev uzceļ māju!jā te nu atkal var redzēt tavu ''gudrību''.vismaz netā būtu pakaunējies tā blamēties!SKOPAIS MAKSĀ DIVREIZ!(VISMAZ DIVREIZ)!
30.maijs 2017, 19:39 | links
 
urmaas [18:05]: Nils ir laps- Nils rīko koncertus,Nils labo ceļus , dod brīvbiļetes, Nils ir visur , Nils pat esot smuks un neesot iekūlies lielākos parādos kā varētu būt iekūlušies tie , kuri grib viņu gāzt:)

usis, 30.maijs 2017, 14:23
Ieslēdzu tv-nils, ieslēdzu radio-nils. Baidos pat gludekli slēgt! :)Kurā mirklī labo ceļus, man liekas Rīgā tik slikti ceļi nekad nav bijuši. Man pat SUV sit cauri amīšus par sievas mašīnu pat nepīkstēšu.

Davis-Di, 30.maijs 2017, 18:30

amīšus vajag arī šad tad mainīt!
30.maijs 2017, 19:26 | links
 
Davis
Tev ironija ir sveša? :)
30.maijs 2017, 19:15 | links
 
urmaas [30.05.17]: Nils ir laps- Nils rīko koncertus,Nils labo ceļus , dod brīvbiļetes, Nils ir visur , Nils pat esot smuks un neesot iekūlies lielākos parādos kā varētu būt iekūlušies tie , kuri grib viņu gāzt:)

usis, 30.maijs 2017, 14:23
Ieslēdzu tv-nils, ieslēdzu radio-nils. Baidos pat gludekli slēgt! :)
Kurā mirklī labo ceļus, man liekas Rīgā tik slikti ceļi nekad nav bijuši. Man pat SUV sit cauri amīšus par sievas mašīnu pat nepīkstēšu.
30.maijs 2017, 18:30 | links
 
... no 5 sarakstiem
30.maijs 2017, 18:27 | links
 
Vienīgi tā būtu murgaina koalīcija, ja to būtu jāveido no 6 sarakstiem
30.maijs 2017, 18:27 | links
 
 
Nils ir laps- Nils rīko koncertus,Nils labo ceļus , dod brīvbiļetes, Nils ir visur , Nils pat esot smuks un neesot iekūlies lielākos parādos kā varētu būt iekūlušies tie , kuri grib viņu gāzt:)

usis, 30.maijs 2017, 14:23

Ieslēdzu tv-nils, ieslēdzu radio-nils. Baidos pat gludekli slēgt! :)
30.maijs 2017, 18:05 | links
 
Usi, tavs Raiņa pieminējums ir gana (in)trasnts. Ja mazliet pačolē pāri viņa tēlam, tad atklājas diezgan smagas nebūšanas.Vienvārdsakot, tāds tā laika neveiksminieks plus vēl tā laika narkomāns, Bet - sameta kaulus kopā ar johannu Rozenbergu, un viss notiekas...
Lugas (dažas) - jā, bet dzeja...
Gaumes lieta, suns teica, laizīdams kaķim pakaļu (citāts no vienas ļoti smieklīgas grāmatas). Tikai man kaut kā puksteklī nedeg Rainis ( ir Čaks, Veidenbaums, Vācietis, Ziedonis, Melgalvs u daži citi). Es nepazīstu nevienu cilvēku, kurš fanotu par Raiņa dzeju.

andreiko, 30.maijs 2017, 16:22

Viņš nolika vāciešus uz pauzi iztulkojot Gētes Faustu. Par to vien lai viņam tiek tas gods.

Makatanav, 30.maijs 2017, 16:30


Gandrīz piekrītu. Man plauktā stāv faustiņš ar Pliekšāna tulkojumu, labs, neko pielikt vai atņemt. Nesaku neko par lugām un tulkojumiem, bet dzejām!

Viens no visjautrākajiem brīžiem pēdējā mēneša laikā:
PČ hokejs, tvnetā Janka Matulis (visu cieņu, pazīstu personiski), rakstot komentāru, citēja Māri Melgalvi:
No pannas aizmukušiem trušiem nav iemesla būt nogurušiem
30.maijs 2017, 17:41 | links
 
Usi, tavs Raiņa pieminējums ir gana (in)trasnts. Ja mazliet pačolē pāri viņa tēlam, tad atklājas diezgan smagas nebūšanas.Vienvārdsakot, tāds tā laika neveiksminieks plus vēl tā laika narkomāns, Bet - sameta kaulus kopā ar johannu Rozenbergu, un viss notiekas...
Lugas (dažas) - jā, bet dzeja...
Gaumes lieta, suns teica, laizīdams kaķim pakaļu (citāts no vienas ļoti smieklīgas grāmatas). Tikai man kaut kā puksteklī nedeg Rainis ( ir Čaks, Veidenbaums, Vācietis, Ziedonis, Melgalvs u daži citi). Es nepazīstu nevienu cilvēku, kurš fanotu par Raiņa dzeju.

andreiko, 30.maijs 2017, 16:22


Es fanoju,man patīk Kā viņš atmiņās rakstīja par jaunības dienu piedzīvojumiem-'Aspāzija izsamisa,kad es šamo dupsī pi....'
Skaisti un atklāti...
30.maijs 2017, 16:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager