Politika, iekšējā un ārējā

Tikai par politiku, bez makšķerēšanas.
Es vispār nēju vēlēt un nesūdzos!!!!
28.maijs 2017, 20:37 | links
 
Slikti, ka mēs te cīnamies ar kaut kādu prātā pavārgo giņču( drīzāk gan viņš ir prasts maskačkas vaņa, paška, vai vitjka), nevis par kaut vai tām pašām vēlēšanām. Tas būtu daudz sakarīgām. Kā domājat, ir kaut mazākā cerība tikt vaļā no zaglīgā nila? Vai viņš būs jāpieņem tāpat kā Lembergs, kurš "zog, bet dalās"?
Mana cerība , ka ja Bordāns+Bondars+ vēl kāds kopā savāc koalīciju un atstāj nilu opozīcijā. Bet tas šķiet tikpat "reāli", kā hoķī uzvarēt krieviju...

raihs, 28.maijs 2017, 20:13

varbūt tevi var palūgt,lai izskaidro man kā tavs bordāns taisās izveidot bezmaksas sabiedrisko transportu rīgā???
28.maijs 2017, 20:35 | links
 
Bēda manuprāt tāda, ka politiskās organizācijas ir deziorientētas. Latvijā nav izteiktu sociālo grupu. Ko vispār pārstāv politiskās partijas, nav skaidrs. Par NA un Saskaņu vēl tā, bet pārējie? Sajaucies viss dāņu karaļvalstī. Ja Nilīts tos parādus ir sataisījis pamatīgus, kurš gribēs nākt viņa vietā un būt tas sliktais.
28.maijs 2017, 20:25 | links
 
Personāžs viennozīmīgi "borzī". Personāžam tiek piedāvāts apliecināt "borzību". Personāžs sāk "pionēru" stilā atrunāties. Personāžs ir gana stulbs, lai par apkaunojošo situāciju atkal un atkal atgādinātu.

Makatanav, 28.maijs 2017, 19:50

nevar jau slima cilvēka izteikumus uztvert tik nopietni!bet ja kādreiz sanāks tā,ka mūs dzīvīte savedīs uz viena ceļa,tad arī izrunātu,to ko cilvēciņš tur tik ļoti gribēja izlūgties!
28.maijs 2017, 20:23 | links
 
Personāžs viennozīmīgi "borzī". Personāžam tiek piedāvāts apliecināt "borzību". Personāžs sāk "pionēru" stilā atrunāties. Personāžs ir gana stulbs, lai par apkaunojošo situāciju atkal un atkal atgādinātu.

Makatanav, 28.maijs 2017, 19:50

personāžs ir domāts kaspers z???
28.maijs 2017, 20:15 | links
 
Slikti, ka mēs te cīnamies ar kaut kādu prātā pavārgo giņču( drīzāk gan viņš ir prasts maskačkas vaņa, paška, vai vitjka), nevis par kaut vai tām pašām vēlēšanām. Tas būtu daudz sakarīgām. Kā domājat, ir kaut mazākā cerība tikt vaļā no zaglīgā nila? Vai viņš būs jāpieņem tāpat kā Lembergs, kurš "zog, bet dalās"?
Mana cerība , ka ja Bordāns+Bondars+ vēl kāds kopā savāc koalīciju un atstāj nilu opozīcijā. Bet tas šķiet tikpat "reāli", kā hoķī uzvarēt krieviju...
28.maijs 2017, 20:13 | links
 
Copmanis, 28.maijs 2017, 19:24
tie ir draudi????

Gintsldz, 28.maijs 2017, 19:25

Smieklīga bilde no interneta
28.maijs 2017, 19:55 | links
 
Personāžs viennozīmīgi "borzī". Personāžam tiek piedāvāts apliecināt "borzību". Personāžs sāk "pionēru" stilā atrunāties. Personāžs ir gana stulbs, lai par apkaunojošo situāciju atkal un atkal atgādinātu.
28.maijs 2017, 19:50 | links
 
Gintsldz [13m]: Kāds mērķis? Likteņa pabērni cenšas pašapliecināties. Prātiņa ta nav, neapzinās cik tas viss izskatās nožēlojami.

Makatanav, 28.maijs 2017, 19:15
nožēlojami ir melot par mistiskiem paziņām ar 12.rūpnīcām krievijā!biznesa haizivs,kurai nav 15000 eiro zemes iegādei pierīgā,kur uzcelt savu mājeli!Redz giņču, es jau sen dzīvoju savā paša celtā mājā( atšķirībā no tevis), pie tam Rīgā, nevis Pierīgā. Un tu neesi spējīgs saprast starpību starp " pieder 12 rūpnīcas" ar " veikt loģistikas pakalpojumus 12 rūpnīcām, no kurām strādā vairs tikai viena".

raihs, 28.maijs 2017, 19:34

par tām 12.rūpnīcām atvaino,es drusku nokļudijos.bet vai tu tāds biznesa haizivs nevari sakasīt 15 eiras?es jau tev piedāvāju aizdevumu uz mazākiem procentiem kā mogo!
28.maijs 2017, 19:39 | links
 
Mīzala - precīzi apraksta situāciju.

Makatanav, 28.maijs 2017, 19:28

kādu situāciju???
28.maijs 2017, 19:34 | links
 
Gintsldz [28.05.17]: Kāds mērķis? Likteņa pabērni cenšas pašapliecināties. Prātiņa ta nav, neapzinās cik tas viss izskatās nožēlojami.

Makatanav, 28.maijs 2017, 19:15
nožēlojami ir melot par mistiskiem paziņām ar 12.rūpnīcām krievijā!biznesa haizivs,kurai nav 15000 eiro zemes iegādei pierīgā,kur uzcelt savu mājeli!
Redz giņču, es jau sen dzīvoju savā paša celtā mājā( atšķirībā no tevis), pie tam Rīgā, nevis Pierīgā. Un tu neesi spējīgs saprast starpību starp " pieder 12 rūpnīcas" ar " veikt loģistikas pakalpojumus 12 rūpnīcām, no kurām strādā vairs tikai viena".
28.maijs 2017, 19:34 | links
 
Mīzala - precīzi apraksta situāciju.
28.maijs 2017, 19:28 | links
 
Copmanis, 28.maijs 2017, 19:24

tie ir draudi????
28.maijs 2017, 19:25 | links
 
Izpalīdzīgs mīzala - nu jauki.

Makatanav, 28.maijs 2017, 19:22

tu kādu citu vārdu izņemot ''mīzala''arī zini???
28.maijs 2017, 19:24 | links
 
28.maijs 2017, 19:24 | links
 
Kāds mērķis? Likteņa pabērni cenšas pašapliecināties. Prātiņa ta nav, neapzinās cik tas viss izskatās nožēlojami.

Makatanav, 28.maijs 2017, 19:15

nožēlojami ir melot par mistiskiem paziņām ar 12.rūpnīcām krievijā!biznesa haizivs,kurai nav 15000 eiro zemes iegādei pierīgā,kur uzcelt savu mājeli!
28.maijs 2017, 19:23 | links
 
Izpalīdzīgs mīzala - nu jauki.
28.maijs 2017, 19:22 | links
 
Gintsldz [11m]: Ai, johaidī! :( Garīgais krop..is Gintsldz ir atklājis tādu kā es būtību! Gānīties uz neliešiem tikai anonīmi! Ak, esmu gatavs lūgt Tev piedošanu uz ceļiem! P.S. Mans vārds ir Kaspars Zviedris un mob. tālr. numurs 29219809. Man asaras riešas acīs par to, ka Latvijas patriotu gļēvums ir atklāts. Nu kā lai tagad dzīvo tālāk? P.P.S. Varu uz ceļiem lūgt piedošanu arī dažiem citiem garīgajiem krop..iem! ATSVAIDZINĀŠU ŠO GARA DARBU.TAS JA NU KADS VĒL NEZIN KASPERA CIPARUS!Tiešām jocīgs tu esi. Ar kādu mērķi tu atkārtoti liec to numuru? Patiešām, kāds ir tavs mērķis?

andiska, 28.maijs 2017, 19:11

kas tev liek domāt ka esmu jocīgs?vienkārši var būt kādam ievajagās ar kasperu parunāt un viņš nav pierakstījis tos ciparus!tāds es lūk esmu izpalīdzīgs cilvēks!
28.maijs 2017, 19:20 | links
 
Kāds mērķis? Likteņa pabērni cenšas pašapliecināties. Prātiņa ta nav, neapzinās cik tas viss izskatās nožēlojami.
28.maijs 2017, 19:15 | links
 
Gintsldz [28.05.17]: Ai, johaidī! :( Garīgais krop..is Gintsldz ir atklājis tādu kā es būtību! Gānīties uz neliešiem tikai anonīmi! Ak, esmu gatavs lūgt Tev piedošanu uz ceļiem! P.S. Mans vārds ir Kaspars Zviedris un mob. tālr. numurs 29219809. Man asaras riešas acīs par to, ka Latvijas patriotu gļēvums ir atklāts. Nu kā lai tagad dzīvo tālāk? P.P.S. Varu uz ceļiem lūgt piedošanu arī dažiem citiem garīgajiem krop..iem! ATSVAIDZINĀŠU ŠO GARA DARBU.TAS JA NU KADS VĒL NEZIN KASPERA CIPARUS!
Tiešām jocīgs tu esi. Ar kādu mērķi tu atkārtoti liec to numuru? Patiešām, kāds ir tavs mērķis?
28.maijs 2017, 19:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Tēma slēgta. Atbildes pievienot nav atļauts!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager