Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Gintsldz [38m]: Cik no klātesošajiem būtu gatavi nolikt malā visas savas lietas un uz četriem gadiem iet sēdēt Saeimā bez algas un iespējām ko uzmuķīt. Tā tīri Tēvzemes labā.

Makatanav, 29.maijs 2017, 18:11
neredzu patriotu iniciatīvu!laikam raiha komanda nepiedalās.Gintsldz, kapēc tu esi tāds galvā izjāts pajolis, tu ar docentu viens otru caur ausi priekšā ņēmāt, tagad smadzeņu vietā galvā sēkla skalojas?

shmidzis, 29.maijs 2017, 22:32

es skatos jums tā ''gejropa''ir pašus tā izvālējusi,ka cits nekas kā tādas jēlības tai galviņā nav!
29.maijs 2017, 22:37 | links
 
Gintsldz [30m]: Cik no klātesošajiem būtu gatavi nolikt malā visas savas lietas un uz četriem gadiem iet sēdēt Saeimā bez algas un iespējām ko uzmuķīt. Tā tīri Tēvzemes labā.

Makatanav, 29.maijs 2017, 18:11
neredzu patriotu iniciatīvu!laikam raiha komanda nepiedalās.Tev par nelaimi tā "Raiha komanda" ir daudz lielāka kā tu gribētu. Aptuveni 78% LV iedzīvotāju. Letiņi sasparojas tad tas paties ir vajadzīgs. Piemēram uz valodas referendumu un tas procents tur bij līdzīgs.

andiska, 29.maijs 2017, 22:21

vauu!!78%!!!spēcīgi!un kāpec tad Nils tika ievēlēts?kur tie 78% procenti palika?''Lai kādas idejas tu pārstāvētu, tās nekad negūs atbalstu šeit.''un jūsu caureja-tā gūst atbalstu!''Principā vari necensties.''es nemaz necenšos,jo ko var gribēt no prātā vājiem cilvēciņiem!varbūt arī tu sava tel.numura ciparus ierakstīsi forumā?
29.maijs 2017, 22:34 | links
 
Gintsldz [29.05.17]: Cik no klātesošajiem būtu gatavi nolikt malā visas savas lietas un uz četriem gadiem iet sēdēt Saeimā bez algas un iespējām ko uzmuķīt. Tā tīri Tēvzemes labā.

Makatanav, 29.maijs 2017, 18:11
neredzu patriotu iniciatīvu!laikam raiha komanda nepiedalās.
Gintsldz, kapēc tu esi tāds galvā izjāts pajolis, tu ar docentu viens otru caur ausi priekšā ņēmāt, tagad smadzeņu vietā galvā sēkla skalojas?
29.maijs 2017, 22:32 | links
 
Gintsldz [29.05.17]: Cik no klātesošajiem būtu gatavi nolikt malā visas savas lietas un uz četriem gadiem iet sēdēt Saeimā bez algas un iespējām ko uzmuķīt. Tā tīri Tēvzemes labā.

Makatanav, 29.maijs 2017, 18:11
neredzu patriotu iniciatīvu!laikam raiha komanda nepiedalās.
Tev par nelaimi tā "Raiha komanda" ir daudz lielāka kā tu gribētu. Aptuveni 78% LV iedzīvotāju. Letiņi sasparojas tad tas paties ir vajadzīgs. Piemēram uz valodas referendumu un tas procents tur bij līdzīgs. Lai kādas idejas tu pārstāvētu, tās nekad negūs atbalstu šeit. Principā vari necensties.
29.maijs 2017, 22:21 | links
 
Cik no klātesošajiem būtu gatavi nolikt malā visas savas lietas un uz četriem gadiem iet sēdēt Saeimā bez algas un iespējām ko uzmuķīt. Tā tīri Tēvzemes labā.

Makatanav, 29.maijs 2017, 18:11

neredzu patriotu iniciatīvu!laikam raiha komanda nepiedalās.
29.maijs 2017, 21:56 | links
 
Dārgie Gintsldz,Docent un tamlīdzīgie! Tā kā neviens no Jums man nav devis nekādu ziņu, tad padevīgi informēju, ka piedalīšos gan Kokneses zandartā, gan Lielupes zandartā! Lūdzu klātienē man pastāstīt par šīs pretīgās Latvijas nespēju pastāvēt un tā tālāk! P.S. Mans tolerances līmenis ir atbilstošs nožēlojamiem Latvijas patriotiem, tātad nevajag tak baidīties!

KasparsZ, 29.maijs 2017, 21:01

pipec!!!es tagad braukāšu pa visu LV,lai paskatītos uz prātā vāju cilvēciņu!
29.maijs 2017, 21:49 | links
 
Prieks palasīt kādu strēķīti bez to divu dabas pabērnu iestarpinājumiem!

raihs, 29.maijs 2017, 20:21

kuri tad ir tie ''dabas pabērni''?
29.maijs 2017, 21:47 | links
 
Ai, johaidī! :( Garīgais krop..is Gintsldz ir atklājis tādu kā es būtību! Gānīties uz neliešiem tikai anonīmi! Ak, esmu gatavs lūgt Tev piedošanu uz ceļiem! P.S. Mans vārds ir Kaspars Zviedris un mob. tālr. numurs 29219809. Man asaras riešas acīs par to, ka Latvijas patriotu gļēvums ir atklāts. Nu kā lai tagad dzīvo tālāk? P.P.S. Varu uz ceļiem lūgt piedošanu arī dažiem citiem garīgajiem krop..iem! ATSVAIDZINĀŠU ŠO GARA DARBU.TAS JA NU KADS VĒL NEZIN KASPERA CIPARUS!
29.maijs 2017, 21:42 | links
 
Dārgie Gintsldz,Docent un tamlīdzīgie! Tā kā neviens no Jums man nav devis nekādu ziņu, tad padevīgi informēju, ka piedalīšos gan Kokneses zandartā, gan Lielupes zandartā! Lūdzu klātienē man pastāstīt par šīs pretīgās Latvijas nespēju pastāvēt un tā tālāk! P.S. Mans tolerances līmenis ir atbilstošs nožēlojamiem Latvijas patriotiem, tātad nevajag tak baidīties!

KasparsZ, 29.maijs 2017, 21:01

ko tu vari uzbāzties ar savu tupumu!kam tu daunīt esi vajadzīgs!dzīvo nost savu niecīgo dzīvībeli un priecājies par latvijas veiksmes stāstu!
29.maijs 2017, 21:39 | links
 
Docent nu ka ta ;) ? Gribejas ta klusam un mierigi palasit gudru viedo spriedelešana - varbut ko smiekligu pasaka ;) AI AI AI ;)
29.maijs 2017, 21:08 | links
 
Dārgie Gintsldz,Docent un tamlīdzīgie! Tā kā neviens no Jums man nav devis nekādu ziņu, tad padevīgi informēju, ka piedalīšos gan Kokneses zandartā, gan Lielupes zandartā! Lūdzu klātienē man pastāstīt par šīs pretīgās Latvijas nespēju pastāvēt un tā tālāk! P.S. Mans tolerances līmenis ir atbilstošs nožēlojamiem Latvijas patriotiem, tātad nevajag tak baidīties!
29.maijs 2017, 21:01 | links
 
uldens2 [29.05.17]: nezinu kā rigā,bet manos laukos pilni saraksti ar jauniem cilvekiem,paskatijos un sapratu ka savu balsi atdošu par tiem kas skolā gajuši jau pec padomju okupacijas beigām.
Te viens piemērs no ,, pēc okupācijas ,, skolā gājušajiem :
http://m.nra.lv/latvija/211196-konflikts-bauska-divi-policisti-uz-laiku-atstadinati-no-amata.htm?utm_campaign=inboxlvNews&utm_medium=button&utm_source=inboxlv
29.maijs 2017, 20:41 | links
 
raihs [29.05.17]: Prieks palasīt kādu strēķīti bez to divu dabas pabērnu iestarpinājumiem!
Jā, labi bija kad tevis pabērn te nebija, vismaz diskusija ar atbildēm uz jautājumiem.
29.maijs 2017, 20:37 | links
 
raihs [29.05.17]: Prieks palasīt kādu strēķīti bez to divu dabas pabērnu iestarpinājumiem!
Jā, labi bija kad tevis pabērn te nebija, vismaz diskusija ar atbildēm uz jautājumiem.
29.maijs 2017, 20:37 | links
 
Prieks palasīt kādu strēķīti bez to divu dabas pabērnu iestarpinājumiem!
29.maijs 2017, 20:21 | links
 
nezinu kā rigā,bet manos laukos pilni saraksti ar jauniem cilvekiem,paskatijos un sapratu ka savu balsi atdošu par tiem kas skolā gajuši jau pec padomju okupacijas beigām.
29.maijs 2017, 19:24 | links
 
Nu redz cik jauki. Kopīgiem spēkiem tik tālu būtu tikuši. Pie tā pagaidām arī paliekam.
29.maijs 2017, 18:53 | links
 
Brīvas valsts pilsoņi formējas daudz lēnāk nekā 1 cilvēks ar savu vidējo mūžu. Tā ka Latvijas pilsonis pašlaik vēl mazs bērnelis, kurš tikai skaļi pieprasa: gribu! Bet vēl nespējīgs pats dot, lemt, ģenerēt idejas un risinājumus.
29.maijs 2017, 18:13 | links
 
Cik no klātesošajiem būtu gatavi nolikt malā visas savas lietas un uz četriem gadiem iet sēdēt Saeimā bez algas un iespējām ko uzmuķīt. Tā tīri Tēvzemes labā.
29.maijs 2017, 18:11 | links
 
Plus pie tā vēl mentalitāte. Pēc dzimtbūšanas atcelšanas zemniekiem pienācās vietas landtāgā. Tak ne par kam nevarēja atrast nevienu gribētāju. Beigās paņēma kādus latviešu izcelsmes mācītājus. Mužnieki smēja, kam jums brīvība, ja jūs negribat lemt zemes lietas.
29.maijs 2017, 18:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager