Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
andreiko, šis citāts no uzgaidāmā kabineta Rīgas Domē, pirms svarīgas tikšanās , lai neaizmirstu i nepārprastu:)
30.maijs 2017, 16:41 | links
 
Usi, tavs Raiņa pieminējums ir gana (in)trasnts. Ja mazliet pačolē pāri viņa tēlam, tad atklājas diezgan smagas nebūšanas.Vienvārdsakot, tāds tā laika neveiksminieks plus vēl tā laika narkomāns, Bet - sameta kaulus kopā ar johannu Rozenbergu, un viss notiekas...
Lugas (dažas) - jā, bet dzeja...
Gaumes lieta, suns teica, laizīdams kaķim pakaļu (citāts no vienas ļoti smieklīgas grāmatas). Tikai man kaut kā puksteklī nedeg Rainis ( ir Čaks, Veidenbaums, Vācietis, Ziedonis, Melgalvs u daži citi). Es nepazīstu nevienu cilvēku, kurš fanotu par Raiņa dzeju.

andreiko, 30.maijs 2017, 16:22


Viņš nolika vāciešus uz pauzi iztulkojot Gētes Faustu. Par to vien lai viņam tiek tas gods.
30.maijs 2017, 16:30 | links
 
Usi, tavs Raiņa pieminējums ir gana (in)trasnts. Ja mazliet pačolē pāri viņa tēlam, tad atklājas diezgan smagas nebūšanas.Vienvārdsakot, tāds tā laika neveiksminieks plus vēl tā laika narkomāns, Bet - sameta kaulus kopā ar johannu Rozenbergu, un viss notiekas...
Lugas (dažas) - jā, bet dzeja...
Gaumes lieta, suns teica, laizīdams kaķim pakaļu (citāts no vienas ļoti smieklīgas grāmatas). Tikai man kaut kā puksteklī nedeg Rainis ( ir Čaks, Veidenbaums, Vācietis, Ziedonis, Melgalvs u daži citi). Es nepazīstu nevienu cilvēku, kurš fanotu par Raiņa dzeju.
30.maijs 2017, 16:22 | links
 
"GŪT VAR DODOT, GŪT VAR ŅEMOT. DODOT, GŪTAIS - NEATŅEMAMS..." RAINIS
30.maijs 2017, 15:58 | links
 
Ko ņemās lai tie mēri un pārējie pis ās savā sulā, nekas jau nemainīsies ja kāds cits iesēdīsies viņu krēslos!!! Zog visi arī mēs paši!!! Visu laiku kautko pez pvn pērkam!!!! :DDD i mentiem kukuļus dodam:DDD i aploksnītē šoto sagribam :DDD
30.maijs 2017, 15:51 | links
 
Ko vaidat? Paši visas minētās nebūšanas pielaujat!
Jo cilvēks ir viens ļoti grēcīgs radījums! Tik pātaga un burkāns spēj noturēt uz pareizā ceļa!
30.maijs 2017, 15:29 | links
 
Nils ir laps- Nils rīko koncertus,Nils labo ceļus , dod brīvbiļetes, Nils ir visur , Nils pat esot smuks un neesot iekūlies lielākos parādos kā varētu būt iekūlušies tie , kuri grib viņu gāzt:)
30.maijs 2017, 14:23 | links
 
Pag, tad tomēr izrādās, ka Nils nav pats sliktākais, kas Rīgai var draudēt?

Neko nesaprotu... :(
30.maijs 2017, 14:11 | links
 
Gāžam Nilu,Bondars arī grib!Tās ir kautkādas šausmas kas tagad notiek.Baiba Bruka arī grib,vēl viens antiņš Girts grib Lembi Ventspilī nogāst!
30.maijs 2017, 14:05 | links
 
Gāžam Nilu,Mērs Bondars ! Kurš ambālis tādas reklāmas ir taisījis ? Veči ja tas bumbieris tiks pie šprices tad man šķiet ka jūs Rīdzinieki pēc pus gada jau lūgsieties lai Nils nāk atpakaļ . Man pie kājas kas Rīgā valda - svarīgi lai ceļus sataisa , rada darba vietas un domā kā naudiņu nopelnīt nevis tēlo sarkano strēlnieku - gāžam , nojaucam ,iznīcinam . Laikam jau 100 gadīgs komuņagas gēns tādam Bondaram pamodies. Nu nogāzīs Nilu . Nu un tālāk ?
30.maijs 2017, 13:35 | links
 
nevienam izsalkušajam tāda pat sapņos nerādās...
30.maijs 2017, 12:52 | links
 
Nu varam jau atstāt arī "paēdušo" ušakovu, ne?:)

raihs, 30.maijs 2017, 12:40


ņemot vērā, ka apetīte rodas ēdot, kādā gan apetītē var iedzīvoties pa 8 gadiem...
30.maijs 2017, 12:51 | links
 
Nu varam jau atstāt arī "paēdušo" ušakovu, ne?:)
30.maijs 2017, 12:40 | links
 
Kurā priekšvēlēšanu sadaļā lai šis īpatnis izpaužas? :)

andreiko, 30.maijs 2017, 11:55

Kā kurā? JKP!!

...un pamēģini pierādīt pretējo... :DDDDD

daddy_j, 30.maijs 2017, 11:59

Teiksim tā- viņiem es neticu vismazāk...:)

raihs, 30.maijs 2017, 12:06[/quote]
toties šamie ir izsalkuši;)
30.maijs 2017, 12:23 | links
 
Kurā priekšvēlēšanu sadaļā lai šis īpatnis izpaužas? :)

andreiko, 30.maijs 2017, 11:55


Kā kurā? JKP!!

...un pamēģini pierādīt pretējo... :DDDDD

daddy_j, 30.maijs 2017, 11:59[/quote]
Teiksim tā- viņiem es neticu vismazāk...:)
30.maijs 2017, 12:06 | links
 
Kurā priekšvēlēšanu sadaļā lai šis īpatnis izpaužas? :)

andreiko, 30.maijs 2017, 11:55[/quote]

Kā kurā? JKP!!

...un pamēģini pierādīt pretējo... :DDDDD
30.maijs 2017, 11:59 | links
 
Orest, protams, ka visi lielākoties to uztver tā. Tomēr ir tāds neliels iebildums. Ja nu cilvēks, šķīsts un godīgs kā mazais žīdusjēzusbērniņš, vēlas sabiedrībai šancēt no sirds? Un par pliku algu? Kurā priekšvēlēšanu sadaļā lai šis īpatnis izpaužas? :)
30.maijs 2017, 11:55 | links
 
Es tās priekšvēlēšanas reklāmas saprotu tā....BALSOJIET PAR MANI,ES ARi GRIBU ZAGT!
30.maijs 2017, 11:25 | links
 
Raih, tur jau ir tas biznesa sliktums! Tu pelni (saprātīgā ceļā un veidā) naudu. To naudu, ko pec tam samaksā citiem, lielākoties krāpniekiem vai nejēgām. Nevaru lepoties ar lepnu māju, bet tāda ir. Cēlām paši ar patēvu padomijas laikos, nevienos no mums abiem nebija un nav celtnieks. Visa java (gandrīz vienpersoniski) tika maisīta uz dzelzs plātnes ar lāpstu. Gāzbetons, iekšējā apdare - tikai no koka, vagonka (pašu gāztie koki Apes apvidū, apstrādāti gaterī). Viss ir, divi stāvi, pirtiņa pagrabā un plus divas siltumnīcas. Gandrīz vai viss darīts pašu ķepām, Redzu daudzus fēlerus (jo sevišķi tos, kurus vairs nav iespējams izlabot), bet viss funkcionē un ļoti labi, silti un ērti dzīvojam. Man patīk. Ūdens nāk no 74 m dziļurbuma, tādu nenopirksi nevienā veikalā. Lakstīgalas dzied, vārnas rotaļājas pa Krikša (kaukāzietis) sargāto pagalmu, upe - 300 m attālumā.
Starp citu, ja ir problēmas ar kaut kādu siltum, ūdens vai kādu citu tehniku mājā (tāpat ar daudz ko citu), sūti ziņu, aizlienēšu tev vienu no saviem labākajiem draugiem. Izcils specs, šancē tā kā elpa aizraujas, izdarīto vērojot. Protams, ka allaž aizņemts (kā visi speci). Bet draugs - palūgšu, viss notiksies!
30.maijs 2017, 11:22 | links
 
Vajag tomēr lai onkulis ar pātagu ik pa brīdim paborē smadzenes
Celtnieku deģenerācijas līmeni nācās izbaudīt, ceļot māju. Līdz šim nebiju iedāmājies, ka kaut kas tāds vispār ir iespējams, ka cilvēks, visu dzīvi darot vienu un to pašu darbu, tā arī nejēdz no tā neko!!! Pamati,jumts, santehnika, siltināšana( it īpaši tā),utt- par visiem šiem procesiem es varētu feļetonu uzrakstīt. Šis tas jau gan sācis piemirsties...Varu teikt tikai to,ka no padsmit brigādēm,kas darbojās celtniecībā, tālāk varēju ieteikt tikai vienu! Pārējās pat docentam nenovēlēu...
30.maijs 2017, 11:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager